Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

matelko1
27. nov 2010

@adra22 tak len to tam vydrz,jasne co zena neurobi pre svojich drobcov,ze... 🙂 a nevies dokedy si ta tam nechaju?...
@janette77 ano mas ine starosti.ja som min.roku tiez na vsetko zabudla a zapalili sme si az na 2 adv.nedelu.ani sviecky sme nemali a nemohla som ani veniec najst 😀 ...

janette77
27. nov 2010

@adra22 jej, tak uz musia maminku posluchat a vydrzat v domceku co najdlhsie. 🙂 Aj prezradis? Nemusis, len ak chces.🙂 Si statocna!

janette77
27. nov 2010

@matelko1 ved uz drahy lomozil vo vianocnych ozdobach, ci nemame nejaky vencek, ked aj nie zivy...ale nenasiel ☹( Ale moc sa na ine starosti vyhovarat nemozeme, lebo minuly tyzden sme kupili ozdoby, mohlo nas napadnut...No co uz, o jeden tyzden sa ukratime. Tak nam treba!

matelko1
27. nov 2010

@janette77 ale ani ja by som si nespomenula,nebyt kamosky,ktaroa je silno veriaca a ta mi pripomenula.ved by som povedala,co si blazon v novembri advent?

janette77
27. nov 2010

@matelko1 😵 😵 😵

matelko1
27. nov 2010

@janette77 ozaj inac mena uz mate vybrate?myslim aj pre dievcata,aj pre chlapcov kedze neviete pohlavie na 100%

matelko1
27. nov 2010

inac mm siel hrat hokej,hlavna vec,ze rano ma pytal tabletku,ze ho hlava boli a ja,ze si nemal tolko pit.nebyt tej kolegyne,ktora oslavovala,byva v tej istej dedine ako my,tak ktovie kedy by prisiel domov,len ona ma male dieta,tak nechcela byt dlho,ani nic nepila....
s chlapcami blbneme auz nevladzem 😵 ....mm im postavil na dvore snehuliaka,tak sa smiali a kukali...jooooj zlati boli.dnes im chcel aj sane kupit,ale 100€stoja.zda sa mi to prehnana cena za drevene obycajne sane s opierkou.ci to fakt tolko stoja?

janette77
27. nov 2010

@matelko1 no, baby asi padli, kedze doky mi omylom zradil jedno babo (som spominala aj tu), ale to len na malom UZV, mozno sa sekol, tak pre istotu:
Alexandra, Michaela
Michal, Erik (po manzelovi)
Michaela, Erik

...ale kedze Erik ma meniny vo februari, kedy by mal (ak vsetko dobre pojde) aj narodeninky, manzel s tym velmi nesuhlasi, aby nebol ukrateny. Tak este to prehodnotime...🙂

Laka nas aj Michal a Michaela, boli by to nasi mysiaci nezbedni.🙂)

matelko1
27. nov 2010

@janette77 aj nasi chlapci su v januari,alex ma aj narodky,aj meniny v jednom mesiaci.maxima je v maji.

janette77
27. nov 2010

@matelko1 hokej mu len prospeje, vyvetra si bolacku z hlavy!🙂 Jejda, snehuliak, detske rozziarene ocka...nadhera!
O saniach nemam paru, kolko stoja, ale je to dost 100€, skus nejake bazariky...

janette77
27. nov 2010

@matelko1 mne by to tiez neprekazalo, len mangel vymysla...☹ ...ze potom by radsej adopciatko pomenoval po sebe, aby nam bol drobcek este blizsi. Lenze ak budu teraz dvaja chalani, potom by sme si adoptovali asi dievcatko, nech to mame pestrejsie.🙂

matelko1
27. nov 2010

@janette77 ved prave,uz ich chcel kupit,z obchodu volal,tak som mu povedala,ze skusime na nete pohladat.suseda nam povedala,bola min.tyzden v PL,tak tam stoja 30€..to je rozdiel,ved to mame troje sane 😀 ..len kto pojde do PL,aj ked to mame blizko,ale ....kvoli saniam sa neoplati.

matelko1
27. nov 2010

@janette77 dievcatko budete mat svoje 🙂 ...ja by som tiez chcela,ale ktovie ci to pojde,alebo ci by to slo prirodzene,lebo sa mi nechce odznova absolvovat,ved vies.sice mame este mrazacikov,ale aj tak..

janette77
27. nov 2010

@matelko1 tak skus nejake bazare blizsie, preluskaj web...
Ved my sme tiez zvedavi, ci by nam to zrazu slo prirodzene, kedze nam za 5 rokov nevedeli urcit problem. Vsetci tvrdili, ze je to o psychike a ja som teraz zvedava, ci mali pravdu, kedze uz babatka budu doma (klop-klop) a psychika nebude taka napata a nebude to priorita cislo 1. My uz, zial, mrazacikov nemame. Mali sme len tri embryjka z tohto posledneho pokusu, z toho jedno velmi slabunke, ani ho nezmrazili a dve som prijala a ... vsetko to ostatne krasne je uz jasne...🙂)

luciaf13
27. nov 2010

@adra22 drzime silno silno palce 🙂 pekne lezkaj a oddychuj a spi kolko sa da 🙂
@janette77 ahojky no moj jeden drobec sa otocil niekedy medzi 31-33tt...nechapem ako to dokazal otocit sa hore hlavou, dovtedy boli obaja dole hlavickou 🙂 a bolesti som mala od 26tt stale...bolel ma kazdy pohyb, pretocenie sa a chodit som vydrzala asi tak 5minut aj to takym slimacim tempom 😀 😀 😀 takze vsetko je OK len nosis v brusku dve deticky 😎 😎 😎 a na vecicky ak budes chciet tak kuk aj ku mne do bazarika, nemam tu vsetko viac mam na MMB 😉
@matelko1 dodatocne gratulko k 10mesiacikom 🙂 a tesim sa ze uz nemusite chodit na neuro...fuj ja som to tak nemala rada, my sme s Kubkom chodili do roka na preventivne kontroly a bolo to stresujuce. Takze sa uprimne tesim a mate o lekara menej 😉

baby a veniec nemam ani ja ☹ stale som doma s detmi sama a cakam kedy nas choroby opustia...ale v pondelok je muz doma a tak frcim od rana do mesta na nakupy 😀

janette77
27. nov 2010

@luciaf13 ahojko, dik za povzbudenie, aj napriek takymto tazkostiam som najstastnejsia zena na svete a zijem jedno z najkrajsich obdobi svojho zivota. 🙂
Na vecicky rada mrknem, len lahsie by sa nam vyberalo, keby sme vedeli pohlavie. Aj dnes sme sa snazili tak neutralne nakupovat. Mame tiez predstavu, ze ked uz budu deticky na svete, vtedy by sme sa najradsej poobzerali po konkretnej ponuke duomaminky na webe a odkupili kus baby satnika.🙂)
Prajem uspesne nakupy, to uz budu asi take vianocne, vsak? 🙂

janette77
27. nov 2010

@luciaf13 jo a co je MMB? Aby som mohla kuk...

matelko1
27. nov 2010

@luciaf13 veru bolo to stresujuce,som rada,ze nemusime chodit,ze je vsetko ok.ani sa mi nechce verit,ze uz maju 10 mes.to leti,su taki velki ako keby to neboli ani moji chlapci 😵 .ved nedavno sa narodili,bala som sa pomaly aj do ruk chytit.

janette77
27. nov 2010

Ideme nieco zjest, odvolit a hura do divadla. Prajem vsetkym pekny vecer s rodinkou, vasimi slnieckami (aj tymi v bruskach) . Ahojte zajtra...🙂

luciaf13
27. nov 2010

@janette77 MMB je mimibazar 🙂

adra22
27. nov 2010

@matelko1 no povedali že by som mala vydržať ešte min. 10 týždňov a to budem v nemocke čiže až do porodu

adra22
27. nov 2010

@janette77 ahoj no dufam že divadlo bolo fajn no mená sme vybrali Adrián a Dávid.

luciaf13
27. nov 2010

@janette77 a na tej biofarme pri Stupave sme boli aj my uz viackrat a je tam superne , dobre tam varia a deticky sa maju kde vencit 🙂 prijemny kulturny zazitok 🙂
@adra22 pekne mena ste vybrali 🙂

janette77
27. nov 2010

@adra22 pekne mena 🙂 Divadlo bolo u mna na prd, drahemu sa pacilo. Neviem, hrali len 2 herci, nejako mi to nesadlo, ale ostatni sa bavili, tak som si asi sedela na kabli, ale aj drobci ma cely cas kopkali, takze...🙂

janette77
27. nov 2010

@luciaf13 vsak? je tam fajne, aj ked soboty su dost nabite, ako aj dnes, ale nasli sme si miestecko. Tesim sa, ked tam vybehneme aj my uz s deturencami. Ten somarik, co ho tam maju, nema chybu.🙂 A jedlo - mnaaaaaaaam!

janette77
28. nov 2010

@deinad Ahojko, ako sa citis po KET-ku?? Si doma, alebo chodis do prace? Velmi drzim palceky! 🙂

sjuzika
28. nov 2010

@juliagregor ☹ to je neuveritelne....a smutne zaroven

janette77
28. nov 2010

@juliagregor Fiha, aj take sa deje?! Dik za upozornenie. Dufam, ze my ostatne, co sa tu stretavame, sme o.k.. Dost by ma mrzelo, keby som sa mala sklamat aj v dalsich pripadoch.
No ale podme veselsie, manzel mi prave meral brusko, mame rovnych 118cm.🙂)
Dnes tu bolo ticho, dufam, ze vsetky kocky a ich bambuliatka ste o.k. Pozdravujem vas.

juliagregor
28. nov 2010

@sjuzika
@janette77 ano je to smutné, že sa niektoré osoby takto bavia na cudzí účet, toto je úžasná stránka a nenecháme si pokaziť naše radosti 😎
a nech sa trošku zasmejete, dnes som šla so starším synom do divadlo a pomýlila som si dátum, Mrázik bude až na budúci týždeň, mm sa mi riadne zasmial...Maťko bol zlatý a ani smutný nebol....nič nie je horšie ako žena dlho na materskej 😀 😀 😀