Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

lucia.kl
18. jan 2011

@janette77 babka je moja babka, čiže deťom prababka, a to som dostala byt od nej, čiže už vlastné bývanie, len babku tu mám ako vecné bremeno a má právo doživotného bývania... 😒

dusika11
18. jan 2011

@janette77 prosim prid k nam...ja mam natrepane vsetko.....hlavne pivnicuuuuuuuu joj tak sa mi nechce ju davat do poriadku

lucia.kl
18. jan 2011

@dusika11 dobrú noc 😀 😀

janette77
18. jan 2011

@dusika11 no, ja tiez budem musiet po porode vymenit satnik, len silno pochybujem, ze bude za co.🙂

janette77
18. jan 2011

@lucia.kl a v nemocke by mi na to nieco dali, keby som sa po cisaraku vyhadzala? Ja to mam najma na zapasti odspodu, na vnutornej strane stehien, v okoli clenkov a v casti pod zadnymi ramienkami podprdy. V noci uplne cervene pupienky a rano uz nemam co manzelovi ukazat...

juliagregor
18. jan 2011

kočky idem ja predať tie moje fusaky (Eisbarcher a j kočík tank, ktorá by chcela dajte vedieť, lebo kým to ja pofotím
a dám na bazár 😝

lucia.kl
18. jan 2011

@janette77 ja nosím všetko to čo pred pôrodom, teda pred tehu, postava sa vrátila do normálu, neboj pri deťoch sa ešte nabeháš a všetko pôjde letom svetom čo bolo na tele navyše, dokonca niektoré veci mi padajú - nohavice, no ale tričká som musela kúpiť nové, nejak som sa nezmestila cez prsia 😀 😀 😀

janette77
18. jan 2011

@lucia.kl mhm, no ale aj tak je to velka vyhra v dnesnom svete byvania a hypotek, gratulujem. Ale pokial som babku zhliadla niekde na Tvojich foteckach v albume, vyzera dost mlado...

janette77
18. jan 2011

@juliagregor teraz pises?? Fusaky sme prave pred par dnami kupili.☹(( Kocicok uz mame. Prajem uspesny predaj.

lucia.kl
18. jan 2011

@janette77 mňe na to dali niečo hneď ako ma na pôrodnej sále prijali, to máš vyhádzané na tých miestach, ktoré sa trú o oblečenie alebo o telo.... inak skús si veci v ktorých spíš oprať v detskom prášku s dvoma pláchaniami bez aviváže, možno aj to trochu pomôže..

janette77
18. jan 2011

@lucia.kl chcela by som mat Tvoj "cez prsia nezmestitelny" problem. 🙂 To mne asi nehrozi, ziadna slava v mojom pripade.☹

lucia.kl
18. jan 2011

@janette77 to bola moja mama, takže deťom babka, moju babku tam nemám, skúsim niekde nájsť a nahodiť foto, ona má 81 rokov

juliagregor
18. jan 2011

@janette77 som spravila chybu, myslela som, že mi bude treba ráno do škôlky, ked vodím staršieho, ale ak sa dá, chodím autom alebo len so starším a len mi to zavadzia...
nejako som stále myslela, že mi vydržia chvíľku v kočíku, ale kdeže...

janette77
18. jan 2011

@lucia.kl ved uz som aj nad tym uvazovala, ale to by mi zacalo vadit az teraz? Nemam to dlhsie ako 10 dni... Navyse spavam v kratkych nocnych koseliach, takze preco potom clenky a tak?

lucia.kl
18. jan 2011

@janette77 no na tehu prsia už aj ja len spomínam ☹ pred tehu som mala 88cm počas tehu 105 a teraz 95 - dúfam, že to už zostane 😝

juliagregor
18. jan 2011

@lucia.kl pekné maľovačky 😉
ja som nemožná, nenakreslím ani auto, skôr vyrátam príklad z matematiky 😀

janette77
18. jan 2011

@lucia.kl aaaha 🙂

janette77
18. jan 2011

@lucia.kl no pekne, mne sa zvacsil akurat chrbat (tak len preto vacsie podprdy som si musela nakupit), zvacsili sa bradavky a mam vyrazne modre zilky. To asi nie je to, na co moj chlap cakal. 😀 😀 😀

lucia.kl
18. jan 2011

@janette77 to je to tehotenstvo, a členky možno z nohavíc a ponožiek, ... ja tiež neviem, ja som bola tehu v lete a vyhodilo sa to 2 tt pred pôrodom... no už len vydržať na pôrod....

inak k napuchnutým nohám, mne napuchli až po pôrode, a teda strašne to vyzeralo, našťastie to trvalo len dva dni, ani papuče som nevedela obuť..

janette77
18. jan 2011

@juliagregor no a ja ani to auto a toboz nie priklad z matiky... 😝

janula13
18. jan 2011

ahojte maminky, votriem sa sem na drzovku, kedze som leniva, len som chcela ze mam veci v bazariku , hlavne chlapcenske keby ste mali zaujem, nechce sa mi to davat na ine weby a dost mi to doma uz zavadzia uz mi to trci zo skrine🙂tak ak by ste mali zaujem, rada poslem...veci su vacsinou doslova ako nove...dakujem a drzim palce cakatelkam ak tu su🙂

lucia.kl
18. jan 2011

@juliagregor to budeš aspoň deťom vedieť pomáhať v škole, ja som lavá na gramatiku ☹

juliagregor
18. jan 2011

@lucia.kl no dúfam, že budú po mne a nie po tatovi 😀

@janette77 z prs mi zostali len bradavky 😝 , normálne A, počas detí C, a teraz -A 😝

janette77
18. jan 2011

@lucia.kl tak v lete mat takuto svrblavicu, do kelu, musela si to mat o to horsie. Ja sa celkom tesim, ze finisujem v zime, aj kvoli tazkemu brusku. Tie opuchy take hrozne, ako ich opisujes, mam ja teraz. A naozaj vo velkom! Tiez nic neobujem, akurat som rozmyslala, ze do porodnice si asi odbehnem v manzelovych papuciach. 😀 A to sme zamerne kupovali vacsie cizmy. Mam to naozaj nepekne, take nieco som este ani nevidela. No moc a tlak mam pod pravidelnou kontrolou, takze je to asi "len" tym pribytkom vahy sposobene. Ale ja mam pocit, ze mi je celkovo koza na nohach kratka, mam problem sadat a vstavat z vc...
Ozaj a cisarak sa robi tak, ze budem naha? Lebo niekde som to zhliadla a ma to celkom vydesilo. Snad v nocnej koseli, alebo v tej ich operacnej, nie?

juliagregor
18. jan 2011

idem ja von, lebo už to tu neni ani zdaleka upratané, prajem pekný večer

janette77
18. jan 2011

@juliagregor aj ja pevne verim, ze detusky sa podaju na tatina, ten je vzdelany, mamca to bude musiet vyvazit laskou a hrejivym teplom domova. 😀

juliagregor
18. jan 2011

@janette77 😀 ,
myslím, že susedia pod nami su už na nervy

lucia.kl
18. jan 2011

@janette77 no čo som ja videla baby na cisaraku, tak boli nahé a len zakryté plachtou, ja som rodila v nočnej košeli a poviem ti, že v danom momnete mi bolo uplne jedno, že spodok tam mám vystavený...

janette77
18. jan 2011

@juliagregor aaaale nieeeeeeeee 🙂)))

janette77
18. jan 2011

@lucia.kl spodok mi uz davnejsie nevadi, uz som ho ja poukazovalaaaa (popri patracke po neplodnosti a tom pocte lekarov som si uz slusne zvykla), ale v plnej parade a za tolkeho poctu oci. Hanbim, hanbim! No ale ako pises, asi mi vtedy fakt bude vsetko fuk, ze? 🙂