Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

mikad
2. mar 2009

ale ved TT nie je tak daleko 🙂 , ti závidim ten spanok, mne tí moji experti nedovolia, spinkajú na striedačku 🙄 , som zvedavá ked pojdu zubky nám 😲 , ale jedno pozítivum tu je, kilá idú dolu samé

pipka
2. mar 2009

no ti ja zase zavidim tie kila 🙄 mne idu tiez same...ale nahor 😠 😀 😀 chuti mi tak ako nikdy, no a nedaj si, ked ti chuti 😅 😀 😀

mikad
2. mar 2009

som zvedavá do kedy to vydrží mne, len si daj ked ti chutí, idem hladoš O. volá... 😵

pipka
2. mar 2009

dobru chut ondrikovi 😵

eviska83
2. mar 2009

martrinka- nooo teda Marco je riadny chlap,nic Laure nenecha? 😀 😀 😀
pipka- aj mne to ide samo,ked ja mam teraz strasnu chut na sladke ☹ ☹ a hlavne na cokoladu,ale kdesi som citala ze ked jes coko tak sa znizuje riziko preeclampsie (ale urcite nemysleli celu tablicku denne 😀 😀 😀 )

pipka
2. mar 2009

evi, ale ty si tehu, ty mas na to narok 😀 ...ale co ja? 😅 ja aj dve cokolady denne som schopna...ale musim sa krotit 😠 😅

eviska83
2. mar 2009

pipka- ze som tehu,to ja zakryvaci manever 😀 😀 😀 ,a vcera sme este boli v obchode kde maju svk sladkosti ,,Nooo nekup to -fidorky,margotky,banany v coko,horalky 😝 😝 😝

dracik1
2. mar 2009

caute baby, u nas sa zasa teplotuje, jakub ma skoro 40tky, ale nesopli, nekasle, tak neviem, dala som mu cipok, studene zabaly....snad mu to prejde

pipi, kocik by mal dojst tento tyzdne, pofotim a dam na MK 🙂

jarka este drzi pokope?

katka.ott
2. mar 2009

eviska, provokujes? 😀 menovat si nemusela, narobila si mi neuveritelne chute 😵

katka.ott
2. mar 2009

dracik, skore uzdravenie

eviska83
2. mar 2009

jarka sa este neozvala tak myslim ze je este cela 😒 😒
Katka - ty si to mozes ale kupit kedykolvek 😀 😀 😀 ,a mozes si to aj dovolit (ukazkove priberanie 😎 😎 )
Dracik - a Juraj je v poriadku? Dufam ze to coskoro prejde

eviska83
2. mar 2009

prave dosla SMS :Jarka ma 2 princeznicky : Sofia a Amelia.Nic blizsie zatial neviem potom dam vediet

dracik1
2. mar 2009

eviska, velmi gratulujem jarke, nech su zdravi a dali im naozaj krasne mena.... 🙂

pipka
2. mar 2009

juuuuj, gratulujeme jarke a princeznickam zelame vela zdravicka a laaaaaaasky od rodicov a vsetkych na tomto svete 😵 😵 😵

pipka
2. mar 2009

dracik, super, tak buduci tyzden ideme konecne kocikovat? 😕 😵

pipka
2. mar 2009

a nema tu 6.tu chorobu? 😕

cherry01
2. mar 2009

6160???? martinka, ta môj Tomi má 5800 a uz teraz cítim aký je ťažkýýý. Kristínka má 5300. stále je medzi nimi pol kila. Ako pri narodení.

cherry01
2. mar 2009

pipka, 6.choroba? to co je?

janula13
2. mar 2009

blahozelam jaruske k dievcatkaaaam, a vela zdravicka vsetkym, naozaj krasne mena....ma dobry vkus 😉

pipka
2. mar 2009

6-ta choroba je taka novoobjavena choroba malych deti, co trva len dva ci tri dni, z nicoho nic vystupi teplota, na druhy den klesne, vyhodia sa vyrazky, potom zmiznu a je po chorobe 😅 😒 taka nijaka choroba bez nasledkov ale dokaze poriadne vyplasit 🙄

martiina
2. mar 2009

Jarke moc a moc gratulujem, tak už to má aj ona za sebou 😵 prajem hlavne zdravíčko a ostatné priať ani nemusím, lebo lásky budú mať určite nadmieru a mať zdravie a lásku, to je obrovské šťastie 😵
cherry, veru Marko to je taký valibuk. Zachvíľu aj mamku zje ako v tej rozprávke, neviem ako sa ten volal, nevie ma napadnúť 😀
veru keď ich nesiem oboch vo vaničkách som značne nahnutá na jednu stranu, veď 1,5 kg to je riadny rozdiel 😅
baby keď o tom sladkom, akurát som dorobila čokoládovú penu, idem ju manželíkovi naservírovať so šľahačkou a posypať kakaom srdiečka 😵 .... však ten si ma ani nezaslúži 😀 😀 😀

cherry01
2. mar 2009

martinka , ejjjha. Mne dnes manžel doniesol raňajky do postele.. chleba, trojuholníkový syr a šesť kusov stočenej šunky. a mala som si to asi natrieť prstom 😀 😀 😀 ale snaha sa cení, nič som nepovedala, aby som ho od toho neodradila.som ho vybozkávala... 😉

catjob22
autor
2. mar 2009

Jeeeeeeeeej tak Jarka ma dievcatka tak ako som jej to vravela 🙂 Velka gratulacia, eviska posli jej vela vela pozdravov!!!!! 🙂

cherry01
2. mar 2009

caty, ako s bytom? ešte búrate, či stierkujete, či dávate podlahy?

pipka
2. mar 2009

cherry 😀 😀 😀 zajtra ti prinesie aj nozik 😀 😀 😀 ranajky po castiach 😅 😀

martinka aj ja sa chystam na cokoladovu penu, niekedy v tyzdni, musim pominat este rozne cokoladove figurky co tu mam, Mikulasov a certov este z Vianoc 😅 a babanik do nej a slahacku navrch 😝 mnaaamky 😉 ...a dve kila budu zas na mne 😠 😅 😀

cherry01
2. mar 2009

ako robíte čok.penu? len tak rozmixujete?

martiina
2. mar 2009

pipka, teraz ma napadlo, však brat má na frajerky eeeeeešte času, však má len 8 a1/2 roka 😀 😀 😀

mauzos
2. mar 2009

jeeej Jarka velmi sa tesim, ze ti to vyslo a mate princeznicky, krasne mena 🙂 prajem Vam hlavne vela zdravicka a mamine mliecka, aky ste mohli ist cim skor domkov k Matkovi a tatikovi 🙂

ja mam tiez dobru spravicku, bola som dnes prvy krat v nemocnici na prehliadke a mali uz maju 2000 a 2100 g a vsetko je v poriadku tak ako ma byt. Velmi sa tesim 🙂

cherry01
2. mar 2009

mauzi , gratulujem... 🙂 🙂

martiina
2. mar 2009

cherry, ja robím takto:
6vajec
100 g práš.cukru
50 g kakaa
50 g čokolády na varenie
10 g želatíny
250 ml smotany na šľahanie

žĺtky+50g pr.cukru vymiešame do peny. Medzitým necháme napučať želatinu v troche vody, potom rozpustíme /nesmie sa variť/, zvlášť rozpustíme čokoládu. Do peny zo žĺtkov vmiešame kakao a čokoládu a rýchlo zamiešame rozpustenú želatinu. Ušľaháme smotanu a vmiešame do čokoládovej zmesi. Nakoniec zjemníme penou z bielkov a 50g práš.cukru. Dáme aspoň na hodinu do chladničky a podávame so šľahačkou ale kľudne aj bez 😵