Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

martiina
2. mar 2009

mauzi, super! ešte zo 2-3 týždne vydrž a môžeš rodiť aj keď by to bolo v poriadku už aj teraz 😉 A čo ti povedali, ako pôjdeš rodiť?

pipka
2. mar 2009

martinka, zeby si brasko pockal na tvoju laurinku? 😀 😀 😀

ja robim cok. penu tak, ze nalamem cokoladu a cok. figurky do hrnca a nad parou s troskou klasickeho masla to za staleho miesania roztopim, necham trosku vychladnut a vmiesam 5 zltkov, a zvlast vyslaham sneh z 5 bielkov a nakoniec to tam zlahka vslaham, je to fajne, nadychane, nalievam do poharikov, kde mam nakrajany banan, necham v chladnicke do druheho dna a ozdobene slahackou zbodneme za chvilku 😀 😀 😀

pipka
2. mar 2009

mauzos, gratulacia ku krasnym vaham 😵 uz sa ti to krati 😉

martiina
2. mar 2009

pipka, kľudne, veď 8 ročný rozdiel je v pohode, no nie? 😀

mauzos
2. mar 2009

dakujem 🙂 zatial to vyzera na planovanu sekciu, obidvaja su priecne 😒 ak bude vsetko v poriadku, mam sa hlasit o dva tyzdne a dohodneme termin. Slubil mi ze 1.4. to nebude 😀 😀 😀

s tou penou ste mi zase urobili riadne chutky, musim vyskusat 😉

pipka
2. mar 2009

noo mati a v Hollywoode aj 33-rocny 😀 😀 😀 😀 😀 aspon by laurinka skor dedila 😀

martiina
2. mar 2009

pipka, ale má čo 😀 😀 😀

pipka
2. mar 2009

zase mame cokoladovo-penovu vlnu? 😕 😀 vsetky tu budeme slintat 😝 😀

potom by sme mali zase na nieco slane prejst...ja robim v stredu kelovy privarok so zemiakmi a hovadzim maskom a stvrtok kuracie pecienocky s ryzou 😅 😎 😎 😎

pipka
2. mar 2009

no zatial moze dedit byt a auto 😀 ale casom mozno aj viac... 😎 😀 ak bude posluchat 😀

martiina
2. mar 2009

pipka, ja sa zas chystám na pizzu, už som dlho nerobila 😵 Mám taký recept z Muscle and fitness, na také ľahké cesto, však keď obloha bude hojná nech aspoň cesto je light 😅

martiina
2. mar 2009

pipka, však ju vychovám aby poslúchala a špeciálne tvojho brata 😀 dobre že začasu hovoríš, však jak sa hovorí "ohýbaj ma mamko pokým som ja Janko" 😀

pipka
2. mar 2009

hmm, pizzu sme mali minuly tyzden, tuniakovu s cibulkou a mozzarellou, ale na pecienky si robim chutky uz asi tri tyzdne...ja straaasne lubim pecienky 😅 😉 a vobec, ja milujem take jedla "zavodnych jedalni" 😅 ja som vzdy bola taky vzorny stravnik aj v skole...vzdy vylizany tanier 😵 aj ladvinky na smotane mam rada, co vacsina ludi nemusi 😅 a ja to lubim.

mauzos
2. mar 2009

no pipi s tym kelovym privarkom si mi vobec neurobila chut, beee 😒 zato pizza mnam mnam 😀 😀 mati daj recept na to light cesto 😉

pipka
2. mar 2009

mati...tak vravis, ze budu z nas dohadzovacky 😕 😀 😀 😀

eviska83
2. mar 2009

baaaaaaby,dost o sladkostiach.Ale tu penu musim vyskusat.ja mam tiez este vela mikulasov a pod.veci z vianoc. 😀 😀 .Teraz som si vsimla ze mi opuchla prava noha ale len jedna nemali ste to niektora?
Mauzos - krasne vahy,tvoji su trochu vacsii ako moji ja som mala pred tyzdnom 2006 a 1740.

martiina
2. mar 2009

mauzi,
6 dcl polohr.múky /ja dávam 3 dcl celozrnnej ovsennej jemnej/
2 vajcia
2 kypr,pr.
2 biele nízkotučné jogurty
soľ
všetko zmiešať a dať na plech, obložiť

pipka
2. mar 2009

mne nohy nastastie neopuchali v tehu nikdy...zato po porode jak hrom 🙄 jak som zacala vela pit kvoli mlieku, nohy som mala jak papuce 😅 😒

mauzos
2. mar 2009

mati super recept, urcite vyskusam 🙂 ja pizzu mozem veeelmi casto 😉

evi tie vahy su len orientacne, mozno mas ty vacsie babanka ako ja 😉 ale u teba to podla tych vah fakt vyzera na parik ...

martiina
2. mar 2009

mne cesto veľmi chutí, stačí potrieť paradaj. pretlakom zmiešaným s opraž. cibuľkou, roztlač.cesnakom, oreganom a soľou, posypať olivami /ja zbožňujem/ a nejakým 30% syrom a máš chutnú a ľahkú pizzu 😵

eviska83
2. mar 2009

mauzos - snad mas pravdu s tym parikom 😀 ,aj mne povedali ze to moze byt az +- pol kila

mauzos
2. mar 2009

mati mnam, az mi skoro slinka vyskocila a to som najedena 😉 ja olivy tiez mozem k hocicomu 🙂

eviska83
2. mar 2009

baby skusali ste olivy s tycinkami? to je mnamka. 😝 😝 v Izraeli to k pivu davali zadara 😀

mauzos
2. mar 2009

no mati, ideme do Izraela 😀 😀 😀

eviska83
2. mar 2009

teraz uz sa neoplati,iba ak na dovcu 🙂 🙂 🙂 😀 😀 😀

martiina
2. mar 2009

olivy+šampanské mňam .... len teraz kojím 😠
tak dobre stretko v Izraeli 😀
evi stíhame aj skype aj MK 😀
idem dojčiť /som sa ale spisovne vyjadrila 😀 / ... ak ma MM ešte potom pustí ozvem sa

martiina
2. mar 2009

evi a ty si v Izraeli nebola na dovce, ty si tam robila 😕

martiina
2. mar 2009

padám

mauzos
2. mar 2009

no ved nie na zarobky, len na tie olivy 😀 😀

pipka
2. mar 2009

tak oliv sa vam zachcelo 😕 😀 nie ste tehotne nahodou? 😀 😀 😀 olivy mozem aj ja a plnene mandlami obzvlast 😉 tak sa pridavam na olivove stretko 😀

eviska83
2. mar 2009

jasne ze nie na dovci,ja vsade len pracovne .Ja som usilovna ako vcielka 😀 😀
mati - ze ty stihas sa nedivim ved superzena,ale ja? 😲