Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

mauzos
4. mar 2009

bobicek prve IVF a celkovo prvy pokus, mali sme obrovske stastie 🙂

kati tak to mas super muzicka 😉 ten moj ked ma kupit 5 veci, tak mi vola z obchodu 5 krat 😀 😀 😀

bobicek5
4. mar 2009

zatial to ujde, pracujem s ludmi a to byva niekedy dost osemetne, takze akonahle ma to zacne zatazovat, pojdem dom.

katka.ott
4. mar 2009

bobi, tak veru.

mauzi, moj ked sa vrati z obchodu, tak mi natesene ukazuje ucet, ze LEN kolko zaplatil. ja vacsinou za taky isty nakup nechavam 2-nasobok 😎 . ale to je tym, ze beriem, co potrebujem a nerozmyslam, co je v akcii 😀

katka.ott
4. mar 2009

idem kuk panelak, potom hygiena a som spät.
tak zatial 😉

mauzos
4. mar 2009

bobi ak ta to bavi a nemas stresy, tak nemas co riesit. U mna rozhodli hlavne tie stresy 😒 a potrebovala som si uz od tej prace oddychnut. Inak tiez pracujem s ludmi a mam sedave zamestnanie

bobicek5
4. mar 2009

v akej oblasti pracujes? Ja v personalnej.

mauzos
4. mar 2009

uradnicka 😀

eviska83
4. mar 2009

ahojky,
jeeej Katka ma novy pas,ani som zo zaciatku nevedela o koho sa jedna
Aj MM vzdy nieco donesie z akcie,My uz mame plnu kupelnu plienok a vlhkych utierok,musim odfotit ,to je fakt hroza. vysmiaty jak leco ze jak dobre nakupil - vraj nooo za taku cenu -nekup to 😝 😝 😝
.bobicek- ja som doma od 27tt a veru sa nenudim

katka.ott
4. mar 2009

baby, s tou fotkou som vam nechcela sposobit az take soky. ale nech vas ukludni to, ze tak do mesiaca ju zas zmenim - dam tam mna a drobce 😀 . uz to mam za cca 4tt 😉

katka.ott
4. mar 2009

idem trochu upratat a do sprchy. zas to tu pretahujem 😅

mauzos
4. mar 2009

katka ty chces byt tehu do 40 tt, to by si tu trhla rekord 🙂

evi co nove jarka? nerozpravala si s nou uz?
aj my uz mame plno plienok, ale to ja musim najst v letaku a poslat ho kupit konkretnu vec 😀

eviska83
4. mar 2009

Jarka je v pohode,dievcence ma pri sebe a koji.V piatok by mala byt doma.Su to nadherne uzlicky 😵 😵 😵
Katka -ze 4tt 😀
mauzos- ja neznasam nakupy,MM sa v tom vyziva.Samozrejme ze mu musim napisat zoznam ale on vzdy prinesie nieco naviac 😉 😉

mauzos
4. mar 2009

ty si ich uz aj videla? a zvlada to, ked ich ma pri sebe? predsa len po sekcii ma asi dost aj sama so sebou ...

hej aj ten moj, hlavne sladkosti, tie mu na zoznam pisat nemusim 😀

katka.ott
4. mar 2009

ja som to mylsela max. 4tt. ja si davam tak 2-3 😀 . ale mozno ma prekvapia 😎

zas sa jednej stikuta 😵

eviska83
4. mar 2009

videla ale len na fotkach 🙂 🙂 noo vravi ze pohoda ze to zvlada
minule mali akciu 6ks pampers utierok za 3.66£ (4.10 Eur) tak prikuuupil 10baleni cize 60ks.uz to nemam kde skladovat ☹ ☹ ,
Aj mojim sa stikuta skoro kazdy den raz jednemu raz druhemu 😀 😀 😀

nana77
4. mar 2009

ahojte tehulky a mamulky!!!
tak ako tak citam, fedrus sa nam opat neozvala... a ja sa uz tak tesim na babatka!!!

mirica, maly je uzasny ako krasne stoji!!! super sikuliacik!

kocky, uz tu raz bola rekordmanka, co rodila dvojky v 40tt!!! v UK a spontanne 😉

mauzos
4. mar 2009

a nepridas fotky do tvojho albumu, nechsa pokochame aj my? 😉
aj mojim sa stikuta, ale az nedavno som prisla na to, ze co su to za divne pohyby 😀 😀

mauzos
4. mar 2009

no katka tak uz ti potom ostava len 41 tt 😀 😀

katka.ott
4. mar 2009

evi, mne stikuta len jedna. a citim to az v zadku 🤐 😀

nana77
4. mar 2009

katka, asi ze ju spominas 😀 tak stikuta 😀

katka.ott
4. mar 2009

mauzi, neprehanaj. sak uz teraz nevladzem 😎

katka.ott
4. mar 2009

nana, ja ju nespominam, to ona sama od seba. a vzdy v rovnakom case. asi ma hodinky, len neviem ci digitalky alebo tie klasicke 😀

nana77
4. mar 2009

ale je to super, myslim to stikutanie. baby, to vsetko tak uleti, ja uz si niekedy ani neviem vybavit, ake to bolo, ked som bola tehotna...

mauzos
4. mar 2009

katka mne tiez dlho stikutal iba jeden, to som este nevedela, co to je a teraz uz aj druhy 😀

katka.ott
4. mar 2009

ja som to vedela od zaciatku, lebo kamoska ma na to upozornovala. ale ze to moze byt az take, ze mi zadok naskakuje, tak to ma prekvapilo 😅

nana, len pred nedavnom som oznamovala MM, ze som tehotna, potom ze cakame 2 a do mesiaca ich mame v naruci 🙂

nana77
4. mar 2009

jeden z mojich raz stikutal prave ked sme boli n utz... strasne bol zlaty 😵 .

no veru katka, tiez som sa nevedela dockat, kedy uz budu na svete a o chvilu budu mat rok... a ja ani neviem ako... kazdy den ubehol ako inokedy tri - aspon taky pocit niekedy mam

mauzos
4. mar 2009

nani ja uz by som najradsej mala takych krasnych smejov ako mas ty, mne sa to vlecie 😒

nana77
4. mar 2009

mauzi, mne sa tehu neskutocne vlieklo, cele som to prelezala doma, cely cas som sa triasla, ci to vsetko dobre dopadne... ale od toho momentu ako sa narodili - kozmicka rychlost. naozaj. vychutnavajte kazdu minutku, lebo z tych malilinkatych babatiek tak rychlo vyrastu...

katka.ott
4. mar 2009

mne aj tehotenstvo ubieha straaaaasne rychlo

nana77
4. mar 2009

mozno preto, ze ho mas take ukazkove a bezproblemove 🙂 . ja som mala tolko problemov cely cas, ze som sa bala ist aj na wc... ale co, hlavne ze to dobre dopadlo 🙂