Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

martiina
7. júl 2009

mauzi aj ja dodatočne prajem všetko najlepšie tvojim krpcom 😵
čože, takže ty už máš tretí kočík? a aký? určite hoď foto. Mne tu zas teraz chýbajú dva, ktoré by sa dali rozpojiť a mohol by každý tlačiť jedného, lebo aj do metra idú uzke chdiace schody, takže musíme len prenášať po normálnych schodoch a to je teda zaberačka. Cez víkend chodíme autom, ale cez týždeň chodí otec do roboty, tak chodíme metrom
mauzi, super že sme sa stretli aj na facebooku 😵 😵 😵

mauzos
7. júl 2009

ahoj Mati, no konecne som ta tam nasla vdaka tomu linku na fotky 😉 Ja tam ale fakt moc nechodim radsej 😀 😀
dakujeme za gratulku 😵

Kupili sme taky obycajny sportak pre jedno babo, lebo chodim casto s Tomim po lekaroch a musime zbytocne trepat aj Lukiho. Aj vo stvrtok som bola s Tomim na gastre kvoli tomu refluxu, cakali sme tam skoro dve hodiny a drahy zatial vonku stepoval s Lukim v tej horucave. Hladala som nieco po inzeratoch, ale nakoniec sme kupili tento normalne v obchode http://www.maderna.sk/kociky/sportove-kociky/zo... Vcera som s nim isla z obchodu domov s nalozenym Tomim a zatial som spokojna s vyberom, Tomi v nom hned zaspinkal 🙂

Takze si to tam uzivate a labzujete hore dole. Si aj s manzelom? Lebo som si ho nevsimla na fotkach ...

mauzos
7. júl 2009

kocik sme kupili ten cerveny

martiina
7. júl 2009

mauzi super vyzerá ten kočík 😵 a aj ja rozmýšľam že nejaký single kúpim ešte
nie manžela tu nemám, iba svokru 😀 ... s ňou si lepšie rozumiem 😀

martiina
7. júl 2009
nana77
7. júl 2009

ahojte kocky!
mati, to video je supeeeer!!!!! inak, kukla som tvoje fotky a musim povedat, ze ty teda ani omylom nevyzeras, ze mas za sebou dve tehotenstva a to druhe navyse s dvojickami!!!! ved mas uplne ploche brucho, wau....!!!, take som ja nemala ani pred tehu!!!! 😔

mauzi, ze tri mesiace, pekne rastiete!!!! leti to, vsak?

ozaj, gratulka vsetkym novym dvojtehulkam!!!! prajem bezproblemove tehotenstvo, co najlahsi porod a krasne, zdrave deticky!!!

kocky, ponukam na predaj nejake veci po mojich malych, fakt v dobrom stave, neznicene. mrknite na inzeraty tu na mk, do sekcie dvojicky, mozno sa vam nieco hodi 😉

eviska83
7. júl 2009

ahojky,
Mauzi - aj ja sa pripajam a prajem vsetkooo naj,naj,naj Krasny kociar 😉
katka- ahooooooooj,ze sa aj ukazes 😀 😀 😀 mozes aj castejsie 😉
Martinka- no pravdu povediac aj ja som tisko zavidela to tvoje brusko a MM ked Ta videl tak sa neveriacky spytal - Ona ma tiez dvojky? 😲 😲 😲 Inak kraaaasne fotecky
Moji svorkovci su prave v taliansku- kupili sme im poznavacku( na svokrovu 60tku) tak su vraj uuuuplne hotovy a nevladzu 😝 😝 😝
Ja akosi nestiham davat foto- snad to stihnem kym sa Pipka vrati 😵

mauzos
7. júl 2009

mati pobavila som sa na tom, ze lepsie vychadzas so svokrou 😀 😀 😀 Ja som tiez chcela napisat, ze nechapem tu tvoju postavicku 😉 Ja neviem, ci este niekedy budem mat odvahu ist do plaviek ☹

evi ani ja nestiham fotky, lepsie povedane nechce sa mi zapinat druhy PC v ktorom su 😀 😀 Ale dnes uz nieco pridam, lebo uz som tiez velmi dacno nic nepridala. Ake mate vahy? pochval sa ...

my ideme zajtra na ockovanie, bojim sa toho 😒

lorine1
7. júl 2009

Ahojte... Mam na vas taku hlupu otazocku... Som v 31 tyzdni s dvojkami a malinke kopu jak dive, nastastie len cez den ale zle sa mi zacalo spavat... vobec si neviem najst polohu... na chrbte to neprichadza do uvahy a na boku vzdy kopu, asi sa im to nepaci... neviem , ze asi sa tam potom na seba moc tlacia a vadi im to... ako ste spavali resp. ako spavate vy? uz som rozmyslala aj po sediacky ale to sa neda.... Bedrove klby sa mi idu vyklbit ako to strasne boli... poradte nejake finty... moc dakujeeeeem 🙂 A este v ktorom tyzdni vas lekar vypisal na matersku?

ajka72
7. júl 2009

lorine ten pocit poznám na chrbte som spávať tiež nemohla a na boku ke´d som bola tak ma kopali alebo som si tiež myslela či sa na seba netlačia, pýtala som sa lekárky a ona povedala s usmevom že nie, tak som teda na tom boku aj ostala lebo som žiadnu lepšiu polohu nevymyslela 🙂

inak buduce dvojmaminy ponúkam na predaj naše postielky po dvojkách používané cca 1 rok, kupované ako nové, dievčatá chceli spať s nami vo veľkej postely takže su ako nové, s celou výbavou, hniezda odkladače na plienky a aj hyg. potreby, všetko super stav tak skuste pozrieť do mojich inzerátov, 😉

ajka72
7. júl 2009

inak lorine mňa vypisali 8 týždňov pred porodom, môže aj 6 týždńov ale dvojmaminy ak je všetko o.k. zvyknu tých 8 týždňov pred vypísať 🙂

ajka72
7. júl 2009

skus si lorine podložiť nohy alebo boky nejakým vankušom 😉

mauzos
7. júl 2009

lorine gratulujem k dvojtehu 🙂
ja som bola na tom podobne ako ty, klby ma straaasne boleli. Pomahalo mi na to, ked som spala s vankusom na kojenie medzi stehnami ... urcite rovnako dobre posluzi aj zrolovany paplon, alebo nieco podobne 😉

ja som isla na matersku 6 tyzdnov pred porodom, ale bola som predtym na PN, takze mne sa to takto oplatilo viac.

sonia29
7. júl 2009

ahojte baby 🙂 vitajte nové dvojtehulky 😵 mauzi to sa dá ísť na materskú z PN 6 týždňov pred termínom? ja že musíš ísť automaticky 8 t. 😨 no takto to je iste lepšie 🙂
lorine mňa začína trápiť to isté ako teba ☹ a najviac mi pomáha dať si niečo (napr. paplon) medzi stehná. no keď si pomyslím, že ešte dva mesiace vydržať a v ktovieakom teple ☹ 😕

sonia29
7. júl 2009

mati supiš fotky máte, júúj hneď by som sa aj ja do mora šupla 😝 no a s tou postavou to majú baby 200% pravdu 😵 😕

mauzos
7. júl 2009

ano soni, mozes ist 6-8 tyzdnov pred porodom, zalezi na Dr. ako ta vypise. Mna sa moja spytala, tak som si samozrejme vybrala 6 t 😝
baby nezavidim vam tehu v tomto teple ... akurat vcera som videla jednu tehulku, ledva sa vliekla v tej horucave, tak som si pomyslela, ze ako dobre ze uz to mam za sebou 😝

miroslava89
7. júl 2009

ja sa nad vami len cudujem... nechapem ako sa daju zvladnut dve dietky naraz 😔 teda skor sa bojim ze ja to nezvladnem...

hviezdickamaria
7. júl 2009

ahojte dievcata ak by som sa mohla pridat k vam tak by som bola rada 😎
som v 12 tt a dnes som bola na NT a doktorka zistila ze cakame jednovajecne dvojicky!!!! ja som nemohla uverit, tak mi jasne ukazala dve hlavicky a dve srdiecka 😅 😅 😅 stale tomu nemozem uverit, strasne sa tesim no aj bojim ze ako to zvladneme s manzelom ☹ ale mam veeeelku rodinu takze to bude urcite v pohode.

asi som to aj mohla cakat, lebo ja som z dvojiciek aj moja babka je z dvojiciek... mame to jednoducho v rodine ale toto... neverim ... 😅 😅 😅 asi sa zblazniim od stastia 😀 😀 😀

miroslava89
7. júl 2009

hviezdicka gratulujem🙂 ty mas aspon v rodine dvojicky..lenze u nas v rodine neboli ziadne az zrazu tie nase...

vranka4
7. júl 2009

Ahojte tehuľky a maminky 🙂 ,hviezdičkamaria, gratulujem,nech sa drobčekom darí v brušku 🙂 ,mirka,u nás v rodine tiež nikto,my sme to začali,ale keď sme pátrali ďalej,tak moja starká mala súrodencov dvojičky,v r.1930, ona mala 6 detí a nikto,až ja ako vnučka,raz to muselo začať 😉 starkinej sestre vnuk má dvojičky-7-ročné,mirka 🙂 ,neboj,aj my všetky sme mali určite obavy,bolo to niečo nové ,nepoznané,ale zvládneš to aj ty 🙂 ,budete mať najkrajší vianočný darček 🙂 lorine,sonja 🙂 ,tak ako vám radila mauzoš,aj mne pomohol paplón medzi kolenami,so spánkom v noci to bolo hrozné,hlavne nadránom 😒mňa neboleli kĺby,ale chrbát ,na chrbte som nespala vôbec,len na boku, a vtedy poriadne kopkali 🙂 ,to som si už zvykala na to nočné vstávanie 🙂 ,ja som bola PN od 3.m.tehotnosti,až do nástupu na MD 6.týždňov pred pôrodom.

lorine1
7. júl 2009

Dakujem za radu vyskusam, mam ten vankus na kojenie, ale na spanie som ho este neskusala... No a za tie dvojky ani u nas v rodine sme zatial nemali a ked nam to lekar oznamil som sa normalne az triasla co som bola v soku a manzel ani nehovorim... este nam to aj tak nejako nedochadza, to asi az ked sa narodia... ale tesime sa... no o ten termin som sa pytala, lebo som teraz na PN a na MD mi lekar odporucal 6 tyzdnov pred, tak asi financne to bude lepsie... uvidim, len teraz som PN a nemam vychadzku a je to dost brutal... ale zase ked je takto teplo aj tak lezim doma opuchnuta ako verliba... chi 🙂

Mauzos, mozno som ta vlecuca tehula bola ja ... chi ale nie tiez som bola vcera u lekarky a tak trocha po obchodoch a vliekla som sa ako fuciaca bomba... to sa v tom teple fakt neda a kopec ludi na mna nechapavo pozerali... asi si mysleli, ze co ta uz nefuci niekde doma... 😀 😀

mauzos
7. júl 2009

ked si bola na nakupoch v Ke, tak moze byt, ze si to bola ty 😀 😀 fakt ti nezavidim ☹
preco riskujes a nedas si napisat od lekara vychadzky?

miroslava89
7. júl 2009

vranka ja som patrala dobre storocie dozadu az na nejaku pra pra pra babku 😅 aj z mojej aj z priatelovej strany a nikto nikdy vraj dvojicky nemal🙂..jedine ak nejake nemazelske a hanbi sa k nim priznat 😝 😀najkrajsi vianocny darcek na 4vyrocie vztahu🙂

bobicek5
7. júl 2009

ahojte nove dvojtehule! 🙂
Celkom vas chapem v tomto teple, prezivam to iste. Aj klby bolia, obcas aj nebolia, MM sa mi dnes smial, ked sme spolu telefonovali, ze si pripada, akoby volal s erotickou linkou, co som tak fucala 😀 . A nohy? Hruza, dva betonove piliere!

Kocky co ste po sekcii, kedy vas pustili domov?

mauzos
7. júl 2009

bobicek ja som bola v porodnici 10 dni, ale len kvoli Tomiho nizkej porodnej vahe, musel pribrat. Ak bude vsetko v poriadku na 5 den ides domov 🙂

bobicek5
7. júl 2009

tak skoro? A ja som sa bala, ze nas tam budu drzat ovela dlhsie. Jupiii!

katka.ott
7. júl 2009

ahojte 😉

bobi, ja som porodila v utorok a v nedelu nas pustli - neuveritelny sok to bol. cely den som v kuse kojila 😖 (vsetky 3 s,e boli nervozne a aj MM)

a ja by som aj rada ostala dlhsie 😅

cetera
7. júl 2009

ahojte holky....mam otazocku....je mozne zeby doktor zistil dvojicky v az v 27 tt?

bobicek5
7. júl 2009

katka, takze to bol skor sok z prechodu do normalu, vsak? Toho sa ja najviac obavam.

Cetera, o takom niecom som este nepocula. Viem, ze kedysi sa na dvojicky prislo az pri porode, ale v dnesnej dobe? Kazdopadne cudne...

mauzos
7. júl 2009

bobicek ver mi, ze aj 5 dni tam ti bude pripadat ako vecnost 😠

cetera nemyslim, iba ak by dovtedy neribil ultrazvuk 😀