Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

katka.ott
12. mar 2009

prave pozeram kolotoce nad postielku a hracie deky. som dnes bola pozriet v dracikovy a bubline a tam boli brutalne ceny ☹

mauzos
12. mar 2009

martinka presne tak rodila, ze jej druhe babo otocili. Takze az take nemozne to nie je. Ale strasit ta samozrejme nechcem, dufam ze sa aj druha babulka umudri a otoci sa 😉 Ti moji dvaja lenivci sa uz asi neotocia, co uz s nim, bude sekcia ☹

mauzos
12. mar 2009

manzel nenasiel ziadnu akciu? musis hladat ty? skus na MMB, tam su vo velmi dobrych cenach. Ja som tam kupila od ruky hraciu deku za zlomkovu cenu a je ako nova, ved to sa za tych par mesiacov neda znicit.

mauzos
12. mar 2009

aj martinka kupila kolotoce z bazaru, ma ich v albume, krasne su 😉

katka.ott
12. mar 2009

mne sa paci tato deka, ale je tam akosi malo tych hraciciek http://www.bambino-kociky.sk/popup_image.php?pI...

mauzos
12. mar 2009

pekna. Ma to aj v tej deke nejake piskatka a sustatka? ci nevies? Ta nasa piska aj susti ked sa toho dotknes 😉

katka.ott
12. mar 2009

to netusim, popis tam nie je ☹
som to ukazala MM, a on hned, ze pojde do polska kuknut. zas mam pisat nejaky zoznam 😅

mauzos
12. mar 2009

kati v Polsku je to ovela lacnejsie. Takze tu ani nepozeraj, ked sa manzel chysta do Polska 😉 a celkovo hracky, kolotoce, hrkalky, kusatka ... to vsetko si tam daj kupit.

eviska83
12. mar 2009

ahojte,hlasim sa stale 3v1 🙂 🙂
Dnes som bola na ultrazvuku a vsetko vraj ok,tlak super,az na tu jednu opuchnutu nohu.Povedala nam aj vahy a skoro som spadla na zadok ,ze obe babetka maju cca 2.7kg,viem ze je to len priblizne ale aj tak.
Dnes sme teda uz objednavali letenky pre svokrovcov na dalsi piatok,tajne dufam ze dovtedy este vydrzim 🙂

katka.ott
12. mar 2009

mauzi, to viem. ale ti, co maju tuto stranku su blizo polskych hranic, takze ceny su len o trocha vyssie. stade som objednavala aj zavinovacky s kokosovou podlozkou - boli najlacnejsie.
a prave som pisala mame do rakuska, nech skusi tam pozriet, co to stoji. a mozno aj ona dostane zoznam 😀

eviska83
12. mar 2009

mauzi - nooo pekny domcek uz mas 😉

katka.ott
12. mar 2009

evi, jasne ze vydrzis 😉
inak, krasne vahy 🙂

MM odkazuje, ze mu preskocilo. dnes drzal na rukach 1/2rocne dieta (kolegove v praci) a prave skusa vydavat prapodivne zvuky smerom k moju brusku. normalne mu sibe 😀 . ja sa bojim, ze mu to ostane 😕 😀

eviska83
12. mar 2009

katka- len ho nechaj nech si s nimi trosku pokeca,ono ho to neskor prejde lebo ho baby nepustia k slovu 😝 😝

mauzos
12. mar 2009

Evi waw, krasne vahy. Takze musis cakat na svokrusu ako Jarka? To budu zase nervy 😀 😀

kati, ten tvoj manzel bude dobry srandista 😀 bud rada, ak mu to ostane, aspon si bude rozumiet s babulkami 😀 uz sa asi chudat nevie dockat a ty by si stale len prenasala 😝

katka.ott
12. mar 2009

idem kuk tv, zajtra sa ozvem 😉

prajem prijemny vecer a dobru noc 🙂

eviska83
12. mar 2009

mauzos- ano dalsia cakatelka na svokru 😀 😀 😀 ,idem aj ja na telku tak zatial

katka.ott
13. mar 2009

ahojte 🙂
mame absenciu v pisani, od vcera vecera niic?

mne sa vnoci snivalo o porode. jedna vysla v pohode a druhu mi nasmatrali a pootacali rucne. len mala akusi helmu na hlavicke 😕

anikar
13. mar 2009

Ahoje.katka mas sny ako ja,stale sa mi sniva o porode,niekedy mam take hororove sny ze ma az desia 😀

bobicek5
13. mar 2009

ahojte, ja som sa tu tiez par dni neukazala. Ako citam, mate sa tu fajn. Aj ja sa pridavam do klubu "sialenych" manzelov, lebo ten moj im vcera recitoval akusi hovadinu 😀

Dnes som dostala vysledky z AFP a sme v poriadku (tak klop-klop). Odkedy viem, mame jedneho chlapceka, mam strasne nutkanie nakupovat...

katka.ott
13. mar 2009

anikar, to bol moj prvy porodny sen, ale posledny tyzden mavam take sexualne sny (hladnemu sa o chlebe sniva 😀 )

bobi, tak sup do obchodu a kup nieco male mile modre 😉

katka.ott
13. mar 2009

a blahozelam k dobrym vylsedkom

anikar
13. mar 2009

kati,ani nevrav 😀 ja som uz na tom tak,ze sa mi sniva aj s mojim gynekologom 😀

katka.ott
13. mar 2009

anikar, fuuuuuuuuuuuuha 😀 , a je mlady a pohladny? mne sa minule snivalo s kordiakom 😎

malej sa stikuta, zas. jednej furt na obed a druhej vecer. tie vyjdu take vystikutane, ze cely zivot nebudu 🙂

katka.ott
13. mar 2009

no idem ja na obed. dnes ma MM pozval medzi ludi, asi naposledy, tak si to budem uzivat. aj dezert si dam 😎 . a dosla mi prva materska, tak nieco kupim drobcom 🙂

pekny den vam prajem 🙂

pipka
13. mar 2009

cafte babenky, nieco nove? 😕 😉 😉 vidim, ze tehule stale 3v1, v poriaaaadkuuuu 😎 len tak dalej... 😵

bobicek5
13. mar 2009

katka, ja uz by som veru aj chcela nakupovat, ale muz si stale mysli, ze je prilis skoro. Asi ta fakt zoberiem za slovo a kupim aspon ponozticky... 😉

sonia29
13. mar 2009

Ahojte baby. Tak sa pridávam do klubu. V prázdnej bublinke dorástlo ďalšie bábo, takže fazuľky sú dve.... 😉

bobicek5
13. mar 2009

ahoj sonia, gratulujem. Tesis sa? A predtym na sone bolo vidno iba prazdnu fazulku? Bez akcie srdiecka?

sonia29
13. mar 2009

ďakujem bobi, teším sa 😀 . Keď som sa to dozvedela chytalo ma mierne zúfalstvo, ale teraz som si už na tú predstavu zvykla a všetci sa veľmi tešíme 😵 Na sone som bola dosť skoro a bolo vidieť len jedno babeno, druhé tam dorástlo neskôr. Obe majú srdiečka v poriadku, videla som to v stredu na vlastne kukále 😕

cherry01
13. mar 2009

sonia29 gratulujem 😉