Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

katka.ott
17. mar 2009

a dnes to mam za 22 - uz len 22 dni 😀 , ale to je podla MS a riadneho TP 😎

mauzos
17. mar 2009

kati a ako si prisla na toho 27.? je ti sympaticky datum?
tak ja mam este 26 dni 😀 😀

katka.ott
17. mar 2009

som sedela na zachode a cumela do kalendara 😀

my sme sa brali 27.10.2007, mm je 27.4., tak take mile sa mi to zdalo 😎

cherry01
17. mar 2009

kalendár na záchode - super vec 😉

mauzos
17. mar 2009

kati 😀 😀 😀 ze na zachode ....

katka.ott
17. mar 2009

a vy to nemate? u nas je to normalne, aspon hned rano viem, kto ma meniny, ake pekne datumy su, kedy je zas piatok 13. 😎 😀

a na zachode nesedavate? 😀

katka.ott
17. mar 2009

idme na chvilu off - trosku si pospat, kedze som vstavala o stvrt na 7 😔 .
zatial sa majte 😉

cherry01
17. mar 2009

katka..nie.. tam sa sedáva?? 😀 😀 😀

katka.ott
17. mar 2009

vy to tu nejako flakate, je ze pridem a budem mat co citat. tak to mi ostava len ten zachod a kalendar 😀

eviska83
17. mar 2009

ahojte,
som rada katka a mauzi ze je vsetko v poriadku,ja idem vo stvrtok.
Katka - mne povedali ze posledny den je 27.,ja to mam za 24 dni 🙂 🙂
ja som bola vnoci 2x v sprche ,strasne ma boleli krize uz som myslela ze dnes urcite startujeme masinu,ale akosi sa to zlepsilo.MM ma dnes volno, oslavujeme St.Patrick Day.Cize ja zasa len lenosim.Ale dnes som konecne otvorila kufre do porodnice a skontrolovala.(nevidela som ich uz 8 tyz.)
Matrinka- Laurika a Marko su rozkosne cukricky.Ja niesom za precancane veci ale ked sme ich videli tak sme sa hned rozhodli,ze aj my chceme nieco podobne na nase krstiny 😀 😀

katka.ott
17. mar 2009

evi, to akoze maximalne do 27.3 budes 3v1?

inak, ja poslickov vobec nemam, zatial netusim, co to je. tak som hadam v poriadku 😕

mauzos
17. mar 2009

ahoj evi, tak to sme my tri s katkou dobre na tesno, rozdiely medzi nami 2 dni. Bude zivo na konikovi, tolko babatok naraz 😀 😀 😀

kati my sme tiez stale mavali na dverach wc kalendar, ale toho roku ho tam nemal kto dat 😝 to by bolo pekne, keby ti to vyslo na toho 27.

cherry uz nema cas tam sedavat, ona uz len tak za behu 😀 😀 😝

eviska83
17. mar 2009

katka- ano tak mi bolo povedane,samozrejme ak nie skor.Ja som uz mala take bolesti pred 3tyz.a zasa presli.tak dufam ze aj teraz to tak bude.
mauzi- alebo tu bude mrtvo,nebudeme mat cas a tiez budeme za pochodu chodit na zachod,uz kalendar nebudes potrebovat 😀 😀 😀

katka.ott
17. mar 2009

evi, mrtvo tu nebude, lebo dvojmaminy doskazuju, ze sa da postarat o minimalne 2 babatka a dalsie dieta a este aj piect, varit, konikovat, ....
takze budeme superzeny, vsak martiinka, cherry, lumah, catjob, aj pipka (mala hanula je usmevom za 2 😉 ?

katka.ott
17. mar 2009

a ostatne samozrejme 😎

katka.ott
17. mar 2009

mam malu pamat 😀

martiina
17. mar 2009

ďakujem vám kočky 😵
inak ani ja nie som za prečančané veci a som tvrdý odporca gýčov, ale na takéto malé bábätká mi to jednoducho sedí jak šerbel na riť 😀 A v jednom filme som ešte dávnejšie videla že tam dedili takéto oblečko na krst a vždy detičky krstili iba v tom , veľmi sa mi to páčilo a rozhodla som sa že si musím zadovážiť tiež niečo také čo by moje detičky zdedili a potom v tom krstili svoje detičky a ich detičky zase tie svoje 😵 Preto to možno na niekoho môže pôsobiť ako veľa , ale pre mňa nie lebo to má pre mňa špeciálny význam 😉 .... a keď som ich v tom videla oblečených, pripadala som si jak v rozprávke 🙂
katka, mauzos, evi super sa držíte 🙂
felon, už si doma? ako to zvládaš? aj si nás stihneš aspoň prečítať, chceme vidieť tvoje prekrásne deťúrence, tak ak budeš mať chvíľku, tak hoď nejaké foto 😉
evi na st.patrick´s day sa nerobí? ak by si chcela link na stránku kde sestra objednávala to oblečko, tak napíš, majú tam toho viacej
kati aj my sme vždy mávali kalendár na WC, len teraz máme WC s kúpelkou spojené tak neviem kde by som ho dala 😅
krstiny máme v kostole v Bojniciach, potom ideme na obed do reštiky a odtiaľ ku svokrovcom kde chystám hostinu a keď skončíme tam, tak ešte aj k nám ideme a pokračujeme

katka.ott
17. mar 2009

ta, pozor strelim je uzasna 😀

mne sa zeny v uniformach velmi pacia 😎 . normalne to podskrtava zenskost 😉

martiina
17. mar 2009

som si zaspomínala na staré časy 😵 už skoro štyri roky som nemala uniformu na sebe a asi ďalšie tri ešte nebudem 😅 sa obávam že budem musieť vo výstrojáku nakúpiť väčšie veľkosti 😀

katka.ott
17. mar 2009

ja ked som nastupovla, tak bolo, ze mam narok na uniformu po 3 rokoch. tie ubehli teraz v septembri a ked som sa pytala, tak mi povedali, ze po 4. ale nevadilo, kedze som isla na PN. a ked sa vratim na stare miesto, tak len dufam, ze mi daju novu, lebo do tej starej sa naisto nevojdem. ta bola na katku-latku 😀
(pisala som o uniforme v zeleznicnej spolocnosti, taka tmavomodra, celkom pekna az na ten fuuuuuuuuuuuuuuj material)

martiina
17. mar 2009

kati, ty si železničiarka , tiež nosíš uniformu?

katka.ott
17. mar 2009

hej, som ludom na ociach, tak musim. ked budem sediet v kancelarii, potom uz nie. iba ak by som veeeeeeeeeeeeeeeelmi chcela. ale to budu musiet zmenit material

martiina
17. mar 2009

ja akurát keď som nastupovala na voj.akadémiu, tak rok predo mnou menili uniformy, to predtým bol úžas, tvrdý materiál, absolútne nepohodlné, ale toto teraz je v pohode až na tú čiapku, ako na debila 😀 ale medzitým čo som odišla na materskú už sa do roboty nenosí uniforma, ale maskáče.... uniforma len na slávnostné príležitosti 😨 ale som rada, lebo maskáče sú voľnejšie a dajú sa popustiť v páse 😀

katka.ott
17. mar 2009

viem, ze aj u nas to nejako pred mojim nastupom menili, neviem ci k lepsiemu, ale k zenskejsiemu urcite. a ciapku nastastie nosit nemusim 😀

si pamatam ako kolegyna minuly rok, tiez tehotna, sa snazila napratat do uniformy - na konci nemozne. a to cakala 1. takze ja by som do uniformy nevosla od novembra 😲 😀

martiina
17. mar 2009

no my ako tehotné vojačky máme úľavu od nosenia uniformy, chodíme v civile 🙂

katka.ott
17. mar 2009

no u nas take cosi neexistuje. viem ze nohavice mohli byt neunifomove, ale tmave, bluzka musela byt s logom a na ato vesta. len to neviem sko riesili, lebo ta ma princess strih - asi zapnuty horny jeden/dva gombiky

idem si ohriat veceru, upratat byt a vyvalit sa pred tv

zatial pa 🙂

cherry01
17. mar 2009

ahoj Martinka...super - ti to sekne 😉

mauzos
17. mar 2009

martinka super fotky na odlahcenie 😀 😀 fakt ti to sekne. Takze nie len chlapi vyzeraju dobre v uniforme 😝

martiina
17. mar 2009

ja sa síce v uniforme až tak dobre necítim ale ďakujem 😵