Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

martiina
23. mar 2009

katka, spim 😅 a v poslednej dobe celkom dobre 😵 /až teraz na ten zápal/ 😵  ale keď pečiem alebo niečo šijem som hore aj do 4:00, lebo rada všetko dokončím hneď a potom ešte robím poriadok, lebo by som nezaspala s pocitom že mám bordel 😅

katka.ott
23. mar 2009

no to s tym bordelom poznam. MM sa vzdy hneva, ze musim mat poriadok, vraj to mam dokoncit rano. ale to by som nevedela zaspat.

aj teraz tu pobehujem a este vsetko kontrolujem, ci je tak, ako ma byt. aby som rano v klude vstala a urobila vsetko podla ranneho predpodnoveho ritualu 🙂 . sa mi vzdy smeje, ze ako mam vsetko zauzivane.

katka.ott
23. mar 2009

predporadnoveho (idem do poradne zajtra) 😀

pipka
23. mar 2009

mati...nemam slov 🤐 🙂 🙂 si uzasna...

a ze trdelnik na valceku 😀 no to mne nehrozi, to ja si ho radsej kupim, u nas vybornyyy redavaju, taky by som ja neupiekla ani za svet 😅 😝 😀

pipka
23. mar 2009

inak ja som tiez taka chora, ze neviem zaspat, ked mam co len jednu salku v umyvadle 😅 az ked je vsetko tip top, nachystam este drahemu desiatu a cajik do termosky a az potom idem spat. Snazim sa ale najneskor o polnoci, aby som aspon trolinku pospala, kym sa moja buntoška prvykrat zobudi na papu 😅

ale dnes sa musim pochvalit, okrem jedneho papania o jednej v noci, spinkala v kuse sama vo svojej postielke az do deviatej!! 😎 😎 juuuj a ja tiez...ani som neverila, ked som otvorila oci rano, na take ze taaa, pama, paa, maaam, a kukam, ze devat hodin 😨 😎 😎 denne by to tak mohlo byt 😀

pipka
23. mar 2009

kati, tak cakame posledne hlasenie...poradnove zajtra 😎

pipka
23. mar 2009

ved ty uz mas buduci tyzden termin 😨 😕 🙂 bistu! Pekne si to dotiahla...som zvedava, kedy ti da termin porodu 😕 sak doma uz mas nachystane, tak uz mozes aj rodit, nie? 😵 😀

martiina
23. mar 2009

pipka však keď mám pravdu povedať asi ani nebol taký výborný jak zo stánku, ale na to že bol robený nad ohňom na valčeku bol tiež dobrý 😀
katka, tak držím palce zajtra, nech nám zas povieš ako si to bez problémov zvládla a že zas o týždeň v poradni 😉
inak s tým rituálom, ja keď som bola tehu, tak som každý deň vypila asi liter acidka, cmaru alebo zákvasu. Vždy keď som išla do Tesca alebo Kauflandu kúpila som si ešte jedno pol litrové a rovno v obchode ho vychlontala. To mi zostalo doteraz, už neviem ísť do obchodu bez toho aby som si kúpila nejaký zákvas a vypila ho 😅 ... normálne že závisláčka 😀 ... tá ochranka čo stráži v Tescu už po mne vždy kuká, už ma poznajú že to tam vždy pred vchodom vypijem 😀 minule som nestihla kúpiť lebo som musela utekať domov, tak po mne ten strážnik normálne kukal že čo sa stalo, kde mám acidko 😀

katka.ott
23. mar 2009

tak uz mam po hygiene, nech len vlasky trochu obschnu a hajde do postielky.

baby, no neviem, ci sa zajtra vratim. musim sa pytat do nemocky, lebo v nedelu MM odchadza na tyzdnovu sluzobku do Slovinska a uz sa ma chce zbavit 😠 . a nerada by som ostala sama doma.

keby som tam ostala, tak jedna baba ma na mna kontakt, tak vam sem napise 😉

mati, ja uz na nakupy nechodim. nejako nezvladam vela ludi, regale. pripadne chodim len tam, kde su lavicky. MM nakupuje a ja sedim 😎

bobicek5
24. mar 2009

Ahojte, mne dnes v noci dost opuchli nohy, asi zacinam mat zdravotne problemy...

kuspitka
24. mar 2009

Ahojte dievcata potrebujem pomoc..
Uz budem mat po odbere vajicka a neviem kolko si mam embrii vlozit....ci jedno ,alebo dve...
mam problem s chrbticov platnicka mi tlaci na miechu a tak sa bojim ,ze budem stale lezat..
Co mi odporucate????
Bojim sa aj toho ,ze predcasne porodim ,ale potratim..
Mam 156cm a 65kg..vravia,ze mam malu postavu a tak bude to zlozite donosi dve deti...
pomozte mi dakujem

sonia29
24. mar 2009

no martiinka aj ja by som vykrikovala ako tvoj svokor, tá torta je fakt perfektná 😝, aj tie košielky, šikulka si veľká 🙂 katka a ty ešte zvládaš žehlenie? lebo ja som len na začiatku tehotenstva a už si musím sadať pri žehlení ... 😒 inak čaute baby

mtina
24. mar 2009

Pekný deň. Kočky neviete mi niekto poradiť, ako je to s pohybom bábetiek (alebo s ich polohou v brušku). Akosi mám stále pocit, že sa hýbe len jedno. Cítim pohyby len na pravej strane. Mám dosť strach...aké máte s tým skúsenosti?

eviska83
24. mar 2009

ahojte,
Lumi -parada,za chvilu uz za nimi budes behat 😀
Martinka- no fakt ty si superzena,torta aj kosielky proste naaadhera 🙂 🙂 🙂
Katka,Mauzi- vy mate dnes poradnu vsak? som zvedava tak sa potom ozvite
vy ste si to balenie fakt nechali na poslednu chvilu 😉
cherry-to bude ina kocka s copikami,neviem si to ano predstavit 3mes.babetko s copikom 😀 😀 😀

pipka
24. mar 2009

cafteeeee 😉
tak my sme dnes po plavani rovno absolvovali aj poradnu, najnovsie vahy a miery su 8260g a 74cm 😝 😎 😎 riadny kvicht uz to moje fifidlo 😀

kuspit, tazko povedat 😒 ja som si dala tri...a vidis, meme len hanku, ja by som asi na tvojom mieste dala dve 😵 , ale je to na tebe. 😉 A doky ti co odporuca? 😕

mati, ty acidkova zavislacka 😀 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
24. mar 2009

a budeme mat nove fotky z plavania 😎 fotila nas tam jedna maminka kamoska, co s nami plava a urobila nam kraaaasne fotkyyyyy, tak vam potom pridam 😵

cherry01
24. mar 2009

Tak kočky, či veríte či nie... Kvôli vám , aby si to eviska vedela predstaviť, tak sme skusili..a podarilo sa !!!!!

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

cherry01
24. mar 2009

pipka, tesím sa na tvoje fotky 🙂

mtina, nemaj strach , ja som mala pohyby len na pravej strane. Kristínka bola celkom dole a kopala ma do boku, a Tomi ma bol akosi priečne a kopal ma od pupku napravo. čiže len pravá strana..a riadne som to vedela rozoznat asi od 28 týždna.

lumah
24. mar 2009

katka Filipko ten je lenivý, ten sa neunuva vstávať, len sa premiestńuje prevalovaním a trochu plazením. David ten už aj cupká , keď sa drží za ruky. Máme nové topánočky - od yasminky. 😀

martiina
24. mar 2009

jééééééj, cherry nádherné 😵 , ja si ešte musim počkať 😖
sonia, svokor vykrikoval na moje materské mlieko, nie na tortu 😀 😀 😀
mtina, ja som taktiež pohyby cítila iba na jednej strane a takisto som sa stále bála či je všetko ok, ale boli tak uložení 😉
my sme akurát prišli od doktorky, máme po druhom odbere krvi, dnes sa podarilo na prvý raz z ručičiek, nemusela brať z hlavy 😝

lumah
24. mar 2009

cherry aký krásny copííííík! 😀

nana77
24. mar 2009

ahojky!
cherry, uzasne fotka, mala je strasne zlata!!!! 😵

martinka, ako prsia? uz je lepsie? ja na teba ani nemam slov, ty si jedna neskutocna zena, nenormalne zrucna a sikovna!!!!!! fakt, nechapem, nestiham!!! no a krpci na krstinach - cukricky krasne!!!! 😵 . jo a aby som nezabudla, o tom tvojom "kojeni" svokra, tak to som sa tu normal sulala, skoro som cvrkla do textilu!!! 😀 😀

lumi, super topanky!!!! ale ti co ich maju obute su uzasni!!!

pipka, to mate teda krasne miery!!!!! a vysoka je riadne - 74cm!!!!

eviska, katka, mauzos - baby, ste hviezdy, ako sa drzite!!!!

katka.ott
24. mar 2009

ahojte, este som doma. v piatok nastupujem do nemocnice. vsetko je ok, len prietoky maju trochu hranicne hodnoty, ale nie je to zle 🙂 .

dnes mi dr vynadal do lane s tenkymi nohami 😀

eviska83
24. mar 2009

cherry- uuuuuuuzasneeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!
pipka- rychlo fotky,
nana- dakujeme- snazime sa
mtina- ja stale citim pohyby na lavej strane,aj som to hovorila dr.a ona ze je to ok.pohyby na pravej strane citim len ked si polozim ruku na brucho a ked sa pohne tak sa ukludnim.

katka.ott
24. mar 2009

a este - mala sa otocila hlavickou. sikovnica, uz viem preco sa mi tak ta jedna strana vyduva 😵

cherry, no Kristinke budes o chvilu zapletat vlasky do vrkoca

cherry01
24. mar 2009

Katka.ott - dalsia výzva? no vrkoč asi ešte ee...
Nana, že cvrkneš do textilu, som skoro ja cvrkla...ale tá Martinka fakt kojí kade chodí 😀 😀 😀 Poklona!
Lumi, topánočky krásnučké, už aj my sme dostali, len nožky ešte nedorástli 🙂 ale v lete do kočíka už obujeme 🙂

Katka, eviska...sa to riadne blíži, normálne si zaspomínam, ked vás čítam...akoby to bolo včera 🙂

nana77
24. mar 2009

jeeej, katka, mala sa otocila? tak bude spontanny porod??? 🙂

cherry01
24. mar 2009

nana, veľká odporkyňa cisárskych rezov 😀

cherry01
24. mar 2009

ináč, na tých posledných fotkách... to tam máš na zemi aj na gauči aj všade niečo mäkkulinké, keby padli? ja už nad tým rozmýšľam ako to tu zabarikádujem, ked začnú loziť..si to neviem ani predstaviť..tie pády 😅

nana77
24. mar 2009

cherry 😀 . skor obhajkyna spontannych porodov 😉 (ale samozrejme, len ked je to mozne, nikdy som nikde nenapisala, ze za kazdu cenu 😉 )