Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

mauzos
14. feb 2009

jarka, ako pise Pipka, streda to isti 😀

pipka gratulujem k zubku. Uz mate zubnu kefku? A co Nivea akcia? Nic si nevysnorila?

jarka82
14. feb 2009

dakujem pipka,mauzos dufam ze mate pravdu ja neviem snad budem rano este cela 😖

jarka82
14. feb 2009

stale chodim pozerat na wc ci nekrvacam ci tam z dola ma to dost tlaci 😨

pipka
14. feb 2009

mauzos, este nie, dnes som mala upratovaci den, päty som z domu nevystrcila, vencil dnes tatinko, zajtra je zatvorene, tak v pondelok vysnorim 😀

zubnu kefku este nemame, cakala som na prvy klofak 😎 ale sak aby som mala dovod do tej DM zajst... 😀 aspon kefku kupim 🙂

jarka82
14. feb 2009

dobru noc idem skusit ist spat 🙂

pipka
14. feb 2009

jarka dobru...a rano ta tu cakame, tak ziadne vymyslanie 😕 😉

jarka82
14. feb 2009

dakujem brucho mam stale tvrde to nevadi a pohyby ma normalne bolia 😀

mauzos
14. feb 2009

Jarka dufam, ze si pred malym uz schovala fixky 🙂 rano sa hlas. Dobru nocku

Pipka, esteze malej vysiel ten zubok 😀 inak aj ja sa zajtra chystam do DM , tak skusim pozistovat 😝
Idem uz ja spat. Dobru nocku baby

maca793
14. feb 2009

ahojte, tak ako sa vám darí? nechcem všetko čitať. normálne vám závidím ja mám síce dvojky už veľké ale tie nervy okolo toho. 😠 ale ináč sú super a ak smiem, tak koľko ste pribrali ako ste rodili a v ktorom týždni 😵

maca793
14. feb 2009

ja som rodila cisárskym v 38tt, jena mala 2200g a druhá 2500g. a pribrala som z 52kg na vyše 130kg. naozaj 😕

mauzos
15. feb 2009

dobre rano babulky...
Maca mas krasne deticky. To snad nemyslis vazne, ze 130 kg...dokazala si este chodit? Ja som od zajtra v 32 tt a zatial som pribrala 9 kg, tak uvidime, ci to este bude pribudat. Je sice pravda, ze si maju odkial brat zasoby, kedze som dost pribrala este pred tehu 😒

Jarka hlas sa 😉

jarka82
15. feb 2009

Ahoj mauzos som tu ale bolia ma ruky mam ich trosku opuchnute a klby ja auuu
maca ja som tiez pribrala 9kil za cele tehu teda este mozem pribrat 😀

jarka82
15. feb 2009

inak uz mi stoho sibe ledva som sa vyspala stale som striehla ci sa deticky hybu 😕

mauzos
15. feb 2009

Jarka som rada, ze si to zvladla. Este Ti tvrdne brusko? Inak ani ja uz druhu noc neviem bohvieako spat, hrozne ma bolia klby. Pijes dost vody? Opuchy zvyknu byt, ked sa zadrziava voda v tele, ak malo pijes ..

pipka
15. feb 2009

dobre ranko...jarka, som rada, ze ta tu vidim 😵 do stredy ta budem kazde rano kontrolovat 😀

lumah
15. feb 2009

pipkaaaaa gratulujeeeem k zubočku. 🙂 Ktorý? Myx ešte nemáme. 😝
dracik aj my už zvažujeme, ohradku sme už znižili, postielky zatial nie. Ale dado je už na štyroch dosť dlho, tak je to len otázka času.

lumah
15. feb 2009

pipka aj u vás varí manžel, keď si tu? 😀

mauzos
15. feb 2009

pipka staci do zajtra, potom uz bude mat Jarka pri sebe manzela 😉

soni1
15. feb 2009

Ahojte baby, ja v podstate do tejto témy nepatrím, lebo zatiaľ nemám nielen dvojičky, ale ani jedno bábo. S manželom sa snažíme už 17 mesiacov a stále nič, obaja sme boli na vyšetreniach a sme v poriadku. Dnes som 29 DC a menzes zatiaľ nikde, bodaj by neprišiel. Pred menzesom ma však zvykli pobolievať prsia, tentoraz nič, cítila som jemné bolesti v podbrušku ako na menzes, ale tie pominuli. Píšem sem preto, lebo vy už máte skúsenosti s tehotenstvom a určite mi viete poradiť. Môžem byť tehu aj teraz, keď nepociťujem žiadne príznaky, či už by som nejaké mala mať? A čo s tými bolesťami v podbrušku? ĎAKUJEM

lumah
15. feb 2009

pipka tak somsa dočítala v snažilkách, že idete k rodičom-tak predpokladám že na obed, ty to máš teda ešte lepšie zariadené ako ja. 😀
soni to je ťažko ti odpovedať, lebo tie príznaky sú také isté ako pred menzesom, ale to pobolievanie podbruška... bud si v tom, alebo si prechladla a menzes sa ti opozdil. Takže asi som ti moc neporadila. 😝

mauzos
15. feb 2009

lumi a Tebe vari manzel? kde si ho nasla? moj spi po nocnej 😀 ale mam navarene odvcera.

soni ani ja Ti neporadim, ja som po umelom, takze to je asi ine. Skus testnut...

lumah
15. feb 2009

mauzos veru navaril, ved cez týžden varím ja.

https://www.youtube.com/watch?v=N7IZmRnAo6s
mauzos
15. feb 2009

tak keby mal varit moj drahy, tak jeme len francuzske zemiaky 😀 ale tie vie fakt super, mne sa nikdy tak nepodaria

lumah
15. feb 2009

mauzos my sme ich práve dojedli. 😀 😀 😀 Ale tie som robila ja, volakedy som ich neznášala, ale moja mama robí také, že sú super, tak som to od nej prevzala. Ja som dávala uvarené zemiaky, varené vajcia a kabanos surový a to sa zalialo smotanou a mama osmaží kabanos nakrajaný na kocky na cibulke a cesnaku, dáva surové zemiaky, do šlahačky alebo mlieka rozmieša vajcia a do polovice ešte nastruha syr-sú fantastické. Moj muž dnes piekol masko so zemiakmi a pre seba si robilk polentovu kašu k rtomu-on je taký vymyselník. Budemem to mať na zajtra, aspoň nemusím variť.

mauzos
15. feb 2009

tak on ich robi tak isto, len klobasu dava surovui a kazdu vrstvu posype roznymi koreniami, ale to vie len on akymi 🙂

jarka, ako?

cherry01
15. feb 2009

grgne si taku menšiu a potom pľuvká...dúfam že to bude v poho.. teraz mi všetci traja spia 😀 celá rodinka

pipka
15. feb 2009

lumi dnes mi varila svokra 😅 boli sme na obede 😉
mauzos uz si vyzistila tu akciu? 😕 ja som dnes bola vonku, ale vsetky dm u nas zatvorene 😅 tak az zajtra 😵

jarka82
15. feb 2009

ahojte vsetky hlavne pipka, mauzos dakujem
boli sme dnes pozriet kocik ale nemali takze budeme kupovat cez net cez ebay 😅 potom nam prisla navsteva a teraz klud a pohoda teda ked maly nevyvadza mauzos neviem ci pijem dost ale v noci som bola strasne smedna 😔 o palculienke ziadne spravy? pipka v utorok idem na uzv a k svojmu porodnikovi som zvedava ze co bude ci ma objednaju do nemocky na nejaky termin alebo ma este objednaju na uzv 😝

jarka82
15. feb 2009

ahojte baby chcela by som sa opytat ak mate prebalovaci pult ako dlho ste vyuzili? vdaka

mauzos
15. feb 2009

pipka, utajovana akcia Nivea odhalena 😝 pri nakupe nivea vyrobkov za 10 € mas ciapku a sal. Maju to ale pekne zasite, bola len taka malinka reklama pri nejakom kreme nivea 😀

jarka si tu, uff. Aky kocik idete kupovat?
palculienka sa neozyva, asi nikto na nu nema kontakt, ze co je s nou... ☹