Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

martiina
10. jún 2009

eviska, no keby som len háčkovala.... neviem kde mi hlava stojí 😝 akurát som dopiekla pláty na tortu a urobila plnky, ktoré sa chladia v chladničke a ešte tortu musím dnes naplniť, lebo zajtra už musím zdobiť... takže dnes to vidím tak do tretej, lebo bordel tu mám jak v tanku a nedá mi ísť spať skôr ako neupracem 😅 a pomedzitým ešte aj háčkujem lebo do soboty musím Laurike stihhnúť uháčkovať k šatám na svadbu klobúčik

katka baby sú perfektné, úžasné xychtíky 😀

no idem pokračovať ....

jarka82
11. jún 2009

Ahojte Martinka ty si proste neskutocne sikovna 😀 🙂
Moje dievcata pochudli ☹ od tych 10dnovej hnacky zmenili sme mlieko na dva tyzdne na bezlaktozove vraj aby sa im ukludnili crievka su koli tomu take nekludne a zle 😖 Este stale maju reflux aj ked nevracaju ale stale im to ide hore 😒 no vecer uz boli pokojnejsie ako za cely tyzden klop klop nase sa vcera prebudili z placom dali sme ich do autosedaciek a zaspali 🙂 bolo mi povdeane ze deti z refluxom sa radi nosia a spia na rukach nie preto ze chcu ale im je dobre v tej polohe. a naozaj v sedacke zaspali hned aj v kociku spia akurat v postielke nechcu aj v lehatkach si pospia sem tam. ale cez den spia velmi malo vcera dokopy 4hod 🙄

eviska83
11. jún 2009

cherry- to ako si predstavujes?najprv nas navnadis a potom sa na nas vykasles 😠 kazdy den kontrolujem album a nikde nic. ☹
martinka- aha,ja skleroticka ja som zabudla ze ty mas teraz ten perny tyzden,ale aspon si uzijes v sobotu.
No to nasi vcera spali skoro cely den,dokopy cca 7hod.,bala som sa ze noc bude rusna ale nie.Nakrmila som ich o 21.00 ,Adam vstal o 2.00,5.00,8.00 Evicka 3.00,7.00,takze pohoda.
Jarka ty nemas matrac v postielke zdvyhnuty? 😲 My uz sice tiez nie,myslim ze reflux uz vymizol(nezvracaju,neckaju,nepali zaha) ,ale donedavna sme ich stale polohovali.
Uz sa tesim na nedelu,dufam ze teraz uz budeme vsetci zdravi a konecne uvidime babulky.
V sobotu sa chystame na Den otcov- budu malovat tvaricky,rozne hry a pod.Ak nas Andrej privoli aby ho namalovali potom poslem foto.Ale pochybujem 😖

sonia29
11. jún 2009

ahojte baby. no ja sa sem dostanem v poslednom čase len tak sporadicky.. ☹ chcem sa spýtať používate niektorá látkové plienky? ja nad nimi uvažujem 😕 😕

jarka82
11. jún 2009

ahoj eviska mame ale asi malo 😒 ty sa mas tak spinkaju 😀 dufam ze ta nedela vyjde zatial sme zdravy klop klop 😅 ps: nezabudni na papiere 😵

mauzos
11. jún 2009

ahojte 🙂
co sa tu dnes strajkuje?

eviska83
11. jún 2009

no tu je dnes riadny strajk 😠
pipka dovolenkuje,martinka nestiha ,cherry na nas kasle,nana je urcite v dvojickove ☹
ozaj uz dlho tu nebola dracik,co je s nou?
sonia- nad latkovymi som uvazovala len pokial mi nepovedali ze cakame dvojky 😵

nana77
11. jún 2009

ahojte kocky!
ja som nestihacka, u nas teraz idu stolicky...straaaaaaasne cosi ☹ . prvych 8 zubkov im obidvom vyslo ani neviem ako, ale stolicky nam davaju zabrat - hlavne oliverkovi - teploty, bolesti, nervozita, plac, plac... jooj, chudatko moje male ☹

dracik je u rodicov na dlhsi cas, tak preto nepise 😉

mauzos
11. jún 2009

no veru sonia, to by bolo o drzku 😒 uz by si fakt nic nestihala ... Pokial by si nemala niekoho, kto ti ich bude prat a hlavne zehlit 😉

mauzos
11. jún 2009

nani, vcera som vyskusala rifle, uz mi to nedalo, ale su este velkeeee ☹ ☹ ☹

eviska83
11. jún 2009

nana - oooo,tak to ti prajem vela trpezlivosti 😒 😒 😒 ,Ozaj niekde som citala o neakych homeopatikach na zubky ,vraj to pomaha 😉
Ja som dnes nakupila cez ebay- viac ako 100ks oblecenia pre dievcatko 3-6mes. za 28£+14 postovne.Vecicky vyzerali uuuuzasne,normalne ta zena ma presne vkus ako ja,tak sa vytesujem 😀 😀 😀 .Pre Adama mame vsetko po Andrejovi. 🙂 🙂
Mauzi - ake rifle?

mauzos
11. jún 2009

evi super obchod 😉 Zavidim vam ten ebay, ja taaak rada drazim ...
kupila som riflicky od Nany, mam ich aj v albume 🙂

ajka72
11. jún 2009

no dievčatá musím sa aj tu s vami podeliť o môj večerňajší zážitok s mojimi dvojkami, umývala som riady v kuchyni a dievčatá boli v obývačke bolo podozrivo ticho ale myslela som že si kreslia lebo momentálne u nás veľmi fičia tie veľké tabulky na ktoré sa dá kresliť a potom sa to zmaže su k tomu aj také pečiatky, po chvili keď prišli do kuchyne nastalo zdesenie moje mile bambule našli krem aviril na zadoček a pekne krásne si ho celý vzájomne povytláčali na tvár a vlasy takže vyzerali ako s maskami a to poriadnou vrstvou teraz som nevedela či mám na nich kričať čo nezvyknem ale toto bolo aj na mňa veľa, lebo som ďalje zistila že aj koberec bol od kremu, ich oblečenie jednoducho všetko čoho sa chytili takže hajde do kupelne ale musím prezradiť že mi nedalo a odfotila som si ich to namiesto toho kriku 🙂
inak foto mojich umelkýň je v albumčeku 😀

mauzos
11. jún 2009

ajka 😀 😀 😀 fesandy. Uz sa tesim na tych mojich, co budu vystrajat 😒

Evi kuki, fotka pre teba https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

ajka72
11. jún 2009

vidím mauzos že u vás vládne rodinná pohodička tu polohu s lehátkamia krmením ako keby som videla seba a občas aj môjho manžela 🙂

eviska83
11. jún 2009

ajka- z nich budu asi kozmeticky 😀 😀 😀 ,takze nas psychicky pripravujes? 😎 😎 😎
mauzi- ved aj ty mozes,ale nie vsetci su ochotny poslat to aj mimo uk,ale ved za pytanie nebiju

ajka72
11. jún 2009

ano evka môžete sa tešiť tak pred druhým ročkom to naberá na obrátkach a nebudeš sa stačiť čudovať čo ti tvoje dvojky vymyslia 😀

chruminka
12. jún 2009

ajka zlate babule 🙂 ,ja mam podobne zazitky s detskami ked som robila au-pair,neuveritelne co vsetko dokazu take deticky povymyslat a clovek ked ich potom chce vyhresit tak ani nemoze lebo su take zlate a musi sa skor smiat ako kricat 😀

jarka82
12. jún 2009

ahojte vsetky ja mam 3.5 rocneho syna a on sa tiez ran kremuje hlavne ked ho nikto nevidi 😀 😀 😀

eviska83
12. jún 2009

Dobre rano,
vcera som vravela MM o Ajkinych umelkiniach- takmi hned povedal prihodu.Ked mal asi 2r.tak zjedol celu Niveu 😝 😝 .Jeho mama ju nikde nemohla najst(prave ju kupila) az ked si jej synacik odgrgol tak zistilaco sa stalo a v postielke nasla povylizovany kelimok 😀 😀 MM teraz neznasa krem na rukach,ze by z toho?

kuspitka
12. jún 2009

Ahojte.ako sa mate????
citam,ze dobre...

chruminka
12. jún 2009

kuspi ahoj a ty sa mas ako? 😉

kuspitka
12. jún 2009

chruminka celkom dobre mam stae bolesti,ale da sa to.
ozaj mam otazku cez tehu mozem kludne cvicit.
skoro kazdy mi napise ci som normalna v tehu cvicit,ale cvicim len na fit lopte pre tehotne....
neviete nejake cd pre tehotne na fit lopte???

a ty sa mas ako???brusko rastie...

sonia29
12. jún 2009

mauzi prať mi ich bude pračka a žehliť ich netreba 🙂 veľmi nad nimi rozmýšlam, možno zo začiatku pampersky potom tie prateľné 😉 v Anglicku sú dosť rozšírené, je to vraj zdravšie pre pokožku bábatka a tiež ekologické. no neviem, musím ešte pozháňať nejaké infošky 😉 😕

kuspitka ahoj, ako sa máš? myslím, že ľahké cvičenia na lopte by ti nemali uškodiť.. 😉

mauzos
12. jún 2009

ahojte 🙂
sonia tak ty asi myslis tie specialne nohavickove? tie stoja majland 😠 lebo obycajne urcite treba zehlit ...

od rana prsalo, mali spali ako pampusiky. Konecne sa vycasuje, tak pojdeme aj pokocikovat 😉

martiina
12. jún 2009

ahojte, no tak konečne mám aspoň chvíľku času mrknúť sem 😵
torta napečená aj zákusky, klobúčik pred dokončením, šaty kúpené 😝 .... len som uplne vyčerpaná, dnes som musela ešte aj k dr. zbehnúť lebo mi príšerne opuchlo oko, najskôr som si včera myslela že to je od nevyspatia, strašne ma pálili obe oči a ledva som videla, tak som musela večer nechať všetko tak ako bolo /o pol jednej večer/ a ísť si lahnúť aj napriek neskutočnému bordelu čo som tu po pečení mala. Myslela som že mi to do rána prejde ale ráno oko cez pol xichtu, tak som hneď bežala k dr. .... už mi to trocha odpuchlo ale dúfam že zajtra do svadby už to bude celkom ok.
fotku torty som pridala, tak ak chcete kuknite

mauzos
12. jún 2009

mati naaadhera, odkial beries tu fantaziu?
dufam, ze do zajtra budes fit a oko odpuchne. Prijemnu zabavu vam zelam 🙂

eviska83
12. jún 2009

mauzi- ja som si az teraz vsimla ze tam mas link na fotky(asi potrebujem nove okuliare) Super system,tatino si to evidentne uziva 😀 😀 Chalani su na spapanie 😵 😵
Martinka- sikovnica sikovna si!!!!Aj ja prajem prijemnu zabavu a dufam ze oko uz bude ok

mauzos
13. jún 2009

ahojte 🙂
no teeeda Evi 😠 a kvoli tebe som to fotila 😀 Dakujeme za pochvaly 🙂

janula13
13. jún 2009

ahojte babule, sme doma, pamatate si ma este?tak uz to mam aj ja za sebou, kuk foto 😀