Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

murkaa
29. sep 2009

No deny pekne s tym terminom porodu. Len aby som to vydrzala.
Minkak, doublemamca gratulujem ku krasnemu tt (keby sa aj nam tak podarilo)

loginka
29. sep 2009

caves,
ale vas je Kosicaniek, ja vas pridem pozriet, ked budem u nasich v Roznave 🙂 inak sme tam byvali, teda nasi - Nad jazerom, ale ked som sa narodila sa nasi prestahovali do RV

deny - ja som tiez mala ake krce uz tusim od zaciatku tehotenstva, teraz uz nie, teraz ma trapia ruky 😒

doublemamca
29. sep 2009

caute holky, dakujeme za gratulacie k tt 🙂 nebojte sa, tiez vam bude takto krasne svietit...ja som pracovala do 29tt a vsetko bolo v poriadku a aha kam sme to az dotiahli 🙂 tak vam vsetkym drzim palceky, nech je to u vas podobne ako u mna.

minkak - neboj,ten tyzden to uz nejako doklepem..len som z toho uz nervozna a unudena doma...a vysoka som asi tak ako siroka 😀 momentalne...
pockaj,este budeme rodit naraz 🙂 tebe to zle pocitaju, tym nasim sa zasa neche von... 🙂 mno nic,nech je ako ma byt..len nech su vsetky babatka zdravucke 🙂

deny32
29. sep 2009

Mauzi, tipovala som presne Eriku 😀 byvam tiez blizko, na markusovej a v parku vencim stale psa.. ale este som Ta nevidela, ked, urcite sa ozvem 🙂 alebo sa dohodneme

Katrin, mozme na zmrzku aj zajtra, ale mozem az poobede.. alebo v stvrtok poobede. Ty mas nejako stanovene vychadzky, alebo ako to vlastne je, ked si na PN?
Prida sa este nektora k nam???

Inac, ja som to dnes rozbalila v C&A... mali super veci a za prekvapive ceny, tak som sa potesila 🙂 KOnecen budem mat co nosit. Ostala som v soku, kedze som kupil tehu rifle c. 36.. to sa mi stalo asi poslednykrat na ZS 😀
A podarilo sa mi usit moje prve tehu nokavice do prace 😀 dasli sok pre mna... to tehulkovanie na mna nejako sqwele vplyva 😉

minkak
29. sep 2009

ahojte 🙂
murka dakujem,nebojkaj aj Ty to tak potiahnes-uvidis!!!!! 😵

doublemamca ja vieeem rozumiem Ti 🙂 uuuplne Ta chapem 😉 vsak keby toho uz bolo dost tak si zavolaj na pomoc muzika a trosku tomu pomozte 😀

aaaale prosim Ta to Ti ani neverim,ze si taka siroka aka vysoka
noooo vsetko je mozne ,ze budeme aj naraz 😉
no vsak uvidime co sa ja zajtra na poradni nove dozviem 😉 😵

doublemamca
29. sep 2009

minkak, tatina mame v anglicku ☹ takze nam pomaha akurat psychicky po telefone...ale ved nejako to uz dobojujem.
A drzim palce zajtra na poradnu,nech vsetko dopadne najlepsie 😉

minkak
29. sep 2009

mamca aaaaha ☹ a pride?on je odtial?ci ako?ak sa mozem spytat.
a Ty si tu teraz u rodicov,ci tu mate byt?
dakujeeeem 😵

mauzos
29. sep 2009

doublemamca, tak potom ti ostava len sex po telefone 😀 😀 😀 mozno aj to zaberie 😝

deny tak my sme uplne susedy, ja byvam na Safarikovej a mozno sa aj pozname, tiez som tam chodievala vencit psika yorshira Michella. Nic ti to nehovori? Ty mas akeho? Len teraz ho mame u rodicov, drahy robi na 12 hodinove smeny, tak by nemal kto s nim ist von, ked je v praci.

deny32
29. sep 2009

mauzi, na safarikovej byvla manzelova sesterka, mala fenku Zoe 🙂 my mame shi-tzu cierno-bieleho a pozname fenu Jessicu 🙂

Doublemamca, Minkak, aj Vas troska chapem, ze sa neviete dockat 🙂 ja sa neviem uz teraz. Hlavne, ze ste vydrazali takto dlho tehulky, uzivajte si posledne dni... teda mamca sa este potrapis, chudatko 😉

deny32
29. sep 2009

Murka, tak ked ten termin netrafis presne, tak sa apon priblizis 🙂

mauzos
29. sep 2009

Deny nevola sa ssternica nahodou Petra?

deny32
29. sep 2009

Jasneeeeee 😀 sa rozisli s Romanom a sa odstahovala... to je fakt sila, nasli sme uz spolocnych znamych 🙂

deny32
29. sep 2009

Chodili ste niektora na nejake cvicenia pre tehotne? Napr. gravidjoga, plates pre tehotne, brusne tance,... neviete,kde to cvicia v KE?

mauzos
29. sep 2009

tak ja byvam presne v tej brane ako byvala Petra 😉 Michellovi velmi chyba Zojka, mal ju rad, aj ked ona do neho vrcala 😀 😀

ajka72
29. sep 2009

deny cvičenie pre tehotné bolo v metropole na šturovej ulici neviem či sa ešte cvičí 😒

deny32
29. sep 2009

aj na nasho stale vrcala, ale on jej vzdy nechal vsetko svoje jedlo 😀 to vies, fenka.... idu po nej 🙂 tak to jej zajtra musim cinknut, aky je svet maly 🙂

deny32
29. sep 2009

Ajka, pozerala som ich web, amju ho o nicom ☹ skusim tam zavolat. Dakujem za tip 🙂

mauzos
29. sep 2009

tak ju pozdrav, ked s nou budes rozpravat od Zuzany 😉 Vcera mi inak Roman pomahal s kocikom do brany. Vy mate tiez schody do vchodu? Nejak si to teraz neviem vybavit. Je to hruza, sama si s kocikom neporadim.

deny32
29. sep 2009

tehulky v kE, mrknite 🙂 asi pojdem skusit a maju tam asi aj Dulu..

http://www.cestazeny.sk/index.php?co=tanecbrus

deny32
29. sep 2009

mauzi, ano, mame 😠 a vytah mame asi taky ako Vy. Roman je velmi fajn, mame ho radi 🙂 S nim sme pozerali v optime taky kociar, aky mas Ty.

mauzos
29. sep 2009

no super a mas to aj blizko, urcite sa tam chod pozriet.

Takze tiez nic moc. Ako to budete riesit, mate kocikaren? S tym vytahom je to inak o drzku, ledva sme tam vosli s dvoma taskami z kocika 😠
Tak Roman ti moze povedat aky tazky je kociar s doma detmi do schodov 😝

Ja sa na dnes lucim. Dobru noc 😵

deny32
29. sep 2009

Nastastie mame kocikaren, aj ked som sa este nezmierila s tym, ze tam budem davat kociar... ale co uz narobim 😠 sama som zvedava, ako to bude s dvojkami v malom vytahu, asi ked dojde kociar, tak bude nacvik 🙂

taella
30. sep 2009

vidíš zuzi , nielen naša ulica je dvojičková , už aj vaše okolie sa rozrastá 😀

katrinb
30. sep 2009

deny - ja by som tak straaasne velmi rqada isla na tie tance...no mam zakazane vsetko - ze pre istotu....juuuuj. Hnevam sa. Ale co uz, babatka su orednesjie ako moje potreby. A co sa tyka zmzky....je to super napad....no ja akurat tentotyzden nemozem...co tak buduci? Napis den. uz teraz sa tesim

doublemamca
30. sep 2009

mauzos 😅 😅 😅 alebo striptiz na web kameru,coo?

minkak - som momentalne u maminy, ma trojizbovy byt, takze sa krasne pomestime a mam aj pomocnu ruku na zaciatok. Takto sme to vymysleli kvoli dvojickam, som sa trosku bala ostat v UK sama, bo manzel pracuje 10h denne a dve babatka su predsa len dve..a okrem toho som chcela rodit doma, bo UK zdravotnictvo je nejake divne 😖
No a tatino nie je slovak, je to ind a momentalne cakame na UK viza pre neho,takze hned ako ich dostane doleti za nami. Dufame,ze to bude co najskor, bo uz teraz nam je obom jasne,ze babatka hned po narodeni neuvidi ☹ Ale ja verim, ze spravodlivost existuje a ze ich dosatne cobydub - uz dvakrat ho totiz zamietli, inak by bol uz davno s nami ☹

deny, no pockaj este par tyzdnov a uvidis, to uz nebude len tuzba po babatkach, ale hlavne ti uz bude liezt na nervy cele tehotenstvo 😀

murkaa
30. sep 2009

no dievcata vy sa pekne zgrupujete v KE.
Minkak mame skoro rovnako stare 1.dieta. Moj ma 3 a pol. Odviedla som ho do skolky. prisla domov a natiahla sa. Manzel je v praci tak mam cas pre seba. Nemate skusenosti s nespavostou. Ja totizto zaspim a cca po 1-2 hod som vyspata a potom trpim celu noc. Aj Dr. o tom vie a dal mi Prothazin, ale to som si rozmyslela a nechcem ho uzivat. A este chce vediet ci uzivate nejake lieky (nie vitaminy typu Materna, Calibrum a pod.) ale nieco na tvrdnutie brucha, uvolnenie atd. Inac zajtra idem na morfologicky UZV. Doslovne som si ho vydupala, lebo som mala vysledky triple testov O.K. a v Ruzinove su teda neni bohvieako ochotny. Som zvedava.

mauzos
30. sep 2009

ahojte 🙂

no ale na vasu ulicu este nemame Taella, tak sa to dvojickami len tak hmiri 😀

my sme zo zaciatku nosili kociar hore do bytu, lebo nam zateplovali blok a v kocikarni boli nastahovani robosi. Tiez som bola v tehu presvedcena, ze v kocikarni ho nenecham, ale ledva som cakala kym sa odtial vystahuju. Bol to des, mohla som ist von, len ked bol niekto doma, sama by som sa von nedostala. Aj teraz je to sice komplikovane, no ale uz to mam ako tak nacvicene.

murkaa ja som brala magnezium na tvrdnutie buska a aj na krce v lytkach, tie ma chytali v noci a z neho to preslo. Mozes sa na to opytat Dr., ale ja som si ich kupovala sama, vola sa to Magneziove tabletky.

loginka
30. sep 2009

ahojte,
bola som dnes mrknut bumbleride v jednej predajni a zapacil sa mi viac ako predtym, hlavne ked som sa snim presla v ulicke
fakt sa nedaju nijako otocit tie sedacky do protismeru? to mi pride take divne nevidiet na babatka, hlavne ked su este dost male, ci nevadi to?

chruminka
30. sep 2009

loginka tie vanicko-tasky sa daju otocit pozri moj album mam tam nas kocik,ale potom ta sportova cast uz nie,ale tu su uz deticky väcsie a racsej sa poozeraju po okoli ako na maminu vsak maminu vidia cely den 😉

deny32
30. sep 2009

Katrin, nevadi, vydrz to teraz, neskor si to cvicenie vynahradis... teraz su naozaj najdolezitejsie Tvoje holky 🙂 Buduci tyzden tiez v pohode, ja moyem skoro kazdy den, len sa to u mna da tazko predpokladat takto dopredu.
Tesim sa 🙂

Taella, u nas na ulici su este 2 pary dvojiciek... jeden par uz chodi do skolky a jeden sa narodil nedavno... vravela mi susedka, ta ma prehlad 🙂

Doublemamca, tak to mi urcite nesko rpojde velke brusko na nervy a nebudem sa vediet dockat porodu, s tym ratam 🙂 len som Ta chcela troska potesit 🙂 priznavam, ze aj teraz, ked je este malinke, mi obcas "zavadzia".. asi to chce zvyk 🙂 Ako Ti je dnes? Bola uz lepsia noc?

Chrumi, tiez uz Ti svieti krasny tt 🙂 krasne ste to vsetky tehulky vydrali