Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

pipka
17. aug 2009

mauzi, jednu pre babky presne na termin, vo stvrtok a druhu pre kamosov v sobotu na chalupe 😉

pipka
17. aug 2009

ja sa uz na tie jej narodky tesim asi viac jak ona sama chuda 😅 😀 😀 najma na tu tortickuuuuuu 😀

vranka4
17. aug 2009

pipka,tak véééľa nafoť z osláv,Hanula je vééľmi fotogenická 🙂 ....ináč nám sa dvojičky tiež pritrafili prirodzenou cestou,v rodine sme pátrali a zistili,že moja starká mala 2-krát súrodencov dvojičky okolo roku 1930-zomreli,ináč nikto v rodine,raz to musel niekto začať 😀

pipka
17. aug 2009

vranka nebooj, fotak a kamera nachystaneeee 😀 😎

vranka4
17. aug 2009

už sa teším na tú vyparádenú herečku 😕

ajka72
18. aug 2009

pipka pripájam sa ku gratuláciam tvojej rozkošnej hanulky nech vám pekne ďalej rastie do krásy, je zdravučka a plná usmevov na svojej tváričke 😵 😵 😵

zajkka
18. aug 2009

Ahojte maminky,prosim Vas,neviete kde sa da zohnat Kolcraft duo a kolko asi tak stoji?Dakujem 🙂

mauzos
18. aug 2009

Ahojte 🙂 Tu to dnes zije 😀 😀

Zajkka ja som ho nasla len v Cechach, u nas nie, cenu si nepamatam. Ale na Ebay je velmi lacny, okolo 200 €, ak mas moznost kupit odtial.

eviska83
18. aug 2009

Ahojte,
mauzi si mi zrusila moj plan- dnes som chcela byt zachrancom JA 😀 😀 😀

taella
18. aug 2009

už aby bola zima , to budeme všetky poctivo asi pri PC vysedávať 😀

ahoj mauzos , tak kedy chystáte návrat do KE ? Ma nebaví sama kočíkovať .

pipka
18. aug 2009

haloooooo

fotoserial, ako dnes hanka jedla nektarinku:
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...
😀 😀 😀

cmuk05
18. aug 2009

Ahoj Taella 🙂

taella
18. aug 2009

ahoj stratená 😉 ako sa máš?

pipka akurát som pozerala fotky , dobrý zlepšovák 😀

cmuk05
18. aug 2009

Mam sa dobre.Cakame na prve zubky lebo uz lekarka povedala ze uz by mali byt na ceste a este stale nic 😒

taella
18. aug 2009

ani mi nemáme ešte zubky a ani nevyzerá , že tak skoro budú. Jedlo budem musieť mixovať asi do jedného roka 😀

cmuk05
18. aug 2009

A to preto ze nemaju zubky? 😲 nase papaju len z flasticky kasicky ,jedna mi nechce papat,neviem co snou,a mam jeden problem nechcu vobec cez den spinkat,asi tak hodinku pospia cely den ☹

mauzos
18. aug 2009

Evi sorry 😀 😀

Taella vobec sa mi nechce naspat do tych horucav, tu je take super pocko.

Pipka, ty si ale krkavcia mater 😀 😀 😀

zajkka
18. aug 2009

Mauzos dakujem Ti,skusim to cez ten Ebay 😉 Svagor v tom vie behat,uz som mu volala 🙂

taella
18. aug 2009

mauzos aké horúčavy ? 😕 v júli to bolo horšie , teraz sa mi zdá , že je také príjemné leto

tak naši papajú celkom pekne , aspoň to , lebo Karolínka má občas problém s mliekom , to jej nie je veľmi po chuti . Naši dostávajú aj z fľaštičky , ale varím im aj doma .
S tým spaním to máme asi rovnako , tiež nechcú veľmi spať , ani sa sami nepohrajú , stále musí byť niekto pri nich .

ajka72
18. aug 2009

pipka super fotka, že ma to pri dvojkách nenapadlo, len teraz by mi rozobrali aj zvyšok kupelne sprcha a všetko ostatné, pozerám že máte rovnako tvarovanú vaňu a aj také bočné madlo na stene veľmi prkatická vec 😅

ahoj cmuk ty tu aj chodíš lebo som ťa stráááášne dávno tu nevidela, dievčatá ti už určite podrástli a su z nich veľké kočky a čítam že už vám pojdu aj zubky, tak to ste už naozaj veľký 🙂

mauzos verím ti že sa ti nechce ale už také horučavy nebudu, ani mne by sa inak nechcelo ☹

pipka
18. aug 2009

no to bol momentalny napad 😀 😀 ale asi zacnem praktizovat castejsie...sak ta kuchyna po obede, ked jedla ryzu vyzerala zuuufalo 😅 viete si predstavit 😀

ajka72
18. aug 2009

pipka vieme a vieš si predstaviť kuchyňu po dvojkách 😀

taella
18. aug 2009

viem si predstaviť pipka . My sme dnes jedli cviklu a Oliver si kýchol s plnými ústami 😀

pipka
18. aug 2009

ajka vieeeeem 😅 😀 😀

taelli 😀 😀 😀 😀 dufam ze aj na stenach mas 😀

katrinb
18. aug 2009

ahojte baby, chcem sa len opytat, ci su tu aj nejake este tehulky, co cakaju babatka....aby som nemusela citat tych 231 stran...dik za info.

minkak
18. aug 2009

Ahoj Katrinb sme,sme 😵
vitaj medzi nami 😵

taella
18. aug 2009

nie steny nestihol vymaľovať . 😀

ajka72
18. aug 2009

taella tak to ste cviklu museli mať naozaj všade 🙂

pipka
18. aug 2009

šupla si mu ruku pred usta 😀

katrinb
18. aug 2009

minkak - ahoj, som rada...uz som sa bala, ze vsetky abbenky su uz po....a predsa len - mamicky uz riesia ine veci , ako my, co cakame....teda ja som trosku mimo z toh vsetkeho. len dnes som sa dozvedela, ze cakame dvojicky...tak to predychavam...a hlavne som preto vystrasena, lebo na nete som si hladala rozne clanky a natrafila som len na same negativne....juuuj.... ale som rada, ze je tu tiez tehulka