Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

jujulinka
1. aug 2012

@silvinnka juj no pekne si si to vytrpela, ale hlavne je, ze babulky su zdravucke a pekne rastu, na to zle clovek zabudne. 🙂

eeska
1. aug 2012

@lubka_to a bola si na deticky sama s muzom, ci si mala niekoho pri sebe?

eeska
1. aug 2012

@maklu a ty si mala aky kocik?? to si ma dost prekvapila s tym mocenkom..ja som tiez zvazovala alladin v hlohovci, tak teraz som na vážkach

maklu
1. aug 2012

@eeska
ja som mala baby jogger city select, a teraz mám icandy peach. ja som dost sklamaná močenkom, pdoľa mna ti mamičky, ktoré majú kočík ktorý by si chcela povedia viac ako tá pani v obchode a pán z aladinu je ochotný s cenou aj niečo robiť.

eeska
1. aug 2012

@maklu takze si kupovala dva tie baby jogger ? ci mala si tie vanicky za sebou? no asi skusim najskôr ten HC

pistaciaa
1. aug 2012

Ahojte dievcata, dnes ma dost boli pupok a koza okolo pupka, som 24+0tt, a ked stojim mam strasne napnutu kozu na bruchu, mate s tym niektora skusenosti 🙂.

pistaciaa
1. aug 2012

@silvinnka Ahoj, viem, ze mas asi malo casu, ale ako sa ti prejavovalo tvrdnutie brucha, aj ta bolelo? Dakujem

maklu
1. aug 2012

@eeska
nie dva, jeden, vaničky za sebou, je to výborný kočík, kľudne by som kúpila aj ojazdený, lebo je veľmi pevný. BJ som kupovala v trnave, kde mi dali 10% zľavu na všetko čo som tam kúpila, až potom som icandy kupovala v močenku, ale už pred tým som sa tam snažila niečo kúpiť ale pani nereagovala, tak som si povedala, že iodem inde. jediná výhoda močenku je to, že tam niektoré kočíky majú.

eeska
1. aug 2012

@maklu keď ja stále neviem tým vaničkám za sebou prísť na chuť...skočím do toho HC, len tam som pozerala stranku alladin a bubleride som tam ani nevidela v ponuke

sloto
1. aug 2012

baby co robite s tym, ked vam puchnu nohy? mne puchnu uplne nenormalne, mam ich ako shrek!!!! normalne boli stat na nich :(

elapp
1. aug 2012

@eeska ako myslis ake vanicky? musia byt asi original aby pasovali, ci ?
ceny su urcite vyssie ako na nete, aj ked v mocenku je fajn to, ze v pripade reklamacie ti poskytnu nahradny kocik. Pri nakupe online si reklamaciu neviem ani len predstavit...

maklu
1. aug 2012

@eeska
chod si pozriet do močenku tam toho maju naozaj najviac a potom si kúpiš tam, kde ti dajú najlepšiu cenu.

eeska
1. aug 2012

@elapp hej, hej, pomýlila som si to s iným kočíkom, už som celkom osprostená 🙂 no ja neviem, čo nakoniec vyberiem

eeska
1. aug 2012

@maklu hej, presne tak to urobím 🙂

silvinnka
1. aug 2012

@pistaciaa ahoj,to boli take akoby stahy,pobolievalo ma podbrusko....samotne tvrdnutie zo zaciatku nie,mala som ho velmi tvrde....neskor,kazde tvrdnutie dost bolelo.... 🙂

pistaciaa
1. aug 2012

@silvinnka dakujem, lebo ja mam obcas tiez brucho dost tvrde, len neviem ci je to tvrdnutie, alebo sa len neviem vpratat do koze, ale uplne dole ho take tvrde nemam, tak snad je to len tym, ze rastie...🙂 A tebe to zacalo v tom 25tt, ci este skor, len si nevedela, ze je to tvrdnutie?

sophie123
1. aug 2012

@sloto Joooj, to iste som hovorila aj ja, ze mam nohy ako shrek 😀 Ja som sa na to pytala doktora a ten mi povedal, ze je to v tehotenstve normalne, hlavne pri dvojickach a musim to vydrzat, ze mi na to nemoze nic predpisat... Kupila som si si taky chladivy sprej, ale ucinkoval len par minut, niekedy mi to aspon pomohlo zaspat. Ja uz som ku koncu tehotenstva ani nemohla ohnut nohy ☹ Ale najhorsie to bolo po porode, to som mala nohy 3x take velke. Ale nastiastie to nebolelo, lebo som mala lieky proti bolesti po cisarskom. Inak natieraj si aj nohy, ked mozem poradit. Lebo ja som si natierala len brusko a na nohy som nejako zabudla a teraz mam na stehnach strie - a na bruchu ani jednu... 😒

dana_l
1. aug 2012

@pistaciaa ja som az pri dvojickach mala tvrdnutie. a to budes vediet lebo to nie je len ze je brucho tvrde alebo napnute, je to ze citis tie stahy prichadzat a odchadzat. a samozrejme to boli, ale nie akoby si isla rodit. no proste je to zvlastne. 😅
@sophie123 to kremovanie moze ale nemusi pomoct proti striem. je to skor genetika. ja som vobec nekremovala a nemam ani jedinu ciarku na bruchu.

ivkamaco
2. aug 2012

@sloto Ahojky ja som na tom presne takisto, tiez sa citim ako shrek, vyzera to ohromne, ja mam este problem s tym ze mne prava noha spuchne viac ako lava,takze to vyzera super, ale videl to aj doktor a tiez mi povedal, ze sa nemam cudovat pri dvojickach, jedine co mi povedal nohy hore, uz sa velmi nepohybovat a vydrzat to, a este aj tieto horucavy k tomu prispievaju, mne zvykne muzicek trosku masirovat vecer masaznym gelom, trosku to splasne potom,takze uz to musime len nejako vydrzat 😒

sloto
2. aug 2012

@ivkamaco presne ako u mna, prava mi vzdy viacej spuchne ale ovela viacej. a pomaly neviem ani chodit :(

ivkamaco
2. aug 2012

@sloto to faaaaakt?mozno ju viacej zatazujeme, aj mne ovela viac niekedy mam pocit ze lava ani nie ale pravu maaaam brutalnu, ja som sa uz bala ci nieco s tou jednou nemam, a puchnu ti aj prsty na rukaaach? lebo mne aj tie uz puchnuuu,a ledva sa hybeeeeem, hned citim spodok brucha 😒

sloto
2. aug 2012

@ivkamaco ja to iste, prava vyzera fakt otrasne. a ruky mam tiez opuchnute riadne. a to ked si predstavim, kolko mam este asi pred sebou.... dalsia vec je, ze som riadne pribrala, ale asi i ta voda to bude, lebo ked mam take nohy opuchnute, aj ruky....
ja sa uz inak radsej hybem co najmenej :D co ide pri dcerke dost tazko, ale ja mam potom bolesti v bruchu, tvrdne mi, a mam pocit akoby boli potom stale tak do dola natlacene...

ivkamaco
2. aug 2012

@sloto no aj ja som dost pribrata na to aka som bola predtym, ale urcite robi svoje ta vodaaa,ja sa tiezz snazim hybat co najmenej aj ked je to pre mna dost tazke, ubijaaa ma to ze musim sediet doma, neda sa mi nic robit a potom len myslim na blbosti a boooojiiiiim sa☹ no to ti teda veriiim ze je to tazke ked mas este aj dietatko, aj ja citim spodok ako som uz pisala, bud take pichanie, alebo ako ty pises tak do dola, moji su hlavickami dole obidvaja takze asi uz tlaciaa,

sloto
2. aug 2012

@ivkamaco ja mam jednu priečne - v pravo hlavička, vľavo nohy a druhá je hlavičkou hore. doktor hovoril, že skôr sa už asi neotočia... no som zvedavá. teda ty to už máš za pár 🙂 a čakáš jedno či dvojvajká? a čo?

ivkamaco
2. aug 2012

@sloto no neviem kedy to veru pride na mna, ale to len podla konik som 36, inak u doktora 35 a drobce este menej tak ani sama neviem, ale doktor mi hovoril ze to skor vidi na vyssi datum porodu, po 37 tyzdni povedal ze preventivna hospitalizaciaaa, tak uvidiiiimeeee, no my by sme mali chlapceka aj dievcatko, tak uvidime ci naozaj lebo chlapcek bol hned isty ale baba sa nam nechcela dlho ukazat, potom doktorka povedal ze to vidi na dievcatko tak, uvidime, ale ak to budu dvaja chalani, tak jeden bude musiet byt v ruzovoooom, 🙂 takze u teba to vyzera na cisarsky? mne povedal ze to vidi na prirodzenyyy, no dost sa bojiiim, tak ty budes mat riadny babineeeecccc,supeeeer,

sloto
2. aug 2012

@ivkamaco a kedy sa ti otocili dole hlavkami? ja by so najradsej rodila prirodzene, neviem preco, ale toho cisarskeho sa akosik viac bojim...nase baby su jednovajky 🙂 veru bude babinec, tatinko sa uz tesi :D :D

ivkamaco
2. aug 2012

no mne to uz povedal asi tak pred mesiacom ze su takto otocene, mhmm ty mas uz skusenosti s porodom, ja sa bojim aj toho aj toho, no tak sa budu este aj podobat, moj muzicek chcel tiez babinec, ale samozrejme tesime sa aj z chlapaaaaa, ale vobec by nam to tiez nevadilo keby boli aj baby

ivkamaco
2. aug 2012

@sloto no mne to uz povedal asi tak pred mesiacom ze su takto otocene, mhmm ty mas uz skusenosti s porodom, ja sa bojim aj toho aj toho, no tak sa budu este aj podobat, moj muzicek chcel tiez babinec, ale samozrejme tesime sa aj z chlapaaaaa, ale vobec by nam to tiez nevadilo keby boli aj baby

ivkamaco
2. aug 2012

@sloto no mne to uz povedal asi tak pred mesiacom ze su takto otocene, mhmm ty mas uz skusenosti s porodom, ja sa bojim aj toho aj toho, no tak sa budu este aj podobat, moj muzicek chcel tiez babinec, ale samozrejme tesime sa aj z chlapaaaaa, ale vobec by nam to tiez nevadilo keby boli aj baby

lubka_to
2. aug 2012

@eeska bola som s nimi do 2 vždy sama, potom prišiel muž z roboty a večer mi chodila občas pomáhať mamina, ked sa išli kupať ale inak som s nimi aj teraz celý den vždy sama dokedy nepríde muž z roboty....