Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

ajka72
27. aug 2009

no mne Natálka sa už asi 5x zobudila so suchou plienkou ale ešte nemám odvahu jej nedať plienku na noc, Lenka sa ešte do plienky v noci počurkala, ale oni v noci piju aj čajík tak neviem kedy budu bez plienky ja som zatiaľ rada že plienky cez deň už nemaju trochi som sa toho bála predsa su dve ale išlo to naozaj celkom dobre 😵 aj tvoj malý bol šikovník v 25. mesiacoch a teraz určite už vydrží aj na noc bez plienky jednoducho si vyčkala a vystihla ten správny čas 😉

chruminka
28. aug 2009

bobicek gratulujeme k chalosom vela vela zdravicka a mliecka a drzkajte sa 🙂

Nestiham dako zasa citat ani pisat ani nic som z toho tepla vyradena a behacky hore dole do BA zbytocne lebo poradna vcera nebola kedze dr. odvolali do nemocky a uz neprisiel....mam dojst v pondelok tak som zvedava co a ako lebo uz som 4tt nebola v poradni....k tomu sa ohlasuju same navstevy 😀 co som aj rada aspon my to rychlejsie uteka len potom nestiham kona 😅
A mame doma uz aj nas kocik-bager ako ho volame a je uzasny! Neviem sa na neho vynadivat.

taella
28. aug 2009

chruminka super výber kočiara a hlavne farby 😀 😀 😀

nana77
28. aug 2009

ahojky!
babule, v pondelok si davame dvojickove stretko v sade janka krala v BA okolo 9.00, plus, minus hodine. ak by ste niektora z cakateliek, alebo mamiciek bola v tom case niekde pobliz, mala cas a chut sa s nami stretnut, srdecne vas pozyvame 🙂 . aspon cakatelky uvidite, co vas caka a neminie 😉 , pripadne mozete omrknut "nazivo" nejake tie dvojkociky... 😉 . tesime sa na vas!
pekny den!!!

mirinda10
28. aug 2009

chruminka pekny kocik aka je to znacka moc sa mi paci

mauzos
28. aug 2009

Bumbleride Indie Twin 😉

nana77
28. aug 2009

mauzi ahoooj!!!
tak som sa docitala, ze ty vies, ako sa treba starat o orchidee... tak sem s radami, dostala som jednu krasnu na meniny a nerada by som ju zahubila... 😕 😅

mauzos
28. aug 2009

Ahoj Nani 🙂 Musis ju raz tyzdenne namocit do prevarenej vychladenej vody zmiesanej so specialnym hnojivom na orchideje. Staci na hodinku, mozes aj dlhsie ak zabudnes alebo nestihnes vybrat 😀 😀 Ja ich pred tym este zvyknem postriekat s rozprasovacom, ale to uz s obycajnou odstatou vodou na kvety. Ja ich mam na okennej parapete na zapadnej strane a celkom pekne sa im dari. Nemali by byt uplne na priamom slnku, ale zase trochu slnka maju radi. A este mi niekto poradil, ze by mali byt len v tom original priesvitnom kvetinaci, cize nie este v nejakom okrasnom ... ale toto nemam odskusane. Tak nech sa jej dari 😉 A aku farbu si dostala? Ja mam moje tusim fotnute v albume.

loginka
28. aug 2009

nana, mozno Vas pridem omrknut 😉

minkak
28. aug 2009

ahojte kocky 🙂

loginka len chod,dobre to tam aj za nas omrkni 😀 das nam vediet co nas caka 😀

chruminka kocik je paradny-krasnucky 😵

eviska,mauzos gratulko k zubkom 🙂

doublemamca ten kocik co spominas-nieco take-mozno aj presne to iste, mala jedna moja kamaratka a hovorila,ze su tam deti strasne na tesno,tak neviem,vsak poskusaj-uvidis 😉
magnecko beriem uz aj ja asi 2 tyzdne+teraz v pondelok mi dala aj zelezo.no a kludovy rezim mi prizvukuje od zaciatku.tak sa len pekne setri ,oddychuj co sa da-nech nemusis ist do tej nemocky 😉 drzkam palceky 🙂

bobicek no supeeeer,ze mate mliecka dost-paraaada-krasne priberate 🙂
nebojkaj aj tie vysetrenia-vsetko bude OK 🙂
my sme na to inak podobne s kocikom len po kocikaren a potom s vanickami po jednych schodoch k vytahu na 4 poschodie 😅
no bude to sranda,hlavne v zime ked bude vsetko mokre...a budem musiet polozit aspon jednu vanicku aby som zamkla kocikaren a tak....
no ale aspon mam tu moju pomocnicku Veroniku 😵 tak mozno bude zamykat ona 😅 😵

minkak
28. aug 2009

vranka kraaaaaaaasne fotecky si popridavala 😵
vsetky som si ich zase popozerala-no uzasne su tie Tvoje deticky 😵
aj Ty s mangelikom 😵 krasne fotky 🙂
ja uz sa normalne neviem dockat oktobra,ked tak pozeram tie Vase fotecky 😵
ale zase na druhu stranu este si chcem strasne uzivat bruska a leta 😎 😵 😅

deny32
28. aug 2009

Ahojte,

konecne som si docitala posledne dni, co som zameskala 🙂

Poyerala som tie kociariky, su krasne.... ja sa tiez priklanam k tym vedla seba. Mate niektora skusenost s Herqules Twin Raptor?
http://www.anjelik.okshop.eu/twin-raptor-spin-p...

vranka4
28. aug 2009

minkak,ďakujéém 🙂 ,však o chvíľu budeš aj ty mať 3 princezny 🙂 ,ak dr. dobre videli 😕 😕 ,Veronika ti určite bude pomáhať,hlavne všetko podávať 🙂 ,len si uži toto tehu-dvojičkové obdobie,však sa už nevráti,mňa pri vašich tehu bruškách vždy pochytí nostalgia,spomienky 🙂 ,aké to bolo super,že práve ja som mohla zažiť ten pocit-byť dvojtehuľka 😉 ,my sme dnes boli s dvojkami mrknúť škôlku,celí vytešení boli,som zvedavá dokedy im to vydrží,v stredu nastupujú,budú mi chýbať 😒 ....mauzos-ty si nejaká Mičurinka 😀 😀 ,orchidey máš krásne 😕 😕 ,teda okrem ešte krajších junáčikov 🙂 ...nana,to stretko vám v dobrom závidím,už len tie vrankovské krídla a priletieť do BA,nech sa vás ,čo najviac zíde,vééľa pofoťte 🙂

deny32
28. aug 2009

KatrinB, ta postielka, co si objednala, je pre dvojicky, alebo klasicka? Posli mi link.. 🙂

vranka4
28. aug 2009

deny,krásny aj tento kočík,tie kolesá sú mohutné,aj do zimného nečasu 🙂

deny32
28. aug 2009

Vranka, prave ta mohutna konstrukcia ma zaujala 🙂 a presne do terenu a snehu aj potrebujem, nech to nieco vydrzi. Je to svajciarsky vyrobca, tak azda....
Tvoje deturence uz idu do skolky? teeeda... 🙂 🙂 🙂

vranka4
28. aug 2009

áno,budú najmladší škôlkari,ale ten čas letíííí 😕 😕

deny32
28. aug 2009

Vranka, krasne a sikovne deticky mas 🙂 🙂 🙂 tie torty na narodeniny boli skvele 😀 😀 😀

vranka4
28. aug 2009

deny,ďakujeeeem 😉 ,nenazdáš sa a aj ty sa budeš vytešovať z drobčekov 🙂 ,tie tortičky na rok-spojené srdcia-robila cukrárka,na druhé narodeniny sa realizovala starká 🙂

mauzos
29. aug 2009

Ahojte 🙂

Minkak my to riesime presne tak isto, kocik je v kocikarni a s vanickami po schodoch k vytahu, na 7. poschodie a znova od vytahu po schodoch k bytu. Je to uz riadna fuska teraz, ked su uz tahsi ... ani si neviem predstavit, co bude o par mesiacov. Do vaniciek sa uz nezmestia a obidvoch v rukach neodnesiem ... budeme musiet zase nieco vymysliet 😲

Deny nad tym kocikom som aj ja silno uvazovala, je super, len nebol v normalnych farbach ... mali vsade len ten maskacovy a ten som nechcela. Snad tento rok je lepsia kolekcia 😉

Vranka takze vy uz budete skolkari ... dufam, ze malym sa bude v skolke pacit, ved budu dvaja, predsa je to ine ako ked ide same dieta do cudzieho kolektivu. A nastupujes uz do prace?
Ja som stale mala vela kvetov v byte, orchideje pestujem len asi dva roky ... teraz pri malych je to narocnejsie, ale za tu krasu to stoji. Teraz sa o nich stara drahy, kym sme u rodicov, tak som zvedava, ked sa vratime v akom stave budu 😀 😀

minkak
29. aug 2009

dobre ranko 🙂
vranka 😉 veru-veru uzivam si to 😉 Veronika bude urcite velka pomocnicka 😵
tak sa uz chystate do skolky-no drzkam palceky nech to pekne zvladnete 😉 ja som bola tento tyzden akurat vybavovat odklad-tak az na rok pojde 😉

mauzi no to Ti verim,ze uz je to makacka-potom mi das nejaku radu ako si to vymyslela 😅 😉 snad nejaky nosic aspon jedneho donho das a druheho na bok ,alebo tak nejako...no neviem 😒
no drzkam palceky aby to tie Tvoje kvietky vsetky vydrzkali 😉

nana77
29. aug 2009

ahojky!
vranka, to by bolo super, keby sa to dalo s tymi kridlami nejako vymysliet a ty by si mohla doletiet na stretko!!!! ale verim, ze raz sa nam podari zorganizovat aj take celoslovenske, niekde na ploceste, aby to vyhovovalo vsetkym 🙂 .

kocky, to stretko plati, len sa posuva z 9.00 na 10.00, ostatne vsetko sedi 😉

a k tym kocikom pridam aj moju skusenost - tiez sme to riesili ako mauzi, ked boli chlapci mali, akurat, ze my nemame kocikaren, takze konstrukcia kocika bola v aute a ja som deti nosila vo vanickach, resp. v taskach (mali sme kocik abdor duo). potom prisiel ale ten cas, ze sa do vaniciek nezmestili a nastal problem. vyriesili sme to tak, ze sme kupili z druhej ruky kocik jane power twin (trojkolka) a neviem si ho vynachvalit. sice ho musim zniest na medziposchodie k vytahu, ale do vytahu sa mi zmesti s oboma detmi. a tiez sa s nim vyborne manevruje, vsade sa zmesti, otocim sa s nim jednou rukou a navyse sa uuplne jednoducho a lahko sklada, tak nemam problem ho dat do kufra auta. neviem si ho vynachvalit a to som tandem nechcela ani za svet. vrele doporucujem!! jedina nevyhoda - nie je vhodny od narodenia, lebo predne sedadlo sa neda dat do uplneho lahu, ale len do polosedu (ale moji mali tam v pohode zaspia a prespia aj dve hodinky a ziadny problem). ja ho pouzivam asi od 10 mesiacov, ked mali 😉

mauzos
29. aug 2009

Nani do nasho vytahu nevojde ani obycajny jednoickovy sportak. Mam problem do neho vojst s dvoma vanickami 😠 A este mame aj kopec schodov z brany. Tych architektov by som niekam poslala...

miroslava89
29. aug 2009

ahojte..

mauzi a potom ako to riesis s kocikmi??

mauzos
29. aug 2009

mirka pisala som to vyssie 😉

eviska83
30. aug 2009

vranka- tak prajem aby si na skolku rychlo zvykli a pacilo sa im 😉

vranka4
30. aug 2009

Ahojte 🙂 ,eviska ďakujem,boli sme v piatok kuknúť v škôlke,vytešovali sa,hlavne Ivka tá sa vééľmi teší,Marek ten mi hneď povie,že maminka nejde do roboty a on bude gol kopať,nie do školky 😀 😀 ,tak dúfam,že si zvyknú skôr,keď budú dvaja a ja tiež,predsa doteraz som bola s nimi 24h. denne a zrazu... 😒 ,ja som už zamestnaná od 3.8.,ale čerpám starú dovolenku do 14.9.,tak makať začnem až 16.9.-bŕŕ,normálne vám závidím,že máte ešte malé detičky,tak strašne rýchlo to preletelo 😕 😕 .....a zajtra všetci,ktorí idete na to stretko do BA,nech vám super dopadne,nech vás je ako maku 😕 vééľa,nezabudnite fotiť 😀 😀

deny32
30. aug 2009

Ahojte,
Mauzi, u nas je to vo vchode podobne... do vytahu nevojde ani kociar pre jedno babo, nieto pre dve... planujem ich nosit presne ako Ty vo vanickach a ked podrastu, tak neviem... dufam, ze sa dovtedy prestahujeme 🙂

deny32
30. aug 2009

K tym orchideam... asi vayne plati, ze maju ostat v povodnom priesvitnom kvetinaci. Svoju som dala do keramickeho a dokvitla v priebehu tyzdna ☹

ajka72
30. aug 2009

deny pozerám že si z Košíc myslím že ešte jedna bud. mamina je z Košíc kde budete rodiť ja som rodila na Rastislavke celkom to ušlo tak držím prsty aby ste dotehulkovali do uspešného konca 🙂