Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

juliagregor
26. apr 2010

no mirka si sa tešila...

alienka73
26. apr 2010

No tak nas v poslednom case vyspava pomaly do 5tej a ja ho nevladzem ani budit a potom ide spat aj o 22.30 😲 . Som strasne zvedava aky bude rezim so vsetkymi detickami.

Juli, dik za odpoved ohladom odchodu z porodnice. Moj mm sa boji dat rovno do vanicky a predsa su to dve vanicky nie jedna. Tak skusime najak podlozit ako si radila.Dik 🙂

jennys
26. apr 2010

MIRKA nejak si to zakríkla 😝
Ja mám tiež ticho, ale vymýšľala mi do pol 9, aj revy chvíľu boli lebo keď mala ísť spať tak si zmyslela že sa ešte musí hrať s magnetkami na radiatore. Tak som jej zhasla, hodila sa s revom na zem a keď som o minútu prišla už ležala v posteli aj šla potom na wc. Ale potom zasa začala vymýšľať že chce piť, tak som jej doniesla a potom že ocka ešte a mňa vyboskávať, no idem ju kuknúť.

mirka.m
26. apr 2010

tak tusim plany poplach alebo v reci dcerky- mama hybaj spat 😀 sofinka spava v celku o.k. prespi celu noc , obcas nejaky placik. ale marek a jeeeej. s tym sme si uzili. budil sa nam kadzu hodku a pol a rev a rev. teraz sa nam budi 3x alebo 2x.A to sa musi ist robit mliecko. S cajom sa neuspokoji. Tak sa u nas spi oddelene. ja s dcerkou a mm s malym.

juliagregor
26. apr 2010

moji spia s nami, spíme nakríž, je tak viac miesta, ja ich uspávam tak, že si nedzi nich lhnem a chytím ich za ruku,,,,
šimonovi stačí moja ruka a v druhej si drží nejakú hračku ale Adko zaspáva zásadne na holom telo, čiže mi vyhrnie tričko, lahne si na brucho a rukou ma hladká po prsiach 😝
baby ja sa hambím, ale nemôžem ho to odučiť, on mi tu ruku vopchá pod všetky podprdy a šteluje rádio 😀
zaspáva našťastie rýchlo ale niekedy mi lezie už riadne na nervy...

juliagregor
26. apr 2010

dúfam, že do puberty ho to prejde 😀 😝

juliagregor
26. apr 2010

alienka videla som aj tie letné vložky do autosedačky, je to celkom fajn vynález, ale nakrátko...
prečo je všetko tak strašne drahé, ... 😠
ked bude teplo, tak sa v tom uvaria ...
jednu tašku som položenú vedľa seba a druhú na kolenách...ved uvidíš...mimi sú citlivé, ešte by som asi riešila nejakú tenku dečku na nohy ...

mirka.m
26. apr 2010

to je zlate juli 😀 neboj v puberte ho uz budu lakat ine a nie tie tvoje 😅

ozaj a necestuju ti po postely? U nas sofinka dlho nie ale maly kazdu chvilu inde lezi, nestihame ho prikrivat. Oni pekne spia, len maly sa castejsie budi a to by bola hore aj ona. Staci ze mna zobudi jeho rev.Ale fakt nechapem, ze by bol taky hladny?neviem.
Marek je take pritulne kaciatko, da ti boztek, pomazna sa ale sofi nie. ta ti ani pusu neda a ked da tak to je sviatok. vzdy vravim so smiechom esteze mam syna s ktorym sa mozem pomaznat.Ale ze by som s nima len tak chvilu polezala v posteli a prituli sa k nim, nehrozi. A je mi to luto. ☹

jennys
26. apr 2010

JULI no ja odpadne, teda o takomto zaspávaní som veru nepočula. To ako k tomu prišlo že takto zaspáva?

juliagregor
26. apr 2010

ešte pred mesiacom sa vlastne kojili a oni sú hrozní ceckoši...strašne radi sa tulkajú a ja neviem asi mu chý´ba ten kontakt s pokožkou, no neviem...mm sa rehoce 😀

ani necestujú len ja si niekedy odľahnem a spím po dlžke pri ich nohách a ked sa preberú a necítia ma tak ma hladajú...a hladajú sa aj navzájom, stále sa musia cítiť...zlatí sú..
na fb som dala nové video, natočené poobede...

mirka.m
26. apr 2010

dobru noc kocky,
juli video je super. deticky si zabavu najdu hned. 🙂

jennys
26. apr 2010

JULI však čo sa iné dá? Len rehotať na tom a mm nežiarli? 😀 Idem kuknúť to video.

juliagregor
26. apr 2010

mirka dobrú noc...
mm je v pohode 😉
ja mám všetkých troch takých utulkaných, a boškávajú sa stále...smejeme sa, že sa ich hádam aj skoro zbavíme 😀
FB neskutočne blbne v poslednom čase, miznú mi príspevky, mrzne to... 😠

juliagregor
27. apr 2010

dobré ránko,
my sme už hodku hore 😝
dnes pôjdem asi s malými do DC, je posledný krát otvorené, potom až v oktobri ☹ .

luciaf13
27. apr 2010

ahojky Julka a preco bude DC zatvorene????? Tak si to uzite !!!

juliagregor
27. apr 2010

tu to tak vždy robia 😠 , chystajú si tábory na leto a tak ... 😒
ale teraz im to idú ešte prerábať, sídlia v škôlke a tie sa teraz prerábajú...dve už sú a teraz sa dorába posledná ...naša

juliagregor
27. apr 2010

Lucka už máš mm doma?
a malí? a Jakubko?

luciaf13
27. apr 2010

noooo uz je muzik doma a prezili sme uz vyse 24hodin bez koliky 😎 😎 😎 😎 je na liekoch a podla posledneho UZV (v piatok robeneho) sa kamen dost vela posunul a tak je uz mozno v mocovom mechury. Teda dufame ze ano a tak ho tuzobne ocakavame 😎

juliagregor
27. apr 2010

ach, to sú hrozné bolesti... ☹

luciaf13
27. apr 2010

no hrozne, veru, chudatko moje .....take bolesti neprajeme ani najvacsiemu nepriatelovi.

A Jakubko je super uz tu jazdi po obyvacke na motorke a strasne sa tesil pretoze sme kupili uz jedno to polohovatelne kresielko a tak v nom hojda a vozi svojich mackov 😀 😀 😀 😀

A drobci uz maju druhy spanok ale uz sa mrvia tak coskoro pojdu papkat 😉

janulqa07
27. apr 2010

dobre ranko 🙂
lucia no dava vam to riadne zabrat ☹ uz nech si uzivate rodinka

juli a Matko je uz ok?

juliagregor
27. apr 2010

ahoj Janka, ešte mu to tečie, ale už menej...

Lucka malí sú strašne zlatí

janulqa07
27. apr 2010

aspon ze mu je lepsie

u nas prsi tak neviem aky bude program, ale nastastie sa malemu nic nechce tak citanie rozpravok zvladnem

juliagregor
27. apr 2010

no vidíš aký pekný program 🙂
u nás mrholí, mm je doma tak zostane s Maťom a ja idem s dvojkami het...
maťovi som kupila Pexeso, tak nech sa hrajú...

matelko1
27. apr 2010

ahojte.prajem pekny den 🙂
tyzden som tu nebola,lebo manzel mal dovolenku,tak sme boli cele dni von,pocasie bolo krasne.

teraz si vas idem precitat co mate nove.

dior
27. apr 2010

ahojte, sme stale v nemocnici 🙄 , tlak sa stale zhorsuje, uvidime krcok ... este by som isla domov ☹

matelko1
27. apr 2010

no,pozeram,ze tu nik nieje 😉
baby vcera som kupila odsavacku na vysavac-je super.doteraz som mala obycajnu a uz som nevladala tahat sopliky,plucka mi nestacili 😵 ....teraz to ide raz-dva.som spokojna,takze odporucam kto nema....najprv sa mi to zdalo take drasticke,ale nieje to...

matelko1
27. apr 2010

dior tak sa drzte,drzim palce aby vsetko bolo ok.

christie
27. apr 2010

ahojte dievcata, neviem, ci je mozne sa k vam pridat, ale mame potvrdene dvojicky, dva gestacne vacky 10mm a 11mm sme dnes videli 🙂 som v siestom tyzdni este len.

janulqa07
27. apr 2010

christie blahozelam 😵 a vitaj

dior drz sa, urcite to zvladnete a uz to predsa ten kusok vydrzis 😉
matelko ja som o nej tiez rozmyslala, ale bojim sa novych veci a stale si neviem predstavit ako to moze fungovat 😲