Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

juliagregor
18. máj 2010

dior nehnevaj ma...ved ležíš od začiatku žiadny čerstvý vzduch....
a po brachovi hod papuču 😀

dior
18. máj 2010

juli dakujem-tie casy su uz zanami 😀 , ani nehovor tak sa tesime na nich 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

juliagregor
18. máj 2010

musím ísť...
ahojte 😉

tintin
18. máj 2010

juli, daj potom vediet. ja si mama a ja nekupujem. ale urcite budu musiet dat nieco pozitivne. podla mna dostali viacero milych mailov od dvojmamin.
bozinku a o tych kilach ani nehovorte...48kg..ha no to nebudem mat ja nikdy, budem rada ked budem mat svoje povodne kg...ale este asi vela vody potecie kym sa k nim znova dostanem. ja som si dnes merala brusko a mam 115cm!!!! luciu so 120cm uz dobieham 😀 a zacala mi okolo pupku trochu praskat koza...popraskalo aj niektorej z vas? vidno to velmi po porode alebo sa to casom strati ???

dior
18. máj 2010

co je to cerstvy vzduch 😕

brasko je tazky pohodak,najnovsie sa ma pytal,ci tam mam urcite len dve 😅 ,ale mazna sa snimi uz teraz

katrinb
18. máj 2010

jeeej, baby, dakujem za tu "kocku"...potesi...aj ked zdaleka to nie je to, co byvalo...ale verim, ze raz sa to vrati spat....ale je pravda, ze aj horsie som mohla dopadnut....s tymi kilami 😀

tintin - baby uplne cele krstiny prespinkali..ani voda ch nezobudila. Boli uzasne. Aj potom v retstike boli tichucko, alebo spinkali. Ozvali sa len vtedy, ak bol ich cas papkania... A boli len zabalene v deke, kedze zavinovacky uz cca 2 tt nemame. Uz spinkame v spacom vaku. a cez den su uz len prikryte tenkou dekou...prikryvkou (vobec si nie som ista tymi "i" a "y" - to vidno, ze som uz dlho doma 😅 😅 😅 )

dior - ano dvoch.....to hlavne kvoli tomu, aby sa aj baby citili ako samostatna osoba, nie vzdy ako dvojicky, co maju vela veci rovnakych...teda krstnych maju rozdielnych

tintin
18. máj 2010

dior, ze pozdravujem braceka 😉 ale on to urcite nemyslel vazne 😉 a inac kde sa vzali tie povery, ze ked cakas dievca tak oskaredies a ked chlapca tak opeknies? moja mama bola napr. veeeelmi pekna ked ma cakala.

Katrin cize zavinovacky ste vyuzili tak na 2mes ? a si spokojna s tymi s maslami? neroztvaraju sa? ja mam trochu obavy ich kupit, lebo predsa len v lete bude teplo...od kamosiek mam klasicke perinky..uvidim

manka76
18. máj 2010

ahojky tintin tie miery ti tak trocha zavidim ja som 24tt a uz teraz meriam cez brucho 115cm 😖 som zvedava aka budem do konca tehotenstva asi ako vzducholod 😅

katrinb
18. máj 2010

juli - no ani nie som vysoka, ono sa to mozno zda...ja mam ledva 160 cm....hmmmmm

dior - ze opicky.....neblaaaazni. Budu krasni, uvidis...... A pozdrav bracha, srandistu 😎

tintin - presne, 2 mesiace a mozno tyzden som ich pouzivala...ale to aj preto, ze uz mali nozky vykopane vonku...a bolo uz celkom teplo...cez den som ich uz aj tak odbalovala...a spinkali len na tom. tak sme to uz zrusili. A dievcata to prijali uplne v pohodicke. A bola som s nimi max. spokojna. Oni su nielen na maslu ale aj na suchy zips. A masju kokosovu vlozku, cize sa mi pevnejsie s nimi manipulovalo ako ked boli v obycajnej perinke.

juliagregor
18. máj 2010

ahoj manka, teba som tu ešte nevidela 😉

katka ja som nižšia 😉

tintin ja som tam písala, ale to viete....uvidíme...
a ked bude moc teplo, tak nakrmite a rozbalíte ....

dior mňa pustili na čerstvý vzduch po 4 tt a bola som ako pacient psychiatrie a nie pôrodnice 😀 😝
ja vôbec neviem, aký som mala obvod bruška, zabudla som merať a ani som tam nemala meter ☹ škoda

jajka28
18. máj 2010

ahoj babenky tak ten rozhovor Juli o tých doktoroch z nemocky nemal chybu.....a teda by mi ušlo vidiet ho spievat tu pesničku akože primára 😀
v piatok mi robili sono a drobci mali 989g a 1020g ale to je približne tak ešte musia pribraaaat,ale presne ako má byt sa im darí rást...a ja priberááám od štvrtka okolo 1,5 kilo ved len ležim a nudim sa... 🙂

janulqa07
18. máj 2010

ja mam nakupene 🙂
esteze existuje internet

este napisat chlapom zoznam prerabania v byte a hotovo 😎 lezim a dirigujem
jajka moji mali 1020 a 1200 a doktor mi povedal ze " deti budu mensie" nemam cakat 3600 ako pri malom, novinku mi povedal 😀

janulqa07
18. máj 2010

manzel sa zo mna smeje ci chcem vystudovat za lekarku, stale studujem na nete vsetko mozne co najdem v lekarskej sprave 🙂
moji drobcovia este v brusku kruzia, 28tt boli KP a teraz sa jedno otocilo

lucia.kl
18. máj 2010

tak to ja zaostavam ja mam obvod brucha 107 cm a zatial som pribrala cca 13kg. tak som zvedavá na velkosť báb, ja som mala v 30tt baby okolo 1300g

tintin
18. máj 2010

Luci radsej zaostavaj 😉 ja mam +15kg a baby mali 1500g v 30tt. Manka a dobre si sa merala? 😀

matelko1
18. máj 2010

tak som tu 😵
v poradni vsetko ok,chlapci su zaockovani,dostali do obidvoch noziciek injekciu proti vsetkemu.....velmi plakali,ale boli statocni.dosli sme hned domov,dostali cipok do dupy.dufam,ze nebudu mat teplotu.som zvedava aka bude noc.teraz su uplakani.o 6 tyzdnov sa to zopakuje-preockovanie.

diid
18. máj 2010

jej, ahojte, ja mam 9 mesacne dvojicky chlapec/dievca. A som rada ze to tehotenstvo je za mnou, posledne 2 mesiace som uz nic nevladala a vacsinu prelezala doma v posteli pri pc a tv. Dotiahli sme to do 38tt. Deti najviac priberaju posledne tyzdne nasi male 3.2kg a 3.5kg. O svoju vahu som nedbala, sama sa nejako vytratila aj ked stale mam nohavice vacsie o 1 cislo ako pred porodom, no dufam, ze raz sa dam aj na cvicenie.

matelko1
18. máj 2010

juli neurolog povedal,ze je vsetko ok a poslal nas na rehabilitaciu aby nahodou nieco nezanedbal.ale ved take cvicenie nemoze uskodit.moja dr povedala,ze nemusime ist,ale aj tak obj.chlapcov,lebo potom sa ma opyta doki preco sme tam neboli atd.
povedal len tolko,ze predsa sa narodili o 3 ttt skor a to tie 3 tt su vraj vela,ze to babatkam predsa chyba,bla,bla.
na porodnici mi povedali,ze deti su riadne donosene,ved som bola v 9 mes ked prisli na svet.

katrin aka modelka,....a dobre vyzeras 😵

tatolu
18. máj 2010

Iba som urobila kuk a chcem Lucy upokojiť - pribrala som pri dvojách 20 kg, jedno malo 2980g a druhé 2960 g. Placenta 5 kg.

matelko1
18. máj 2010

ja som pribrala pocas tehu 18kg a hned som sa vratila do svojej formy.ani satnik som nemusela menit 😀 😀 ,ale par kileciek mi mohlo ostat,lebo som chuda.pri mojej vyske 173cm vazim len 56kg.teraz pri detoch urcite nepriberiem.

diid,ale vahy mali super deti. 🙂

matelko1
18. máj 2010

a nenapisala som ake mame vahy.Alex-6500g,Maxim 6010g.stale je rozdiel 500g ako pri narodeni 🙂

lucia.kl
18. máj 2010

ja som mala pri 174 cm 58kg ale potom som spoznala sovojho mm ( mimochodom kuchar 🙂 ) a hned som bola na 63kg 😠 , ja si z vahy ťažku hlavu nerobim, hlavne nech su deti v poriadku.
akurat zaživam prvu štikutku babetka v brušku, sa tu o tom pisalo pred par dňami, je to pekna sranda, ako sa to bruško natriasa v pravidelných intervaloch 😀

katrinb
18. máj 2010

ja som pribrala 23 a 20je uz dole...teraz to uz nejde tak rychlo prec...ale verim, ze pojde, casom samo...to je urcite ale aj tym, ze kojim.

matelko - ze modelka...no to mam daleko..ale dobre sa to citaaaaaaaaa 😉 . A kraaaasne vahy mate,.....my az tak rychlo uz nepriberame....vraj ale kojene po 2 mesiaci priberaju menej ako deticky dokrmovane...vraj....hmmmm my mame poradnu v piatok....tak uvidime

alienka73
18. máj 2010

Katka, krasna mamicka si ozaj modelka. Na tej spolocnej fotke vyzeras byt dost vysoka.
Juli s tvojou vahou som zacinala tehu a teraz mam plus 14-15kg a brusko mam 107, co je dost nato ze som taka malicka. Aj to uz riadne citim. No nejak sa uz musim tieto posledne tyznde pogulat.

Diid tvoje deticky mali krasnu vahu teda.

Nam dnes zasklili balkon tak teraz vetram lebo citim vkuse ten silikon ci co to je, dufam, ze to detickam neublizi. 😕 Nejak to nejde vyvetrat, ale som rada, ze uz to mame a uz mame zas viac miesta.

maria30
18. máj 2010

Ahojte baby, už dlhšie čítam Vaše príspevky a veľa krát ma ukľudnili a pobavili, lebo osobne nepoznám mladé maminy, ktoré čakajú alebo majú dvojičky. 🙂 je super vedieť, že ste neni sama, keď potrebujete poradiť ohľadne dvojičiek 🙂)

matelko1
18. máj 2010

katrin no to som aj ja zvedava ake budu mat tie tvoje princeznicky....vahy 🙂 ...ako casto chodite do poradne.my sme neboli 7 tt.
tak 3 kila nieje az take hrozne.casom urcite pojdu dole.ani sa nenazdas a zacnu behat a ty za nimi 😵 😵 .....stale si sama na ne,ano?...ze sa to da zvladnut 🙂 🙂
mna kazdy zastavuje a pyta sa ako to zvladame a ze si nevedia predstavit mat dve deti naraz 🙂 ...a ja,ze v pohode.ved som vysmiata,ziadne kruhy pod ocami 😀 .....ja som stastna,ze mam naraz dve deti.

matelko1
18. máj 2010

ahoj maria 🙂 ked potrebujes poradit,tak sa pytaj.su tu maminy,ktore vedia poradit 🙂 ...poradime 🙂
a blahozelam k dvoj tehu 🙂

maria30
18. máj 2010

matelko 1 : Ďakujem... 🙂 byť tehu po 10rokoch a ešte dvojičky... je to úúúúplne iné ako mať jedno bábo.. takže si zvykám na nové pocity 😀

alienka73
18. máj 2010

Jaj a zabudla som, tintin ja mam okolo pupka uz dlhsie popraskane mozno mesiac mozno trosku viac 😒 . Trosku sa to mozno stiahne dovnutra ked brusko bude miznut ale urcite to ostane, co uz. 😒 Pri malom som nemala ani najmensiu striu tak som sa tesila ze mam dobru genetiku lebo mama nema tiez, ale tak dve deti je rozdiel....

matelko1
18. máj 2010

maria po 10-tich rokoch? tak to je ozaj super,blahozelam 🙂 ...viem,ze tak dlho cakat,tak sa potesis dvom naraz.viem o com hovorim.my po 7 rokoch sme sa dockali-to su nase vytuzene deticky a preto vzdy budem opakovat,ze som najstastnejsia mamina.uz som ani neverila 🙂 🙂 🙂 ...a teraz mam doma take pokladiky.mne to bolo jedno ci to budu dievcata,alebo chlapci.
kazdy mi povie boze dvaja chlapci.....no a co.ja som si priala aby boli zdrave deti a ci dievcata,alebo chlapci. 🙂

tak ja nemam ani popraskane brusko co som rada.myslela som si,ze budem mat ked som ho mala take velke.