Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

pipka
7. aug 2009

taellka 😀 😀 😀 to video je dobre, uz som to sice videla, ale to potesi vzdy 😀

mauzos
7. aug 2009

ahojte 🙂

mzuzka dakujem za radu 😉 aspon sa na nieco zuzitkuje ta potvora prhlava 😀 😀

taellka vsetko najlepsie 🙂 nejak sa nam hromadia tie oslavy 😝

mirinda10
7. aug 2009

tak aj ja som sa dnes dozvedela novinku, ze cakame jednovajence dvojicky podailo sa nam to na 7mi krat a hned sup z jedenho vajka 2 kusky a pritom sme vkadali 3 embrijka -2 blastocysty a 1 morulu. Chcela by som sa spytat ci je tu niektora z vas co caka alebo uz ma jednovajecne dvojky

taella
7. aug 2009

ďakujem veľmi pekne 😉
veď preto som ti včera písala , že sa nedopijeme , keď prídeš domov 🙂

mauzos
7. aug 2009

mirinda gratulujem, to je krasne 🙂 Jarka ma jednovajecne dievcatka, ale momentalne nema net, tak tu nechodi 😒

taella ja som vcera este netusila, dnes som uplnou nahodou kukla do kalendara, ale predbehla ma s gratulkou Ajka 😀

dvojickyaa
7. aug 2009

Ja mam 10 mesacnych chlapcov dvojicky...je to parada !!!

zbinka
7. aug 2009

MIRINDA ahojky,,aj ja cakam jednovajecne dvojky, vkladali, mi dve embrijka, jedno sa neskor vstrebalo a to druhe sa zas rozdelilo,
tak sme dve,,,som rada a drz sa,,,odkial si??? ja Poprad

mirinda10
7. aug 2009

dakujem mauzos budem pozerat ci este niekoho nenajdem je to asi rarita mat jednovajecne a toho sa bojim ci ten moj obvodny gyndos ma nejake skusenosti no ved sa nechame prekvapit

zbinka
7. aug 2009

nie neboj sa rarita to nieje, je toho dost vravel doky v heliku, len sa neboj a tes sa,,,ved co ineho nam aj ostava
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vranka4
7. aug 2009

Ahojte 🙂 ,gratulujem novým dvojtehuľkám 🙂 ,mirinda,neboj,rarita to nie je,poslednú dobu sa celkovo rodí vééľa dvojičiek,skôr dvojvaječné sa vyskytujú menej často,ale to je jedno aké,len nech sú zdravé a v brušku sa im darí 🙂

sonia29
7. aug 2009

ahojte baby, vitajte nové dvojtehulky 😉 , vás tu pekne pribudlo 😕 😵
som bola dnes na prietokoch, všetko o.k. 😵 malý aktivista sa dokonca počas uzv otočil dole hlavou, juuuj už keby len tak chcel ostať a aj sestričku by ešte prehovoril ... 🙄 😅

doublemamca
7. aug 2009

ahojte vsetky buduce doublemaminy...
sonia,co su to prietoky? ja som este len pred tyzdnom prisla z UK kde som stravila svoje tehotenstvo az doteraz,ale rodit chcem doma,takze sa este len zoznamujem so slovenskymi postupmi a lekarskymi terminmi...
mimochodom...vsetkm cerstvym dvojtehulam drzim palceky a hlavne kopec sil.

pipka
7. aug 2009

caftee, nove fotky z dnesneho dna
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage... 😉

mzuzka
7. aug 2009

jeeej ahoj zbinka, aj ty si uz utiekla do tejto temicky?

mauzos
7. aug 2009

uz stracam pehlad o novych dvojtehulkach, takze vsetkym gratulujem a vitam vas tu 🙂

pipka krasne fotky, Hanulka aj male dracatka su rozkosne 😵

eviska83
7. aug 2009

jeeej pipka - kraaaaasa(ako vzdy)dracatka su uz velke fesaciska 🙂
vitajte nove dvojtehulky 😉 😉 😉

dracik1
7. aug 2009

ahoj pipi, fotky su naozaj pekne, dufam, ze aj ja som vas dobre odfotila 😉 , hanka ako, pospala si? dufam, ze sa Vam nase ihrisko pacilo a v septembri aj hanku pustis do piesku, uvidis, bude tak zaujata vsetkym okolo, ze nebude mat cas jest piesok, aj nasi zacinali na piesku ako 11 mesacni a zatial KLOP KLOP nic nedostali, dufam, ze to tak aj ostane, strasne sa im na pieskovisku paci.....a hanulka prisla ako fešula, je to riadna kočula ale nazlosti sa teda tiez riadne 😀

chruminka
7. aug 2009

ahojte dako sa nam to tu rozrasta 🙂 ani nestiham docitat ...som mala dnes akcny den tak som dako mimo 😎

mauzos
7. aug 2009

chrumi co take akcne sa ti stalo? pochval sa 😉

chruminka
7. aug 2009

no cely den som lietala po samorine....samozrejme same prijemne veci...kavicka...kratka prechadzka ,obedik u kamosky.....a potom som poobede prisla domov uplne odkvecnuta a teraz uz meliem z posledneho 😝

eviska83
7. aug 2009

chrumi- lahni a oddychuj 🙂 🙂
doublemamca- prietoky je vlasne vysetrenie ,ktorym zistuju ci sa babetko dostatocne vyzivuje cez pupocnu snuru- urcite ti to robili aj v uk,na scane -vyzeralo to ako modro-cervene smuhy.
Dufam ze som to dobre vysvetlila 😒

pipka
7. aug 2009

vitame vsetky nove dvojtehulky 😉

draculik, zaspala cestou k autu pri tatra banke 😅 tak som ju len prelozila do sedacky, v aute som ju este nechala, nech mi nemrauci pri soferovani, ale doma som ju zobudila a cuduj sa svete, v pohode, a o siedmej po kupani zaspala 😉

no verim, ze si to zopakujeme niekedy na jesen aj s nanou, to bude detiiii, zaplnime ihrisko 😀 kybliky a formicky uz mame, tak snad to zvladneme 😀 😀 😀
fotky su super, sme tam kocky, ne? 😀

mauzos
7. aug 2009

chrumi skoro ako z akcneho filmu 😀 😀

pipka
7. aug 2009

idem pokracovat v zehleni 🙄 😝

minkak
7. aug 2009

ahojte kocky,ale sa tu pekne rozrastame 🙂 vsetky Vas vitam a gratulkujem!!!!!! 😵
pekne fotecky ste popridavali kocky-pekne Vam rastu deticky 😵 a dodatocne vsetkym oslavencom vsetko najlepsie prajem 🙂
My vsetko v poriadku-uzvame si slniecka kym sa da 🙂 v pondelok ma caka to sono v 30tt-tak sa strasne tesim 😵 som zvedava co a ako 😉
moja dr,stale nevidela pohlavie,tak mozno teraz na tomto uvidime----mozno 😀
krasny vikendik Vam prajem 😵 😎

zbinka
8. aug 2009

MZUZKA,,,ano aj ja uz som tu,,,ved co ine mi ostava, tesim sa a citam a ucim co nas vsetko caka, super temicka, pise sice malo,no citam stale,,,zlate maminy su tu a krasne babetka,,,,tak som tu a dllllllllllho este budem, som rada, ze si tu aj ty a z vam to takto krasne vyslo,,,,,, 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
......ozaj a dobre ranko vsetkym dvojtehulkam,,,,,,, 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mirinda10
8. aug 2009

ahoj zbinka som rada, ze tu nie som sama s jednovajecnymi no mam velky strach ako to vsetko bude ale ako pozeram tak si uz 12tt co je super pre mna je to prva meta a potom ideme dalej a kde si bola v Heliose ja som bola v Brne v Reprofite
ja som z Bratislavy, co ti povedal tvoj gyndos na jednovajecne ja uz v pondelok idem prvy krat k mojemu mam spravu z Brna tak sa necham prekvapit, si na PN alebo pracujes. Ja mam dilemu co mam robit ale zatial mi je dobre tak neviem ani negrckam nic iba som dost unavena
krasny vikend maminam a cakatelkam na dvojky 🙂

mzuzka
8. aug 2009

dobre ranko a pekny vikendik vsetkym. mirinda, preco si vlastne mala strach? aky je rozdiel v tehotenstve medzi tym ci cakas jednovajecne alebo dvojvajecne dvojicky? ja som si myslela, ze na tehu to nema ziadny vplyv 😨

zbinka
8. aug 2009

Ahojky mirinda,,,ano ja od zaciatku marodim, a je to super, bolo mi dost zle od sameho zaciatku, no uz asi tri dno, je to lepsie, tak snad sa uz tehu nevolnosti urovnali,,, 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉
a moja ´gynekoloska, nadsena drzi prsty bola som na kontrolu v stvrok nbabetka lezia jedno na druhom,,,dvojposchodove , spodne ma 42mma vrchne 45 ma to aj na dvd, uzasny zazitok, ako sa hybu kopu, biju, brusny aerobik uz teraz,,,tak sa tesim ze su v poriadku, uz len cakam na vysledky s krvi,,,tak uvidime, no verim, ze je vsetko v pohodke,,,pekny dnik vsetkym dvojtehulam a letim nieco porobit,,,,
😢 😢 😢 😢 😢 😢

mirinda10
8. aug 2009

mzuzka ma nakolko jednovajecne maju iba jednu placentnu a jeden moze zit na ukor druheho a ak sa nieco stane s jednym tak umru obe pri dvojvajecnych tam je kazde samostatne vela som o tom citala preto mam z toho strach a aj moj doktor povedal, ze by bol radsej keby sme mali dvojvajecne ale tesim sa z drobcov muzik uz ich vola Patt a Matt tak sa smejeme