Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

minkak
2. okt 2009

Ahojte kocky 🙂

katrin super,ze mas vsetko v poriadku 😵 paradicka 😵 ja som tiez mala vzdy vsetky vysledky OK 😵
Len tak dalej,drzkajte sa 😵
katka no supeeeeer 🙂 chvalime 😵

nana parada som sa nasmiala 😵 😵 😵

doublemammca jasne,ze je to normalne-vsetko je normalne 😵 neboooooooojkaj-vsetko dobre dopadne 😵
no teda uz Ti je nejako moc podozrivo dobre,tak to sa asi uz blizi 😵
pred koncom nastava nieked taka pohodicka,ze sa citis lepsie ako doteraz 😵
ja teda varim denne aj do obchodu aj na vychadzky s malou chodim.....vsetko musim stihat 😀
no ku koncu sa uz vzdy menej hybu-nerob paniku vsetko je v najlepsom poriadku!!!!!!

Ja som Vam to sem radsej ani nepisala,lebo tiez som nevedela ci je to normalne 😀
ale tak nie som jedinecna vsetko tu uz bolo 😀
mne uz zase pre istotu uz mozno aj nejake dva mesiace mlaska v brusku-take mlasknutie-prasknutie-tak niekde pri pupku 😀 no sranda ohromna 😀 aj manzel to uz parkrat pocul,som sa na to pytala dr.lebo vsak som bola z toho mimo 😀 😀 😀
takze vsetko je normalneeeeeee 😉
doublemamca-hlavu hore 😉 😵 uz to mas fakt za par 😵
drzkaj sa,vsetky na Teba myslime!!!!!! 😵 😵 😵

katrinb
2. okt 2009

baby - dakujem krasne za ohasy...

doublemamca - klud...vsetko je a bude OK

chruminka
2. okt 2009

Ahojte
takze v pondelok nastupujem do nemocky ale nic sa zatial nedeje len ta mensia je uz velmi nizko tak ma chcu mat pre istotu pod kontrolou,pomeraju babetka a ked bude vsetko ok tak by v polovicke oktobra ked budem 38tt naplanovali sekciu,lebo baby su jedna cez druhu a ta väcsia je priecne,tak nechcu nic riskovat.
Samozrejme ze ma budu sledovat a keby bolo treba vyberu ich skor.
Takze takto ,no taka som bola vyklepana ked som vysla z ambulancie....

elisa7
2. okt 2009

Ahojte, ja som tu nebola uz straaasne dlho...a ked vidim tie vysoke cisla...gratulujem doublemamca, minkak aj chruminka, tak sa nam to uz pekne krati. Ja uz ledva chodim, som cela opuchnuta, pribrala som 16 kg, ale ,,drobci" mali na zaciatku 31 tt 1760 a 1768 g, t.j. o viac ako tyzden vacsi, tak som zvedava, aki velki sa narodia...
chruminka, Ty ides na Kramare, vsak? mas zazmluvneneho nejakeho doktora?
inak pridala som konecne aj nejake fotky (konecne som sa naucila ich zmensovat...)

taella
2. okt 2009

chruminka , aspoň im budeš pod kontrolou 😉

veronika321
2. okt 2009

ahoj chruminka to som ja veronika/matusko 🙂 si tu este

veronika321
2. okt 2009

chrumka caka dvojcata ja som si myslela ze osemtorcata

chruminka
2. okt 2009

cau veronika poslem ti IP to je interna posta hore ti bude svietit ze mas 1 novu spravu

veronika321
2. okt 2009

😀

chruminka
2. okt 2009

poslala som ti IP
😉

chruminka
2. okt 2009

elisa nie nemam zazmluvneneho lekara ,ja som chodila do rizikovej k Doc.Plankovi

taela no vsak to si hovorim aj ja uvidime kolko vydrzime

loginka
3. okt 2009

chrumi, drzte sa!!!!ake su velke jezibabky?
baby kolko ste pribrali? ja uz teraz 10 kil

doublemamca
3. okt 2009

baby dakujem za ukludnenie..dnes v noci sa mi nesnivala ziadna nocna mora 🙂 uff...
chrumi, minkak a pomaly aj elisa- uz finishujeme, tak drzim palce, nech su vsetky babatinka krasne, zdravucke a silnucke 🙂
ale samozrejme aj ostatnym holkam - drzte sa baby, nech vam tehu rychlo ubehne a hlavne nech je vsetko ok 😉

a ze kolko sme pribrali? 😖 mno ja masakerne vela...uz teraz je to 27kg...a pritom som krpec krpaty 😢 ale ja som vzdy mala problem s lahkym naberanim kg a stale si hovorim,ze radsej si nebudem odopierat,aby babatka dostali vsetko a po porode to vybeham a vykojim..potom si mozem zacat davat pozor 🙂

deny32
3. okt 2009

Elisa, si o 4 dni mladsia ako moj brat 🙂

deny32
3. okt 2009

Doublemamca, mas uz pred sebou posledny vikend ako este "bezdetna", to by chcelo oslavu 🙂
Baby, z prierania si nic nerobte, dame to potom vsetko dole ...
ja som zatial nabrala len 2,2 kg, ale ono to vraj teraz pride.. za posledny tyzden mi aj riadne podrastlo brusko, konecne vyzeram uz skoro ako tehulka, nie ako nafuknuta 😀

deny32
3. okt 2009

Mamca, podla fotiek si nenabrala tuciky, takze bud v poho... moze to byt aj voda... brusko mas krasne 🙂

doublemamca
3. okt 2009

😀 deny, si ma potesila...ta foto je totiz rafinovana - som schvalne fotila len brusko,aby nebolo vidiet to ostatne...ale nabrala som uplne vsade a celkom to aj vidiet 😖 no ale nevadi..a vikend travim tak,ze idem zariadit s maminou izbicku...roztiahnut postielku a taak...nech to mam podla svojho vkusu 🙂

deny32
3. okt 2009

Super si si to naplanovala, rychlejsie Ti zbehne cas 🙂 ja tiez schvalne fotim len brusko, aby nebolo vidiet ostatne tuky [chcela som napisat tuciky, ale manzel ma opravil 😀 ]

mauzos
3. okt 2009

ahojte 🙂

chrumi presne ako pise Taella, aspon budes pod kontrolou a uz to nejako vydrzis kvoli drobcom 😉

doublemamca neboj, minimalne polovicu nechas v porodnici a pokial budes kojit, tak to pojde dole velmi rychlo 🙂

deny ze tuky, pri 2,2 kg nabratych 😀 😀

doublemamca
3. okt 2009

deny 😀 😀 tiez si ma pobavila, ze tuky a dala si hore 2,2 kg...kde by si tie tuky nabrala??? ked zahlasis dvojciferne cislo s dvojkou na zaciatku, potom ti uverim, ze zakryvas tuky 🙂

mauzos tiez sa spolieham hlavne na to kojenie,bo kazdy tvrdi,ze kojenim to ide rychlo dole...pokial sa stravuje mamicka rozumne a zdravo....len dufam,ze budem mat mliecko a ziadne zapaly a podobne 😒

aaaaaa...dneska som si (resp. mamina mi) objavila prvu striu na brusku - no neporazilo by vas??? 3 dni pred sekciou...a taaak som sa snazila 😠

mauzos
3. okt 2009

doublemamca mne sa objavili dve nad pupkom az po sekcii 😀 😀 ale len take malinke, ani ich uz skoro nevidno.

loginka
4. okt 2009

... a ja uz mam kamaratky strie asi od 16-17 tt na prsiach 😒

baby kupovali ste si odsavacku? teda este pred porodom, treba to?

doublemamca
4. okt 2009

😀 mauzos tak to naserie..
na prsiach mam aj ja..s tym som sa zmierila 🙂 loginka,ja odsavacku na mlieko zatial nemam..povedala som si,ze ked bude treba skocim kupit do lekarne,viem,ze ich tam maju.

mauzos
4. okt 2009

baby odsavacku potrebujete do porodnice, je to v zozname veci, co si mate doniest so sebou. Viem ze niekde ich aj poziciavaju, ale podla mna je to nechutne, ktovie kolko bab si tam s nou uz odsavalo. Je to velmi dobre na rozbehnutie laktacie, ked este babo nevie poriadne sat. Ja som ju sice pouzivala len 2 tyzdne, mne sa aj tak poriadne nerozbehla ☹ ale podarilo sa mi ju vyhodne uz aj predat 😉

mauzos
4. okt 2009

a s tymi striami poznam viac bab, co sa im objavili az po porode. Na tom natiahnutom brusku ich asi tak nevidno, ako ked splasne 😠

doublemamca
4. okt 2009

to vazne???? 😲 ja som dostala zoznam z nasej nemocky a tam odsavacka nebola 😖 no prinajhorsom byvame asi 2 minuty autom od spitala,tak mamina donesie 🙂
jeeezisi, a to som si myslela, ako mam vsetko pekne po poriadku nachystane 😀

elisa7
4. okt 2009

doublemamca, chruminka, takze zajtra uz pojde do tuheho? chruminka, dufam ze vydrzite co najdlhsie do peknej vahy...ja som vcera stravila pat hodin na pohotovosti, lebo som sa vyhadzala na celom tele a hlavne na bruchu a pekelne to svrbelo (a svrbi dalej), pichli mi dithiaden a nejaku infuzku, dali ma na monitor (CTG)-aj ked to neviem na co a poslali na koznu kliniku- na to som uz nemala nervy, lebo muz je odcestovany a mama mi strazila dceru. Tak trpim dalej, ale zajtra mam v Ruzinove prvu poradnu s Mudr.Krizkom, tak som zvedava, lebo si ho chcem zazmluvnit, a zatial som na neho same chvaly pocula- poznate ho niekto?

deny32
4. okt 2009

Mauzi, Doublemamca, ja skryvam predtehotenske tuky a tych mam dost 🙂 asi preto nepriberam, ved mam zasoby 😀
Mamca, uz len raz sa vyspis, a si MAMINA 🙂 uz cih uvidis, pohladkas.. jaj, Ti zavidim 😉
Eliza, z coho si sa vyhadzala? Z jedla?

elisa7
4. okt 2009

deny, tvrdili mi ze to je alergicka reakcia, ale nikto nevie na co, ja som nic neobvykle nejedla(uz mi moc nechuti, lebo mam malo miesta na zaludok 😝 ), ani praci prasok som nemenila, tak neviem....ale stretla som sa tam s jednou leziacou dvojickovskou maminou, vraj ich je tam viac, tato cakala dvojicky na prvy pokus tiez made in GynFiv ako ja.... 🙂
a predtehotenske zasoby mam aj ja riadne, prvych 5 mesiacov som teraz vobec nepribrala, a potom to islo kilo za tyzden- ale to Ta nechcem strasit 😲

elisa7
4. okt 2009

lucila83, ak sem este chodis, napis mi IP, ja som tiez trombofilicka na injekciach...