Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

julietka
21. jan 2010

kati a tebe teraz nepovedali vahu princezien? a co je to UTG, to su tie prietoky? ja sa akosi v tych skratkach neviem orientovat..

mauzos
21. jan 2010

Nana dik za radu. My sme boli v pondelok u Taelli a tam sme skusali konika, Lukimu sa velmi pacilo, Tomimu zatial nie. Tak budeme chodik na konika ku nim 😀

A inak baby asi som to tu nepisala, vcera sme boli v poradni a Tomi ma 8820gr a Luki 9920 😲 Dr. skoro spadla zo stolicky, ked pocula tu Lukiho vahu 😀 Takze nicoho sa nebojte, aj ked porodne vahy su mensie, vyrastu z nich krasne zdrave buclate babatka 😵

nana77
21. jan 2010

mauzi, to su teda riadne vazby, ti tvoji fesaci!!!! 😕 😀 . nasi, ked mali rok, vazili 9980 a 9100... vy nas zachvilku nie ze dobehnete, ale predbehnete 😀 😀

aluska25
21. jan 2010

Ahojte baby,predavam 2 autosedacky Peg Perego Primo Viaggio Tri fix,vhodne na kocik pre dvojicky Peg Perego duette, farba moka, malo pouzivane v 100 % stave. Ak by ste niektora mali zaujem,tak mi napiste do IP.🙂 Mam ich aj v albume. dik https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

matelko1
21. jan 2010

julietka aj mne sa zda,ze uz dlho taham na to,ze mam jednovajecne,ale pravidelne som sledovana,ale doki povedal,ze vsetko je ok.no ved uvidime zajtra.

no,uz aj mne dosiel kociarik.zajtra si ideme pren...
mauzos vahy perfektne,clovek by ani nepovedal,ze sa narodili z mensou vahou.

nana ty mas jednovajec.alebo dvojvaj.

katrinb
21. jan 2010

julietka - nie, UTG je ultrazvuk..a na nom so nebola, cize neviem vahu. Az nabuduce. A ano, zda sa mi to neskoro...al ked bude vsetko ok...tak asi potiehneme....no doktori by mali vediet, co robia. Dufajme.....

Mauzi - krasne vahy.....ved su to chalani....tak rastu
😉

A aj mne dnes dosiel kociarik...sa vytesujeme s mm... 😉

Matelko - no nejako nas natahuju ti nasi doktori...ale ved uvidme...ty uz ale zajtra si budes na istom....a ja si este pockam. Ale mne doki povedal, ze najdolezitejsie bude teda ich vyziva v brusku + ich vyvoj ...a ked nebude treba to riesit porodom, nechame ich tam. Vobec neriesil, ze kedze su jednov., tak pojdu skor...no co uz....musim sa mu vlozit do ruk...on je doki. hmmmmm

mauzos
21. jan 2010

Nana ani mi nehovor ... od koho budem kupovat take perfektne oblecko, ked vas prerastieme? 😲
Takze vy mate tiez skoro kilovy rozdiel? Este stale? Ja tomu nerozumiem, lebo tak na 4-5 mesiacov uz Tomi Lukiho pomaly aj dobiehal a odvtedy sa rozdiel zvacsuje. A pritom spapa daleko viac ako Luki, asi mu dobre spaluje, hm.

julietka
21. jan 2010

mauzi, teeeda ty mas ale zlatych valibukov 😉 uzasne vahy 😵

kati a matelko vy uz mate kociariky? tesim sa s vami 🙂 ja som dala za ulohu muzikovi objednat kocik az ked budu drobci na svete 🙂 akosi som na toto poverciva a my nemame este ani postielky stale 😅

loginka
21. jan 2010

caves, katrin supr spravy, matelko si fakt macherka s tt!
inak uz asi cez vikend ma prijmu ku drobcom ! dnes mi sestra ukazala uchop, ked mam umyt prdelku pod umyvadlom, hm, hm, ako to male sidlo chytim, neviem 🙂 a este masaz bruska a tvaricky

baby poradte, lebo vsade inak citam, na soc.urad musim ist ja osobne, ci staci manzel?

dracik1
21. jan 2010

caute, logi, za mna to vsetko vybavil muz 🙂

mauzi, mali su perfektni 🙂 a neboj sa, ja teraz robim vyber fotiek a prezeram si aki sme boli amorkovia....ono sa to ako zacnu behat ustali, potom zacnu lietat a schudnu....ja ked porovnam Jakuba v cca 10tich mesiacoch a teraz....moja mama hovori, ze preboha, nech mu dame len najest lebo je chuducky 😀

matelko1
21. jan 2010

julietka ano dnes mi dosiel kociarik.zajtra si idem pren.

loginka aj ja sa budem bat chytit take male telicko pri umyvani do ruk.ine to je ked je zabalene v perinke a ine ked je holucke.

matelko1
21. jan 2010

katrin ty si si obj.ten ABC-ZOOM,ze?....tak ako vyzera,ked sa uz vytesujete 🙂 v akej je farbe.

loginka
21. jan 2010

matelko, ved si predstav, ked som prvy raz tie male stvorenia vyberala hole z inkubatora a prenasala na prebalovaci pult, este par noci potom som mala strasne predstavy, ze co keby, joj!

nana77
21. jan 2010

matelko, ja mam dvojvajecnych chlapcov 🙂

mauzi, nasi si stale drzia ten rozdiel vo vahe... boli casy, ked medzi nimi bolo aj kilo rozdiel, teraz vazia jeden okolo 10,7kg a druhy 11,5kg. ten, co menej vazi, zje raz tolko ako ten druhy...ale je aj omnoho viac v pohybe 🙂 . a neboj, ono sa to priberanie ustali... po roku uz to nepojde az tak rychlo ako do roka (myslim rok a nejaky ten mesiac mozno, nie na den presne 🙂 )

loginka, mne vsetko na socialke a ostatnych uradoch vybavoval manzel, ja som tam nebola ani raz. ale tie prispevky od socialnej poistovne sa daju vybavit az od dozitych 28 dni babatiek. tusim vtedy potreboval potvrdenie od detskej lekarky, ale to si uz presne nepamatam... pozerala som fotky, mali su uzasni!!! babatka malicke, juuuj, nadherne!

matelko, katrin, kocky, to je super pocit, ked mate kocik domka, vsak? ja som sa strasne vytesovala, ked sme ho doniesli. som s nim kocikovala po celom byte a nevedela som sa dockat, kedy pojdem na ostro 🙂...juuuj, ubehlo to velmi rychlo. snazim sa uzivat si to , lebo mam pocit, ze pri dvojickach to leti este rychlejsie, ako pri jednom (aj ked to nemam s cim porovnavat, je to len taky moj pocit)

deny, to je super, ako sa ti tvoji bobaci krasne drzia!!! su to naozajstni mali -velki bojovnici a ich maminka je pravom pysna!!!! a videla som aj fotky na fb, su prekrasni, spunti mali!!! myslim na vas, drzte sa!

matelko1
21. jan 2010

loginka to si viem predstavit....ja sa budem bat....

nana ja az zajtra budem mat kociarik doma.dnes sa mi nechcelo pren ist,nechcelo sa mi obliekat lepsie povedane 😵

julietka
21. jan 2010

matelko ja som tiez uz leniva sa obliekat, take je to tazke, uz len ponozky si obliect a obaja sa mi v tej chvili zasprajcuju pod obe rebra ze ked sa mam zohnut to nejde anio keby som chcela, tak uz nikam nechodim ak nemusim...

baby ja uz mam termin SC 12.februara 🙂 samozrejme ak dovtedy vydrzim a mozno to zmenim na skorsi datum

katrinb
21. jan 2010

matelko - pofotim a dam vediet, ked to tu bude. Ale sportovu cast som si dala ciernu...vanicky cierno oranzove. A vajicka mam uz davnejsie...take sive a ruzove vnutro na chrbatik....a cierna taska k tomu.

nana - hej je to super pocit, ked uz aj to mame.....taka ulava....

matelko1
21. jan 2010

julietka ja si myslim,ze to bude skor ako 12.2.

katrin tak ja mam tyrkys-cierna.este som nevidela,zajtra poviem.

ozaj a na zajtra mi drzte palce.

julietka
21. jan 2010

matelko zajtra na teba myslime a drzime palce 🙂

je mozne ze skor, mozno si to napokon sama vyprosim 😵

juliagregor
21. jan 2010

ahojte tehuľky a maminky
dnes mám skoro absťák 😀 ja a dva príspevky 😲
chlapci spia, tata otvoril vínko, tak sa mu idem trošku venovať

matelko držím pästičky zajtra na vyšetrenie a nech už to máš za sebou

som zvedavá na kočíky a ešte viac na detičky 😉
doobeda som bola na návštevu u kamošky, má jednovaječné dievčatká /bipka/, také boli podarené....

juliagregor
21. jan 2010

mauzi to máte teda krásne váhy, tvoji sú o kilo ťažší než moji 🙂

martiina
21. jan 2010

čaute baby, keby ste mali náhodou niektorá záujem predávam kočík ABC design Zoom - Gold, v záruke do konca roka 2010
https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...

mauzos
22. jan 2010

julia to fakt 😲 No ale my sme obaja s drahym dobre vysky, takze prepoklad je, ze budu aj oni, tak asi ta vaha je priamo umerna aj vyske.

Martinka ty uz tu prides len predavat? 😠

martiina
22. jan 2010

ahoj mauzi, ja som myslela že už tu nechodí nikto z tých čo ja poznám, ale vidím že ty si zostala verná 🙂 .... ale priznám sa že mi to aj chýba,asi sem budem musieť častejšie nakuknúť, možno teraz budem mať trocha viacej času keď som u našich 🙂
len tak zbežne som prečítala poslednú stránku a vidím že aj katrin kúpila kočík ABC design, ja si ho len chválim, fakt je super, len bohužiaľ už si ho nemôžem nechať
no a tie váhy? To je fakt pravda, akí maličkí sa narodili a ako to dobehli, až sa mi veriť nechce. Tiež bol zo začiatku medzi Marom a Laurikou rozdiel aj 1,5kg a to bolo keď jeden mal 4 a druhý skoro 5,5, čiže to bol zreteľný rozdiel ... a teraz rozdiel je nejakých 700-800g ale na 12kg, Marko má 12,9 kg a Laurika 12,2kg 😅

ell
22. jan 2010

Ahojte dvojtehluky a dvojmaminy! Idem sa poradit - kupovali ste/kupujete pre babatka jednu positelku alebo dve? 😉 A tiez sa chcem spytat, ci mate niektora skusenosti s kocikom jane powertwin pro. Dakujem 😉 😀

julietka
22. jan 2010

ell 🙂 za seba mozem povedat ze postielky budu samozrejme dve, ale na zaciatok ich budeme davat do jednej kym budu malinki a ked sa nevmestia od cca 3, 4 mesiaca tak budu uz samostatne kazdy vo svojej 🙂

matelko este nemas spravicky ako bolo v nemocke dnes na kontrole?

ell
22. jan 2010

julietka, nto je super. Presne som si myslela ze par mesiacov by si mali vystacit aj s jedou. videla som na nete, ze predavaju aj take delitka na postielku aby sa babatka vzajomne nerusili len som nevedela ci to nieje uplna blbost davat ich do jednej positelky.
Diky!

katrinb
22. jan 2010

martiina - skoda, ze dnes. Keby si sa ozvala cca 1,5 tyzdna skor, zobrla by som ho...skoda. Akurat vcera mi prieisl ten kocik. Nie ta farba....ale ten typ. No skoda

matelko - cakame...netrpezlivo na nove spravicky.

Julietkaa - 12.2.? Tiez ta natahuju....on oto nie je daleko....ale pozri na svoj krasny 36 tt....ved toho 12.2. budes v kolkom 39? Urcite pojders skor....Ae zase super, ze sa mas super....do konca 36 je to najdolezitejsie....podla mna.....

Juli - dufam, ze dnes sa polepsis so spravami na koniku 😉

Mauzi , martiinka a ine maminy...vy uz mate velke deticky....no asspon sa mame my tehulky od koho ucit...

Ell - ja to s postielkami riesim uplne rovnako ako julietka. A na ten kociarik som pocula len plusy....a dokonca ma sa uz predavat novsi model. Matelko si ho kupuje....ona bude mat viac info ako j. A aj nejaka mamina ho ma...len neviem ci ajka.....asi....nepamatam

tintin
22. jan 2010

ahojte! ako sa mate? vidim ze frekvencia konverzacie stupa u tych, ktore maju coskoro termin 😉 tak sa drzte 🙂

Dnes som volala s vyhradnou distributorkou Bumbleride, nakolko som chcela zistit, ci je vobec niekde k videniu. takze v okoli BA nie, az ked pride nova kolekcia koncom februara. Nova kolekcia ma zmenu v tom, ze uz aj vanicky maju striesky. a pytala som sa jej aj na tu staznost a vysledky ceskej obchodnej inspekcie. Tak, ze to vlastne vsetky negativne clanky na mamickovskych strankach aj ten podnet na inspekciu podlala jedna mama z Ciech. ze jej uz viac krat ponukali ze kocik od nej kupia spat, ked je s nim tak strasne nespokojna, ale pani nechcela...to je fakt divne. vsak ked som s niecim tak nespokojna, ze dam podnet na OI tak asi fakt ten kocik nechcem...no proste, to je riziko podnikania. najde sa jeden clovek a moze poskodit meno firmy. ja som na neho kazdopadne zvedava. uvidime v Brne 😉

ell
22. jan 2010

Katrin super, tak to su dobre info 😉 Tiez tie, ktore uz mate deti viete poradit s akou velkostou oblecenia ste zacinali? Vyuzili ste aj c.50? Alebo je to prilis male??? 😀 dakujem!