Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

martiina
20. feb 2009

Čaute baby, no a je po oslave Ninkových 3. narodenín 😝 Už mám toho celkom dosť, keďže včera som piekla a zdobila do piatej rána aby som to všetko stihla. A to mi akurát dnes ráno o 8mej prišla na návštevu starká, takže som nemohla ani cez deň zdriemnuť 😨 Zajtra ideme ešte ku svokrovcom oslavovať, takže fotky hodím potom.
Ninko mal druhé vianoce, toľko darčekov podostával, strašne sa tešil 🙂
cherry, super diskoška. To ja sa do takého niečoho nehrniem, lebo ja som antitalent na tanec a nechcem hneď od malička dávať príklad toho ako sa tancovať nemá 😀
mirica držím palce aby bolo všetko v poriadku 🙂
No už ma láme 🙄 , takže idem na kute , dobrú noc

mauzos
20. feb 2009

katka, takze virtualne kocikovanie v rovnakych kocikoch sa nekona ☹ mala si v albume dva kociare, preto sme nevedeli, ze ktory vyhral.... tesim sa na fotky, aku izbicku ste urobili drobcom a samozrejme aj fotky kocika 🙂

martinka, Ninkovi zelam vsetko najlepsie ku krasnym tretim narodeninkam, aby robil mamine len samu radost 🙂
Inak ja fakt nechapem, odkial Ty beries tolko energie...urcite fungujes na nejake baterky 😀 uzi si zajtrajsiu oslavu a tesim sa na fotky..

pipka
21. feb 2009

ajojte...kde ste dnes? Dospavate? 😕 😀

ja mam dnes tiez pernu noc za sebou 🙄 😅 a to sme si vecer chystali ako si s MM uzijeme... 😅 ale clovek mieni...Hanulka meni 😅 😀 😀 ona nam proste sex nedopraje...potvorka 😀 😀 😀

pipka
21. feb 2009

Martinka tesim sa na fotky, si aj liznem z torticky na fotke 😝 😀

eviska83
21. feb 2009

dobre rano
martinka- Ninkovi vsetko naj... 😵 😵 😵 ,tesim sa na fotky
pipka- ved este bude noci a noci 😉 😉 😉

pipka
21. feb 2009

evi, no esteze tak 😀 😅

cherry01
21. feb 2009

pipka, to naše sú normálne tolerantné..akoby by vedeli, ani muk nespravia 😉 Dnešnej noci sa bojím. Cez den vela spinkali..tak uvidíme či bude v noci cirkus 😖

pipka
21. feb 2009

no drzim palce aby spinkali 😵

hanulka dnes spinka ukazkovo..zato MM nie je doma...to jak naschval 😠 😀 oprava vcerajsej noci sa nekona 😅

katka.ott
22. feb 2009

ahojte, kuk album - kocik 😉

pipka
22. feb 2009

katka kraaasny kocik 😉 tak sme sa fotiek konecne dockali 😀 vsetky casti vam zaberu pol izby 😎
aj prebalovaciu podlozku ste farebne zladili 😵

katka.ott
22. feb 2009

dakujem pipka. to vsetko vyberal manzel. hoci som sa trocha obavala farby, ale je ozaj krasny 🙂

cfh156
22. feb 2009

Babenky ja viem že do tejto témy nepatrím ale viete mi poradit,
je možne že už na 5 den po styku môžem mať priznaky
bo od rána je mi volako zle, ked niečo zjem ale nevraciam a celý den mam take menšie bolesti v podbrušku

katka.ott
22. feb 2009

cfh, ja si myslim, ze skor nie. priznaky prichadzaju cca v 4-5tt, ale u kazdeho je to individualne

mauzos
22. feb 2009

ahoj katka, jeeej kocik je super, v tejto farbe som ho este nevidela 🙂 a ten prebalovak je tiez krasny, musite prebalovat na kociku 😀 😀 ked uz su tak pekne zladene ...

lalupa
22. feb 2009

katka, pekny kociarik, to bude bitka, kto ho bude soferovat 😉 😀 co to je za znacka?

mauzos
22. feb 2009

lalupa je to Implast spider comfort, kolekcia 2009

dracik1
22. feb 2009

caute babule 🙂 , pipi, to este uvidis ako sa ti len bude Hanulka krutit na prebalovacej podlozke 😀 , u nas sa prebaluje a oblieka strasne, Juro sa zakazdym otoci na brucho a uteka mi z prebalovacej podlozky prec, potom obaja zapasime a konci to placom...kazde prebalovanie, prezliekanie, plac a rev 😲 , ach jooooo

katka, pekny kocik

mauzos
22. feb 2009

ahoj dracik, nestras ze to konci stale placom .... nedaju sa nijak osalit?

dracik1
22. feb 2009

mauzos, ved uvidis 😀 , nic nezabera, oni skratka sa chcu plazit a nie sa prave obliekat al. prebalovat...teda este zabera ak im dam nieco netradicne do ruky...ale potom trpnem, aby si nevipichli oko....no, Juro prave zasa "obera" kvety, tusim aj crepnik prevrail, su nejake sumy z obyvky, idem ich kuknut 😀

mauzos
22. feb 2009

No tesim sa 😉 Este si nepoposuvala vsetko do vysok mimo jeho dosah? kvetinace a tak ...

pipka
22. feb 2009

dracik aj u nas sa vrti...ale vrazim jej vzdy do ruky nejaky krem..alebo moje hodinky, alebo cokolvek...a je klud 😎 😎 😎 a spievam...a obliekame a prebalujeme sa s usmevom...zatial 😀

pipka
22. feb 2009

ale posledne dni sa nam zacala mala budit aj dva krat v noci... 🙄 zeby zuby? 😕 😅 Ale ona sa len zobudi na to, ze je na bruchu a zacne sa jedovat 😒 tak ju otocim, ale ona sa v sekunde otoci zas na brucho a po chvili sa zase jeduje a reve..a takto to ide aj hodinu 🙄 az sa unavi a to uz jej vacsinou aj spravim mlieko a okamzite zaspi... 😅 boooze, kedy uz bude spavat celu noc vkuse 😕 😨 😅

martiina
22. feb 2009

ahojte baby,
hlásim sa po víkende a po oslavách 🙂 fotky pridané 🙂
katka, krásny kočík, tiež jeden z tých nad ktorým som rozmýšľala
ďakujem za blahoželania Ninkovi 🙂

cherry01
22. feb 2009

katka, krásny kočík. To bude radost kočíkovať. Ja to milujem , asi mi to pripomína detstvo - ked som sa hrala s bábikami 😀 😀
Dracik, moje sú zatial kludne pri obliekaní. Ale viem ze to príde. Kristínka sa mi uz pri krémovaní na pulte otočila. Nenadarmo hovoria skúsenejší - Bud rada, kým sú tam kam ich položíš 😅

pipka
22. feb 2009

martinka no ty si ina frajerka 🙂 mnaaaam, hned by som si dala...z kazdej 😝 😀 a Ninko, no fešaaaačisko ooobrovsky 😎 😎 😎 aj s tortou na hlave 😵

asi si u teba objednam tortu, ked bude mat Hanulka rok 😀 taku krasnu ja urcite neurobim...aspon tie ozdoby nie, to vnutro este snad zvladnem 😅 tie marcipanove ruzicky si vyrabala, ci kupila? 😕

NÁÁÁDHERA!!

cherry01
22. feb 2009

martinka, super torty, aj tá čapicová 😀 a tá slaná torta z čoho pozostáva - myslím korpus . Ste peknučný. Marko riadny valibuk - ako môj Tomi.
My máme v nedelu krstiny.

martiina
22. feb 2009

pipka, všetko vlastnoručne vyrobené 😉 , keby všetci vedeli ako sú také ružičky jednoduché na výrobu, nikto by ich nekúpil 😀 ... je to ľahké ako facka 😎
super cherry keď už sa ti Kristínka pretočí, moji zatiaľ nič, ale hádžu sebou teda riadne a hlavne Laurika keď s ňou cvičím, sa riadne narobím, siláčka jedna, udržať ju v takej polohe ako má byť, to je riadna makačka. Ona cvičí, ale ja som spotená 😀 😝
cherry, korpus na tú slanú tortu je chlieb upečený v tortovej forme, presnejšie dva chleby - jeden tmavý- celozrnný a druhý klasik a plnky rôzne vyrobené nátierky a ružičky zo salámy ☹
aby som nezabudla, Ď A K U J E M 😵 😵 😵

pipka
22. feb 2009

mati no este raz som si detailne obzrela tie ruzicky...no myslim, ze by som to zvladla, to vlastne len kolieska z marcipanu si prilepovala postupne k sebe az vznikne ruzicka, ze? Ale ako si robila tu bezchybnu bielu polevu? To je marcipan tiez? Alebo nejaka citronova? 😕

lumah
22. feb 2009

martinka krásna torta! 🙂

martiina
22. feb 2009

robievam falošný marcipán zo sušeného mlieka,len ten jetrocha do žlta a sušené mlieko už je príšerne drahé, tak som objednala cez net už ani neviem ako sa to volalo nejaký icing, ale pôvodne som chcela K2, ale tú momentálne nemala na sklade. Tie ružičky, urobí sa stredový kužeľ a na neho sa nalepí taký vláčik z koliesok a tie sa potom postupne roztvárajú do tvaru ruže. Ten vláčik urobíš, že si urobíš asi 8 koliesok a každé z nich z 1/3 okraj ztenšíš a potom tie kolieska okrajami položíš na seba. No neviem asi som to napísala ako hotentót 😅