Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

janula13
25. feb 2009

nani, tak ti mali su krasni, boze, normalne som sa usmievala ked som na nich pozerala, niet nad dvojicky, teda okrem Hanulky, ta je sama osebe hviezda 😀

pipka
25. feb 2009

januli...dakujem 😀 keby som mala take dve, tak to asi od sameho stastia neprezijem...no nebolo by ma skoda? 😀 😀 😀 ten panbozko vedel, preco nam to jedno vzal...aby sme sa nabudili a dockali sa az v druhom kole 😀 😅 😀

pipka
25. feb 2009

Ozaj babulky neviete co je s cicuskou? 😕 Ona mala mat dievcatka tusim na Stedry den, ale v nemocnici bola uz niekedy v novembri a odvtedy sa tusim neozvala...viete o nej niekto nieco? 😕 🙂

janula13
25. feb 2009

pipka, vecna skoda by ta bola, veru tak...tak si davaj pozor v druhom kole,ked budu dvojky, aby si sa nam od stastia nepominula, jdnak by si nam veeelmi chybala a jednak kto by sa o ne postaral?tak sa na to stastie predpriprav, nech ta tak neovali 😀

jarka82
25. feb 2009

ahoj pipka ozaj ta prenosna postielka nie je mala?

nana77
25. feb 2009

kocky, dakujem sa pochvaly 😵

janulka, veru, je super mat dvojicky, ja som teda naozaj veeeelmi stastna, ze su dvaja 🙂

pipka, som absolutne presvedcena, ze ty raz BUDES mat dvojicky!!!! velmi ti to zelam!!!!

inak, aj hviezda sa dlho neozvala...kto vie, ako sa ma, snad su ok..

janula13
25. feb 2009

nani, mas pekne tie postielky, je lepsie mat hniezda op celom obvode?ja som planovala objednat len tie polovicne...

pipka
25. feb 2009

rozkaz, vykonam 😀
jarka rozmer tej postielky je cca 120x60, cize uplne klasicka velkost 😉

inak ja mam hniezda tiez tie polovicne, ale objednala som dve a veru, uz sa moja vrtulka v postielke vrti, raz ma hlavu ta, a inokedy opacne, tak uz prichadza cas, ze namontujem aj druhe hniezdo 😵
sice bude jedno s myskami a druhe so zirafkami, ale myslim, ze to vadit nebude 😀

janula13
25. feb 2009

pipka trakze sa mi oplati rovno to po celom obvode?alebo kupim to polovicne a potom dokupim...aspon to hanulka nebude mat v tej postielke fadne 😀

jarka82
25. feb 2009

pipka do tej postielky mas mantinel? vsak je mekka nie? inak teraz som vstala a ja nezvyknem pobede spat 😀 ake pocasie je svk?

martiina
25. feb 2009

pipka, ja už som sa tiež viackrát pýtala na cicusku a nič, kto vie čo je s ňou 😒
jarka, mne Ninko pekne papá, on je taký mäskový, klobáse, párky, salámy, mäsko atď to je jeho a aj ryby zbožňuje a to všeho druhu z konzervy, vysmážane, pečené, zavináče 😀 😀 😀 sladkosti má rád ale také sladké jedlá ako ryžový nákyp, žemlovka, buchty tak to nemusí, ale ja zas také mám rada 🙂

martiina
25. feb 2009

janula, neboj koža ako sa natiahla tak sa aj stiahne 🙂 len treba vyčkať, hneď to asi nebude. Hovorí sa že koľko sa naťahovala tak toľko by sa mala aj sťahovať, takže najneskôr po 9mes by mala byť v pôvodnej forme, samozrejme okrem strií, ak ti bruško náhodou popraská, tie sa nijako odstrániť nedajú, len vyblednú. Ja som našťastie ani pri jednom tehotenstve nepopraskala 🙂

eviska83
25. feb 2009

martiinka- ty si neuveritelna,ty si fakt nepopraskala? 😲 😲 ,ty si proste rodena mamina 😝 😝

janula13
25. feb 2009

eviska , to je cela martinka, , superzena ju kludne volaj, este aj toto, nijake strie...nuz matka, uvidim, ved sa natieram, zatial nepopraskalo, ale ja ma strie uz inde, tak sa bojim, ze nech robim co robim, tak budu, ze uz mam predispoziciu, ale snaha je 😀

mauzos
25. feb 2009

jarka asi som Ta navnadila na spanok 🙂 my sme si schrupli 5 hodin 😲 normalne som nechapala, ked som sa zobudila, ze su uz styri. Pocasie o nicom, ako som Ti napisala, ze nam svieti slniecko, tak zaslo 😒
Vidim, ze ste si zobrali na paskal moje banderko 😝 normalne nie je take gulate, to om bola rozvalena v gauci, tak sa takto rozlialo 😀 ale je fakt, ze uz je obrooovske 😀

Nani ti Tvoji loptosi su taki zlatunki 🙂 co nam nehodis castejsie fotecky, nech sa pokochame? Take hniezda som chcela aj ja, na celu postielku, ale nejak som ich nikde neobjavila. Takze som kupila len tie polovicne.

a mimochodom Jarka, kde mam bananovy kolacik??? 😠 ci uz si ho cely spucila?

ja zatial tiez este nemam strie, ale co som citala, tak tie potvory sa dokazu urobit este aj v posledny den 😒 Ved aj ja som to Martinke pisala, ze by mala mat aspon 10 deti, ze je rodena mamina 😀

eviska83
25. feb 2009

no ja som popraskala uz pri prvom posledny tyzden a to som 9 dni prenasala ☹ .a teraz uz praskam a praskam,vraj zo mna miss uz nebude 😵 ,ale taka XXl missis,preco nie? 😀
aj ja som mastila a mastila ale su to potvory 😒 😒

dracik1
25. feb 2009

caute babule 🙂 , cherry som ti chcela napisat, ze o osud hrazdiciek sa neboj- u nas maju totalnu renesanciu, kope sa do nich, bucha, prevracia...no skratka sa s nimi vysantia aj 20 min

a gratulky palculienke a zofe 🙂

dracik1
25. feb 2009

fedri a ty si zasluzila tehulka 😀

jandura
25. feb 2009

ahoj pipka.Chcem sa opytat ty si cakala dvojicky a o jedno si prisla?Co sa stalo?

pipka
25. feb 2009

cafte, tak my sme dnes vydrzali na vychadzke skoro tri hodiny 😝 😀 uz poznam naspamat kazdu dlazdicku v meste 😀

pipka
25. feb 2009

jandura ano, povodne som cakala dvojky, no v 13tt si to jedno babo rozmyslelo a prestalo sa vyvijat 😅 😔 neviem ako je to mozne, ale bolo mi povedane, ze je to vraj uplne normalne a ze sa to stava. To babatko sa potom normalne vstrebalo, skratka pomaly sa zmensovalo, az zmizlo 😅 ale nastastie aspon nasa vyrehotana bojovnicka to dotiahla do vitazneho konca 😉 tak na dvojky cakam az v druhom kole 😀
ty cakas dvojky? 😕

eviska83
25. feb 2009

pipka- 3 hod. to musis aj uspesne chudnut ,co? 🙂

katka.ott
25. feb 2009

ahojte, konecne som sa nejako dostala na MK a k vam 😉 . dnes som bola veeeeeelmi pracovita. som urobila detsku izbu, teda hrala som sa s velkym legom a poskladala som postielky a postel (kuk album). a teda detska izva je takmer zariadena 😎 . este nejake tie detaily treba dotiahnut. hadam to do 2 tyzdnov stihnem

pipka
25. feb 2009

martinka, ja som sa s cicuskou aj viackrat stretla u dokiho este ked zacinala tehu, ale trubka nevzala som si na nu mobil 😒 a teraz som patrala, ci nema prispevok v nejakej inej teme, ale nikde som ju nenasla a nema ani album, tak som jej napisala aspon IP a uvidim, ci sa ozve 😉

jarka to hniezdo, ci mantinel mame v klasickej drevenej postielke, v tej cestovnej nemame, ta je makka, a tu mame v obyvke ako ohradku na hranie 😵

katka.ott
25. feb 2009

a este co sa tyka tej postielky z ikei, tak odporucam kupit kvalitnejsiu. nie je zla, ale pri nastavovani dna, sa musi jedna cast odmontovat, presunot rost a potom zasa zmontovat 😠 . a asi pozor na triesky. este pojdeme kupit taku plastovu ochranu - to mali pri tej postielke, tak uz viem preco

pipka
25. feb 2009

evi...no kiez by 😅 😅 idem na dlhu vychadzku, ale aby som nahodou neumrela od hladu, tak som si kupila v meste pirohy 😝 😅 😀 a miesto chudnutia priberam 😠 😀

mauzos
25. feb 2009

katka a to si sama zmontovala, ci ako si to myslela? Dufam, ze nie. Maju to tam pekne babiky, este doplnky hracky a super ... 🙂 ale co budes este robit dva tyzdne, ktore Ti Dr. dal k dobru?

katka.ott
25. feb 2009

mauzi, hej. ja zboznujem nabytok typu lego. skladacky. manzel ma skoro zabil, ale naozaj to nebolo tazke. sak srubky pritiahnut viem 😀

katka.ott
25. feb 2009

a este periem, zehlim, nejake hracky tam dam a obrazky na stenu. musim vyplnit skrine, lebo su zatial prazdne

eviska83
25. feb 2009

Mauzos - zeby dalsia superzena?
katka- mas to tam naozaj krasne,kde je druha babika nech to je realnejsie? 😎 😎 😎
pipka- a boli aspon dobre? 😝