Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

pipka
5. mar 2009

tak druhy dokupis, ked bude akcia 😉 chces ich obliekat uplne rovnako? Alebo budu mat aj rozlisne veci? 😕

mauzos
5. mar 2009

budu sa obliekat uplne odlisne, kedze 90% oblecka mam od kamosiek po ich chlapcoch. Iba par kuskov, co sme kupili budu mat rovnakych, aj to v inych farbach. Aspon nebudu mat fobiu z rovnakeho oblecka 😀 😀 ale inak sa mi to paci, ked su dvojicky oblecene rovnako

pipka
5. mar 2009

aj mne sa to paci, ale len kym su malinke, videla som uz aj dospelych a to mi prislo take cudne 😅
my sme mali na strednej take jednovajecne dvojicky chalanov, o rocnik vyssie a ti sa cely cas obliekali uplne rovnako, ked sa na TV prezliekali, tak vraj aj slipy mali rovnake 😅 😀 😀 no na 18 rocnych mi to prislo dost ujete 😨 😒 😀

ze vraj, ked sa dvojcata dlho obliekaju rovnako, tak stracaju svoju identitu... 😅 no ja by som ich čančala rovnako tak max. v skolke, v skole uz urcite nie, aj v tej skolke aspon detaily ine, alebo farebne odlisne 😉

bobicek5
5. mar 2009

ja momentalne studujem dost literatury na tuto temu a psychologovia hovoria, ze nie je vhodne dvojicky prilis zjednocovat. Nie len oblecenim ale napr. polozenim otazky, co chcu dnes robit. V praxi casto odpoveda jeden (silnejsi) jedinec aj za druheho. S takouto odpovedou sa vraj nesmieme uspokojit a polozit otazku znova druhemu dietatu. Zaujimave veci su v tych knihach, len neviem ci sa to da v praxi pravidelne aplíkovat... 😉

pipka
5. mar 2009

bobicek ved to...co pise kniha je jedna vec...a realita je uuuplne ina 😅 vacsinou 😉
podla mna to nie je oblecenim, ale jednoducho pristupom rodicov, ake deti z nich vyrastu, si myslim 😵
ked maju kopec lasky a dobre zazemie, tak je podla mna uplne jedno, ci su alebo nie su rovnako oblecene 😉

dracik1
5. mar 2009

pipi cau 🙂 , my obliekame odlisne, ale mam par veciciek ked pojdeme do parady- do mesta aby boli rovnaki, ked budu vacsi, nech sa rozhodnu sami ako sa chcu obliekat..... 😀

dracik1
5. mar 2009

od fedry:
Ahojte baby, tak sa hlasim z porodnice.
3.3. rano o 9.00 hod sa nam narodili nase nadherne dvojcatka : Dorotka 2950g/50 cm a Matusko 3150g/51cm.
Sme vsetci OK a drobci su super.
Ozvem sa ked prideme domov ... pa,pa

pipka
5. mar 2009

jeeej dracik, dakujeme za spravu a ze pozdravujeme a mooooc Gratulujeme 😵 😵 😵 😵 😵 😵
Matuskovi , Dorotke aj maminke zelame vela zdravicka a spokojnosti 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

ukazkove vahy aj miery, len co je pravda!!!!! 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

pipka
5. mar 2009

dracul mudro vravis 😀 cim to bude? 😕 😀 aj ja by som kym su babatka obliekala sem tam aj rovnako a ked by boli vacsi, nech sa sami, ci same rozhodnu 😉

kedy vyrazate do sveta? 😕 Fajne pocasicko mame zase 😠 🙄 🙄

adrikanatasa
5. mar 2009

len tak si tu čítam príspevky a dráčik druhý krát po sebe dvojičky?? je to vôbec možné?? a po 8mich mesiacoch?

nana77
5. mar 2009

jeeeeeej fedruska!!! blahozelam k babatkam 😵 😵 😵 !!!! uuuuplne uzasne miery, krasne si ich vynosila, len co je pravda!!! zelam vela, vela zdravia a skory navrat domov!!!!!

eviska83
5. mar 2009

adrikanatasa- nie,nie -to je SMS od fedry
Fedre gratulujeeeeeme 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ,tak toto su uz fakt ukazkove vahy
Ja som sa vratila z poradne: tlak vyssi ako by mal byt 150/80,jeden +proteinu v moci,nohy opuchnute.teda len jedna,ale nie velmi.kontrola za tyzden.Neviem vahy pretoze jedno babo je uz tak nizko ze mu nemohla zmerat obvod hlavicky, ale vraj rastu ,placenta pracuje perfektne ,plod.vody dost.

mauzos
5. mar 2009

jeeej fedri super, takze mame dalsie dvojky 🙂 blahozelaaaam ku krasnym vaham a mieram, nadhera. Zelam vam vela vela zdravicka, mamicke vela miecka a nech ste cim skor doma, uz musis mat tej nemocnice plne zuby 😀

adrikanatasa som sa pobavila 😀

cicuska
5. mar 2009

ahojte tak ako som slubila uz mam aj album a nejake fotecky nasich bab tak sa mrknite.
martiina - a ty si kedy rodila? Ja som mala termin 10.januar no nakoniec z toho bol 15 december viac som nevydrzala, rodila som cisraskym kvoli polohe deticiek ale naststie vsetko v poriadku aj deticiky aj mamina 🙂

cicuska
5. mar 2009

fedra gratulujem ozaj su to krasne velke babatka, drzte sa a nech ste skoro doma.

janula13
5. mar 2009

blahozelam maminke fedre, to sa da porodit take krasne vahy???na take som este tusim nenatrafila, tak srdecne blahozelam, krasny vykon fedra, vela zdravicka a mlieck a a nech vam robia radost..a musim dodat ze aj krasne mena, lepsie by som sama nedala 😀

eviska83
5. mar 2009

kuk do albumu, pridala som foto nasich zasob (uchylka MM) 😎 😎 😎

janula13
5. mar 2009

eviska 😕 😕 😕 😕 😕 😀 manzel sa chysta na tretiu svetovu?? 😀 😀 😀

babulka123
5. mar 2009

fedraaaa gratulujem.. velmi
ja som mala kolegynku s takymito mierami.. dvoch chlapov maaa..

a cicuska.. taka som rada ze si sa ozvala.. a neskutocne rada ze ste s holkami ok..

mauzos
5. mar 2009

evi dobreee 😀 kolko to vlastne cakas babatok? 😝
ale aspon budes mat o jeden problem menej, ked uz budu babulky na svete ... iba sahnes do skrine a mas 🙂

eviska83
5. mar 2009

ved aj ja mu tvrdim ze su tam na 100%len 2 kusy,ale on my neveri 😉 😉 😉

janula13
5. mar 2009

Mauzi, teba neboleli slabiny? mna zacali od vikendu, je to roztahovanim, dvojickarky?? 😅

mauzos
5. mar 2009

tak evi aby si nebola prekvapena 😉 co ked ma manzel pravdu 😀 😀
jani aj ma este stale bolia.

mauzos
5. mar 2009

evi pustili jarku domov? nevies?

pipka
5. mar 2009

cicus no naaadherne su babulky 🙂 ukazkove babatka 😵 😵 drzte sa a sem-tam sa ozvi, co mate nove a prihod nam aktualne fotky 😉

evi dobreeeeeeee, vy budete mat sestorcata? 😕 😀 😀 😀

eviska83
5. mar 2009

mauzos- ano pustili,urcite sa coskoro ozve
noo ,to teda dufam ze sa tam tretie neobjavi ,ale aj keby ved zasob mame dost
😀 😀 😀
My ked sme boli 1x na utz tak dr,nenasiel hned obe babetka,az ked MM zahlasil zo srandy ,A je tam len jedno?" tak zacal dr.skumat a nasiel. 😝 😝 😝

mauzos
5. mar 2009

takze uz su doma, super 🙂

tak ten tvoj manzel bude nejaky bosorak, ja by som to nepodcenovala, asi vie preco robi take zasoby 😀 😀 😀

pipka
5. mar 2009

presne evi, uz vieme, preco mate take zasoby 😀 😀 😀 😀 😀 nebola by som si taka ista, ze su tam len dve... 😅 😀

martiina
5. mar 2009

čaute, po úmornom dni sa hlásim 😝
Ráno som vstávala o piatej, lebo na pol ôsmu sme boli objednaní na neurológiu do Bojníc, čo je asi 3/4 hod peši. Moja dr. mi povedala že je to v novej budove za nemocnicou, že je tam aj lekáreň. Dorazila som tam a neurológia nikde 😠 , som jej volala a zistila že sú tam dve nové budovy jedna pred nemocnicou a jedna za nemocnicou, lenže podľa toho z ktorej strany to berieš 😒 Tieto dve budovy sú od seba asi 15 min, tak som utekala jak splašená aby sme to stihli. Dorazila som tam, samozrejme výťah tak pre tri osoby, neviem či by sa tam mono kočík zmestil 😠 , tak som zobrala iba vaničky do výťahu a kočík nechala dole. Doktorka ich vyšetrila a zistila tiež ako tebe mirica, že Laurika má trocha väčší obvod hlavičky, tak ideme v utorok na sono. Ja len dúfam že je v poriadku, inak ostatné reflexy a vývinovo je vraj v poriadku. Som sa jej opýtala, že čo to znamená že má väčšiu hlavičku a ona sa kukla na mňa a povedala že:" to môže byť rodovo, veď ani vy nemáte malú hlavu" 😀 😀 😀 tak mi to bolo smiešne, že čo to mám za gebulu 😀 .... tak dúfam že fakt má len veľkú tekvičku po mne 😅 😀 Marko, ten samozrejme všetko v poriadku,zdravý jak buk 😵
Tak po hodine vyšetrenia, spotená jak myš po tom vyzliekaní a obliekaní, ešte som ich oboch kojila v ambulancii som došla k výťahu a za tú chvíľu sa stihol pokaziť, tak s oboma aj s vaničkami z 3.poschodia peši 😝 Našťastie že som išla k svokrovcom ktorí bývajú v Bojniciach, lebo zas na 13:00 som bola objednaná s Laurikou na kožne, tiež v Bojniciach. Lebo u toho kožiara, čo sme boli pred mesiacom v PD sme vlastne nič nevybavili. Ten ju vyšetril asi tak že na ňu pozrel od stola asi 3m a predpísal dve masti, ani jej to nechytil ani nepozrel zblízka 😠 Keď som mu povedala že to má také zhrubnuté na dotyk, tak povedal že on to pozná a že je to len podráždené. Samozrejme masti nezabrali a fliačik bol stále rovnaký, tak sme si vybavili takého kožiara, arab či turek ani neviem, Mohamed sa volá 😀 , vraj veľmi dobrý a ten povedal že to vyzerá na znamienko a čudoval sa čo za masti to ten pred ním predpísal 😲 Tak len povedal že to treba sledovať, tak o mesiac na kontrolu. No chúďa moje malé Laurika má toho teda riadne. Skoro na každý deň máme niečo a všetko v Bojniciach, sa nabehám 😝 ... rehabilitácia, očné, neurológia a ešte aj kožné ☹
Ale inak sa máme dobre, robia mi radosť, už sa rehotajú, tak sa teším 😵

fedruš, gratulujem k drobcom! Úžasné váhy, prajem hlavne zdravíčko a veľa mliečka 😵
cicuska ja som mala termín 14.januára a porodila som 18.decembra, rodila som spontánne 😉
eviska, no riadne zásoby teda máte, môžeš predávať 😀 ... a tie plienky máš jednu veľkosť či už aj väčšie 😅
mauzi, ale kdeže máš vek, veď tá indka či čo to bola porodila štvorčatá či šestorčatá ako vyše šesťdesiatročná 😀

martiina
5. mar 2009

no som sa teda rozpísala, ale potrebovala som sa vyrozprávať, tak dúfam že som nikoho k smrti neunudila 😅