Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

zuzika30
24. júl 2011

Ahojte kocky, nasla som tu uzasny prispevok, kde sa daju stiahnut pesnicky pre nase deticky. Spievam si cele rano 😀
https://www.modrykonik.sk/forum/staram-sa-o-dietatko/riekanky-uspavanky-a-pesnicky-pre-nase-deticky-2/
Prijemnu zabavu 😉

modra
24. júl 2011

jej aj ja sa pridam 🙂

modra
24. júl 2011

@lucia.kl mne je to jedno ale pri medickej sa neda parkovat.. fakt by bolo najlepsie tam kde je velke parkovisko 🙂

mamoka4
24. júl 2011

Baby podla mna je dobrý Štrkovec alebo Sad Janka Kráľa za Auparkom. 😉

januskad78
24. júl 2011

ahojte baby... na tomto fore som prvy krat...vdaka za pozvanie... tiez sa rada pridam...a ten strkovec vyhovuje aj mne... 😉 😵

dana_l
24. júl 2011

@lucia.kl ja navrhujem ine miesto - niagarske vodopady. kto sa prida??? 😀

lucia.kl
24. júl 2011

@dana_l tak tam by som sa išla niekedy pozrieť... 🙂 to musí byť nádhera 🙂

dana_l
24. júl 2011

@lucia.kl pozerala som relaciu o niagarskych vodopadoch. dozvedela som sa ze americania este nez to pride na kanadsku hranicu tak odvadzaju 75% vody do vodnej elektrarne. takze to co vidime je len 25% tej sily co by tam mala tiect. tiez za tie roky co ich objavili sa posunuli o par desiatok metrov a zmenili "tvar".ta voda "zvetrava - obrusuje" tie hrany. v zime je to nadherne. tie velke cencule. cele zabradlia su pokryte ladom. ako zimna rozpravka. a v lete tam je stale duha - pri tych sprskach 😉. a ma nad sebou vypar ako keby bol dym z ohna. sranda.

parvitas
24. júl 2011

@dana_l to musí byť nádherné....

dana_l
24. júl 2011

nasla som par fotiek

zuzika30
25. júl 2011

ahojte a pekny den prajem napriek tomu hnusnemu dazdu ☹
mala by som otazocku: doposial sme na pripravu BEBY prevarali vodu 5min. ako je v navode,ale uz myslim by som s tym mohla aj prestat, ci ? vacsinou som sa stretla ,ze prevaraju vodu len v konvici, tak neviem ako vy robite???? 🙂 dakujem

duplinka
25. júl 2011

@zuzika30 Ahoj, no ja som prikrmovala asi až od 3 - 4 mesiaca, ale vodu som prevárala v konvici a nemali sme problém. Malej to nerobilo žiadne problémy. 🙂

lucia.kl
25. júl 2011

@zuzika30 ahoj, ja som na mlieko robila vodu (z vodovodu) v rýchlovarnej kanvici a dolievala studenou - drobčekom - čo nebolo treba prevárať

poleva
25. júl 2011

@lucia.kl stačí prevariť a doliať z fľaše
my už drobčeka nekupujeme,vodu filtrujeme 🙂

lucia.kl
25. júl 2011

@poleva ja som tak robila, už nerobím, už používam len vodu z vodovodu...

zuzika30
25. júl 2011

kocky dakujem, tak uz budem len varit v konvici a prelejem cez filter 🙂

smejko
25. júl 2011

@linduska2 my mame Infant dophilus, stalo ma to 12€ a myslim, ze to zabera. Vyskusaj. Ozaj, ako ste dopadli na tych Kramaroch ? Co malej robili ?

smejko
25. júl 2011

@lucia.kl dakujem za pozvanie na stretko, rada by som prisla,ale "prazdninujeme" u rodicov mimo BA. Tak si to uzite, mamulky

deinad
25. júl 2011

@janette77 @lucia.kl @matelko1 @kenya83 @juliagregor @katyka10 @katrinb
kočky som najšťastnejší človek na svete, hcg máme 1286 ♥ 😵
v car-e mi povedali, ze ak chcem, môžem prísť o týždeň či dva na kontrolu UZ k nim, alebo sa už môžem obrátiť na svoju doktorku...ako ste postupovali vy? ďakujem za vašu podporu a rady 🙂 konečne sme sa dočkali aj my... 🙂

zuzana110
25. júl 2011

@deinad gratulujem,to budu asi dvojicky.

zuzika30
25. júl 2011

@deinad joj to je supeeeeeeeeer 😀 ,dockala si sa ,veru mozno dvojicky, gratulujem
ja som chodila na sono do Heliosu cele tehotenstvo a aj po 6nedeli som sa dala skontrolovat tam, predsa su len preciznejsi

dana_l
25. júl 2011

@deinad gratulujem, prajem krasne a hlavne bezproblemove tehulkovanie

deinad
25. júl 2011

@zuzana110 dakujeeem, no neviem nestras....vkladali mi jednu fazulku 🙂

deinad
25. júl 2011

@dana_l dakujem krasne, dufam veru ze si tehu uzijem 🙂 stale tomu nemozem uverit 🙂

deinad
25. júl 2011

@zuzika30 dakujem za rady a kedy by som sa mala objednat, o tyzden, ci staci o dva? 🙂

modra
25. júl 2011

@zuzika30 aj ja prevaram len v kanvici.. a zatial ok.. baby my uz mame nausnicky 🙂
Sara mala hnacku min. tyzden a Reb. boli hrdielko ale uz to tusim prechadza tak som rada..
Baby vy uz mate ockovania za sebou? Lebo nas to caka asi v auguste. Len sa mi zda ze my predcasnaci by sme to mali mat posunute ci nie? A ake vakciny ste si kupovali? Tie co sa doplacaju alebo len tie obyc..? Dik

juliagregor
25. júl 2011

@deinad joj som velmi rada... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

deinad
25. júl 2011

@juliagregor dakujem moja 🙂

nattalia
25. júl 2011

@deinad Gratulujem, drzim moc palce, nech je to krasne a bezproblemove tehotenstvo!!!!

deinad
25. júl 2011

@nattalia dakujem, dufam veru, ze take bude 🙂