Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

dusika11
8. feb 2011

@janette77 no co ti mam povedat,,aj mne sa telo rozsypalo..tiez som plakala pri prvom vstavani..cisarak nie je taky lahky..inac co sa tyka krvi neviem co vsetko mas zle a le mne pomohla cvikla, bud surova alebo varena. no nie s chrenom..a..vela vela salatu..bud zimny alebo hlavkovy, tiez mi mali dat transfuziu ja som odmietla..a do mesiaca som mala klopi klop ukazkovu krv...a to mi v nemocnici vraveli ze ma budu pol roka liecit na internom..a odhodila som zelezo v tabletkach lebo mi robilo zapchu a detom tiez neprospievalo

juliagregor
9. feb 2011

@dusika11 najdi si nejaké vlhké utierky, čo by chlapcom vyhovovali, dobrú skusenosť mám aj s Lidlovými utierkami...budeš vonku u lekárov a tam si väčšinou nemáš kde deti umyť....

mamoka4
9. feb 2011

Ahojte, baby dnes v noci som mala 3 kontrakcie s 20 min. intervalom.... 😖 . Fakt som nevedela, čo s toho bude...asi známy poslíškovia začínaju od 34 týž. šantiť. Dnes mám poradňu....tak som zvedavá, čo na to povie doki.

zuzanka7834
9. feb 2011

Baby v kolkom tt Vam prvykrat povedali, ze cakate dvojicky? Nas caka prve sono a sme po liecbe clostilbegytom, viem, ze vtedy je sanca na dvojky vyssia, tak by ma zaujimalo, kedy je to uz vidiet na utz. Dakujem 🙂

lucia.kl
9. feb 2011

@zuzanka7834 mne to povedali na utz v 5tt a s akciou srdiečok potvrdili o dva týždne

lucia.kl
9. feb 2011

@mamoka4 drž sa, ešte aspoň dva týždne treba vydržať...

juliagregor
9. feb 2011

@mamoka4 drž sa 😉 a daj vedieť

juliagregor
9. feb 2011

@zuzanka7834 mne v 10 tt, ale my sme jednovaječní a prirodzene, tie sa delia až do 12 tt

matelko1
9. feb 2011

ahojte.prajem pekny den 🙂
dnes svieti slniecko,je krasne,takze poobede ideme von.

matelko1
9. feb 2011

@janette77 tukni si na svoj pas a tam je potom pri foto ze cakas dvojky a zmen a tak tuknes na to zmen a mozes vypisovat

zuzuliatko12
9. feb 2011

@juliagregor určite dám vedieť, veď sa už neviem dočkať utorka 🙂

slivocka
9. feb 2011

@zuzanka7834 JA som bola na sono 5tt +1 a uz boli 2 bublinky. Tiez som brala clostyl. 🙂

matelko1
9. feb 2011

@deinad ahoj.cakame na spravy...to dnes ides na krv,ze..

andzis
9. feb 2011

@zuzanka7834 Ahoj mne to oznamili v 6 tt 🙂

janette77
9. feb 2011

@matelko1 Uz sa stalooo...🙂)) Zvladli sme.🙂
Dnes sme boli s drobcekmi u pediatricky (velmi zlata osobka), bola z mysiacikov na makko.🙂 Od 10. dna mame podavat vitamin D a objednat ich do klbovej poradne. Na dedine je to super, lebo sme necakali, ako to byva zvykom v mestskych poliklinikach. Vybafco sme boli raz.-dva a mame to par krokov od domu. Ochvilu zase ideme do BA na vyber stichov. Boli to? Bojim, bojim.
Misko s Miskou a tatinom spinkaju, ja zalahnem na chvilu tiez. Lekarka mi vravela, ze mam teraz kaslat na domacnost a lahnut si vzdy, ked deturence dovolia. No ved zase, ja ju celkom rada posluchnem.🙂)))))))))))))))))))))

janette77
9. feb 2011

@deinad Myslim na Teba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

zuzanka7834
9. feb 2011

@lucia.kl @juliagregor @slivocka @andzis dakujem za odpoved, ak som dobre ratala, presne dnes by mal zacat 5tt, v nedelu ideme na prve sono, tak uvidime 🙂

andzis
9. feb 2011

@zuzanka7834 prajem same dobre spravicky 🙂

marikac
9. feb 2011

@zuzanka7834 ahoj moja, ty si uz tehu? 😨 nedas vediet!

lucia.kl
9. feb 2011

ahojte, správy od tulina77 chalani sa narodili o 9:30 Daniel 2930g a 46cm a o 9:31 Samuel 2730g a 45cm
maminka aj tatinko su OK

deinad
9. feb 2011

Ahojte dievcata, dakujem ze na mna myslite, takze mi volali pred chvilou z CAR-u...nemozem povedat ze vyskakujem od radosti, totiz krv pozitivna, ale HCG velmi nizke a na UZ nebolo vidiet ani stopa po bublinkach, doktor povedal, ze uz taky pripad mali, ze v 5tt nebolo nic vidno, takze o tyzden znova na krv a UZ a potom sa uvidi, moze sa stat cokolvek, aj mimomaternicove, takze vraj mam mysliet pozitivne, budem sa snazit aj ked po tom UZ mi nebolo vsetko jedno...takze tak, dalsi tyzden cakania, ci je to OK.

andzis
9. feb 2011

@deinad hlavne to pozitivne myslenie ja som bola na prvom utz v 6 tyzdni skoro az na konci doktor hovoril ze skor to nema vyznam lebo by tam nebolo nic vidno ... kazdopadne drzim palceky a uvidis ze bud. tyzden budu iba dobre spravicky 🙂)))

dusika11
9. feb 2011

jej tulina je mamka krasne vahy............
@deinad drzim palce.........

zuzuliatko12
9. feb 2011

@deinad ahoj určite to nevzdávaj ja som mala po 14 dňoch HCG len 174 a tiež nebolo nič vidno a potom som išla o týždeň na kontrolu a HCG už bolo 2200 a dve bublinky, takže hlavu hore a keď máš krv pozitívnu, tak to je len dobre. Mohlo sa to neskoršie ujať 🙂

lucia.kl
9. feb 2011

@deinad ty si bola dnes 14 deň od transferu ak sa dobre pamätám, to na utz naozaj ešte nemohlo byť nič vydno, nám robili len krv po 14 dňoch a o 6 týždňov sme išli na utz

zuzanka7834
9. feb 2011

@andzis dakujem 😉

@marikac srdienko moje asi som, ale este o tom nechcem velmi hovorit, lebo musim ist na potvrdenie do CARu. Ideme v nedelu, tak ak bude vsetko v poriadku, az potom sa budem citit ako oficialna tehu 😉

@deinad ake hcg si mala, ked povedali, ze je nizke? Ja som na 14DPO mala iba 15, ked som zavolala do CARu, doky ma schladil, ze nevie aku normu ma labak (to nevedeli ani v labaku, ked som im volala) a ze to moze byt pozitivne rovnako ako negativne 😒 . Tak som o dva dni odber zopakovala a bolo 37,9, teraz v nedelu ideme do CAR, lebo doky povedal, ze kym mi nezoberu krv v labaku, kde poznaju normu tak mi nic nemoze potvrdit ☹ Pojdem aj na sono, tak som velmi zvedava... Kam chodite Vy? Teraz si v 5tt? Ja dufam, ze som mala len posunutu ovulku... 😕 Drzim nam obom palce 😉

mamoka4
9. feb 2011

@juliagregor
@lucia.kl Ahojte, baby tak poradňa dopadla na 1 *. Povedal, že občasné kontrakcie - poslíčkovaia, sú už v tomto štádiu normálne...len keby sa to často opakovalo potom mám prisť do nemocky. Inak krčok drží, má 4 cm 😵 tlak, moč Ok...takže ďalšia kontrola o 10 dní auž len oddychovať!
Baby, dávali ste si preventívne Magne B6?
@deinad Držím veľmi veľmi palce, a myslím na Teba....
@zuzanka7834 Ja som síce prirodzene, ale nám dvojky zistili až v 11 týž. 🙂

A tulina je hviezda... 😵 super váhy!!!!

marikac
9. feb 2011

@zuzanka7834 😵 😵 😵 😵 😵

lucia.kl
9. feb 2011

@mamoka4 ja som ho dostala posledný mesiaac na tlak, vybehol hore..

deinad
9. feb 2011

@andzis hm ale ani vak, nic? asi ano, moze sa stat, sestricka hovorila, ze som mohla ostehotniet neskor, ale aj maternicu mam nizko, tak ja uz neviem, ved ako som si mohla mysliet, ze to budem mat "take jednoduche", pozitvne budem mysliet od zajtra 🙂