Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

pistaciaa
21. aug 2012

@kkatka113 Ahoj, ja ked som bola na sladku vodu, mne sestricka povedala, ze norma je po 2 hodinach po 75g glukozy 7,8 a ja som mala 7,5 a povedala ok, ze cukor mam v poriadku, len ze to nemam moc prehanat so sladkostami 🙂, takze tie normy su asi vsade ine, ja som sa do tej mojej zmestila 🙂.

pistaciaa
21. aug 2012

@eeska Ahoj, ako sa mas? Uz lepsie? Ci v tomto teple to asi nejde, ja som minuly tyzden skoncila na kardiologii s liekmi na znizenie tlaku a tepu, ale inak sa to dnes celkom da 🙂.

eeska
21. aug 2012

@pistaciaa ahojky, no nie je to bohvieco, pomaly prezivam..tieto tepla ma doslova nicia, uz aby to prestalo...a stale viac som nemotornejsia a udychanejsia 🙂 a ty sa ako citis?

pistaciaa
21. aug 2012

@eeska Ja sa citim ako velka nemotorna lopta, ktora nevladze ani pol hodinu vkuse chodit, ale inak sa to da, ked sedim tak to so sebou vydrzim 🙂, len uz aby presiel tento tyzden a tieto tepla a snad bude lepsie. Aj ked citit sa uz asi o moc lepsie nebudeme, ako mi povedala sestricka pred 2 tyzdnami: Uz sa to na vas bude iba nabalovat, takze potesila 🙂.

mia117
21. aug 2012

Ahojte, nemate prosim niekto skusenosti s kocikom Hauck pre dvojicky????? prosim poradte, dakujem

kkatka113
21. aug 2012

@pistaciaa hmmm to mas super mne len vadi ze tam musim teraz chodit...

griska11
21. aug 2012

@eeska hm... Najlepšie ked to človek vidí...vtedy si to vie predstaviť...a ty o akom kočíkom uvazujes ked sa ťa smiem opýtať?

slivocka
21. aug 2012

@kkatka113 aj mna chvalili ako pekne dodrziavam dietu a nijaku som nedodrziavala :D no mne zase sladne nechutilo, v tehu som vobec sladne nejedla 😉

ka.
22. aug 2012

AHojte 🙂 chcem sa spytat, je uz niekde tema ohladom porodu dvojiciek? Caka nas to, dufame ze najskor o tyzdne-dva, a len ma zaujima, ako ste to ktora zvladla, a pripadne aj, ako po porode. Uz mame dcerku, ale myslim, ze toto bude trochu o inom 🙂 Dakujem, prajem Vam vsetkym bezproblemove tehotenstvo a zdrave babatka!!

eeska
22. aug 2012

@griska11 ja som viac menej rozhodnuta pre bumbleride indie twin, odobrili mi ho aj zname co ho mali, ale pojdem ho este pozriet nazivo a vybrat farbu...ty aky zvazujes?

eeska
22. aug 2012

@pistaciaa ved toto je to, ze kazdy mi hned povie, ze uz to bude len a len horsie..a ja sa uz teraz v noci v posteli otacam za hlasneho vzdychania a stonania 🙂 v piatok idem na poradnu, tak som zvedava, cim ma tam potesia..mam hrozny vytok stale, vkuse frcim na intimkach, minule mi sice doktor povedal, ze to je normalne, ale mne sa to uz zda nejako vela..a som zvedava aj na ten vysledok z cukru...ty okrem tych kardio problemov si ok? kolko si ozaj pribrala? ja zatial 7 kil, ale aj to ma kazdy strasi, ze aj priberanie este len pride 🙂

sloto
22. aug 2012

@ka. toto by aj mna zaujimalo 🙂

susy
22. aug 2012

@ka. aj mna

sophie123
22. aug 2012

@griska11 Ahoj, ja by som urcite kupila vanicky, ja som zo zaciatku nemala a hned som to olutovala a kupila ich, okrem ineho aj preto, za na deti vidis a je to pre ne utulnejsie a hlavne aj v zime su lepsie chranene proti chladu a vetru. A to sa moji narodili v maji... Ved potom ich mozes predat 🙂

sophie123
22. aug 2012

@ka. myslis prirodzeny porod alebo cisarsky?

griska11
22. aug 2012

@eeska ja som z kočíkov úplne mimo, neviem aký vybrať, ale pravda je že este ani jeden sme nevideli naživo takze až keď si poobzeram co a ako, asi sa rozhodneme. Určite nechcem aby boli vanicky pod sebou a potom zas neviem aký som to pozerala, ale boli sedacky blízko za sebou a druhé babeno sa muselo vyklaňovať aby videlo:(

mia117
23. aug 2012

Ahojte,takze podla recenzii mamiciek je najlepsi kociarik Bumbleride Indie Twin, pacil sa mi aj ABC Zoom, ale ten nam nevojde do vytahu a Bumbleride je celkovo aj spratnejsi do kufra auta a prejde skoro vsetkymi dverami, sirka 76 🙂

eeska
23. aug 2012

@griska11 ja tiez nechcem tie co maju vanicky za sebou, neviem tomu nejako prist na chut, potrebujem mat vyhlad na obidvoch rovnako 🙂

mia117
23. aug 2012

@eeska Ahoj, no nevyhoda tohto kocika je ze sa neda prehadzovat rucka, tzn. vidis deticky len zo zadu, alebo zo striesky.

eeska
23. aug 2012

@mia117 myslis bumbleride?

zojaaa
23. aug 2012

@eeska
@mia117
@griska11
Ahojte, ja som kupila bugaboo donkey twin 😀, je uzasny a lahky, ovladanie super, na mna neposobi tak mohutne.....rucka sa sice neda otacat, ale daju sa tocit vanicky.....takze deti mozu mat vyhlad a ked chcem, tak si ich otocim na seba 😵 😵

Inak keby som nekupovala tento kocik, tak sa mi celkom pozdaval easywalker

eeska
23. aug 2012

@zojaaa nooo, vyzera dobre, len ta cena ma zarazila...nie ze by som mojim detom nechcela dopriat to najlepsie a najkrajsie, ale toto sa mi zda uz trochu vela...tiez som zvazovala aj easywalker, ten tiez vyzera dobre

mirasierra
23. aug 2012

ja mam easywalker z druhej ruky a je fajn. som spokojna, uz sa ideme premiestnit do sportaku.

mia117
23. aug 2012

@eeska ano, teraz som prisla na to, ako sa daju otocit aspon vanicky a strieska smerom k maminke, ale sportova cast sa otocit neda.

pistaciaa
23. aug 2012

@eeska No ja mam vytok tiez stale, ale zatial to neriesim, intimku som od zaciatku tehotenstva neodlozila 🙂, Ja som pribrala necelych 11 kil, ale ani to neriesim, aj tak som si myslela, ze priberiem ovela viac, ale tak uz su pred nami maximalne 3 mesiace, tak to do 20 hadam zvladnem 🙂, a v posledne dni mi vobec nechuti jest, iba kde tu si volaco dam, ale na varene jedlo sa uz 3 den prehovaram, to bude asi tymi teplami. A ci mam aj ine problemy, no mam, ale tak beriem to ako udel tehotenstva, bolia ma krize, vsade chodim autom, lebo peso zajdem tak 500 m a mam dost a strasne ma bolia klby na prstoch ruk a puchnu mi a okrem toho kazdy den nieco ine 🙂)).

pistaciaa
23. aug 2012

@griska11 My cakame dvojky v novembri, ale pravdu povediac ani na chvilku som neuvazovala, ze nekupim vanicky, ja si myslim, ze pre deti je to najpohodlnejsie ci sa narodia v lete alebo v zime, ale poznam tiez maminu, co vanicku nemala a nestazovala si 🙂, ale babo mali v lete.

zojaaa
23. aug 2012

@eeska
Hej, je to asi najdrahsi dvojickovsky kocik, ale ked sme to s muzom ratali, tak neviem ci nevysiel o 150eur drahsie ako easywalker, kupovali sme ho v rakusku a dostali sme na nho 10% dvojickovsku zlavu....a pozerala som aj ceske bazari a nebojim sa, ze by som ho potom dobre nepredala......predsa len je to holandska kvalitka 😎

griska11
23. aug 2012

@zojaaa no nad ním som uvažovala aj ja len sa bojíme že s ním nevojdem kde budem potrebovat, k tomu myslím že sa môže využiť aj neskôr ak by sme mali iste 1 babo. A kde v Rakúsku ste ho kupovali prosím ťa, išla by som tam na neho mrknut. Za sebou sa mi pozdáva z recenzie peg perego- síce vyzerá nie vabivo ale zato miesta pre detičky má habadej 😀

zojaaa
23. aug 2012

@griska11
Ahoj, my sme ho kupili v babyone v scs vo viedni, je strasna vyhoda, ze sa da z neho urobit mono kocik, keby jedno babo bolo chore, tak druhe pekne zoberes na prechadzku a presne, keby sme do buducna chceli este babo, nemusim riesit kocik, jednoducho stiahnem a mam jednotkovy 😎

zojaaa
23. aug 2012

Nas kocik 😀 😵