Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

emee
20. aug 2013

@miminator1987 drz sa, v nemocnici si na najlepsom mieste, v zaujme deticiek. Ja viem ze si to clovek nechce pripustit ze sa nieco moze stat, ale s dvojickami je to uz len tak...nie v zlom sme ti pisali ze nie je najlepsi napad ist na tu dovolenku, co by si robila keby to prislo tam...a neboj sa, v nemocnici baby s dvojkami maju protekciu 😉 budes pozorovana, dostanes lieky a maternica sa ti pekne ukludni. Drzim palce!

linka
20. aug 2013

@shania31 som zatial kludna,nestresujem,len sa trochu bojim co bude...

linka
20. aug 2013

@06katka ahoj,idem na nho mrknut,ako ho skladujete doma? no ked nebude na vyber vedla seba,tak za sebou,lenze neviem kde ho uskladnime,lebo mame mini chodbu...

linka
20. aug 2013

@06katka pozeram,ale vsetky mi naslo vedla seba tejto znacky,nemohla by si mi hodit link,ktory mas ty? vdaka 😉

shania31
20. aug 2013

@linka My musime skladovat dole v kocikarni kocik, nemame bohuzial nakladny vytah ☹ a do klasickeho sa nezmestime.

06katka
20. aug 2013

@linka ..pravdaze ti dam link ak ho teda najdem...ale ak sa nenahnevas tak az ku veceru alebo vecer lebo teraz sa mi neda...musim to pohladat.....este skus znacku casualplay .. 🙂

linka
20. aug 2013

@shania31 my byvame v dome,ale kocik bude musiet byt v dome,lebo nemame ani garaz ani hospodarsku budovu,len pivnicu,ale do tej ho nedam...tam sa bojim aj ist 😀
@06katka v pohode pockam 😉 idem mrknut zatial ten..

shania31
20. aug 2013

@linka
Tak to mate super, ze mate dom, to by nemal byt problem ani s kocikom vedla seba. Ci vchodove dvere nepustia?? 🙂

shania31
20. aug 2013

@linka
Neskusala si pozriet aj kociky na www.prenasedeti.sk??? Oni sa orientuju hlavne na dvojickove kociky, nemusis od nich brat, len pokukat ponuku 🙂

06katka
20. aug 2013

@linka www.groupfashion.cz ....potom si das casualplay ,kociky a S-Twinner ...tak taky mam ja...ale neviem preco nechce ukazat aj viac fotiek ..ja mam k nemu este aj take nieco ako vajicko...je to aj do auta a potom hned na kociar...male v tom pohode aj spinkali...mam doma katalog k tomu kociaru to mi dali priamo v predajni....nevyhodu toho kociara je ze je dost drahy 😢

linka
20. aug 2013

@shania31 vchodove dvere pustia len do sirky 85cm a ten kocik dorjan so sirkou 79cm ma len 30cm uzku vanicku ☹
@06katka dik baby,idem pokukat 🙂

06katka
20. aug 2013

@linka na tejto edrese ho krasne uvidis...ja mam ten cerveny a potom tu klasicku vybavu v ciernej farbe
www.kocikovsvet.sk/kociky-casualplay/1179-casua... ...a co sa tyka uskladnovania...tak mame ho v garazi...ale v pohode by som ho nechala aj na chodbe.....je asi taky siroky ako normalny kociar....hadam sa ti bude pacit :D

syabina
20. aug 2013

ahoj baby som v 17tt vcera sme sa vratili z Chorvatska bola tam strasne studena voda tak som sa nekupala len nohy namocila ale ma boli hrdlo a mam bielí výtok asi aj od klimatizacie v aute mam stym ist k doktorovi??? mymochodom na kontroli chodim kazdy mesiac a zo spodu ma este nevysetroval!!!

shania31
20. aug 2013

@syabina
Ahoj, no ta hrdlo skus nieco prirodne a ten vytok zvykne byt v tehu- niekedy je to ok- vplyvom hormonov, ale casto byvaju v tehu aj kvasinkove infekcie- skus radsej zajst?
Nevysetroval ta odspodu??? To je zvlastne, mna od 12 tt pravidelne na poradni- samozrejme tak v ramci normy, aby zbytocne nic nespustil a poradne som mavala ako dvojickarka kazde 3 tyzdne.

miminator1987
22. aug 2013

Vdaka baby...uz lezim od vcera ale nic z toho co mi davaju nezabera.brusko tvrdne vkuse skoro...@syabina ja tiez mam od zaciatku vytok nesvrbelo ma nic nepalilo a predsa mi tam nasli kvasinkovu infekciu ... Daj si urobit vyter...

shania31
22. aug 2013

@miminator1987
Oni maju stale rezervy, ver mi, u mna tu uplne poslednu nastastie nemuseli vyuzit 🙂 Ono trosku moze tvrdnut to brusko, len nie pravidelne. Mne hovorili, sice to az v 25 tt, ze tak 10-krat za den moze stvrdnut, pri dvojickach je maternica drazdena viacej.

miminator1987
22. aug 2013

@shania31 vcerajsiu infuzku som zvladla ok..no od tej ktoru som dostala nedavno mi je spatne...nemozem sa postavit z postele lebo hned odpadavam... Hlava mi ide prasknut a som uplne slaba:(navyse ta napichnuta hovadina v ruke v ktorej som spala ma cely cas boli a nechcu mi to dat prec este :(

shania31
22. aug 2013

@miminator1987
Hm kanylu mas v ruku, to som aj ja furt mala- takmer cele tri mesiace v ruke a jazvy po tych ihlach sa mi hojili vyse 3 mesiacov ☹ a co ti davaju? Aj gynipral uz?

emee
22. aug 2013

@miminator1987 prave som sa chcela opytat co ti davaju? A kanyla je neprijemna, no...ale nenechavaj si dlhsie ako 2 dni. Nemozu ta nutit. Inak je to zle iba na zaciatku, o par dni si zvyknes aj na to.

linka
22. aug 2013

@miminator1987 hlavne to vydrz moja ☹ neboj bude to ok...ja som bola vcera v poradni a zatial vsetko ok,beriem magnezium na tie bolesti a preventivne si mam vkladat macmiror,keby nahodou trebalo nieco robit s krckom,tak nech je posva cista...
@shania31 v utorok ideme pokukat na kociky,celkom sa aj tesim 🙂

emee
22. aug 2013

@shania31 tebe gynipral davali? Ci nebolo potrebne?

emee
22. aug 2013

@miminator1987 a ked tak znova citam co pises, daj si odstranit tu kanylu aspon na pol dna, moze byt aj z toho zle, nie iba z infuzie. Moze byt z toho aj infekcia. Ale zase na druhej strane pychat ihlu na kazfu infuziu tiez nie je ziadna vyhra. Ihla viac boli a nemozes sa ani pohnut rukou kym nevyberu.

shania31
22. aug 2013

@linka
A aky mas vyhliadnuty? My sme napokon aj tak z bazaru kupili. Lebo aj jednoite kociky mame a to by bolo moc pre nas kupovat nove. Inak zrejme aj vy dospejete k tomu, ze minimalne jeden jednoity kocik budete potrebovat, ako vela nas mamiciek dvojiciek 😀

linka
22. aug 2013

@shania31 chcela som ten dorjan,ale skoda tych uzkych vaniciek,neviem pre aky sa rozhodneme...ale asi to bude tazke 😅

shania31
22. aug 2013

@emee
Ja som sa nastastie tomu vyhla, ale bola to u mna posledna moznost ukludnenia maternice, keby ine nezaberalo.
Ale spolubyvajuca to mala, dobry humus to ide do cloveka :-/ ked som ju videla, co to robi, fuuuu.
A ja tie kanyly som zvladala ok, mna to nebolelo vobec, len ku koncu uz moc nevydrzali v jednom mieste, zili uplne znicene som mala.

shania31
22. aug 2013

@linka
A cakate chlapcov? Ci este nevies? Lebo ja zacinam prve veci po mojich predavat, aj kolotoce nad postielku atd.

shania31
22. aug 2013

@linka
Mozno ten jeden kocik pre jedno babo budes mat dorjan 😉

linka
22. aug 2013

@shania31 v 12tt na 3D nam vraveli,ze na 90% baby,ale ze este ruzove nemame kupovat,tak uvidime v 20tt 😉

avana7
22. aug 2013

Ahojte baby, som tu nová a som budúca mamička dvojičiek. Tak dúfam, že si nejaké tie skúsenosti vymeníme a poradíme si.

shania31
22. aug 2013

@avana7
Vitaj medzi nami 🙂 V ktorom tt si?