Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

mauzos
1. apr 2009

ze kojopauzu 😵
tak som ta aspon chvilu virtualne podporila, ja som len pred chvilou skoncila 😀
inak neviem ci si videla vcera v spravach bolo, ze v noci mal nejaky velmi nebezpecny virus napadnut vsetky pocitace. Tak som na teba myslela, ze ho snad nechytis 😲 To by bola smola, ked vam ho teraz bracho odviril ...

pipka tu bude nonstop, ked sa im to rozbehne 😅

martiina
1. apr 2009

no ani nestraš s tým vírusom 😲 😲 😲 však by ma šľak trafil

no ja idem pokračovať, odkojené mám, kávičku, teda caro som si vypila tak idem žhaviť iron

mauzos
1. apr 2009

tak prijemnu pracu 😉

janapo
1. apr 2009

mauzos no verim ze to potiahneme aspon ako ty 😉 len keby sa to tak strasne nevlieklo 😖 co sa tyka krcka tak lekar mi teraz nepovedal ze kolko mm, lebo musel bezat k nejakemu zakroku, ale skor si myslim ze ide o opatrnost z jeho strany a chce mat zicher aby sa nieco nepodcenilo...len skoda ze akurat bude velka noc a ja milujem tie dobrotky a celkovo pripravy a vyzdobu ☹

janapo
1. apr 2009

idem si teraz trochu polezat s vylozenymi nohami a preluskat novu Mama a ja 🙂 Vecer sa tu este stavim...pekny den vsetkym 😵

tvojka
1. apr 2009

Ahojte,

Janapo,tak už to asi budeš musieť vytrpieť v nemocke.Kedy nastupuješ?

Ja som dnes mala poradnu a doky sa najprv vyjadril,že v mojom tt by si ma tam už mal pre istotu nechať,tak som sa zaksichtila,že by nemusel a ked vyšetril môj úbohý 2cm krčok,tak povedal,že ešte nemusím ísť ležať,lebo krčok drží.Babatká sú stále koncom panvovým,takže cisarák to istí ☹ .Váhy: 1. 2350g a 2. 2600g.Sa teším,že pekne rastieme 😵

Ked mi Mauzi dá vedieť,že sú chaloši na svete,určite vám napíšem 😉

mauzos
1. apr 2009

tvojka nepredbiehaj, ja som este tu 😀 😝
fakt super vahy mate, uz druhy raz dnes ti ich musim pochvalit 😉

janapo mozno ti odporucia len prisny kludovy rezim a budes lezkat doma. Aj ked podla mna doma sa ani jedna z nas neudrzi cely den v posteli 😒

pridala som mozno posledne fotky banderka 😝

eviska83
1. apr 2009

AHOJTEEEEEE!
V prvom rade velke GRATULACIE Katke
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Dakujem za Vase gratulacie ,velmi ma to povzbudzovalo ked mi o vas vravela Jarka.Vcera nas pustili domov.
Porod bol uplne v pohode.Rano o 6.00 mi dali gel na vyvolanie ,o 10.00 som zacala mat bolesti.O 11.30 mi dali epiduralku (doporucili mi ju,vraj ak by sa nieco stalo mozu ma hned aj rezat)Neprotestovala som v tych bolestiach.Po 10-15 min. som necitila vobec nic,dokonca ani kontrakcie.Museli ma stale kontrolovat zospdu lebo ja som necitila ani ziadne tlaky.Ked som bola otvorena na 9cm ,brali ma na salu kde bolo 12 ludi a islo sa na to.Kedze som necitila kontrakcie museli mi podla monitora vraviet kedy mam tlacit a kedy prestat.Nakoniec mi pri oboch pomohli zvonom.prva sa narodila Evicka a MM bol najstastnejsi muz pod slnkom.po 15 min.sa narodil Adamko.
Adamko je lenivec a nechce sa prisat ☹ ☹ .Uz v nemocnici som ich musela dokrmovat a tak si mysli ze si zvykol na cumel a lahsie tahanie,stale ho skusam prikladat a ked to nejde tak si odsajem a potom mu to dam flaskou.Evicka saje ako kompresor,ale tiez jej nestaci mlieko z 1 prsnika tak ju musim dokrmit.
Skusene mamicky Vy ste mali mlieka od zaciatku dost pre oboch?????
Fuuuuu ale som sa rozpisala.
fotky sa budem snazit dat co najskor ale viete mam plne ruky prace,ved to poznate.
Tak zatial a posielame vam pusinky

mauzos
1. apr 2009

ahoj Evi, som rada ze si sa tu ukazala. Ja uz som videla tie tvoje krasne babatka, Jarka mi poslala fotky 🙂 dufam ze nevadi. Su rozkosne. Este raz gratulujem k pariku, urcite sa vytesujete 🙂

mauzos
1. apr 2009

a zmen si udaje, ukazuje ti este stale 39 tt a 9 dni do porodu. Tak aby si nemusela este raz rodit 😀 😀

eviska83
1. apr 2009

mauzos - jasne ze neva,Jarka mi o tom povedala 😀 😀
Udaje znemim az bude viac casu ,sand coskoro
ty sa ako citis?vraj ides vo stvrtok na kontrolu

mauzos
1. apr 2009

ano idem zajtra dohodnut termin, tak neviem ci si ma tam rovno uz aj nenecha. Neviem, mam taky citak, ze to bude zajtra 😲 Uz mi je na puknutie, ved to poznas 😀 😀
neodporucila Ti Jarka ten Ricinus na tvorbu mliecka?

janapo
1. apr 2009

ahojte 🙂 eviska gratulujem k uspesnemu porodu a zdravym detickam...na to ze si to cerstvo absolvovala si velmi pozitivne naladena a super sa to cita 🙂 drzim palce aby si mala dost mliecka a aby sa maly umudril a pekne sa prisal 😉
tvojka nastupit by som mala v utorok 7.4. ale pevne verim ze sa krcok dovtedy nezmeni a povie mi ze pridte az po sviatkoch 😀 Vidim ze ty si mala s tou hospitalizaciou stastie, drzim palce aby si tam nemusela prilis skoro, aj ked to uz mas za par 🙂
mauzos to mas pravdu ze doma sa neda cely den lezat, ved aj jest musime, aj oprat aby sme mali co na seba a aj na konika zajst a postazovat sa 😀

mauzos
1. apr 2009

no a prave preto, pokial je nejaky problem, je lepsia ta nemocnica. Tam na teba dozeraju 😉 Aj ked nepoznam cloveka, ktory by tam bol rad ...

janapo, pozerala som tvoj album. Este uvazujete o tom Bumbleride?

janapo
1. apr 2009

mauzos uz asi nie, asi na zaciatok kupime Tako a potom neskor si vyhliadneme nejaky lepsi sportovy kocik 🙂
ty mas aky? 😉

mauzos
1. apr 2009

ja ho mam, dokonca ten oranzovy co mas v albume. Preto som sa pytala ... 😉

janapo
1. apr 2009

a si snim spokojna? lebo som doteraz nenasla nikoho kto by ho mal a poskytol nejaky feedback 🙂

mauzos
1. apr 2009

kedze zatial len po byte a naprazdno, tak ano 😀 Uvidime v terene plne nalozeny chalosmi. Ale ja co som zatial citala referencie, tak len same dobre 🙂 Od maja ma mat novu kolekciu, este nejake vylepsenia. Odkial si? Lebo uz ho predavaju aj v Blave.

janapo
1. apr 2009

to rada pocujem, lebo kocik sa mi naozaj paci 🙂 zial ja som z vychodu takze BA je trosku od ruky 😒

mauzos
1. apr 2009

no ved aj ja 😉 My sme to riskli a kupili ho len na zaklade toho, co sme nasli na nete a plus ta baba co ich predava je velmi ochotna a odpovie na vsetko 😉

janapo
1. apr 2009

to si kupovala na MMB? 🙂 lebo ja som ho nasla prave tam 🙂 o chvilku ho uz aj otestujes naostro 😉 ozaj, este necitis poslickov? 🙂

martiina
1. apr 2009

Čaute baby, tak pipka vás všetky pozdravuje a gratuluje katke 😵 dnes bola na nákupoch v Maďarsku, riadna svetobežníčka 😀 minule v Rakúsku a dnes v Maďarsku
mauzi ja ešte stále nemám všetko požehlené, ale aspoň čosi 😝 ... musela som si urobiť chvíľku aj pre seba, niečo pre zdravie a líniu 😀 ... bola som si totiž zabehať, síce tým tempom to skôr musím nazvať, že som sa bola vytriasť 😀 , ale pocit super 😵 ... zajtra idem prvý krát na aerobik, tak som zvedavá či to udýcham 😅

eviska ahoooooj, ešte raz gratulujem! Ja som síce mala od začiatku dosť mliečka pre oboch a doteraz ešte UM nemali ale u mňa zas Laurika bola tá lenivá, čo sa nevedela poriadne prisať a Marko bol vysávač 😀 ... trvalo to asi mesiac kým sa naučila poriadne sať, preto je už medzi nimi aj taký rozdiel 1,5 kg. Ale priberala, tak nebolo potrebné dokrmovať. Ale teraz ako keby sa vymenili, Marko by len spal a Laurika zas len cucala...chce ho dobehnúť šprndlica malá 😀

mauzi a jarka nakoniec zohnala ten ricinus?

martiina
1. apr 2009

ja som akurát dovarila vineu a keďže si ju riedim vodou 1:1, tak mám 3l 😵 ... pijem ju aj takú horúcu, namiesto čajíku na zahriatie, už som vychlontala skoro polovicku 😝

mauzos
1. apr 2009

ano na MMB u tej Silvie. A teraz ma napadlo, ze ho ma Taella tu z konika, tiez Kosicanka a velmi si ho pochvaluje. A ze kazdy sa na nich diva, dokonca auta spomaluju 😀 😀 Tak sa mame na co tesit 😝
zatial nejakych poslickov necitim 😉

no Mati nechapem odkial beries tolko energie, ze behanie a dokoca aerobic 😲 Kto ma sluzbu pri malych? manzel?
Jarke som poslala postou ten ricinus, tak dufam, ze jej pomoze. Zatial nepisala, ci zabral.
ja uz mam tiez doma nachystany karton Vinei a karton Lucky. A tiez som si kupila ten ricinus, kedze som ho musela objednavat, tak som rovno aj pre mna objednala 🙂 Tu vineu je lepsie prevarit?

mauzos
1. apr 2009

a dakujeme za pozdrav od Pipky. Nepisala kedy predpoklada online stav?

janapo
1. apr 2009

mauzos fiha tak to musi byt delo 😀 mozno ta uvidime aj v spravach ked sposobis zapchu v meste 😀 teda mas asi ukazkove tehotenstvo, ja to zial povedat nemozem, lebo od zaciatku tehu si picham injekcie a teraz mam castejsie bolesti v brusku a aj kopancov sa mi zda ze mam az prilis a velmi nizko 😖 mam strach ze pridu predcasne 😢

martiina
1. apr 2009

mauzi, bublinkové nápoje by sa nemali piť, lebo potom majú maličkí koliky a najlepší spôsob ako odstrániť bublinky, je prevariť ju 😉 ... ale inak super chutí taká horúca, pripomína mi to čo mávajú v baroch horúce jablčko, taký teplý napoj
takže poslala si Jarke,tak je dobre lebo aj ja som jej ponúkla, len sa už neozvala tak som nevedela či to zohnala aj tam či čo
pipka nedala vedieť kedy bude online 😒

janapo
1. apr 2009

martinka mas krasne deticky 😵 , som si dovolila pozriet albumik 😅

martiina
1. apr 2009

inak asi každý sa obzrie za maminou s dvojičkami a už nehovorím ani koľko sa ich ešte prihovorí a keď je ešte pekný kočík, tak sa to znásobí 😵 ... sa koľko krát cítim jak hviezda v hollywoode 😀

mauzos
1. apr 2009

ze delo 😀 😀 podla ma za kazdym dvojickovym kocikom sa ludia otacaju 😉 No ved pokial nemas daleko Ke, tak si mozes prist pokocikovat a ja si vylozim nohy na gauc 😝
Hlavne nestresuj a mysli pozitivne. Uz mas aj tak pekne tt 🙂 kvoli comu si pichas injekcie, ak sa mozem spytat?