Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

martiina
8. apr 2009

díky taelli 😵

martiina
8. apr 2009

jééééééééééj, Lukaško je fakt štramák 😵

katka.ott
8. apr 2009

Dakujem vam za gratulacie.

tvojka, na antolskej super. najprv som si polezala na 5. ptom na na 3-porodnica a nakoniec na 4-sestonedelie.
uzasni lekari, super sestricky, sanitarky - da sa, upratovacky - .... 😎

a pri porode som som si uzila vsetko - odtok plodovej vody, vyvolavanie kontrakcii, samotne kontrakcie, tlacenie, a RAJSKY PLYN 😀
potom si nepamatam, ale drobce su nadherne a kazdy den ine 🙂

martiina
8. apr 2009

mauzi má takého super manžela že jej tam hodil pre nás fotky, dobre si ho vychovala 😀 ... teda ak to tam dal on 😅

martiina
8. apr 2009

kati, a ty si nerodila cisarákom 😕

pipka
8. apr 2009

katka naadhera 🙂

mauzi, zlatunky je luky...uz sa aj na tomiho tesime 🙂

ja dnes makam od rana, tak som sa sem skor nedostala 😒 ale okna umyte, zaclony poprate, povysavane, vytrete, navarene, napecene... a vonku sme boli cele poobedie...vecer kino..padam do hajan 😝 😅 😀

pipka
8. apr 2009

zajtra sa chystame na celodenny vylet, tak dufam, ze bude fajn, zatial dobru nocku, paa 😵

tvojka
9. apr 2009

Katka,tak som rada,že sa ti na Antolskej páčilo.Onedlho ťa pôjdem vystriedať 😀 .A kto ťa rodil,aký lekár?

Martinka,myslím,že u Katky po tom rajskom plyne došiel na rad cisarák...Kati,ak to tak neni ,ma oprav 😕

Pipka,ty si si teda včera zamakala!A to si stihla aj poobedie vonku a kino?!čo tu máme dalšiu super ženu?! 😀 😀 😀

tvojka
9. apr 2009

Jáj a mimochodom,
všetkým pekný den prajem 😵

tvojka
9. apr 2009

Mauzi má v albume už aj Tomáška v inkubátore 😵 😵 Takí sú malinkí!

nana77
9. apr 2009

ahojky!!!!
mauzi, kraaaasni chlapci!!!!!! 😵 😵 😵 lukasko sa mi velmi podoba na teba 😉 . juuj, a aj tomasko je krasny, ako si spinka na brusku!!!! drzte sa!!!

katuska, ahoooj a vitaj domka!!!

nana77
9. apr 2009

tvojka, no veru, onedlho budeme obdivovat tvoje princeznicky!!! uz sa tesim! tiez pekne tahas, super! este zo dva tyzdne a ste hviezdy!!!!! ale to ste uz aj teraz!!

pipka
9. apr 2009

mauzi, naadherní su...tomasko jak babika 😵

tvojka...ani neviem ako mi to slo 😉 ale ked svieti slniecko ja som nabita energiou, ja som taky slnieckovy clovek 😎 doobeda vzali nasi malu von, tak som poumyvala okna a navarila, kym spala, tak som upiekla kolac, potom sme sli von a boli v lese az do vecera. A ked krpcek zaspal, tak tatinko varoval a maminka si sla zrelaxovat do kina 😀
spravodlivo sme si to rozdelili 😀 😀

nanuska krasne fotky 🙂

tvojka
9. apr 2009

Nana,ved práve,že onedlho to už bude...asi ma z toho chytá depka.Bude mi smutno za týmto brušiskom 😖

pipka
9. apr 2009

tvojka a mena uz mate? 😕 nech vieme na koho sa mame tesit 😵

tvojka
9. apr 2009

Pipka,máme ,ale nikomu sme neprezradili,bude prekvapko po pôrode 😀 (len chlapčenské sme nevymysleli,tak snád nebude prekvapko aj pre nás 😅 )

pipka
9. apr 2009

tak sa tesime tvojka 🙂 a kde rodis? v Petrzalke? 😕

tvojka
9. apr 2009

Ano ,tam by som mala,snád to nebude doma 😀

Písala Mauzi,že od včera už chodí,aj ked to ešte bolí.Mliečko sa pomaly rozbieha,ale malý je taký spachtoš,že pri kojení vždy zaspí,tak ho musí budiť .Dnes jej už dali jesť-sucháre,ale je vraj taká hladná,že by zjedla aj vola 😀 😀 😀
Všetky vás pozdravuje a dakuje,že na nich myslíme 🙂

tvojka
9. apr 2009

Pipka a čo dnešný výlet?Boli ste niekde?

katka.ott
9. apr 2009

ahojte, FOTKY 🙂

tvojka
9. apr 2009

Jéj Kati,babulky sú krásne!Každá iná 😉 Kojíš?
A ktorého pôrodíka si schytala?Neprezradíš?

eviska83
9. apr 2009

katka- naaaaaaadhera 😀 😀 😀

lumah
9. apr 2009

eviska ahoj maminka novopečená! Tak už ste doma, dufam že je všetko ok. 🙂 Vianoce budu u vas doma dvojnásobné, pozerám-podla tých mien. 😀

pipka
9. apr 2009

caftee, 😉

ano tvojka, boli sme na zeleznej, naaadherne bolo, aby sme mali klud, slapali sme dalekoooo do dialky, lebo babatka nam spali a dole je tooolko deti a taky krik...jak na trhu 😀 😀 😀 aspon sme sa trosku hybali, a ked tlacim kocik ani mi nedochadza kolko som nabehala 😀

kati naaadherne su 😵 😵 😵 😵 😵

pipka
9. apr 2009

lumi, mati, evi, kati aj ostatne...ajojte 😎

pipka
9. apr 2009

lumi, u nich stvornasobne 😀 dvojnasobne budu u vas 🙂

v15
10. apr 2009

Katka Terezka a Danielka su nádherne prajem vám hlavne vela zdravia 😉 🙂

anikar
10. apr 2009

Ahojte babule,dlho som vas necitala a pozeram ze som tu u 🙂 z na rade ja s tvojkou.Blahozelam vsetkym babatkam 🙂

tvojka
10. apr 2009

Ahojte,
Anikar,veru,už sme na rade.Ako sa cítiš?Mna už by doky najradšej videl v nemocke,zatial som sa ubránila 😀

Pekné sviatky a málo vody všetkým prajem 😵

cherry01
10. apr 2009

ahojte, no v lete tu budem mat asi absenciu...často sme vonku 😉