Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

tvojka
17. apr 2009

Martinka,tiež ma to napadlo,som myslela,že to ty si posielala Pipke balík 😀

martiina
17. apr 2009

no však už aj svokra hovorí, že sa tým môžem na materskej živiť 😀

pipka
17. apr 2009

sonia...jedine ze by sa vydavala za Mišku Tóthovú..llebo ta mi ich uhackovala 😀

ale aj Matrinka by mi mohla uhackovat...vezmem viac a das mi množstevnú zľavu 😀

Mati...este nic? Ziadne babo? 😕 😕 😕 😉

pipka
17. apr 2009

Booozeee, u nas je burka jak keby mal koniec sveta prist 😲 😲 🙄

martiina
17. apr 2009

pipka ešte stále nič, vraj bolesti už jej začali o tretej ráno a ešte stále nič, vraj sa neotvára ale má len kontrakcie 😕 , presne toto som mala ja pri Ninkovi, bolesti na zomretie a nie a nie sa otvoriť. Mne začali ráno o 9 hod. kontrakcie v 2min intervaloch a Ninko sa narodil o 01:45, no hrôza 😲 ... teraz som síce tiež mala bolesti ale za tri hodinky boli vonku 😝
no som zvedavá kedy už konečne porodí, však trpím aj ja s ňou .... však sme jednovaječné dvojičky, tak sme nejak prepojené 😀
pipka a ty si po koľko kupovala tie čiapočky? ... ak môžem vedieť, aby som vedela keď sa náhodou neskôr naozaj rozhodnem si trošku privyrobiť aby som vedela čo za to pýtať 😅

pipka
17. apr 2009
pipka
17. apr 2009

mati, ta miska chcela za jednu 4€ aj s postovnym to bolo spolu 9€ za dve 😉

ale videla som na nete od 3,5€ az do 8€...zalezi od velkosti a zlozitosti vzoru asi 😒 😉

pipka
17. apr 2009

no myslim na tvoju sestru skoro tak jak ty... 😅 😀 zeby som aj ja bola nejak prepojena 😕 😀

eviska83
17. apr 2009

martinka - co nove?

cherry01
17. apr 2009

samozrejme ju nedávam pravidelne, len tak sme skúšali... si nemyslite že ich nútim do dačoho... je tam spokojná jak panovníčka na tróne 😀

fedra
17. apr 2009

martinka ... ja som Dorotke na MMB objednavala ciapocku za 8eur 😅

eviska83
17. apr 2009

idem sa chvalit 😀 😀 od vcera uz vobec neprikrmujeme a papame len z prsicok,ziadne flasa.Bola to fuska ale oplatilo sa . 🙂 🙂 🙂

pipka
17. apr 2009

eviska, si frajerka...gratulujem 😵

ja sa zas musim pochvalit, ze my uz tyzden spinkame celu noc, od pol osmej vecer do siedmej rano 😉 a dnes sme potiahli az do pol desiatej 😨 😎 asi tym počasím 😀

katka.ott
17. apr 2009

ahojte, zas som tu len na skok.

neviem komu odpovedam, ale hadam ulahodim vsetkym 😉 : po cisarskom som vstala az druhy den rano - to ma sestricka odprevadila do sprchy. opdarilo sa na druhy krat. prvy krat som si musela este sadnut a potom lahnut - prislo mi paradne zle. potom si si este polezala a dalsi den ma prelozili na normalnu izbu.
rodili ma dr. Greksova a dr. Sysak a bol tam aj nejaky starsi docent. meno neviem - od tej "bolesti som uz nevidela a nevsimala si mena 😅

mauzi, krasni chlapci

a moje male su uzasne. Terezka uz zacala kukat len tak okolo seba a uz neplacka. Danielka sa este ozyva, ale predpokladam, ze aj ona zacne uz len tichucko kukat.

musim stiahnut dalsie fotky 😎

katka.ott
17. apr 2009

jaaaaaaaaaaj, a kojim, no aj prikrumujem. Danielke staci prsicko a Terezka je hrozny jedak, tak ta si vypyta.
teda cez den hlavne kojim a v noci ako - kedy, ale asi je viac flasky.

a dnes sme boli na ockovani. som si robila srandu, ze mi ich vymenili, lebo terezka sla s placom a vratili mi ju uspatu.

mauzos
17. apr 2009

kati dakujem, aj tvoje princeznicky su nadherne 🙂 ako to vyzera s tymi vlaskami? Bude jedna cervenovlaskata, ako si chcela?
ty si dobra, ze si vstala na dalsi den, ja som vstala az na treti den, hruza. Este mas bolesti?

martiina
17. apr 2009

no tak baby, segra stále nič 😲 😲 😲 však už sa trápi 20 hodín, volal švagor že už je tak vyčerpaná že medzi kontrakciami od únavy zaspáva 😲 , strašne mi jej je ľúto, ja neviem čo to tam je za personál v tej nemocnici, vraj už jej dali podpísať aj niečo o cisárskom, ale že to nemôžu hneď , že zas aj na to ju musia pripraviť 😲 .... však u nás keď sú komplikácie v momente vezú na operačný sál a tam..... tak sa modlím aby všetko dobre dopadlo, vraj sa jej bábo nejak zle otočilo a to zistili až teraz? však to je tak keď za celé tehotenstvo mala nejaké 4 prehliadky
no ja nejdem spať dokedy nebude malé na svete, ani by som nezaspala, tak sa ešte ozvem čo a ako

mauzos
17. apr 2009

mati velmi drzim palce, aby segre vsetko dobre dopadlo. Daj potom hned vediet ...

martiina
17. apr 2009

konečneeeeeeeeeeeeeeeeee 😵 😵 😵
tak sestre sa nakoniec cisárskym narodilo dievčatko Sára 42OOg, cm neviem , vraj tam nemerajú 😠 tak sa tešíííííííííííím 😵 😵 😵 Už som videla aj fotočky, taká je krásna

nana77
18. apr 2009

martiiinka!!! sestre srdecne gratulujem k princeznicke!!!! je krasna 😵 ! prajem im vela zdravia a sestre hlavne rychle zotavenie po tak hroznom porode.

eviska83
18. apr 2009

martinka- Sara je kraaaasna!!!!! Inak ak by sme ni mali 2 baby tak jedna by bola urcite Sara. 🙂 🙂 Prajem skore uzdravenie

martiina
18. apr 2009

eviska, veď aj ja som mala pre dve baby prichystané Lara a Sara, len keď bola len jedna tak sme dali Laura 😵

eviska83
18. apr 2009

my sme mali Lucia a Sara 🙂 🙂
Ozaj vcera sme vazili .Na malej kucynskej vahe a v pekaci 😀 😀 😀 .
Adamko 3830g a Evicka 3450g.
U nas sa babetka meraju ale nikto Ti dlzku nepovie pokial sa neopytas,ale meraju to neako divne,lebo po porode povedali ze maju 45cm a asi za tyzden uz mali 49.5cm 😲

pipka
18. apr 2009

Martinkaaaaaa, kooonecne 😉
gratulujeme sestre a Sarinke zelame vseeetko naj naj naj 😵 😵 😵 je naaadherna 🙂

ale ti poviem, ze ju riadne vytrapili 🙄 ale nastastie uz to ma za sebou, uz len radosti ju cakaju 😉

konecne sa nam uzavrel nekonecny pribeh 😀 😀 😀 😀 😀
a teraz co budeme robit 😕 😀 na co teraz budeme cakat? 😕 Nemas este nejaku tehotnu sestru? 😕 😀 😀

pipka
18. apr 2009

eviska...ze v pekaci 😀 😀 😀
ja uz ani plech taky nemam, aby sa mi tam hanula vtrepala...nieto este pekac 😅 😒 😀

ja sa postavim hola na vahu, odvazim sa, potom vezmem hanulu na ruky a odpocitavam rozdiel 😀 niekedy sa zhrozim nad svojou vahou a aspon 10 kil by som jej rada pridala...ale keby som vam napisala ze moje 8 mesacne dieta ma 19 kil...asi by ste mi neverili..ze? 😀 😀 😀

juvimail
18. apr 2009

Malicka Sara je nadherna, musi to byt narocne nosit 4kg dietatko v sebe a este prenasat...Drzim jej palceky 😀

tvojka
18. apr 2009

Ahojte,
Martinka,tak konečne!Segre gratulujem a veľa zdravia želám.parádnu váhu mala krpaňa!

Eviska,super,že už len kojíte,nech vám to dlho vydrží 😉

Pekný víkend všetkým!

zajkka
18. apr 2009

eviska,prosim Ta tie sedacky co mate na kocik su polohovatelne?Kamaratka ma Jane kociarik a sedacka je polohovatelna,tak teraz neviem ci su aj pre dvojicky.Dakujem za radu 🙂

mauzos
18. apr 2009

Mati segre gratulujem ku krasnej dcerke a zelam vela vela zdravicka 😵
Nech sa rychlo zotavi, vobec jej nezavidim ten nekonecny porod a nakoniec este aj sekciu ☹