Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

bobicek5
27. máj 2009

v DM? No skusim kuknut, lebo DM priam zboznujem. Len akurat na detske veci sa este len zacinam orientovat.

pipka
27. máj 2009

kati vidis, keby sme mali na seba mobily, mohla som ti to kupit 😀 aspon by sme sa postretavali takto, keby sme si navzajom nakupovali co kde maju a co komu chyba 😀 😀 😀

pipka
27. máj 2009

bobicek, ked sa babatka narodia, tak si vypytaj v DM babybonusovu knizku, tam mas kupony na rozne detske veci, super je to 😉 ja som vyuzila skoro vsetko 😵 hlavne plienky tam nakupujem 😉

bobicek5
27. máj 2009

uz som o tom pocula, a to dostanem dve bonusove knizky?

katka.ott
27. máj 2009

bobi, ano. ja som im minule sposobila trochu chaos. museli volat niekde na centralu a tam zistovat co a ako pri dvojickach.
potrebujes k tomu len rodne listy k nahliadnutiu

pipka
27. máj 2009

ano mala by si dostat dve 😉 sak mas dve deti. to davaju na zaklade rodneho listu, tak ked prides s dvomi rodnymi listami, dostanes dva darcekove balicky a dve bonusove knizky 😉

pipka
27. máj 2009

piseme sucasne 😀

katka.ott
27. máj 2009

no uz sa mi zobudili. idem prebalovat, kojit, krmit, ...

zatial sa majte

pipka
27. máj 2009

aj mne uz hanulka mrnci..tak zatial paa 🙂

bobicek5
27. máj 2009

diky za informacie, aspon budem vediet co a ako.

chruminka
27. máj 2009

dvojmaminky ja zas nestiham citat!!! 😅

jarka82
27. máj 2009

ahojky dnes sme boli u pediatricky vsetko ok uz vazime 4530 a 4320g 🙂 boze ale rastu

bobicek5
27. máj 2009

jarka to je dobra sprava, su to ale riadni jedaci ! 🙂

jarka82
27. máj 2009

to veru su 😀

bobicek5
27. máj 2009

zatial asi len kojis, vsak?

cherry01
27. máj 2009

katka.ott - máš krásnučké detičky 🤐

chruminka
27. máj 2009

mauzus chcela som sa spytat ako si spojna s kocikom ak bude vsetko ok ,tak po 3D UTZ by sme ho asi aj pomalicky objednali.
Ty si ho objednavala s kade ak sa smiem spytat? A za aky cas ti ho cca poslali? Lebo som nasla viacero stranok kde sa da objednat a vyjde to lacnejsie ako keby sme ho kupili v obchode.Tam sme ho boli len trosicku omrknut na zivo a vyskusat a je super aspon sa mi zdalo za tych 5 min. co som ho tam skusala.
A skusali ste to prehodit opacne aby ste na deticky videli ? Lebo to som sa zabudla spytat.

eviska83
27. máj 2009

ahojte,
Katka - nacase ze si sa ukazala,nestihas konikovanie? 😲 pridaj nove fotecky 😵 to ty teda poriadne vela vypiju.ja neviem kolko vypiju nasi cez den ale obcas vecer im dam UM a to vypiju cca 120,ale bez kojenia.
Mauzi- ty to dnes akosi flakas 😎 😎
Jarka- super 😝 😝 uz sa na vas tesime

scarlette
27. máj 2009

ahojte 🙂
chrumi a ktory kocik ste vybrali? my mame na 99,95% vybrany tiez ale objednavat budeme v july

chruminka
27. máj 2009

scarlette vy mate aky vybraty? hod sem link,alebo mozes aj do novembroviek 😉 ja som tam dnes davala link,mne sa paci ten co ma mauzos Bumbleride
a ozaj mozes ist na dovcu ked si PN?Koli kontrole.

macilaci
27. máj 2009

ahoj dievčatá, vrátili sme sa z 3D - čka , teraz idem upraviť aj profil ale hlásim, že to budú jednovaječné dievčatká 🙂
všetko je OK, napredujeme ako podľa knižky, to mi už povedali dvaja rôzni lekári.
partner to teraz išiel rozdýchať, od začiatku bolo, že budú dvojvaječné a mala som taký silný pocit, že chlapček dievčatko, ale príroda chcela inak... 😝

scarlette
27. máj 2009

chrumi ale ja nie som PN 🙂 ja som nezamestnana a dovod na PN u mna nie je, vsetko je ok 🙂

ten bumbleride som obzerala aj ja ale tento je favorit
http://www.kocarky-teutonia.cz/produkty.php?sub... vo farbe 3485 🙂

mauzos
27. máj 2009

Ahojte 🙂
No dnes som to tu flakala, lebo sme sa cely den flakali 😀 😀 Doobedu sme boli na logoch v meste, super sme nakupili v Tescu, natrafili sme na 70% zlavu detskeho oblecka. Poobede som bola s Tomaskom na krcnom kvoli tomu chrcaniu, nastastie je vsetko v poriadku. Ze je to pravdepodobne z refluxu, ktory zatial nemame potvrdeny.

Vidim ze rozoberate Lidl, u nas mali v pondelok rano vsetko a vela kusov, tak len sa bolo treba poponahlat 😉 Pipi skoda, ze si nenapisala skor kvoli tym vysielackam, bracho vcera obehaval Lidle po celom Slovensku, tak ti mohol niekde kupit. Ale uz nic ☹

Katka mne mali vypiju hocikedy aj 200 😲 Ale bezne tych 120-150, vsak to na nich aj vidno, uz su poriadni macikovia 🙂 Uz kupujes na predpis ten Ha Nutrilon?

Jarka krasne vahy, tiez vam chuti 😵

Katka ahoj 🙂 Ze sa aj ukazes. Uz sa tesim na fotky, davno si nepridala.

Bobicek bonusovu knizku v DM si mozes vybavit aj teraz, ked si este tehu, tiez je tam zopar dobrych veci. A s tymi bonusmi pre malych u nas nebol ziadny problem, automaticky mi to dali dva krat. Perfektne sme usetrili, lebo som mala aj nazbierane body, takze bola dva krat zlava 😉

Chrumi my sme s kocikom velmi spokojni, lahucko sa s nim chodi. Kupovala som na MMB od tej baby co ho dovaza z USA. Myslim ze ona ich dodava aj do vsetkych obchodov, tak neviem kde je lacnejsi. Daju sa na nom prehodit striesky opacne, takze vidis na babatka. My to tak nemame, nepacilo sa nam to a nechyba nam to. Ked maly zaplace, tak to pocujes a ked velmi na neho chces vidiet, tak na strieske su velke okienka. Ved ak ta zaujima nieco konkretne, tak sa kludne pytaj.

pipka
27. máj 2009

mauzi nevadi...uz som to zariadila 😉 dnes tu boli babka s dedkom a ze oni si to vezmu na starost a fifinke nejake vysielacky kupia...oni cenu nerieria, tak to bude mat k MDD 😀 😀 😀
a este som usetrila 😀

mauzos
27. máj 2009

no vidis, este ze mame starych rodicov. My mame tiez takych 😀 to potesi ...

pipka
27. máj 2009

😀 😀 😀 😀 😀 veru potesi 😵

pipka
27. máj 2009

co ste nakupili v Tescu mauzi? 😕 😉

mauzos
27. máj 2009

dve tasky oblecka za 50 € 😀 😀 no ale nekup to ked maju az 70 % vypredaj 😉 par triciek, kratasiky, brindaciky, rozkosne bavlnene prikryvky na leto do postielok (tie neboli v akcii) a frajerske svetriky uz na zimu 😝 Maju toho tam strasne vela v zlave a aj pre dievcatka take rozkosne vecicky ...

pipka
27. máj 2009

hmmm...takze ked mi nabehnu prasule..idem do Tesca 😀 😀 😀

zatial dobru nocku, lebo ma uz lame unava 🙄 🙂

mauzos
27. máj 2009

dobru, akurat aj ja uz idem off 😔