Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

eviska83
21. jún 2009

mauzi- ako si nasla catjob bytik? ja to neviem najst ☹
A ano a AJ je to skoro vsetko rovnake ako v SJ.

mauzos
21. jún 2009

daj si na Modrej streche albumy podla autora a potom das C a najdes si ju tam. Hodila by som ti link, ale mozno by sa Cat hnevala 😉

baby co so soplikmi? Tomi je od vcera soplavy, poctivo davam Mar, vysavam a davam mu Nasivin 0,01% a ziadna zmena. Chudatko tak ho to zlosti 😠 Teplotu nastastie nema, trochu kycha.

catjob22
autor
21. jún 2009

Baby hrozne sa tesim ze sa Vam nas bytik paci, uz si davam zavazok ze zajtra nafotim akutalny stav a hodim tam foto.

http://www.modrastrecha.sk/album/album.php?vAlb...

Dners poobede smer tam boli dve hodkly, skusali sme novu mycku a pracku,tak sme doma nabalili spionave riady a saty a sli sme tam vsetko to vyskusat 😝 😝 😝 Hroyne sa na to nove byvanie tesim""

Eviska a Jarka - mate krasnedeticky"" Nezavidim sice ze su take male, ale asi mi pritakate, ked poviem, ze kazdym dnom ich clovek lubi viac a viac 😵 😵 😵

eviska83
21. jún 2009

Tak som to nasla aj bez linku.Caty mas to tam fakt kraaasne.velka kuchyna to je asi to po com kazda z nas tuzi.Vsimla som si mas kuchynsku linku na nozickach?
Mas pravdu kazdym dnom viac a viac 🙂

pipka
21. jún 2009

cat naadherne to tam budete mat, ja milujem kukat taketo fotky..ze pred a po 😀 to nadherne vidiet tie pokroky, co ste dokazali 😎

evi, jarkine baby sme spoznali, ale dobre ze si napisala ktora je ktora, lebo inak by som len tipovala 😀
no ja som Harryho v anglictine necitala, to by som dosla asi len po nadpis 😅 😀 ale svagrinka je tlmocnicka z AJ a ona miluje Harryho tiez a povedala, ze tie nazvy su tam podobne ako u nas...tak cesi zahaluzili zase raz 😅 😝
ja inak tiez mam radsej ceske dabingy..ale na rozpravky vseobecne sme lepsi my, raz darmo 😉 to aj Disneyovky ked kukam, tak slovensky dabing je 100x lepsi, taky zivsi a hlavne nasi neprerabaju mena, co mi na Cechoch dost vadi 😠 ale stare filmy s Funesom, na to zase my nemame, alebo Belmondovky...takze kazdy mame svoje 😒 😎

pipka
21. jún 2009

mame za sebou stastne navstevu u svokry, prezili sme 😀 tak mame zase kultury na nejaky cas... 😀 😅
Hanula uz haja, tak si idem asi kuknut Slunce, seno.... 😀 na tom sa vzdy valam 😀

catjob22
autor
21. jún 2009

Ahoj eviska!

Hej dali sme si ju na nozickach, lebo teraz nemame a nechcem si ten bordel pod tym predtavovat - okrem toho my s MM smedost vysoki, takze sa nam to velmi hodi, ze sa ku pracovnej dokse nemusime nahynat.

Tu kuchynuy mame velku skrz to, ze sme ju v nasom 4-izbovom byte hodili na miesto povodnej obyvacky - tym padom vznikla ozaj kralovska kuchyna. Ta povodna - pri bytovom jadre - bola 3,2 m dlha a 1,7!!!!!!!!!m siroka - cize tam by vosla minilinka, moj zadok a nic viac 😀 😀 😀 Z tejto izbietky smesi urobili pracovnu.

Ostali nam este tri mega izby - v jednej je dvojcacia detska izba a ukrojili sme z nej kusok na ich satnik. Dalsia je Biankina detska izba a najvacsiu izbu sme sadrokartonovym panelom s 300-litrovym akvariom v nom predellili, takze za akvarkom je nasa spalna -rozumej nasa manzelska postel - a pred akvariom je obyvackova cast s pohovkou a telkou. Uz saneviem fakt dockat kedysa tam presathuejme, fakt sa tesim - najma na to, ze sa po 5.-tich rokoch znova vratim na manzelske lozko, kedze deti budu mat svoje izby 😉

mauzos
21. jún 2009

cat dobre ste to vymysleli. Kuchynu s takymi rozmermi mam ja a fakt to nie je nic moc. Linku na nozickach mame aj my, lebo sme tiez vysoki a nevieme si to vynachvalit 🙂 A drzim velmi palce, aby vam to akvarko vydrzalo 😉 tolko litrov ....

co s tymi soplikmi? nikto nic neporadi? ☹

pipka
21. jún 2009

mauzi, sopliky jedine odsavat, my sme kupili tu odsavacku na vysavac a super 😉 a potom kvapnut do kazdej nosnej dierky baby otrivin a za tri dni bolo po sopliku 😵

pipka
21. jún 2009

cat a kde si spavala doteraz ? V detskej postielke? 😀
inak linku na nozickach mame aj my,sak ja mam 179 a MM 192, tak aby sme sa nekrcili. Ale my ich mame zakryte soklom, aby sa mi pod linku neprasilo, sak co som otrok, este aj pod linkou stale lozit a vytierat 😅 😝

eviska83
21. jún 2009

pipka- nemysli si ze ja to citam ako v SJ,trva to podstatne dlhsie 😒 ja uprodnestnujem slov.dabing v rozpravkach.poculi ste mrazika v cestine? 😲 😲 budzogane tam boli klacky 😠
caty- podla toho ako to opisujes to bude nadhera.to ste si vymyslali sami,alebo ste si na to vzali odbornika?
My sme obaja s MM prckovia takze u nas nehrozi linka s nozickami,ale paci sa mi to.
Normalne Ti zavidim to zariadzovanie,my sa tiez ideme stahovat ,ale je to nieco uplne ine- kedze nejdeme do svojho.V nasom bytiku na svk mame podnajomnikov- my sme v nom nikdy nebyvali ☹ ☹ ☹ .

mauzos
21. jún 2009

pipka 😲 ty si vyssia ako ja? to by ma vo sne nenapadlo, na fotkach vobec nevyzeras 😉 Ja mam tiez odsavacku na vysavac, je super, len maly pri tom strasne place a mne ho je hrozne luto. Nevladze dychat, strasne rychlo sa mu znova zaplni nostek. Zajtra som aj tak chcela skocit k doktorke po recept, tak jej poviem nech sa na neho pozrie.

Evi ja Mrazika nemusim ani v slovencine, takze kludne tam moze bit aj klacek 😀 😀

pipka
21. jún 2009

evi preeesne, ceske rozravkove dabingy su uboheee 😠 😀 no nekukni si mrazika na Vianoce, keby Ivana neovalil budzogáň 😀 😀

evi a neplanujete sa niekedy vratit na SVK? 😕 nie je ti tam smutno?

pipka
21. jún 2009

mauzi, no uz to tak bude...tak som narastla 😅 😀 😀 mam sa odfotit pri centimetri? 😕 😀

pipka
21. jún 2009

mauzi, aj hanula revala ako tur ☹ dvaja sme ju prilahli vzdy, jeden drzal ruky, druhy hlavu..no horor 🙄 ale prezili sme my aj ona a o tri dni bolo dobre 😉 najlepsie, ked si kychla, to jej vystreklo az z paty 😅 😀 to som sa vzdy vytesovala, ze sme jedno odsavanie usetrili 😀 😀

eviska83
21. jún 2009

pipka- ale ano planujeme sa niekedy v dalekej buducnosti vratit,a smutno ? VED MAM VAS 😀 😀 😀
Ale ano niekedy ma to pochyti ,ale na svk ma nic necaka a tu som si uz ako tak zvykla

pipka
21. jún 2009

no a ak sa vratite, tak kam? Myslim mesto... 😕

taella
21. jún 2009

no cat parádne to máte v novom byte 🙂 aj my sme dali linku na nožičky , ale dali sme tam aj sokle 😉

práve som dopila druhý pohár vínka a ideme osláviť deň otcov , keďže som žiaden darček nekúpila 😀 😵

pipka
21. jún 2009

ooo taelli, to znie slubne 😀 😀 😀 my sme uz oslavili 😎 kupila som tatinkovi nove tricko...a aby nam s hanulou nebolo luto, tak aj my mame nove 😀 😀 😀

eviska83
21. jún 2009

no to urcite iba na vychod- Stara Lubovna. 🙂
Aj my si ideme dat pivko,ja som MM obdarovala 1kg cokoladou/ 🙂 polku sme uz zjedli(neviem preco si vykam 😀 😀 )
Zajrta zacinam s mojou 90dnovkou tak si este idem dat do nosa 😝 😝

pipka
21. jún 2009
pipka
21. jún 2009

ides na dietu? 😕 aku?

eviska83
21. jún 2009

pipka- super tricka 😀 😀 😀 ,inac mas v rohu lampu na ktoru som dnes pozerala v obchode,ze pravdepodobne kupime,ale az po prestahovani.
Ano zacinam s 90dnovou dietou,ja som nou uz schudla po andrejovi tak sa mi aj teraz podari ,lebo stale sa len guuulam a uz sa strasne zle citim - a to neprehanam 😠 😠 😠

martiina
21. jún 2009

ahojte baby,
vy ste tu toho zas popísali, to asi vždy keď tu niesom 😠 😀
cat, ahooooooooj..... že si sa aj ukázala... ale nie, ja viem že máte teraz veľa roboty.... bytík budete mať teda prenádherný,veľmi som zvedavá na to akvárko, tak hoď potom foto 😉
takže si bola pozrieť aj malé cherryčatá 😵 .... no neviem či sa aj mne niekedy podarí s niekým stretnúť... ale možno sa niekedy pridá nejaká mamička z tohto kúta sveta 😀

no ja zas nemusím ani harryho ani pána prsteňov ani nič podobné 😅
eviska, ja som tiež MM kúpila čokoládu, síce nie kilovú ale 3 dvestogramové /za každé dietko jednu/ a ešte plus odo mňa zmrzlinovú tortu.... a jedna čokoláda tiež už padla + časť zmrzky 😀
pipka, však eviska napísala že ide na 90dňovú dietku 😉 .... u nás v rodine už ju tiež viaceré držali a aj sa im celkom dobre podarilo schudnúť, len ako prestali kilečká sa vrátili 😠
mauzi a ty máš koľko cm? ja mám 175, ale ako vysoká si nepripadám 😅 .... keby sa ma niekto spýtal či som vysoká tak by som na to jednoznačne nevedela odpovedať 😀
eviska, krásni sú Adamko a Evička 😵 a samozrejme aj Jarkine princezničky 😵 .... a čo ste neurobili aj spoločnú foto aj s mamičkami 😒
ja som dnes bola s Ninkom na rozprávkovom zámku, na Bojnickom zámku bol od štvrtka do nedele a ešte budúci týždeň takisto bude.... tento rok to bolo v téme Peter Pan, bolo to pekne a Ninkovi sa páčilo, potom sme behli ešte na zmrzku a mala som super pocit z pekne prežitého dňa 😵
budúci víkend MM berie Ninka na celý víkend do Zvolenskej Slatinky na zraz veteránov... budú spať v stane
on je celý hotový do veteránov, máme fiat 500 také malé autíčko, ktoré už patrí medzi veterány, tak ho dáva už dva mesiace dokopy aby bolo tip-top na zraze
my sme ho dokonca mali aj ako svadobné auto, je tam dokonca aj taký cuplík , že nemusíš mať nohu na pedáloch , tak sme obaja stáli, hlavy von zo strechy a MM karoval kolenami... všetci len tak kukali, že kto karuje pr 😀
však ak nájdem hodím foto zo svadby
😉
edstavte si rozobral motor do šróbika, všetky diely dal vypieskovať, popridával čo to navyše, aby malo viacej koní a neviem aké úpravy ešte porobil.... no ja keby to rozoberem už by som to dokopy vživote nedala 😀
aj sa teším že ide Ninko, lebo aj on sa teší, len sa bojím aby sa tam MM o neho dobre postaral... ide tam aj s ďalšími kamošmi a bojím sa že si vypije 😲
mauzi, moji nejak neprotestujú keď im odsávam vysavačom.... ale ako písala pipka, tiež mám najradšej keď sa im kýchne a vyletí to až z neviem kade.... stačí troška poštekliť vatovou tyčinkou a kýchne 😉 😀

pipka
21. jún 2009

evi tak vyskusaj a potom idem na dietu aj ja...sak som uz jak gula 😠 ☹ 😀

mati tak super den si mala 😉 Kolko je do Bojnic vstupne? 😕
Ked pojdeme do Bojnic, dam ti vediet a stretneme sa, oki? Mate to daleko? 😕 😵

martiina
21. jún 2009

tak som našla fotočku nášho veterána
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

martiina
21. jún 2009

pipka do Bojnic žiadne 😀 ale do zámku, teraz na toho Petra pana bolo 7€ pre dospelého a 3€ pre deti od 3 do 6 rokov ... ma to celkom milo prekvapilo, lebo som čakala že to bude určite nad 10€
pipka, nedajbože že by si tu bola a neohlásila sa 😒 😀

pipka
21. jún 2009

jeeeej martinka , naaaadhera 😎 a aka nevesticka krasna si bola 😵 vobec si sa nezmenila...a co zavidim..ani nepribrala 😅 a ja uz jak sud 😠 🙄

pipka
21. jún 2009

no myslela som zamok samozrejme 😀

neboooj, v predstihu ti to napisem aj zavolam 😎 😎 😎 😎 😎 nech mas cas cervene koberce ponatahovat 😀

martiina
21. jún 2009

pipka, ja som sa ľakla že nielen ponaťahovať ale aj uhačkovať 😀 😀 😀