Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

luciaf13
2. mar 2010

😀 😀 😀 dalsia na rade som ja???? Uz mam tusim najvyssie cisla tt. 😎 😎 😎 😎 😎
a Katka este raz velke gratulacie, super ze sa bambulky tak prisali, teraz uz len supsup domov 🙂

juliagregor
2. mar 2010

no veru hej lucka už sa chystáš?

dnes som sa dozvedela, že v mojej blízskosti je dalšia dvojtehuľka, zatiaľ ju osobne neponám ale už sa teším na nové detičky 🙂
dala som fotky..

juliagregor
2. mar 2010

janka žiaden kočík nie je dokonalý a dvojičkový už vôbec,

tento je úplná novinka a ja by som sa bála, ešte nie je odskúšaný...ja ťa neodhováram, ty si si paňou, len som napísala čo si myslím, ako si spravíš budeš mať 😉

janulqa07
2. mar 2010

ja viem 😒 uvidim preto by som brala nieco od ruky lebo dam za kocik do 1000e a mozno ani rok ho nevyuzijem a tak od ruky mozem viac menit a nebude mi tak luto

neviem ci tolko dvojiciek bolo aj predtym alebo si to len teraz viac vsimam 🙂

no lucia tak je to na tebe 😀

eviska83
2. mar 2010

Ahojte
Katke - VELKE GRATULACIE 😵 😵 😵 Zvladla si to na jednicku.Zelam hlavne vela zdravicka- ostatne uz pride same 😉

monikabe
2. mar 2010

Dobry vecer, tak opat sa ozyvam za Katrinb- nove viem len tolko, ze uz ma mliecko 🙂 , takze dievcatka maju o papkanie postarane. 😝
zatial jej nechcem volat, lebo si myslim ze potrebuje klud, takze viem len info od jej manzela 😵
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

maartinkaa
2. mar 2010

jeee, kati 😵

takze VIBE je uz objednany a v utorok pride a postovne z ciech je 0,- 😀 😀 😀 😀

gajana1
2. mar 2010

Katka gratulujem k bambuľkam 😉

Luciaf13 no asi sme tu mi dve čo sme na rade ktovie ktora dlhšie vydrži 😀

loginka
2. mar 2010

cafte baby, mali ste niektora u chlapcov pruh?

juliagregor
2. mar 2010

dior ešte tebe som chcela odpovedať...

už si si určite všimla, že mi píšeme a dr. aj tak robia podľa seba 😉 , ved sú aj za to platení. každá nemocka má svoje zvyky ale ja ozaj nevidím dôvod prečo by si mala ísť do nemocky, ked nemáš ´žiadne problémy. Ja si skôr myslím, že ťa dr. postupne pripravuje aj na možnosť hospitalizácie v prípade problémov, aby si nebola prekvapená. Hospitalizácia sa rieši pri zmene nálezu na krčku (mäkne, skracuje), ked deti sú menšie akoby mali, tvrdnutie bruška, opuchy, bielkovina v moči atd.

Držím ti pästičky a prajem ti aby si mohla byť až do konca doma... 😉

matelko tie obstreky si pýtaj, hned zaberajú 😉 a žiadna teplá vaňa, to je najhoršie , píšem blbosti aj tak sa ešte po sekcii asi nekúpeš 😔

loginka
2. mar 2010

katarinke velmi, velmi blahozelam, malinkym dievcatkam prajem do zivota vsetko naj, teraz vela zdravicka a mamicke rychle zotavenie a vela mliecka, nech im chuti 🙂

juliagregor
2. mar 2010

loginka nemám skúsenosť...
aj malý plačká... ☹

luciaf13
2. mar 2010

loginka ja si myslim, ze aj nas drobec mal pruh, pretoze nemal zostupeny jeden semenik a po operacii nam doki povedal, ze mal tam volakedy pruh a ten mu drzal vajko vysoko a preto nezostupilo. Nijako zvlastne sa to neprejavovalo, len 3krat mal strasnu 3hodinovu koliku a nechcel lezat nikdy na brusku , to ho to asi chudacika bolelo, ale po operacii uz v pohode lezi aj na brusku..viac neviem

Gajana a ako sa citis 😀 ? Tak to je super ze v tom vysokom tt. nie som sama 🙂

juliagregor
2. mar 2010

jajka ako ?

lucja, gajana odpočívajte 😉 , teda ak sa dá 😕

gajana1
2. mar 2010

Lucia niekedy dobre ani neviem že som tehu a niekedy už nevladzem ani ležať a pripadam si ako keby som mala puknuť a ty sa ako citiš?

dior
3. mar 2010

juli ze? aj ja si myslim, ale ja lezim aj tak doma,chcem vydzat co najdlhsie jasne,no moze byt,ze ma aj pripravuje 😖 ,ja som sa v tej nemocnici skoro zblaznila ,ked som tam lezala s krv. 😔

maartinkaa
3. mar 2010

dobre ranko dievcata, este spinkate???

juli, ako bolo v centre????

jani, je to tazke s tymi kocikmi, hlavne pri dvojickach, ale zasa by sme sa dostali len k vytahom a schodom, atd.......

janulqa07
3. mar 2010

dobre ranko
martinka ja som na tom tak ze zastavujum ludi na ulici a kukam ako su deti natlacene v kociku a potom nieco vyberiem. a co sa tyka schodov, ja by som to zmakla lebo stary kocik mal min 30 kil s malym 🙂 nepotrebovala som posilnovat 😀
my sme dnesvstavali na rannu smenu 😠

maartinkaa
3. mar 2010

mne sa ten s twinner tiez velmi paci, ale ako hovori julia, nie je este otukany 😀 , mala by si ho ist niekde pozriet a odskusat, premerat 😉 tam je vyhoda, ze prima nahradi autosedacku a aj vanicku, ale zasa nikto nevie ake velke deticky budes mat / a naozaj sa da lacno zohnat z druhej ruky/, nam by stacila, ale kto vedel 😔

jane ma tiez len matrixi a tie su velkostou ako prima, takze je to na tebe, alebo si naozaj kupis starsi kocik a potom novy sportak, ale aj tam budes musiet rozmyslat, aby si sa v pohode vsade dostala......no to je udel dvojickovych mam 😉

gajana1
3. mar 2010

Dobre ranko
joj ja by som tak spala ale mm nevie odomykať dvere 😠 hned ako vložil kľuče maleho zobudil som myslela že budem vraždiť

maartinkaa
3. mar 2010

gajana, hovor mi nieco 😠 , moj odisiel trochu skor do roboty a nevypol budik 😠 😠 😠 😠

janulqa07
3. mar 2010

podla toho co som zistila na nete tak ta prima je aspon o par centy vacsia ako matrix, lenze ten casual uz by nam musel ostat lebo by nas to vyslo urcite viac ako teraz pouzivany

aj by som isla pozriet kocik, ale na celom vychode je dvojickovy iba jeden v kike aj to s jednou vanickou, takze neviem ako to je s dvoma, je to hroza a v obchode vedia iba to co maju v letaku inak to ani nevideli

gajana1
3. mar 2010

joj dnes mam na neho taku zlosť najprv o 6tej budiček nam spravi a teraz som pozerala do tašky lebo som mu kazala kupiť taku dobru slaninku a on donesie dvakrat drahšiu a taku čo ja nejem. Som rozčulena jak ... 😠

maartinkaa
3. mar 2010

gajana, to mi nieco hovori 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jani, no mas to tazke, musis sa s tym nejako popasovat ☹

janulqa07
3. mar 2010

nenarobim nic, budem cakat ved nejako bude 😀

od siestej mi maly huci ako pokazene radio, slniecko krasne vonku svieti a ked pozriem cez okno, sneh 😲

juliagregor
3. mar 2010

ahojte

už som bola v škôlke a maťo nariekal ☹ čakala som chvíľu za dverami a zachvíľku prestal 🙂

deti raňajkujú ...
a mňa bolí chrbát ...

v centre bolo super, máme u nás ozaj krásne a veľmi rada tam chodím, vstupné 1 eur, káva 20 centov, čaj 20 centov, chodím tam aj cvičiť na fit loptách - kurz 13 Eur - 10 krát, pocvičíme a potom sa hráme, ja som s jedným a vychovávateľka s druhým...sú super...

dior 🙂

maartinkaa
3. mar 2010

juuuj juli, to je parada a su tam aj zenske s ktorymi pokecas, 😉 ja len z internetom 😀

juliagregor
3. mar 2010

bývam v malom meste a poznáme sa skoro všetky 😀

hej pokecáme, posťažujeme, virtuálne povaríme, zahráme sa s deťmi, a spokojné ideme domov 😀

maartinkaa
3. mar 2010

pozrela som si album, ...... 😀 😀 😀 , ako by ich jedna mater mala 😀 😀 😀 😀

juliagregor
3. mar 2010

😀
včera som sa smiala, išla som ráno s deťmi, Maťko išiel na bike a ja tlačila tank a zastavil ma jeden pán..a pýta sa:
"A to sú všetky vaše?" áno, "Taká malá a toľko detí!"

jajka...