Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

mauzos
23. feb 2009

jarka a aky soft pouzivas na prezeranie fotiek?

lumah
24. feb 2009

eviska možno ak budeš mať baby aj im.🙂

lumah
24. feb 2009

mauzos po jednom, lebo druhý ešte spal a už bolo po 18tej a vtedy ich kupeme. nabuduce budu spolu. len to nebude tak často, možno raz do týždňa, však by sme sa vody nedoplatili.🙂
cherry ďakujeme.🙂 Veru baby, dvojky som si nevedela predstaviť a je to zalté, hlavne keď spolu vystrájajú. 🙂

cherry01
24. feb 2009

Dobré ránko ženušky... dnes sme vstali iba ja a Lumi? 😉

eviska83
24. feb 2009

lumi - to teda dufam ze aspon jedna bude 😝 😝 😝
ja som kupavala andreja doteraz skoro kazdy den ,ale to len koli tomu ze tu sa za vodu neplati 😎 😎 😎.Teraz to uz ale nezvladam,takze kupeme len ked je mm vecer doma (2xtyz) ☹
Hlavne ich potom pofot oboch naraz 😵 😵

jarka82
24. feb 2009

dobre ranko zienky 🙂 mne maleho kupe manzel teda oni sa kupu spolu 😀
mauzos aky soft? co to? 😀 😀 😀

martiina
24. feb 2009

dobré ránko!
MM išiel akurát s Ninkom k doktorke, taký chorý ešte nebol. Hrozne dýcha, neviem či nemá zápal priedušiek ☹
Jarka, chceš zmenšiť fotky? máš program ACDSee, ak áno daj vedieť a poradím. Poprípade si ho stiahni z netu 😉

jarka82
24. feb 2009

martinka nemam ☹

martiina
24. feb 2009

my, keďže máme prerobený 2izbobý byt na 3izbový, tak sme spojili WC s kupelňou a rozmýšľali sme nad sprchovým kútom, ale nakoniec sme kvôli deťom dali tú najmenšiu vaňu aká je 😀 Neminieme ani veľa vody keď sa Ninko kúpe, okúpem sa tam dokonca aj ja, len si nelahnem, môžem tam byť v polosede s vystretými nohami 😀 Dokonca aj MM sa tam občas vyvalí, ale to mi je vždy smiešne ako je tam naprataný, ale on hovorí že mu tam je dobre 😀

mauzos
24. feb 2009

ahojte babule
Jarka co sa ti otvori, aky program, ked kliknes na fotku?

mauzos
24. feb 2009

zmensit obrazok vies aj cez Microsoft Office Picture Manager je sucastou Microsoft Office, ten predpokladam ze mas, ak pouzivas Word a Excel a nemusis nic instalovat. Ja pouzivam na upravu fotiek IrfanView.

eviska83
24. feb 2009

babenky ked uz hovorimr o kupani,ja posledne dni len tak tak vojdem do sprchoveho kuta. 😀 😀 😀 vzdy cuchnem bruchom ked tam vchadzam 😝 😝

mauzos
24. feb 2009

eviska ja som prave vyliezla z vane po sprche a to Ti poviem, to je ina makacka. Teraz by som brala radsej sprchovaci kut 😉

jarka nam zmizla? sme tu na nu vyhukli s roznymi programmi, tak usla? 😀
jarka nevzdavaj to, lebo my chceme vidiet fotky 😝

pipka
24. feb 2009

dobre ranko, babulky, my sme dnes spali do deviatej 🙂

mauzos
24. feb 2009

Pipka Vy sa mate 🙂 aj my sme spali do deviatej 😝

pipka
24. feb 2009

mauzi, to bola dnes vynimka 😅 nas tatik - kôpkar odisiel uz o siestej, my sme si cucli mliecka a zaspali obidve jak babatka 😀 😀 a keby neboli dosli babka s dedkom...mozno spime este teraz 😅 😀 😀

lilinka76
24. feb 2009

Baby, ktoré mate mladsie dvojcatka, tak cca 5-6 mesacne, mrknite, nechcete rifle?

https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...

mauzos
24. feb 2009

pipka tak ste sa mali tvarit, ze nikto nie je doma a spat dalej 😉 ja to tak obcas robim 😝

jarka82
24. feb 2009

neusla som 😀

mauzos
24. feb 2009

jarka IP

pipka
24. feb 2009

mauzi nemohli sme...oni maju kluce a otvorili si 😅 oni sa na malu trasu...prva cesta vedie do spalne...a ked chcem mat pokoj, vystrojim ich von a mozem spat 😀 ale dnes sa neda 😅 v tej kalamite som nemala to srdce ich vyhnat von...babka len v poltopankach, lebo jej opuchaju nohy 🙄 oni dosli autom... 😒

tak uz sme vstali... 😅 ale pohrali sa s malou a tak ju unavili, ze ked odisli, som ju naobedovala a uz zase spi 😎

pipka
24. feb 2009

vecer som vam pridala dve fotky, len som uz nemala cas hodit link 😅

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

novy svetrik a siltovka 😎

mauzos
24. feb 2009

tak v takom pripade nemas na vyber, ale vidim ze sa oplati aby mali babka s dedkom kluce 😉
no klasika Hanula, ze by sa ta nerehotala od ucha k uchu 🙂 siltovka asi az na leto, vyzera trosku velikaaaa 😝

pipka
24. feb 2009

jasne, Siltovka je na 9-12 mes, ale myslim, ze ponosi aj buduce leto 😅 Ale da sa vzadu utiahnut, tak utiahnem, co to da 😀

Babke s dedkom sme dali kluce, ked som bola v nemocnici a nechala som im ich, keby naaahodou sme sa niekedy vymkli, nech mame niekde nahradne kluce 😉 ale oni to nezneuzivaju, to zase musim povedat, ze vzdy klopu a pokial vedia, ze sme doma, by si v zivote sami neotvorili 😉
niekedy im aj poviem, ze zbytocne ma tahaju z postele...keby si otvorili a ticho zasli do obyvky... 😀 😀 😀 popripade umyli okna, upratali, navarili, vyniesli smeti...potisku, kym sa zobudime a sli prec 😀 😀 😀 no idealny sen 😀 😀 😀

pipka
24. feb 2009

jarka, ale ta vystrasili tymi programami, co? 😕 Vam poviem, ze som to tu citala a kukam na to jak puk 😕 😀 ja som na tieto veci uuuplny antitalent, esteze mam takeho pocitacoveho maniaka manzela 😅 😉 ja viem len to, co ma naucil...nastastie rozmer fotiek mam vo fotaku nastaveny tak, ze ked ich stiahnem do pc, tak nemusim nic upravovat a rovno mozem vkladat do albumov a napalovat na cd 😅 😵

mauzos
24. feb 2009

take nielen babysitting ale aj housekeeping ? 😀 😀 😀 a Ty si budes pekne dalej hajusat 😉

pipka
24. feb 2009

tak tak tak... 😀 😀 😀 ale to leda vo sne...sak ja mam stale upratane, aj navarene vacsinou...tak len nech sa s malou poihruskaju a pomojkaju a ja vylozim fajky a oddychujem 😵

martiina
24. feb 2009

pipka, Hanula je riadna reperka 🙂 krásavica veliká
ja som tiež bola zo začiatku antitalent na PC, ale postupom času som sa naučila. Teraz mi nerobí problém sťahovať, z videa konvertovať len video či konvertovať súbor jedného typu na iný typ 😉 ... a to všetko kvôli Ńinkovi, som mu chcela posťahovať rozprávky a potom na spanie chcel jednu rozprávku čo bola na videu, tak som mu musela nejako vytiahnuť to audio z toho 🙂
chudáčik Ninko teraz spinká, má zápal hrdla aj hlasiviek, dostal 4 druhy liekov tak asi z toho ☹

mauzos
24. feb 2009

Martina tak si sa prejavila v dalsej cinnosti, ktora Ti ide. Ale PC nahodou ani mne nerobi problem 😉

baby balim konecne tasku do porodnice a zistila som, ze som zabudla kupit mast na osetrovanie bradaviek. Pouzivali ste nejaku a ak ano aku?