Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

katka.ott
4. mar 2009

nana, asi
a drobci su fakt krasni. ono to "trapenie" stoji za to 😉

nana77
4. mar 2009

urcite to zato stalo a zopakovala by som to aj tisic krat za tych mojich zlatusikov!!!! a hlavne, uz som zabudla... priroda to proste zariadila skvele...na to tazke som zabudla rychlo

katka.ott
4. mar 2009

dosiel MM, takze sa idem venovat a porozpravat, co treba nakupit 😀 , nech pozrie letaky

dobru noc 🙂

nana77
4. mar 2009

dobru nocku vsetkym!!!

dufam, ze zajtra uz budu nejake spravy od fedry 🙂

mauzos
4. mar 2009

dobru noc dievcata 🙂

bobicek5
5. mar 2009

ahojte, hlasim sa z prace. Dnes budem mat trosku volnejsie, chcem si poobzerat nejake ulozne priestory na kolieskach, krabice na hracky na kolieskach a take. Trosku sa inspirovat.

Baby, ak ste boli prvorodicky, kedy ste zacali zariadovat detsku izbu? Ja doma nemam ani zmienku o tom, ze nam v lete pribudnu novi clenovia rodiny 😕 . Mam uz strasnu chut nakupovat, vymalovat izbu a pod.
V pondelok idem na prehliadku, dufam, ze ich uvidim a ze mi uz snad doki povie co cakame. Ked sa to dozviem, asi sa uz vrhnem do nakupovania (neodolam) 😅

eviska83
5. mar 2009

dobre ranko,
Este dospavate? Ja dnes idem na scan tak sa aj tesim ale aj trosku bojim. 😉 😉
Jarka dakuje za pozdravy a tiez Vas vsetky pozdravuje a dakuje za gratulacie.
bobicek- neporadim ,niesom prvorodicka 😉 😉 ,ale aj ja v obchodoch slintam 😝 😝 😝

mauzos
5. mar 2009

dobre rano dievcata 🙂

evi drzim palce na scan, neboj, uz nemas coho ... 😉 v com to vlastne spociva? nepocula som, ze by u nas robili taketo vysetrenie.
a tie jarkine bambulky nam neukazes? ci nemas ich fotky? uz sa ich neviem dockat 🙂

bobi my sme nezariadovali detsku izbu. Okolo 20 tt sme prestahovali spalnu do vacsej izby aby nam tam vosli postielky, ktore mimochodom este stale nemame poskladane 😒 drzim palce, aby Ti v pondelok prezradili pohlavie 😉 co by si chcela radsej?

eviska83
5. mar 2009

mauzos - prepac ,ten scan to je obycajny ultrazvuk(nedoslo mi to)
rada by som vam ich ukazala ,ale ked ja neviem ako ☹ ☹ ,to si ic mozem hodit do mojho albumu?

mauzos
5. mar 2009

aha, takze ultrazvuk. Som myslela, ze nieco specialne 😉 tak to sa fakt nemas coho bat 😉
jasne, daj si ich do svojho albumu 🙂 potom zmazes...

bobicek5
5. mar 2009

mauzos, no toho sa bojim aj ja. Ze kupime postielky a muz ich posklada az ked budeme doma a nebudeme ich mat kam ulozit. (ach ti chlapi!) 🙂

No asi ako kazda cakatelka dvojiciek, chcela by som chlapca a dievca. Stale si nahovaram, ze to o 3 dni mladsie bude dievcatko. 😵

mauzos
5. mar 2009

neboj, ked uz budes v nemocnici, tak uz bude donuteny 😀 😀 😀 my sme kupovali od ruky, takze ich musel aj brusit a natierat. Jedna uz je hotova, ale ta druha len tak z polovie. Ale ja mu verim, ze to za tych par tyzdnov este stihne 😀 😀 😀
tak ti drzim palce, aby ti to vyslo s parikom. Ja som chcela dve dievcatka a aha nakoniec dvaja chlapci 😀 ale uz sa na nich neskutocne tesim ...

bobicek5
5. mar 2009

mauzos, tak ty si chcela dievcata? Myslis, ze ked ti chlapci odrastu, odhodlate sa este na dievcatko?

Ja som asi perfekcionista, lebo kym pojdem do nemocnice, chcem mat vsetko pripravene tak, aby muz maximalne povysaval kym prideme (on veru nie je domaci typ 😠 )

mauzos
5. mar 2009

uz asi nie, dve deti v dnesnej dobe stacia a uz ani vekovo to velmi nestiham.
ja by som tiez najradsej mala vsetko tip top, no ale ved uz v podstate len tie postielky nam chybaju a uz by malo byt vsetko nachystane na prichod drobcov.

bobicek5
5. mar 2009

kolko mas rokov ak smiem vediet? Ja by som rada este jedno, samozrejme kto ma tusit, ako sa to cele vyvinie a ci ich vobec budeme moct uzivit...

mauzos
5. mar 2009

35 😒 5 rokov sme sa snazili o babo. A ty mas kolko?

pipka
5. mar 2009

cafte babulky, co dnes nove? 🙂

mauzos
5. mar 2009

ahoj pipi, tak dlho ste hajusali? 🙂

pipka
5. mar 2009

juuuj, mauzi, dnes dllllhoooo, az do desiatej 😎 urobili nam vcera novu roletu na spalnove okno, tak sme mali uuuplnu tmu a hajali sme jak sipkove Ruzenky 😀 😀 😀

mauzos
5. mar 2009

a potom prisiel nejaky princ a zobudil Vas bozkom? ci zvoncekom 😀 😀
takze Hanulku uz netrapi zubok, ked tak pekne spinkala?

pipka
5. mar 2009

potom prisla postarka a zazvonila k susedom, a kedze teta vedla je hlucha, tak zvonila dlllho a to nas zobudilo 🙄 😀 ale sak aj tak nemozeme spat vecnost 😉

no dnesna noc celkom v pohode, tak sand uz zubok da pokoj, uz trci, tak uz snad bude lepsie 🙂

eviska83
5. mar 2009

Jarka uz ide dnes domov 😀 😀 😀 😀 ,takze fotky uz da asi ona.
Pipka- ty sa mas,ten moj buntosi od 7.30 ☹ ☹

bobicek5
5. mar 2009

mauzos, takze ste asi boli na IVF, vsak?

Ja mam 28 a snazili sme sa 2 roky. A kedze ja som taka nedockava, zacali sme to pomerne skoro riesit, lebo moj gynekolog sa tvaril, ze co stresujem a pritom nebol schopny urcit mi diagnozu. V CARe ju urcili pomerne rychlo a za 4 mesiace sme boli tehotni 🙂

mauzos
5. mar 2009

pipka som rada, ze uz ste OK a ze zase mozte krasne spinkat 🙂 To mate teda obetavu postarku, ked tak dlho zvoni, nasa sa ani neobtazuje, aj ked som cely den doma 😠

Evi vyborne spravicky, tesim sa. To je sila, ze po troch dnoch idu domov 😉 Ale ved ked su v poriadku, tak to je pre nich najlepsie. Len neviem ako Jarka s tym rezom zvladne este aj maleho. A vlastne uz jej dorazila ta svokra, ze?

ano Bobi sme po IVF a lutujem, ze sme sa na to nedali uz davno. 5 rokov sme skusali prirodzene, my trubky a potom hned na prvu supu sa to podarilo po prvom IVF. Ale teraz to je uz jedno, dve nam musia stacit 🙂 aspon, ze nam vysli naraz dvojky 😉
moja gynekologicka sa tiez tvarila podobne ako tvoj, oni na to kaslu ...

pipka
5. mar 2009

evi, aj hanula bola o siestej uz hore, ale dostala mliecko a potom este potiahla do tej desiatej 😉

mauzi, nasa postarka zvoni tak dlho len tejto pani, lebo vie, ze je hlucha 😅

mauzos
5. mar 2009

a nasa zase vie, ze som doma a nezazvoni. Ale fakt, uz tolko krat sme sa stazovali na poste a nikam to nevedie. Dokonca teraz sa mi dva krat za sebou stalo, ze mi nehodila ani zlty listok do schranky, ze mam balik a to mame schranky vonku na brane. Keby som nemala avizo, ze mi poslali balik, tak ho posta vrati bez toho, ze by som o nom vobec vedela.

pipka
5. mar 2009

no to je sila! Tak u nas zazvoni, ale niekedy ju zastupuje taky mlady a ten sa neunuva 😠 ale aspon ten zlty listok hodi, nastastie 😅
najviac ma vie vytocit, ked idem na postu, vystojim si tam radu, a dojdem domov a v schranke dalsi listok alebo sek 😠 😅 😅

mauzos
5. mar 2009

a neuveris co sa mi teraz stalo ... odoslala som prispevok a dosla postarka 😲 doniesla balicek a v nom okrem tovaru ponozticky a lizatko 😀 😀 zeby ta posledna staznost na poste v utorok zabrala? 😉

pipka
5. mar 2009

mauzi...zabralo stazovanie sa na koniku 😀 😀 😀

a aky balicek ti dosiel, co si kupila pre drobce? 😕 😵 😵

mauzos
5. mar 2009

zeby zazracny konik? 😀 😀 vidis to ma nenapadlo, musim sa tu postazovat aj na ine veci 😝
jooj take rozkosne teplaciky aj s bundickou s kapucnickou a svetrik Next ale iba jeden, skoda.