Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

eviska83
17. sep 2009

evita.m- gratulko k dvojtehehu 🙂 🙂 🙂
Takze my to mame vyriesene takto- Andrej spi vo svojej izbe sam ,no a dvojky su s nami v spalni 🙂 🙂 MM ma velmi tuhy spanok- cize sa vyspi- andrej tiez - no a ja vstavam k adamovi 2x- takze sa da 🙂
Aj my sme chceli druhe babo ,ale dvojicky???????????Predychavali sme to asi mesiac 😀 😀 😀 a teraz by som nemenila za nic na svete. 🙂 A osud to asi je - ja som stale chcela 3 deti ,ale kedze uz niesme najmladsi tak sme sa dohodli ze teda 2 nam stacia- ale ako sa poznam tak po roku by som rypala ze chcem este jedno- a takto sa to vyriesilo same 😵 😵 😵

loginka
17. sep 2009

eviska - ake zlate, ze Adamko a Evicka 🙂

evita, ja som zatial pozerala kocik Bumbleride - baby si chvalili, potom aj tento ma zaujal http://www.malvik.sk/Kociky/kociky-pre-dvojicky...,
http://www.kocarky.cz/kocarek-easywalker-duowal...,
a tento Phil and Teds http://www.predeti.sk/?idmenu=243

ale este nemam ziaden vybraty, bude vystava v Brne v oktobri, kde by som chcela omrknut

loginka
17. sep 2009
jandura
17. sep 2009

tak Evita gratulujem k dvojtehulkovaniu.my mame tiez ten bumbleride kocik,ale sme doma len tyzden z porodnice,tak este sme vonku neboli,ale baby co uz maju dvojky tak si ten kocik velmi chvalia

jandura
17. sep 2009

baby a ako to bolo u vas s kojenim?neviem ale asi mam malo mliecka co ste potom zacali davat nutrilon?

evita.m
17. sep 2009

Kocky dakujem za vase rady, pozriem sa na to..... 😉 🙂

eviska83
17. sep 2009

jandura- ja som kojila 2mesiace a potom asi 2tyzdne kojila+ UM. Davam Aptamil- na svk je to nutrilon.

ajka72
17. sep 2009

jandura ja som kojila bez prikrmovanie 3 týždne ale potom hlavne večer som už nemala pre dievčatá mliekčo tak som dávala nutrilon bolo to hlavne večer aby pekne zaspali a neboli hladné a mne sa cez noc aspoň dotvorilo mlieko, však uvidíš či po tvojom kojení ke´d im dáš fľašku s mliečkom tak či budu ešte ťahať, ja som dávala nutrilon a fľaše zn. AVENT pri nich som nemala problém že pili z fľašky a aj sa prisali na prsník, takto kombinovane som kojila 3 mesiace potom sme prešli už len na UM, mliečko treba skusiť a keď nebudu po ňom nejako hnačkovať, nebude ich bolieť bruško, bude dosť sýte tak treba pri ňom ostať, u nás to bolo tak s nutrilonom, treba zistiť čo babuľkám bude vyvovať, podľa mňa ke´d ti plaču hlavne večer a ťahaju ti prsník a ty už nemáš mliečko tak su hladné 😉 a podľa mňa ich netreba trápiť a treba im dať papať, však to uvidíš

ajka72
17. sep 2009

jandura inak ja som prevárala dojčensku vodu,dobrá je detská korytnica, drobček, prípadne lucka, a potom som tuto prevarenú vychladnutu voda vliala naspať do 1,5 l fľaše a mala tak na dlhšie na zarobenie mliečka 😉

katrinb
17. sep 2009

evita - ja viem, o com hovoris....byvanie bez vytahu...no ja byvam na 4p. Ale velmi si z toho hlavu nerobim, pretoze to nijako neviem ovplyvnit ci zmenit. Neboj, na 1 p. to mas super. Co sa kociara tyka.....uz som si urobila prehlad na nete hadam vsetkych kociarov, ktore sa vyabaju, predavaju...a na 99% si ja kupim ABC ZOOM ....je sice dlhy, ale nenahraditelny na priestor pre obe babatka.......neda sa to porovnat so surodeneckymi, kde jedno babo nemoze uplne lezat....skus pozriet....mala som sice viac vybratych kociarov....ale ABC vyhral...uz len ho vidiet na zivo....ak by si chcela este nejake znacky, ktore si hlavne maminky pochvaluju, daj vediet, napisem ti ich

felon
17. sep 2009

Ahojte babušky!
Veľmi sa Vám ospravedlňujem ,že som sa tak dávno neozvala.Sama sa za to nakopnem. Neviem ako to stíhate, ešte aj písať do koníka. Ja to nestíham. Som s detičkami stále sama a je toho dosť. Mužíček mi chodí domkov len na víkendy. Musím sa Vám pochváliť, že naše zlatíčka mali pol rôčka. Sú celkom dobručkí. Len tie noci.
Jandura- gratulujem ti ku krásnym dvojičkám!! Ja som nie jaký režim začala mať od 3. mesiaca. Do vtedy to bola katastrofa. 🙂 😀
pipka- ahoooojčččekk! Ako sa máš? Keď budem mať trochu času, musím si vás do zadu prečítať.
pozdravujem aj cherry, mauzos, martinku, evisku, ajku a všetky ostatné. 🙂 🙂 😵 😵
Pridala som fotky do starého aj nového albumu. Môžete mrknúť. 😝

eviska83
17. sep 2009

Ahooojky felon- no teda ze sa aj ukazes 😝 😝
Boze vy uz mate pol roka-ved aj nasi za chvilu- leti to 🙂 🙂
No ja si bez MM neviem predstavit ani den- este ze ho mam doma- preto stiham aj MK a FB 😀 😀 😀
Tvoje deticky su nadherne- na spapanie- take buchticky 🙂 🙂

mauzos
18. sep 2009

Ahojcek Felon, ani sa nedivim, ze nestihas MK, ked si sama a k tomu sa este starat o dom a zahradu 😲 Ja by som to urcite nezvladla, mam dost ked mam nieco navarit a dat akotak do poriadku byt. Mali su rozkosni 🙂 🙂 Veru leti to, uz aj my za chvilu mame pol roka 😉
Mali ti nespia v noci? Nasi prespia od 10 tt celu noc, ale v poslednej dobe len do 6-ej ... no ale co uz, hlavne ze v noci ich uz nemusim krmit 😉

doublemamca
18. sep 2009

caute holky...som tu uz par dni nevidela minkak 😲 dufam,ze je este 3 v 1 🙂

minkak
18. sep 2009

ahojte 🙂
doublemamca som tu 😅 nebojkaj ja mam zavazok cele tehu,ze do oktobra musime vydrzkat aj keby co bolo,nech sme vsetky 4 oktobrove vahy 😀 😵
keby nieco mangelik je informovany ,ze Vam ma dat vediet 😉
A ty ako?kraaaasa,ze 37tt 😵 paradicka 😵
ja som bola vcera na tom internom,v pondelok ma cakaju prietoky a biometria 😉 a vstredu poradna 🙂

evita u nas je to tak ako u Evisky tiez spi Veronika vo svojej izbicke a a postielky uz mame nachystane v spalni 😉
snad nam nezacne ziarlit!!!!Vo svojej izbicke spinka uz od 2 rokov 🙂 u nas to bolo tak isto,tiez sme chceli druhe babo a ani vo sne nas nenapadlo,ze by to mohli byt dvojicky-tiez nemame nikoho v rodine 😅 no niekto zacat musi 😀
a evita kocikaren nemate?
felon pozerala som tvoje fotecky-kraaaasne mas deturence-kraaaasne 😵
ked pozeram tie Vase deturence-tak sa taaaaaaaak neviem dockat na tie nase 😵 ale vydrziiiiim!!!!

pipka
18. sep 2009

felonka ajooooj, gratulujeme k polrocku 😵

pipka
18. sep 2009

minkak, doublemamca, krasne sa drzite, len tak dalej 🙂

mauzi, stolicky uz mate? 😕

mauzos
18. sep 2009

veru baby krasne tt vam svietia 😉

pipka vcera nam ich poslali z Ciech, dnes kurier nedosiel, tak v pondelok by tu mali byt ako na koni 😀

ajka72
18. sep 2009

ahojky mauzos pre ktoré stoličky si sa nakoniec rozhodla 😒

doublemamca
18. sep 2009

minkak len sa drz..nasi budu tiez asi vahy..aspon mam ten pocit,ze este chvilu vydrzia..pekny tyzden mi svieti,ale vahy sme mali v pondelok 2,03 a 2,18 takze sme malinki aj napriek vysokemu tzydnu..mno ale aj tak fajn...nad dve kilecka je to uz ok...
tiez pozeram kazdu chvilu albumy vsetkych dvojiciek a hovorim si,ze tie babatinka su hadam este krajsie ako single 🙂 a uz sa neviem dockat tych mojich, ale uz to dobojujem,aj ked baaaaaaaabyyyyyyyyy..tieito posledne tyzdne su fakt o drzku 😖

pipka
18. sep 2009

a ake budete mat? 😕 mas niekde link, odkial si objednavala? Tie babypoint? 😕

dracik1
18. sep 2009

doublemamca, ty si hviezda 🙂 , super tt a vah sa neboj, oni mozu byt aj o dost vacsie 🙂

felon, mas velmi pekne deticky a su to riadny buclosi 🙂

vsetkym cakatelkam prajem prijemne tehulkovanie aspon do 36tt

dracik1
18. sep 2009

loginka, videla som nazivo ten Easy walker, to ma strasne male vanicky, inak aj mne sa pacil, ked som bola tehu, ale tie male vanicky, ja keby som cakala este raz dvojky, urcite by som si kupila tandem za sebou Peg Perego...a urcite vam to potvrdi viacero bab...my teraz mame Jane powertwin za sebou , trojkolka a je to ten NAJ kocik na svete, ovlada sa jednou rukou a to moje deti vazia spolu 22 kil 😀 , akurat to je kocik pre starsie deticky, ktore v kociku uz moc nespia

mauzos
18. sep 2009

objednavala som odtialto http://ajashop.mimishop.cz/detail.php?zbozi=523814 presne tieto oranzove, jedna vysla na 70 € plus spolu 10 € postovne kurierom. Platila som ich v pondelok a vcera ich uz poslali, takze vyzera byt dobry e-shop. Cena u nas co som nasla sa pohybuje od 99€ hore.

Doublemamca tie vahy su tak nepresne, ze sa podla toho vobec neriad. Ja som rodila v 39+0 tt, robili mi v den sekcie ultrazvuk a mali byt rovnake vahy. A pritom Luki bol od Tomiho o 800gr tahsi 😲 Tomi mal len 2050 gr a je z neho valibuk, takze to vobec nehra ziadnu rolu, aku porodnu hmotnost budu mat, ty si ich vykrmis 😉

pipka
18. sep 2009

jeeej mauzi, tak to mate tie isteee, jak myyyy, len my mame zltu s myškou 😵
ja som ju objednavala u nas, vtedy v akcii, a dali sme za nu 2399,- sk ale kupovali sme este ine veci a pri nakupe nad 4000 sme neplatili kuriera, tak to mame asi za jedno 😉

mauzos
18. sep 2009

pipka no ved som si dala poradit od skusenych mam 😉 a kupila som kvalitu. Uz sa ich neviem dockat, ako budu krpci reagovat, ked ich do nich posadim 😀

doublemamca
19. sep 2009

baby esteze ste tu...ste ma ukludnili,ze tie vahy mozu takto kolisat..bo ja by som nechcela,aby museli malicki do inkubatora no a uz to teda vyzera tak,ze nebudu musiet 🙂 ak teda nebudu ziadne komplikacie...som si povedala,ze kym nebudem mat doma komplet vybavu,dovtedy nemozem porodit..no a pred par dnami mi dosiel kociar-to bolo to posledne,na co som cakala-takze uz cakam len na kontrakcie, pripadne odtecenie plodovky 😀

mauzos
19. sep 2009

Doublemamca aky kociar si kupila? Pochval sa 😉

minkak
19. sep 2009

ahojte 🙂

pipka dakujeme 🙂 mauzi stolicky su paradne 😉
doublemamca presne tak -len klud tie vahy mozu byt uplne ine....mne par dni pred narodenim malej povedali,ze asi okolo 4kg ma a ze + - 0.5kg 😉 tak som mala aj obavy aby to nebolo + 😅 ako mal moj mangelik pri narodeni 😅
nakoniec mala - cize 3450g 😉
presne to mas ako ja,tiez si hovorim kym nieje vsetko este nemozu-musia vydrzat-tak ani zbalena niesom 😅
vsetko ma cas 😉 som si povedala skor ako nebudem v 36tt sa urcite nebalim 😅
este musim pozehlit posledne pradielko 😉
tak uz mas kocik-no parada-daj fotecky 🙂

matelko1
19. sep 2009

ahojte.ja len tolko,ze dnes som bola na 3D utz,vsetko je ok.tripletesty mi vysli na h...teraz som uz kludna.dufam,ze uz si budem tehotenstvo uzivat.