Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

cherry01
26. mar 2009

pipka...ja este dietujem. Este nemam celkom dobre pecenove testy. Napríklad som este od operacie nejedla knedle, kapustu, vyprázané, ani cierne pecivo, ani malinové a jahodové džemy...a ešte kopec vecí. Sa bojím..ale ked ty tak smelo vsetko...ta asi vyskusam aj ja. Aspon tu kapustu. 😉

katka.ott
26. mar 2009

ahojte 🙂

vitam nove dvojtehoulky 🙂

tu sa este stale je? ja som dnes dojedla paradajkovu polievocku, k tomu som si dala palacinky s nuteleou a vecer to isti McDonald + DMdrogeria. este posledne veci pozhanam a zajtra nastup na pobyt a o tyzden asi dojdem domov a bude nas o 2 VIAC.

mali ste aj vy take zmiesane pocity? raz chcem uz mat dorbcov pri sebe, potom sa bojim, ci to zvladnem. vcera som prerevala cely vecer, lebo fakt netusim, co ma caka.
a dnes to nie je o nic lepsie ☹

zuzi01, nas kocik je Implast Spider Comfort, kolekcia 2009

cherry01
26. mar 2009

katka, prečítaj si môj popis v albume A sme tu... tie zmiešané pocity boli fakt zvláštne. aj som sa bála, aj som sa tešila. 🙂

pipka
26. mar 2009

cherry, ja som ale nemala zasiahnutu pecen, ja som len ten blby zlcnik dala prec a ficim dalej na 100% 😀
takze jem vsetko, uz som aj vysmazane dala, aj majonezove, kapusta bezne...no proste zjem co vidim 😅 😀

a samozrejme vitam nove dvojickove cakatelky 🙂

pipka
26. mar 2009

kati, neboj, viem ze zvladnes 😉
budes na ne sama hned od zaciatku? Ci prve dni budes mat nejaku pomoc 😕 😵

katka.ott
26. mar 2009

pipka, pomoc bude cely mesiac. toho sa neobavam.
neviem z coho mam strach - ci z nemocnice, alebo z tej velkej zmeny co nas caka......

sonia29
26. mar 2009

katka, nemaj strach, zvládneš to 😉 a ide jar, teda aspoň by mala 🙄 , slniečko ťa nabije pozitívnou energiou 🙂

katka.ott
26. mar 2009

cherry, tvoj pribeh narodenia deticiek mam niekolkokrat precitany a preplakany od stastia.

a tiez sa bojim a tesim zaroven. MM sa asi o chvolu zo mna zblazni. ale je neuveritelny. ja na neho nahucim a on pride a objime ma (tu by mal byt usmievajuci smajlik so slzickou 🙂 )

katka.ott
26. mar 2009

soni, na to slniecko cakam, no ono sa skryva. ale verim, ze drobce ho vytaihnu von 😉

zuzi01
26. mar 2009

Ďakujem za informáciu Katka.
Ešte sa chcem spýtať na cenu a či sú aj vpredu aj vzadu veľké kolesá ?? V každom obchode majú veľa kočíkov
pre jedno dieťa a pre dvojičky nie je kde pozrieť a vyskúšať si kočík a samozrejme obmedzený výber farieb.
Pôvodne sme chceli Peg Perego farby mokka, no majú ku nemu iba borodvé a zelené fusakotašky.

katka.ott
26. mar 2009

zuzi, tie zdvojene su mensie.
my sme ten kocik kupovali v polsku vo velkosklade a mali len tuto farbu. aj v katalogu je len v tej zelenej
http://www.implast.com.pl/

juliett99
26. mar 2009

tak ten pocit mam aj ja ze sa tesime ze je moznost dvoch babetiek ale na druhej strane sa bojim ci to vsetko zvladnem .nevlastny syncek ide do prvej hyperaktivny a dvojicky a v lete rekonstrukcia domu,,
no ale tak hadam ked sa chce tak sa to zvladne

juliett99
26. mar 2009

katka smiem vediet kolko vas vysiel dvojickovy kocik??

fedra
26. mar 2009

katka ... nic sa neboj.
Ja som porod mala uplne v pohode, uz na druhy den som isla na WC a do sprchy s na treti som uz normalne fungovala. Ja som ziadne velke bolesti nemala ... neviem sice ako ides rodit. Ja som mala cisarsky a spinalku. A to odporucam kazdemu.
A na deticky som od zaciatku sama, akurat asi 4 dni bol pri mne manzel, ked sme prisli z nemocnice ... a zvladame to, jednoducho musime.

katka.ott
26. mar 2009

juliett, v polsku cca 9.500sk (315€). u nas soji od 600€

katka.ott
26. mar 2009

fedri, ja vobec netusim ako idem rodit, hadam sa to zajtra dozviem . obe su dole hlavickymi, teda v utorok boli.
do nemocnice ma chcu kvoli *1.dvojickam, *2.tt a *3.hranicnym hodnotam prietokov. dr na UTZ odporucila, ze co najskor porodit. tak neviem ako dlho budu cakat, ale snad najneskor do pondelka.

fedra
26. mar 2009

aj ja som mala oboch dole hlavkami, ale aj tak doktor odporucil cisarsky. Boli velki a bol to moj prvy porod, takze lekar nechcel nic riskovat. A ten pocit ked som ich pocula plakat a ked mi ich prvy krat ukazali, to sa vobec neda opisat. Aj ja som na sale plakala ako mala .... a ked mi ich o par min. primarka priniesla ukazat uz v perinke ... nikdy som nic krajsie nevidela 😀

juliett99
26. mar 2009

katka dakujem... za info,, som mrkla aj ten link tie kociky sa daju spojit... 🙂 🙂 🙂

katka.ott
26. mar 2009

juliett, oni su spojene. nedaju sa rozdelit 😎 . tam sa len ten vrch obmiena: vanicka, sportova cast, smer jazdy

juliett99
26. mar 2009

aha ,, uz chapem dnes som nejaka pribrzdena,, to je super cena,, dakujem este az 🙂

katka.ott
26. mar 2009

juliett, s tou pribrzdenostou to bude stale horsie a horsie. to sa vola tehudemncia 😀

no idem sa uclovecit, ideme este do mekaca a na maly nakup 😎

juliett99
26. mar 2009

to si ma teda ale potesila moja, xixixi 😀 😀 😀
ale podla mna sa ani clovecit nemusis, sak si urcite pekna tehulka 😎 😀

ellysa
26. mar 2009

🙂 ahojte
katka držím palčeky o chvíľu už budeš mať svoje detičky pri sebe-krááááááása 😀
mňa už šok z dvojičiek prešiel a neuveriteľne sa na ne teším, už by som ich chcela mať pri sebe, jediné z čoho mám strach je či budú zdravé, v utorok ma čaká NT a neviem čo mám čakať 😒

tvojka
26. mar 2009

Katka,na zajtra silno držím palce,nech to máš čím skôr za sebou a nech to ide ako po masle 😉 .Tie zmiešané pocity ti úplne verím,aj mna to niekedy chytá a to som ešte neni tak daleko ako ty...
Drž sa a tešíme sa na správičky od teba 🙂

Fedra,krásne si to opísala,ako si nikdy nič krajšie nevidela,až si ma dojala. 😅 Som prekvapená,ako si sa rýchlo zotavila po cisárskom.Teraz už nemáš žiadne "následky"?Cítiš sa dobre?

juliett99
26. mar 2009

ellysa aj ty cakas dvojicky?? ja mam termin presne mesiac po tebe,, a u nas je zatial len podzrenie na dvojicky,, co to ides na ake vysetrenie??

jarka82
26. mar 2009

ahojte baby Eviska je uz v nemocnici nechali si ju tam mala vysoky tlak ☹ ale vraj dnes alebo zajtra jej vyvolaju ak dovtedy nic,jej uz aj ona bude mat drobcou zachvilu u seba 😵 😵 😵

vzdialena
26. mar 2009

Milé mamičky,

ponúkam na predaj elektrickú odsávačku materského mlieka AVENT ISIS IQ UNO za 100 €. Je skoro ako nová, používaná iba mesiac, je v perfektnom stave. Predávam ju, lebo už nemám mliečko
Je to výkonná prenosná odsávačka. Ako zdroj energie je možné použiť batérie alebo priame pripojenie na elektrickú sieť.
Obsah:
- mäkká masážna silikónová vložka
- páka na ľahké stláčanie
- 2 podstavce/kryty
- 1 cestovný kryt
- puzdro na batérie
- elektrický kábel
- diely pre možnosť použitia ako ručnej odsávačky
- jeden zásobník na mlieko (1x125 ml)

Prajem veľa šťastia s drobčekami 😉

tvojka
26. mar 2009

Jarka,dakujeme za info.Zdravím ju ,nech to má rýchlo za sebou a bez problémov 😵

Po Eviske a Katke je na rade Mauzos,však?

jarka82
26. mar 2009

odovzdam tvojka uz je otvorena na 2 prsty

mauzos
26. mar 2009

ahojte baby 🙂 vitam nove dvojtehulky 😵

Takze Evke nakoniec vyjde ten termin 27.3.? To by bola sranda, keby aj Katke? Ale baby ja sa k vam nepridam, mne dali este tyzden k dobru 😝 Vraj koniec buduceho tyzdna to isti.
Jarka pozdravuj Evku, ze jej velmi drzim prsty, nech to bezproblemovo zvladnu 🙂

Kati ty sa drz v nemocke a daj hned vediet, ked bude nieco nove. A snaz sa uz porodit, nie ze ta predbehnem 😀 😀