Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

eviska83
9. jún 2009

taela- tak sme sa na teba vsetky vykaslali,sorry 😔
aj ja uz som tu,ale uz aj idem do hajan,dobru noc 🙂

mauzos
9. jún 2009

evi skusila si tie lehatka na gauci?

taella
10. jún 2009

sa vám večer nejak nechcelo 🤐 😅

chruminka
10. jún 2009

dobre ranko 🙂
deticky posluchaju? 😉

mauzos
10. jún 2009

ahojte 🙂
taella ja som sa az vtedy dostala ku konovi, tak sorry 😀
cherry co je s tymi avizovanymi fotkami?
chrumi posluchaju, musia 😀 😀

katka.ott
10. jún 2009

dobry den vam vsetkym prajem 🙂
moje male spia, obed navareny, ja upravena - aka pohodicka 🙂 😎 😀

maartinkaa
10. jún 2009

ahojte baby, ktora z vas mala babatka ulozene tak, ze jedno bolo hlavickou hore a druhe dole, lebo ja ich tak mam od zaciatku a vcera mi doky povedal, ze ani nemysli, ze by sa otocili a preto bude zvazovat cisarsky rez. Ale ja by som radsej rodila normalnym sposobom.
Ak ste mali takuto polohu babatiek, ako ste rodili???? 😅 😅 😅

mauzos
10. jún 2009

katka ahoooj. No veru, aj ja mam rada taketo chvile 🙂 Stale menis fotku v pase a ja som potom z toho salena?
Este kojis? Ako ti male spinkaju?

martinka ja som mala oboch priecne nad sebou a rodila som sekciou, inak sa nedalo ☹

chlorika
10. jún 2009

ahojte, cakam dvojicky, 12tt, som teraz mesiac na PN kvoli borelioze, za tyzden mi PN konci, ale chcela by som zostat doma,uz sa nechcem vratit do roboty, robim v butiku 12tky, myslite ze ma necha?

mauzos
10. jún 2009

vitaj chlorika 🙂
dvojickove tehotenstvo je samo o sebe rizikove, takze by ta mala nechat bez problemov. Ja som bola zo zaciatku vypisana od obvodaka, je to znamy a az neskor ma vypisala gyndoska. Ale myslim, ze by s tym nemala problem, vypisat ma aj skor ...

katka.ott
10. jún 2009

mauzi, toto je konecna foto. minule mi admin zrusil foto, vraj nebola podla pravidiel.
chvilka sa prave skoncila. terezi sa ozyva.

fedra
10. jún 2009

katka ... zavidim. Boze, kde su tie casy, ked aj nasi drobci doobedu prespali 😨

katka.ott
10. jún 2009

fedri, uz to odislo. terezka je dnes trochu aktivna. som si ju dala do klokanky, ale tam nechce byt. teraz je v sedacke a aj tam vyrevuje

mauzos
10. jún 2009

kati a aku fotku si to mala, ze ti ju zrusili?

chlorika
10. jún 2009

mauzos, dakujem krasne

eviska83
10. jún 2009

Ahojky,
mauzi- skusala,ale kedze mam doma Andreja a obsmietal sa okolo tak som sa bala ze o nich nechtiac zavadi,ale dala som si na zem deku,2 kojacie vankuse a slo to super.
fedra- tvoje uz doobedu nespia? 😲 moje spia kazdy den od 10.00-14.00.niekedy do 13.00
Evicka sa mi dnes v noci zobudila iba raz o 4.00 😀 a potom spala az do 8.30 😉
Adam to je ina kava ,ten chce jest a 3hod. 😒
vitaj chlorika- aj ja si myslim ze nebude problem
katka- ahooooj, aj mna by zaujimalo aku fotku Ti zrusili

martiina
10. jún 2009

martinkaa ja som mala jedneho hlavičkou a druhého KP a rodila som prirodzene 🙂 sice s komplikáciami ale na cisársky by som aj tak nešla, pokiaľ nie sú dopredu známe komplikácie.... ja som ich tak mala otočených celé tehotenstvo
ahoj chlorika, ja tiež myslím že ťa vypíše v pohode
katka, ale sme všetky zvedavé 😀 .... a samozrejme aj ja... aká to bola fotka? 😅
cherry, najskôr napíšeš že pridávaš fotky, všetky klikáme o 106 a ty sa na nás vyprdneš 😠 😀 😀 😀

mauzos
10. jún 2009

evi vidis, ze si si nasla sposob, kazdemu vyhovuje nieco ine 😉
mne tiez este zvyknu cez den dost pospat, ale ako kedy. A v poslednej dobe sa obidvaja uz len raz v noci budia, okolo druhej tretej a potom spinkaju az do rana. Nekupali sme ich kazdy den, ale prisli sme na to, ze pri kupani sa tak unavia, ze takto prespia skoro celu noc ... takze uz ich aspon poclapkame v cistej vode vo vanicke kazdy den 🙂

taella
10. jún 2009

ani naši nespia cez deň , ale snažím sa , aby aspoň raz si pospali také dve hodinky vkuse a na to je najlepšie ich oddeliť každého do inej izby , pozaťahovať žalúzie a úplné ticho . A takto sa mi to celkom darí 😉

fedra
10. jún 2009

no nasi uz spinkaju celu noc, budia sa tak okolo 5.30hod. Napapaju sa a potom sa este prevalujeme v spalni tak do 7.00hod, niekedy sa podari, ze este zdriemnu do takej 7.30hod, no vacsinou ani nie. Potom su hore a doobeda len tak podriemkaju na 15-20min, samozrejme kazdy v inom case. A ked sa na obed napapaju, tak to ideme von /niekedy len na terasu ci zahradu, ak chcem nieco doma urobit/ a tak spinkaju 2-3hod. No ked je takto teplo, moc byt von nechcu 😝

taella
10. jún 2009

dnes sa naši prvýkrát smiali nahlas a obidvaja naraz , keď som im robila smiešky 😀 doteraz iba úst rozťahovali , ale žiadne zvuky 😖

eviska83
10. jún 2009

taela- to musi byt uzasny pocit ,obaja naraz 😀 😀 😀
Nasi su dnes velmi dobri ,ani neviem ze mam deti 😀 😀 klop,klop.tak som si potriedila vsetky papiere
martinka- co hackujes? 😎 😎
akosi to dnes zanedbavate,alebo vsetci pozerate Ako som prezil?

taella
10. jún 2009

aj ja pozerám , ale nikto tu nebol tak som už stihla aj požehliť , aj obed na zajtra pripraviť 🙂

eviska bolo to úžasné , až mi slzička do oka vystúpila 😵

katka.ott
10. jún 2009

mala swom tam iba babata a vraj taka nemoze byt. podla pravidiel fora musi byt na fotke aj dospela osoba.

nam dnes dosla deka s hrazdickou. no co male vystrajali a ake ksychtiky robili 😀 - lepsie ako najlepsia komedia.

a este dam foto vcerajsich ksychtikov

taella
10. jún 2009

ksychtiky 😀

ajka72
10. jún 2009

super ksychtíky nemajú chybu 😀

ajka72
10. jún 2009

inak máte uplne rovnaké autosedačky katka keď pozrieš moje foto myslím že na jednej fotke su v nich moje dievčatá, my sme boli s nimi spokojné a dl...llho poslužili 🙂

katka.ott
10. jún 2009

jeeeeeeeeeeej, ozaj. nam sluzia ako obcasny uspavaci prostriedok a aj dokrmovaci 😎

mauzi, este kojim. teda snazim sa, ale male su lenive. vedia, co bude nasledovat - flaska z ktorej tecie bez namahy.

ajka72
10. jún 2009

no ja som krmila dievčatá v lehátkach tiež su myslím na niektorej fotke, autosedačky fungovali do auta, 😎