Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

pipka
18. feb 2009

nebojte sa opustit sa vas nechystame ...ani hanulka ani ja 😵

dracul...co sa to deje okolo...tento tyzden som sa mala stretnut s tromi kamoskami a vsetky to rusia kvoli chorobe... 😒 asi papate malo vitaminov... 😀 my sme zdrave ako rybky 😉 inak som sa pytala dokiny na chytanie chorobu babatiek a povedala mi, ze dojcene deti a deti ktore piju nahrazky materskeho mlieka maju imunitu uz dost dobru a chorobu by chytit nemali...teda po 6 tyzdnoch od narodenia, dovtedy sa im imunita buduje.. 😉 lebo som sa bala, ked bol na Novy rok MM chory, ze to mala chyti, ale povedala mi ze nechyti, jedine ze by sama prechladla, ale od druheho to nechyti...tak neviem... 😕 🙂

pipka
18. feb 2009

mauzos akcia zacina uz dnes? 😕 skoda ze nedavaju rukavice 😅 k tomu setu co uz mam... 😀 ponoziek mam habadej 😀 dnes nemam auto, ale zajtra vyrazam 😉

fedra
18. feb 2009

ano, dve placenty ... pri dvojvajecnych je to tak ako pisala lumah.
No mne lekar este teraz v pondelok povedal, ze nech skusim potiahnut este aspon tyzden, ze by to nebolo bohvieco porodit uz teraz .... tak ma to prekvapilo, ved som uz v 37tt 😖

pipka
18. feb 2009

martinka to video som uz videla, dala ho jedna babenka vo volnej diskusii do temy vtipne videa na youtube, je to bombove 😀 sme sa vtedy s Mm na tom rehotali, az nam slzy tiekli...prste vsetci za jedneho, jeden za vsetkych 😀 😀 😀 😀 a ked jeden zacne revat...tak asi tiez netrhaju partu 😅 😀 😀 😀

pipka
18. feb 2009

fedri a kde budes rodit? 😕 a u koho? 😕

fedra
18. feb 2009

pipka ... budem rodit v Kubine, sice ine mesto z akeho som, ale dobry lekar. Uz kaslat na 200 eur /zazmluvnenie lekara/ pri tom vsetkom. On mi robil aj laparku aj HSG

catjob22
autor
18. feb 2009

Ahojte kocky!

My sme dnes uz boli piaty den v jaslickach . zatial ich nechavame tak na hodinku a potom ich berieme domov, zo dna na den sa to lepsi a mam z toho radost 😵

Co sa tyka terminov porodu, ktory tu preberate, mne povedali v nemocnici , ze musim ukoncit 37.tt a potom uz mozem - ze vtedy uz su plucka OK. No viem, ze u dvojiciek je dobre vobec nacat 9.mesiac a da sa. Myslim, ze vsetko po 32.tt by malo byt uz bez nejakych exra komplikacii.
Ked sme uz pri tejto teme - neviete, co je s Taellkou? Dlhsie sa neozvala.

A Felon alebo Leonka?? Mozno su uz maminy 😵 😵 😵

fedra
18. feb 2009

catjob ... vcera davala do albumu nove foto drobcekov, myslim Taellku ... a uz su taki peknucki. Krasne obaja rastu

jarka82
18. feb 2009

pridala somdo albumu fotku kocika ktory budeme mat 😵 mam aj ine fotky len ich neviem zmensit 😖

pipka
18. feb 2009

Felon zatial ziadnu spravu o narodeni drobcov nepodala...tak hadam je este 3v1 😒 ale uz som jej prave napisala sms, tak snad sa ozve 😉

cat , tak super, ze jaslicky zvladate dobre...len aby neochoreli teraz, ked vsade chripka zuri... 🙄 😒

pipka
18. feb 2009

jarka pekny povoz ste vybrali, to je od narodenia? Alebo az ked budu vacsi? Lebo mne sa zda, ze to je ten isty, co chce dracik, a ona tusim spominala, ze je od 6 mes, lebo to prve sedadlo sa neda dat uplne do lahu 😒 alebo toto je iny Jane? 😕

fedra
18. feb 2009

pipka ... my mame tento isty. Ano, mas pravdu, prve sedadlo sa uplne neda sklopit, kusok chyba do vodorovnej polohy. My sme to riesili tak, ze sme na ten zaciatok kupili este Tako z druhej ruky. To nas upozornili ale aj tak, ze v tych taskach vydrzime cca. 4 mesiace 😅

pipka
18. feb 2009

no ved jasne, my sme tiez hlboku vanicku pouzivali 5 mesiacov, teraz je uz v sportaku stale 😉 ale nam sa da dat uplne nalezato aj ten cerveny terenny, aj ten PP Pliko, tak moze lezat baba jaga stale 😀

mauzos
18. feb 2009

jasne Pipka uz dnes, ako si mohla na to zabudnut? No neviem neviem, ci do zajtra este budu mat ponozky 😀 😀

catjob drzim palceky, aby to bolo lepsie a lepsie a aby ako pisala Pipka, nechytili chripku

jarka82
18. feb 2009

pipka su k tomu autosedacky a do tych 6 mesiacou napojis sedacky a potom uz pouzivas sportovy 😵

fedra
18. feb 2009

jarka ... ja si tiez myslim, ze ked niekam pojdeme, supnem ich do autosedaciek. Ten hlboky som viac-menej chcela tak na terasu, ked tam budu hajat

jarka82
18. feb 2009

eviska ho ma vo fotoalbume ked su tam nakliknute sedacky skus pozriet 🙂

fedra
18. feb 2009

my ho mame doma v tmavomodrej farbe .... a velmi sa mi paci a som prekvapena, ako lahucko sa s nim chodi 😀
Ja sa z neho poriadne vytesujem.

jarka82
18. feb 2009

fedra ty mas s ausedackami? ty mas tie strata? ake su? su dost velke ci su malicke?

mauzos
18. feb 2009

baby aj ja som chcela nieco podobne bez vaniciek, ze len nakliknem autosedacky, ale vyviedli ma z omylu. Vraj babo v autosedacke nemoze byt dlhsie, len na prevoz, k lekarovi a tak. Kocikovat v tom nedporucaju kvoli chrbtici.
Neviete co je s Katkou? Nehlasila sa vcera po poradni.

palculienkkka
18. feb 2009

čaute dvojtehulky... vidím,že sa ešte držíte po kope 3v1 .... cmuk je pokope ? 🙂

jarka82
18. feb 2009

urcite su vanicky lepsie ale toto jane je jedna najlepsia znacka a ja osobne si myslim keby to bolo pre deti nezdrave asi by ich pre deti nevyrabali a dnes aspon tu su same kociky s autosedackami aj pre jedno takze ja si myslim ze ak by to nebolo zdrave ku kocikom by ich nepredavali len vzlast. neviem 🙂
ahoj palculienka este sme 🙂

jarka82
18. feb 2009

ako maju aj tu podobne ako tako ale kolko kocikou mam kupovat? pri malom som mala aj 4 teraz uz chcem byt rozumna a kupit len jeden a neskor uz len buginky vedla seba 😀 😀 😀 a tu sa mi paci ze si sedacky nakliknes aj oproti sebe 🙂

mauzos
18. feb 2009

no tak neviem, mozno ma len chceli nahovorit na drahsi kocik 😀 pytala som sa totiz na to v predajni kocikov. Je to urcite velmi prakticke, tak snad mas pravdu a nieje s tym problem.
a ako okna?

pipka
18. feb 2009

mauzos v hypernove mam znamu, tak mi odlozi 😀

felonka vas pozdravuje, drzi sa fajn, davaju jej magnezko, a otvorena je na jeden prst stale,ma fajn partiu na izbe, tak sa jej tam dokonca paci 😀 ked nastane nejaka zmena, bude hned informovat 😵

jarka82
18. feb 2009

neumyvala som 😀 😀 😀 ako mne sa paci viac ten twin two stvorkolesak s tymi vanickami s ktorych spravis autosedacky ale su strasne drahe tak preto taketo 🙂 inak jane maju najprisnejsie kriteria na tieto sedacky tak neviem

catjob22
autor
18. feb 2009

Pipi a v akom TT je teraz felon?? Kedy mala termin?? 😕

mauzos
18. feb 2009

pipka, tak potom OK 😀

felon, stastna to zena, ze sa jej v nemocke paci. Mna len pri pomysleni na nemocnicu oblievaju mdloby a to som tam nikdy nejak dlhodobo nebola.

jarka potom das vediet, ako to je v praxi s tymi autosedackami, ale urcite budes spokojna. A oknam daj pokoj 😀 Ale ked velmi chces, tak ja mam tiez dost spinave, tak mozes dojst. Nenahnevam sa 😀

jarka82
18. feb 2009

no asi by to bolo z Irska na dlhsie 😵 😵 😵

fedra
18. feb 2009

jarka ... ano ja mam strata autosedacky. No, mne sa nezdaju mensie ako ine co sme pozerali