Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

pipka
21. jan 2009

martinka tie mena su dobreeeee, najviac ma zaujalo ze Pamfil 😀 😀 to moze niekto aj dietatu urobit, ze by mu dal take meno? 😕 😀 😀 😀

cherrynka, dobre si urobila, ze si ju ostrihala...kadernicka 😀 , ale vlasky dorastu a aspon sa nebude potit chudatko 😅 😒
no co...baby su skratka lepsie...vidis to sama 😀

cherry01
21. jan 2009

no ahoj pipka, ja že už každý zachrápal 🙂 😉

cherry01
21. jan 2009

Tomi mi ešte ani teraz nespí....rozhadzuje ručičkami...sem-tam zaplače...mojenko, treba si ho pritúliť, taký maznáčik 🙂

pipka
21. jan 2009

nieee, ja tu ponocujem...doteraz tu moj starky obchendoval a az teraz ma sem pustil 😠 😀

pipka
21. jan 2009

kukala som pre dracika kociky, lebo som s nou volala a hladala kociky. Mixka sem dala link a ju zaujal tento babywelt, ja som jej ho nasla aj na babybazare...

http://www.babybazar.sk/kocik-babywelt-id312346...
draculik, je to on? 😕

pipka
21. jan 2009

a nasla som ho tam este raz ako oregon tandem...tak to ako sa vola? 😕 😅
http://www.babybazar.sk/oregon-tandem-id290175....

pipka
21. jan 2009

cherrynka, len si ho pritul, zlatusika 😵 😵 😵 nech nema v dospelosti traumy 😀

mirica
22. jan 2009

ahoj babuľky - vyspala som sa na to ( a samozrejme po príchode domov vymojenkala Leuška a Theuška) a už mi je dobre ......u doki som nebola ešte , počkám do pondelka(vyzerá to tak , že to do vtedy prejde) - a pôjdem sa dať vyšetriť , že čo ešte všetko bude treba ......
nebola som ani v nemocnici , lebo v 6tt sa fazuľky nezachraňujú - doktori majú názor , že je to veľmi ranné štádium, a telo selektuje , ....len vás vyšetria a nechajú ležať(viem to , zažila som to).......
ak by sa krvácanie spustilo silnejšie samozrejme , že hneď pôjdem do nemocky - nechcem si ublížiť.....

týmto som svoje tehu a jeho koniec uzavrela , a už sa k tomu nechcem vracať....stalo sa , život ide ďalej ....ja sa nerada ľutujem, a nemám moc rada , keď ma ľutujú ostatní .... 🙂

tak , že ja si počkám na pipi , a potom si pôjdeme dať urobiť k dokimu dvojčiatka 😀 😀

dráčik , chcela si vedieť náš režim :
6,00 - vstávajú , a idú s postieľok , do našej postele , kde sa mojkajú
7,00- 8,00 väčšinou znova zaspia v našej posteli
8,00- 9,00 - hrajú sa v ohrádke
9,00-9,30 - papajú ovocie ( s piškótkom , alebo zahustené kašou)
9,30-10,30 - hrajú sa v ohrádke
10,30-11,30 - theuško spí a potm sa mojká s ockom, Leuško buď spí (málokedy ) , alebo sa mojká s ockom.....
11,30-12,00 - hrajú sa a začínajú cítiť , že sa blíži obed
12,00-12,30 - papajú obed - strašné množstvá a velmi rýchlo
12,30-13,00- ležia v ohrádke a nevládzu sa pohnúť po obede
13,00-13,30 - obliekajú sa a idú von
13,30-15,45- prechádzka
16,00-16,30- papajú kašu
16,30-18,15 - jašenie, šantenie , naťahovavie , vystrájanie so svojimi rodičmi 😀
18,15-18,30- kúpanie, vypijú mliečko a idú spinkať
23,00-23,30 - vstanú obaja , vypijú mlieko a spia
medzi 3-4 ešte každý raz vstane a vypije mlieko

catjob22
autor
22. jan 2009

Ahjte!!

Vcera som sla skoro spat, tak som vas az teraz docitala a som sa zasmiala na Kristinke, aka je uvedomela 😀 😀 Ale moja Lotka bola rpesne takato - ked sa islo jest, simon reval a vykrikoval len rycho rychlo aby mu clovek dal papu. A Lotka vzdy pockala kym sa napapa, az potom sa dozadovala ona.

Je to strasne zlate, cherry, verim, ze si z toho stastna 😉

Pipka uzi si to dnes u Dracikovcov 😉

Mirica, si obdivuhodna vo svojom pristupe k veciam, naozaj! 😵 😵

gabika24
22. jan 2009

ahojte.
mirica - supe režim 😀

cherry01 pekné fotečky, naši sú takí maznáčikovia (teda v rámci normy 😉 ) všetci, aj to naše trojročné zlatíčko, ktoré nám pri nich náramne pomáha (včera som ju prichytila, ako ide odsávať soplíky malému 🙂 ), tak som jej to zatrhla, nakoniec ich "odsala" aspoň ockovi 😀 😀 😀

nana77
22. jan 2009

ahojky!
gabika 😀 😀 😀 musela byt podarena s tou odsavackou a iste aj s tym odhodlanim odsavat za kazdu cenu!!! 😀

mirka, ja som vedela, ze ty chces dalsie dvojky!!!! budem drzat palce, mooooc!!!!

cherry!!! z takych vlaskov ked si odstrihla, tak to hadam ani vidno nebolo 😀 nikdy tu malu vlasanu nebudem vediet prestat obdivovat!

eviska, ja som tiez za prirodzeny porod, my sme tak rodili, obaja chlapci boli v poriadku, obaja mali to appgar skore 10/10, aj ten, co sa narodil prvy, aj ten , co druhy 😉 . narodili sa 7 minut po sebe

gabika24
22. jan 2009

nana, veru bola 😀 ani som ju nemohla hrešiť, čo tak behá okolo nich a stará sa o nich - mám s tým potom síce vyše roboty, ale neva... hlavne, že ich ľúbi 😉

nana77
22. jan 2009

ale jasne!!! ved su to tvoje poklady!!! 😵 tak je to taka mala mamina 😵

eviska83
22. jan 2009

gabika to je super ze mas taku malu pomocnicku,aj my s manzelom by sme chceli toho nasho drobca co najviac zainteresovat pri starani sa o babetka.Viem ze to nebude lahke ale nechceli by sme ho odstrkovat.On uz teraz velmi rad pomaha.Vysava,utiera prach a pod.Je to sice viac skody ako uzitku ale aspon sa citi potrebny a stale sa do toho hrnie.
nana- to jesuper ze mali appgar 10/10.ake mali vahy a v ktorom tt si robila?

martiina
22. jan 2009

cherry, no neviem čím to je, ale asi že my baby sme tolerantnejšie 😀 Moja Laurika tiež vydrží ak Marko plače, aj keď to sa stáva len v noci, lebo cez deň keď plačú obaja, tak papajú naraz 🙂 V noci sa mi totiž nechce sedieť 😝
Laurika síce nie je taká vlasaňa ako tvoja Kristínka, ale ja som jej vlasy ostrihala už asi pred týždňom, ale ako píšeš aj ja som urobila cvak-cvak a bolo ostrihané. Ja som jej strihala zas pajšle, lebo jej to stále išlo pred uši a keď sa vygrckala, tak to mala celé zalepene 😵
eviska aj moji mali Laura 10/10 apgar skore a Marko 9/10 po narodení a po 5 min. obaja 10/10. Marko len kvôli tomu priduseniu, ale dostal kyslílk a hneď bol v poriadku 😝
pipka, že Pamfil 😀 😀 😀
mňa zas zaujalo dievčenské Kunigunda 😀 😀 😀 , ani nechcem pomyslieť ako by ju chúďa prezývali .... s čím sa to rýmuje 😀

pipka
22. jan 2009

mirica beriem ta za slovo a tehulkujeme zase spolu 😀 😀 😀
cat ak nebude prsat, tak si to uzijemeeeee 😅 😎 😎

pipka
22. jan 2009

mati vazne...take mena su tam, ze my sme sa doma skoro docikali od smiechu 😀 😀 😀 keby sme doma miesto hanky mali Pamfíliu...no neviem...neviem... 😀 😀 😀

cherry01
22. jan 2009

ahojte, boli sme na ultrazvuku klbikov, skoro mi tam zaspali, v aute spinkali..a doma cirkusss!!!! 😖

pipka
22. jan 2009

Kunigunda 😀 😀 😀 a este nejake podarene priezvisko k tomu 😅 😀 😀 😀

nana77
22. jan 2009

eviska, ja som rodila v 38tt (37tt+5) a vahy mali 2900g/48cm a 2500g/48cm 🙂

cherry01
22. jan 2009

mirica, ešte to určite vyjde.
pipka, Pamfilia... 😀 😀 sú tam kadejaké divoké..
nana, dakujeme, o chvíľu jej ich budem česať do "banána" 😀
martina, tak tie baby su fakt tolerantnejšie..ked aj u vás. A rozmyslam ze aj ja jej pri uchu ostrihám 😉

Tomáško mi v poslednom čase tak plačká...ani na bruchu nedobre, ani na chrbte , aj na rukách len chvílu...a plač plač plač... teraz trocha spinká 😖

didusa.risulo
22. jan 2009

ahojte ako sa mi u mate?nova temicka?teda pokracovanie?dufam,z e v tejto uz bude tehulka a mozno uz velmi skoro 😉

cherry01
22. jan 2009

eviska, ja som mala cisársky v 37+4tt, a vahy 3150 a 2700

cherry01
22. jan 2009

didusa, kde si bola???????

pipka
22. jan 2009

mne hanula dnes asi prvykrat zaspala pri desiatovani, tak som nevahala a supla som ju hned do postielky...zaaazrak 😀 spiiiiii 😵

didusa.risulo
22. jan 2009

ahoj cherry bola som tu,som tu kazdy den,ako sa mas?co mas s tym zlcnikom alebo s ladvinou?

cherry01
22. jan 2009

Hovorím ze baby sú nejaké báárs uvedomelé 🙂

cherry01
22. jan 2009

didusa, no ukludnil sa ten žlčník..tak uvidím...dúfam ze sa do pol roka neozve - pojdem ho šupnuť von !

pipka
22. jan 2009

ajoj didus 😉

cherry, vydrzis pol roka? Aj mne sa to ukludnilo...klop...klop...ale aj tak ide buduci tyzden von...hnusak 😅

fonika
22. jan 2009

jeeej, aj my chceme mat take krasne vlasate babo doma ako je kristinka - aby k nam zapadlo - mamina dlhovlasa, tatino dlhovlasy (aj simonko uz chce byt 😀 )
inak, dost sa obavam, ze ked sa nam teraz narodia dve, tak na ne nebudeme mat tolko casu, ako sme mali na simonka. a najma sa obavam, ze uz nebude tolko casu na neho a ako sa on s tym vysporiada.... ☹ proste mam dojem, ze sa to namiesto spolocneho hrania a siahodlheho citania zredukuje na obriadenie zakladnych fyziologickych potrieb...... 😅 ☹
baby, ved ja ani neviem, ako ho vobec dopravim do skolky ☹ ! vychystat ich vsetkych troch rano naraz a poobede zasa vyzdvihnut 😢 . nasi 60km od bratislavy, svokra 120 km a partner od vidis do nevidis v robote... ☹
ako to robite, ze ste take sikovne a este aj konikovat stihnete?!?