Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

ajka72
16. jan 2010

mauzos predsa som ich videla julia mi poslala link 😉

mauzos
16. jan 2010

Ajka 😀 takze FB nehrozi? 😖

ajka72
16. jan 2010

keď ja akosi presne neviem ako to tam funguje tam je tiež taká diskusia ako tu na MK, a ako sa pridávaju kontakty keď neviem pod akou skratkou ste tam

inak ak by ste sa chystali do mesta sa prejsť prípadne skočiť na kafčo a pokecať napr. do aidy alebo niekde inde daj vedieť radi sa pridáme

juliagregor
16. jan 2010

ajka ja som julia gregorova
tiež sa tam ešte moc nevyznám ale je to celkom fajn aplikácia a je tam veľa dvojmamín

juliagregor
16. jan 2010

ahojte
tehuľky a maminky ako sa dnes máte?

nad ránom ma mm zobudil, že maminka posuň sa ja nemám kde spať mám z obidvoch strán deti, a ja, ved aj ja, tak sme hmatom zistili, že prišiel za nami aj najstarší a bolo nás tam 5. 😀
maťko sa po dvoch rokoch v noci pocikal a bolo mu tam zima ...

pekný deň všetkým

loginka
16. jan 2010

tak caute kocky, hlasim navrat z nemocnice, bola som tam od od 28.12., akoze nic sa nedeje a prisla som vcera vecer domov ako dvojnasobna mama bola to pre mna zvlastna udalost, lebo som to este vobec vobec necakala

moje drobatka su na rizikovom odd., kde este pobudnu a budem za nimi kazdy den chodit
pravidelne odsavam, takze papaju moje mliecko cez sondicku do bruska, ale uz sa aj ucime prikladat parkrat cucnu, je to este pre nich velka robota
su velmi zlati, kazdy je iny, uz som sa naucila ich vybrat z inkubatora, prebalim, odvazim, prilozim, aj sa klokankujeme

Laurinka aj Dominko uz maju svoje porodne mini vahy, ale oni to rychlo vsetko dobehnu, zlatickovia
uz sa tesim ako ich budem mat doma

juliagregor
16. jan 2010

ahoj loginka,
gratulujem ti k bábätkám a pevne verím, že zachvíľku ich budeš mať doma
veľmi som na teba myslela a vlastne aj celé tu osadenstvo 😉
je dobre, že máš mliečko a môžeš si ich mojkať aj ked sú v nemocnici

prajem ti všetko dobré a detičkám aby mliečko chutilo a rýchlo priberali 🙂

juliagregor
16. jan 2010

a loginka ešte som zabudla, vítam ťa medzi maminkami 🙂
byť maminkou je najkrajšia vec na svete

katrinb
16. jan 2010

deny - nadherni chitnucki su chalani, len nech pekne rastu

loginka - som rada, ze ste OK....a verim, ze co najskor Laurinka a a Dominko budu domka s tebou. Je super, ako pisala Juli, ze mas mliecko...toto im urcite vela vela pomoze. Si nas prekvapila....ked sme sa dozvedeli, ze si uz maminka.....ale je super, ze ste OK. To je najhlavnejsie. urcite sa nam ozvi, ako sa to cele zomlelo...ako malinki sa mavaju...a aj fotecky nam potom uloz nejake.

matelko1
16. jan 2010

ahojte.prajem pekny vikend 🙂
loginka blahozelam k babatkam 🙂 ....

loginka
16. jan 2010

dakujem kocky 🙂

mirinda10
16. jan 2010

loginka gratulujem k detickam a prajem aby si si ich coskoro mohla zobrat domkov 🙂

gajana1
16. jan 2010

Ahojte
loginka a deny gratulujem k detičkam 😉

My už mame kočik objednany ale vybrali sme si modru farbu urobia to špeci na požiadavku

Murkaa potom napiš ako si spokojna s kočikom 😉

minkak
16. jan 2010

Ahojte kocky,dlho som sa tu neukazala ja stale len na tom FB 😉

Vidim ,ze je tu kopu novych tvari,tak vitam nove tehulky aj maminky 🙂

Loginka ,Deny este raz srdecne gratulujem k babatkam 😵 prajem vela,vela zdravicka a mliecka 😵

My sa meme dobre,babulky pekne rastu vcera sme mali uz 3 mesiaciky,rychlo som aj sem pridala nejake fotecky ,aspon 4 vsak som nevedela vybrat co sem dat-lebo len fotime a fotime 😅 😵
Stale sa kojime,tak sa strasne tesim 😵 ,tento tyzden budeme mat poradnu ,tak som zvedava ako sme narastli 😵

co mi este uslo,co tu nove?Nemam sancu to vsetko docitat,prepacte ☹

Katrin,matelko a ostatne tehulky ako sa drzite?krasne tt Vam uz svietia,ale to letiiiiii
Ajka a Ty ako?co maju nove tvoje babulky?
Stretka v KE,stale mavate kocky?ako som slubila ak pojdeme v lete na ruzin,urcite sa s Vami pridame na stretko!!!!!!

margaretka11
16. jan 2010

Ahojte, na chvíľu som medzi vás nakukla, nedalo mi 🙂

Minkak, videla som teraz tvoj album, máš doma neskutočne nádherné baby. Veľmi sa mi páči tá fotka, kde Veronika sedí v strede a z každej strany má jednu sestričku 😵 . Vyzerajú ako bábiky, juj, také zlatučké 😵 😵 😵

normálne mi pri takých fotkách stíska srdce, keď si spomeniem, že aj ja som mala prednedávnom také dva batôžky a teraz sú to čertíci rožkatí, čo sa chystajú do škôlky 🙂 😢

margaretka11
16. jan 2010

a keď už som tu, gratulujem všetkým novopečeným maminkám, želám im skoré zotavenie z pôrodu, veľa mliečka. A bábätkám zas želám hlavne zdravie a nech robia svojim rodičom veľa, veľa radosti 😵 😵 😵

alienka73
16. jan 2010

Loginke a Deny este raz gratulujeme a prajeme vela zdravicka detickam aj mamickam a vela mliecka! Nech su cim skor vsetci doma pokope 🙂 .

Minkak, mas krasne deticky 😉 . Ako si spokojna s kocikom? Ako sa s nim manipuluje?
A ako to zvladas s Veronikou? Pomaha ti ?Tusim nechodi do skolky, ze?

Gajana a ty si aky kocik objednala?
Pletie sa mi to tu este kto ma aky kocik, tak sa ospravedlnujem, ak ste to uz spominali.

gajana1
16. jan 2010

Alienka 73 ja som objednala ten danny duo

minkak
16. jan 2010

dakujeeeem babulky 😵

alienka je uuuuuplne super aj mi za nim bude luto,na leto uz budem riesit nejaky sportiacik 😉 tlacievam ho vacsinou s jednou rukou ,takze co dodat....s druhou rukou sa drzime s Veronikou 😵
Veronika to je nas sikulka ,pomaha stara sa, pri vsetkom chce byt ci je to kupanie,prebalovanie,obliekanie,natieranie,cesanie.....no asistentka ohromna 😵
ked zacnu babulky plakat tak prav leti aby im dala dudky 😵
jasne,ze ma aj svoje chvilky ked ma svoju "robotu",ale aj tak to dobre zvladame 😵
som z tych mojich babuliek neskutocne stastna 😵 😵 😵
nie do skolky nechodi,dali sme odklad-to by bolo toho moc.
asi.
a bolo by mi za nou smutno 😅
ale nie,no ale aj tie choroby a tak vychystat sa nakojit,poobliekat....o rok uz to bude predsa len ine 😉

murkaa
16. jan 2010

Gajana, akurat pred hodinou mi volala pani, že kočík už má u seba. V pondelok mi ho pošle kurierom, lebo ja do N.Zamkov utekat nebudem. Tak som velmi zvedava !!!!!!!!!!!
Loginka a Deny drzte sa a nech sa detickam dari, aby ste boli coskoro doma vsetci spolu.

Moji zacali v noci poplakavat a neviem ci maju dost mliecka, teda ci su napapany. Svagrina mi doniesla kojenecku vahu. Tak ich idem vazit ako v porodnici, lebo ich chcem kojit. A to,ze poplakavaju v noci mi k dobremu mlieku neprida. (hlavne nedostatok spanku) Samozrejme, ze neprespim 4 hodiny v kuse.

minkak
16. jan 2010

murka gratulko aj Tebe hlavne vela,vela zdravicka Vam prajem!!!😵 kolko ste uz domka?ake ste mali miery?a co porod?
a co Marek ako?
drzkam palceky aby ste sa kojili co najdlhsie!!!!!

murkaa
16. jan 2010

Gajana Odkial si objednala? Lebo ja som kupovala uz kolekciu 2010.

alienka73
16. jan 2010

Minkak vdaka za odpoved, ale ty si asi dost vysoka tak sa ti asi aj preto dobre chodi s kocikom. Ja som nizka tak ma muz presviedca ze by som ho nevladala.
A Veronika bola taka zlata aj ked si mala dvojicky este v brusku?
Nas ma teraz take horsie obdobie, tak dufam, ze sa to do leta zmeni.

Murkaa, drzim palce aby sa ti deticky nebudili v noci a pekne spali. Asi kojis casto aj v noci, ze?

gajana1
16. jan 2010

ja som objednava z pplux od jednej pani tiež myslim že je od Nových Zámkov a aky je rozdiel v kolekcii 2009 a 2010

murkaa
16. jan 2010

tak to je ta ista. Rozdiel je v tom, ze v novej kolekcii su uz aj autosedacky,adapter na ne a este kufriky k tomu. A rozdiel v cene len 70 €.
Na porovnanie - http://www.prenasedeti.sk/product/kocik-danny-s...

gajana1
16. jan 2010

murkaa aj mi mame objednanu kolekciu 2010 a kolko ta vyšla? nas 550 + 2fusaky k tomu mali taku akciu

murkaa
16. jan 2010

ano aj mna. Pytala som sa preto ,lebo je to vyhodnejsie a bola by skoda keby si sa osalila. Tak som rada, ze si to nasla aj ty.

jajka28
16. jan 2010

ahojte kočky...
tak kukám že nie som sama čo má už jedno dieťatko doma a čaká 2-prírastky....lebo dosť sa toho obávam, ako to budem zvládať s 3-ma....

juliagregor-všimla som si že si IL okres-prezradíš mi odkiaľ presne???nechodila si do Pruského k dokymu?

juliagregor
16. jan 2010

ahoj jajka
som z Novej Dubnice, chodila som Mokrášovi do Dubnice a potom na rizikovú do TN

jajka28
16. jan 2010

na rizikovú do TN to čo znamená? ja som z dediny blízko Pruského, tak chodim k Mičkovi...