Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

84matulik
24. nov 2011

@little_miracle ahoj ja som na tom rovnako....furt len pozerám, aký kočík bude vhodný...už som z toho K.O....hih....Včera som bola pozrieť v jednom detskom a tiež mi radili ten kočík, čo ty hovoríš, a plus ešte ABC design zoom...Ten sa mi viac pozdáva...v piatok ho idem fyzicky pozrieť, ak sa mi bude páčiť, tak už nebudem špekulovať...Je to nemecký kočár, tak hádam je OK 😀 😀 😀 😀 V ktorom tt si???? Ja mám od dnes 10tt 😀 😀 😀 😀

chrobulka
24. nov 2011

@84matulik ja som kupovala kocik z druhej ruky, po jednych dvojickach uz. ani som si ho predtym "neomakala", sla som viacmenej do rizika, ale vela som citala recenzie aj na zahranicnych strankach... ja som velmi spokojna...

chrobulka
24. nov 2011

@84matulik - ja som autosedacky na kociar vobec nedavala...
takze toto som neriesila, to je pravda. ak sme niekam sli, tak sme baby z autosedaciek vyberali do vaniciek. takze tak.

84matulik
24. nov 2011

@chrobulka ked si zajtra utvrdím ten ABC tak kašlem už na ostatné....Po niekom ak neviem po kom, nechcem kupovať, musela by to byť dobra znama....To sa bojím.....

84matulik
24. nov 2011

@chrobulka jasné, takže môže to byť eventuálne aj pravda, že????? 😀

dana_l
24. nov 2011

@betina1984 ani ja som necakala ze pridu tak "skoro: 😉 na tie neprespate noci sa este dobre pamatam. 🙂

betina1984
24. nov 2011

@dana_l aj si robila niečo preto, aby si ich popohnala, či to bol osud?

meusicka
24. nov 2011

@betina1984 jeeej ty sa este vies prehadzovat ???? 😀 😀 😀 myslim v noci. 😝

dana_l
24. nov 2011

@betina1984 osud v podobe uctu za tv. ma tak rozculili ze sa deti rozhodli radsej ist von. 😀

betina1984
24. nov 2011

@meusicka ale to by si mala vidieť. Môj muž mi hovorí, či to nejde tichšie. Mám to aj s hlasovým doprovodom - vzychaním, kým sa prešrotujem z jednej strany na druhú. Musím, lebo ma potom strašne bolia bedrové kĺby, keď som dlho na jednom mieste...

chrobulka
24. nov 2011

84matulik - ano, moze to byt pravda 😉
ja som mala velke stastie na ten kocik... odporucanie vyborne na predavajucu, takze pohoda... spokojna som nadmieru!

betina1984
24. nov 2011

@dana_l jaj, no skúsim niečo iné...🙂

wera
24. nov 2011

ahojte dvojtehuľky a dvojmaminky 🙂
ak budem taká drzá tak bude rada ak nám dáte "like" na našu foto v súťaži 😀
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=20047315...
ďakujeme veľmi pekne 🙂 🙂 🙂

petranda
24. nov 2011

@meusicka ahoj,,ja mam ten kocik Jane twin two a som velmi spokojna,,dnes maju bambulky 5 mesiacov ,zmestia sa v pohode este do vaniciek,,,kocik je velmi lahky,lahko sa ovlada,,,zmestim sa s nim vsade,,takze nelutujem,,najprv som rozmyslala nad ABC,,ale ak si pamatam tak vanicka sa v aute zmestila len jedna,,takze preto Jane vyhral,,,

gemini2
24. nov 2011

aholte, chcem sa spytat- mate uz niekto pre drobcov autosedacky ale nie tie vajicka? nasi chlapci sa do vajicka uz nevojdu a potrebujem poradit, nejake dobre ale nie velmi drahe.... 😅 dakujem

little_miracle
24. nov 2011

@84matulik ahoj, my sme si ten Jane dnes boli pozriet a som z neho mierne sklamana. Pozerali sme teda aj ine - Baby Jogger CITY SELECT a ABC Design. Ten Baby Jogger sa mi zda byt najlepsie ovladatelny a velkostou je taky kompaktnejsi a ma super kolieska. Variabilita umiestnenia vaniciek a sedaciek je u oboch velmi pestra. Co sa tyka ABC, je dost dlhy a pri vacsich detickach moze byt tazsie napr. vychadzanie na chodnik - kvoli tazisku. Ale zase ocenujem komfortnu vzdialenost medzi sportovymi sedackami - tam si deticky urcite nebudu robit navzajom zle 😉
Inak neviem ci vies ze v Mocenku (kusok od Sale) je specializovany obchod na surodenecke kociky www.prenasedeti.sk ...tam sme dnes boli okukavat 😉
...takze zase mame nad cim rozmyslat...nastastie mame kopec casu - ja zajtra koncim este len 6tt

schaja
24. nov 2011

Baby aj vase deti na seba tak ziarlia? Moje zacali - teda myslim ze je to ziarlivst - lebo ked jednu zoberiem na ruky druha zacne strasne plakat a ked ju zoberiem tak v sekunde prestane a zacne sa usmievat.
A neviete naaaaaaahodou ci na sk nie je pozicovna kocikov? Pozerala som na nete ale nenasla som nic - v marci ideme na sk a mazel neche brat kocik - vraj je to nemotorne velke hebedo 😒

tina1979
24. nov 2011

Ahojte kocky, mam otazku, ako krmite deti ? Obe naraz ? Mate 2 stolicky ?

bbtina
24. nov 2011

@gemini2 ahoj ja som kupovala z www.kojenecke-obleceni.eu take vacsie vajicka zn Caretero. Maju tam aj autosedacky a myslim,ze ceny su dobre

dana_l
25. nov 2011

@tina1979 ja som pred par rokmi sa starala o dvojicky - krmila som ich obe naraz a na dvoch stolickach. aj teraz moje tak budem.

dana_l
25. nov 2011

@gemini2 mozem sa spytat, co je to vajicko???? 😕 ja mam len autosedacku a potom neskor budeme mat sedacku v aute ktora je 3in1 kombinacia.

juliagregor
25. nov 2011

@tina1979 ked boli malicki a ucili sa papat, kmila som ich postupne, na kolenach po jednom...ked sa anucii prehltat , tak v stolickach z jedneho tanier jednou lyzickou...

gemini2
25. nov 2011

@dana_l vajicko je taka mala autosedacka, kde dieta sedi v proti smere jazdy. je to vecsinou od 0 do 13kg.

nana80
25. nov 2011

Ahojte baby máte prosím Vás niektora skusenosti s kočikom BOGUS TWIN ? lebo mne sa tie za sebou kočiky nejak nepačia a mam stoho dilemu ktory kupiť dakujem za všetky odpovede pekný deň

tina1979
25. nov 2011

@juliagregor
@dana_l
takze bude lepsie ked jezisko donesie 2 stolicky 😎

Ako u vas prebiehalo ucenie papania s lyzickou ?

petra93
25. nov 2011

Jaj moja vydrz a daj potom hned vediet 😀

meusicka
25. nov 2011

@betina1984 ja som sa preto prestahovala do detskej, teiz som rusila manzela a aj dcerku. uz minule som si povedala, ze by to chcelo nejake zdvihacie zariadenie s takou plachtou ako ked prenasaju velryby, a ze ked sa chcem otocit, tak ma to zdvihne a jednoducho preklopi na druhu stranu a potom zlozi spat 😀 😀 😀

bbtina
25. nov 2011

@nana80 fuuu pripadá mi hrozne ťažký, ako myslím konštrukčne, skoro ako tie Abdor kočíky, to by som asi riešila radšej niečo z bazáru ak nechceš dávať veľa za kočík. Niekedy sa to fakt oplatí, lebo veď bábätko kočík nezničí až tak ako sú potom šporťáky, keď je už väčšie

meusicka
25. nov 2011

maminky, chcem sa opytat, riesili ste k vasim babatkam monitory dychu? ja raz neviem ako sa rozhodnut? uz som mala kupovat po dvojickach ale pani pozastavila inzerovanie a teraz som si jedno uz zarezervovala, ale nejak mi to pride take, ci to nie je zbytocne? 😖 vyuzivali ste tie monitory? a potrebujem dva k dvom babatkam? ked dam jedno na jednu a druhe na druhu podlozku, tak mi to neustriehene obe babatka? dik

lucia.kl
25. nov 2011

@meusicka ahoj. ja som monitory nemala, to je myslím dobré ak sú predčasne narodené bábätká s problémami, ja som v noci spávala úplne pokojne kontrolovať deti som bola asi 2x keď začali spávať celú noc...