Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

dadanr
24. sep 2012

@eeska Nemaj nervy vydrz. Tie inekcie sú super vec. Držím ti palce! Napis mi keď budeš chcieť budem rada keď budem vedieť ako sa ti vodi.

lubka_to
24. sep 2012

baby ak by ste mali záujem niektora predávam vaničky na Bumbleride farba ruby aj so strieškami a tiež adaptery na autosedačky nepoužité...

eeska
24. sep 2012

@dadanr vdaka, hadam tam nescvokatiem..beriem aj notebook, sice pochybujem, ze tam bude wifi, tak budem musiet poriesit nejaky mobilny net....takze budem sa hlasit co a ako 🙂 ale zaludocnu neurozu mam jak hovado, hlavne sa tam desim tych noci...doma to ako tak prechodim, ale co tam budem robit..no vsak sa nechapme prekvapkat..ty vydrz doma co najdlhsie 🙂

pistaciaa
24. sep 2012

@eeska drzim palce nech to zvladnes, a hlavne nech su drobci co najdlhsie tam kde maju 🙂.

eeska
24. sep 2012

@pistaciaa dakujeme, hadam to bude ok 🙂 ty sa ako drzis? zvladas?

pistaciaa
24. sep 2012

@eeska my sme sa tento vikend stahovali, a dnes dostahovavame, a aj ked mi nic nechceli dovolit robit tak som aspon trochu musela a som ko, boli ma brucho a mam pocit ze furt tvrdne, takze teraz lezim a uz na vsetko kaslem, aj ked ostatni este stale znasaju veci a neviem kto to vybali.

eeska
24. sep 2012

@pistaciaa no ja som dnes veru tiez ani nelezala, cely den na nohach, som chcela este skrine doupratovat, tak som mala co robit...ale uz si telo necitim, boli ma cely clovek...ty pekne oddychuj, nech vydrzis doma co najdlhsie 🙂

pistaciaa
24. sep 2012

@eeska ved to je to, ze clovek chce vsetko stihnut kym pridu drobci na svet a potom to asi prehaname, ale od zajtra uz lezim a ty v nemocnici asi tiez nebudes mat moc na vyber ;)

elika74
25. sep 2012

sophie123 , cherryl Vďaka za odpovede.
@hural Vekovo sú naši drobci tu na konikovi asi najbližsie. Aspon som zatial nenašla iné 1mesačné dvojičky aj ked v nemocnici boli aj o den starsie. Mozno budeme spolu konzultovat aj iné veci. Zatial dakujem a nech sa vám darí. 🙂

dana_l
26. sep 2012

@elika74 moj maly kakal aj 5-6x za den a mia len 1x do tyzdna. takze sa vobec netrap. pokial kojis tak ti mozu ist aj 2-3 tyzdne bez kakania. ( i to sme uz mali). jedine ak by si presla na UM tam je to ze by mali mat stolicu kazdy den.

dana_l
26. sep 2012

@hural skusaj viacej prikladat na tu stranu kde si myslis ze sa tvori menej mliecka. neviem ci ich mas na prsniku ze jedna strana patri jednemu a druha druhemu alebo striedas. ja som robila ze mia lepsie tahala tak ona mala cez den jeden prsnik a v noci som ju nechavala na tom druhom prsniku. takze mi "rozbiehala" mliecko 😀

dana_l
26. sep 2012

este by ma zaujimalo ako by to napisali na dvojicky 😀 😀 😀

Deník dvouletého děcka.
6:13 Budím se. Super!!! 6:50 Lítám nahatej po bytě a řehtám se. Táta mě honí. 7:05 Táta zakopl o nočník, kterej zapomněl večer vynést. 7:10 Jezdím kolem něj na motorce a pištím. ...7:20 Stavíme s tátou hrad pro tyranosaura. Táta ho postaví a já ho rozkopu. Super!!! 8:05 Táta dřímá mezi troskami ...hradu. Chvíli si hraju sám s tyranosaurem. Žere šmouly. 8:06 Tyranosaurus strčil svůj ocas tátovi do nosu. Na zadek dostanu já. Řvu. 8:30 Kouzelná školka, nuda, ale tátu to baví. Běhám dokolečka před televizí, dokud nespadnu na zem a neprásknu se do hlavy. 9:10 – 9:40 Řvu. 10:00 Nemůžu najít tyranosaura. Táta se mě ptá, proč řvu. Řvu, protože neumím říct tyranosaurus. 10:40 Táta mi dává na zadek, abych měl proč řvát. Pak mi dá fixy,ať si kreslím. 10:50 Nakreslil jsem abstrakci vyjadřující pocity dvouletého dítěte, kterému nikdo nerozumí. Taťka valí oči. 11:05 Tak na koberec se prej nekreslí. 11:45 Oběd. Zas kuře. Plivu to do květináče. 12:30 Jdu spát po obědě. Táta má lepší náladu. „Tak do postýlky, ty uličníku“ . Lezu pod postýlku. Táta počítá do tří. Na tři se tam zaseknu. Řvu. 13:35 Konečně usínám. 14:15 Nudím se. Lítám nahatej a chcechtám se. Táta mě honí. 14:30 Táta zakopl o nočník, kterej zapomněl vynést ráno. 16:00 Konečně jdeme ven. Na písku mi nějakej kluk chce vzít tyranosaura. Vezmu ho po hlavě hrabičkami. Řve. Táta mi dá na zadek. Řvu. 17:30 Půjčím si tříkolku od holčičky. Řve. Musím ji vrátit. Řvu. 18:40 Po večeři si hraju. Spravuju zrcadlo. Kladivem. Musim toho nechat, a tak skáču na balonu, dokud neprdne. Táta řve. Pak se usměje a říká, že jdu zítra do školky. 19:55 V postýlce mi říká pohádku. V polovině už chrápe. Ocas tyranosaura se pomalu blíží k jeho nosu...

juliagregor
26. sep 2012

@dana_l na FB to ide aj vo východnarcine... som sa nasmiala 😀

lenka112
26. sep 2012

Maminy, ktoré už máte kúpený kočík, prosím aký a prečo 🙂 My, teda skôr ja sa neviem rozhodnúť, bojím sa, aby sme nekúpili zlý 😒 A už to veľmi odkladať nemôžeme .

zojaaa
26. sep 2012

@lenka112
Ahoj, my mame bugaboo donkey twin....ako druhu volbu som mala easy walker....

susy
26. sep 2012

@lenka112 my máme objednaný bugaboo donkey twin. hlavne koli výťahu, prektickosti, lahkosti, skladnosti. a manžel povedal, že je ochotný zaplatiť za kvalitu. dá sa z neho urobiť kočík aj pre jedno dieťa.

griska11
26. sep 2012

@lenka112 my sme sa rozhodli kvôli veľkosti vaničiek pre ABC Zoom 2012 a hlavne že mame nákladný výťahu takže nie je problém s veľkosťou. Co som sa bavili s bránami boli s ním veľmi spokojné, ľahké skladanie, dobrá ovládateľnosť, trošku si budeme musieť zvyknúť na jeho veľkosť, ale inak pohoda🙂

pistaciaa
26. sep 2012

@zojaaa ahoj, ako sa ti dari? Nechaju si ta tam az do porodu?

kkatka113
27. sep 2012

@lenka112 my sme pred par dnami objednali baby jogger city select, lebo dobre recenzie a je spratny, zmestime do kufra, tak dufam ze budeme spokojni 🙂

zojaaa
27. sep 2012

@pistaciaa
Ahooj, hej ja tu ostanem az do porodu....ale to neviem kedy bude, lebo sa citim dobre, kontrakcie nemam, takze budeme cakat, mozno aj tri tyzdne..... 🙄
Najradsej by som bola doma, tu ide cas pomaly.....

silvinnka
27. sep 2012

@zojaaa v nemocnici sa treba obrnit trpezlivostou....ja som lezala v nemocke non stop od 25 tt az kym som neporodila v 34tt + este s detmi,cize 11 tyzdnov a to som nemohla vstavat ani s postele a ist k stolu sa napapat,ale zvladla som a teraz som nesmierne stastna,ze som posluchala dr. a na zaklade toho deti vydrzali v brusku pomerne dlho 😉 teraz su znich krasne,zdrave stvor-mesacne princezny....prajem pevne nervy 🙂

pistaciaa
27. sep 2012

@zojaaa No naozaj sa treba asi iba obrnit, aj ked lahsie sa to pise ako kona 🙂, uvidime kedy sa k tebe pridam, vcera som mimoriadne musela navstivit doktora, zacalo mi tvrdnut brucho a boliet podbrusko, tak ma kukol, krcok mam skrateny, ale bol zatvoreny, tak mam doma uz len lezat, aby som este 4 tyzdne vydrzala, to bola odpoved na kazdu otazku, vydrzat do ukonceneho 36tt, tak sa snazim drzat aj ked brucho tvrdne dalej a aj boli podbrusko, v stredu kontrola a uvidime. S tebou tam aj nieco robia, ci iba pozoruju?

zojaaa
27. sep 2012

@silvinnka
@pistaciaa
Vsak to, ale dnes mam vynimocne zly den, uz som si aj dvakrat poplakala, nejak to na mna cele dolahlo.......proste chyba mi domov, nas pes a taaaak...inak su vsetci zlati a mam nonstop navstevy....
Zatial len mi brali krv, teplota, tlak, trikrat som bola na monitore, ktory mi vychadza dobre, takze zatial nic neriesia.....
Silvinka, tebe odtiekla plodova voda v nemocnici?

silvinnka
27. sep 2012

@zojaaa jaj,taketo stavy su midobrezname,ja som myslela,ze prve 3 tyzdne skoncim na psychiatri a az potom som sa obrnila a bola ,,hrdinka ,, 😉 ano,mne odtiekla plodova voda az v nemocnicic a na zaklade toho som musela vlastne ist rodit....od 25 teho tyzdna som mala kontrakcie a v 0 tyzdni pravidelne v stvorminutovych intervaloch,otvorena na styri prcty,spotrebovany krcok ,volali na salu,ze ideme rodit,ale nastastie sa im to podarilo este zastavit 🙂 deti mali cez dvekilecka a 45 cm 🙂 cisarsky bol v pohodicke,po odteceni plodovej vod boli deti do dvoch hodin na svete 🙂

silvinnka
27. sep 2012

@silvinnka v 30 tyzni pravidelne kontrakcie

pistaciaa
27. sep 2012

@zojaaa no ked je vsetko ok, tak hlavne drzim palce nech to zvladnes psychicky, vsak uz to nebude trvat tak dlho 🙂

zojaaa
27. sep 2012

@silvinnka
@pistaciaa
Inak som na nich strasne zvedava, najradsej by som ich mala uz pri sebe....
Ale jasne ze cim dlhsie budu v bruchu, tym skor po narodeni pojdeme domov 😵
Dakujem baby, keby nieco, tak sa ozvem 😉

lenka112
27. sep 2012

@zojaaa
@susy
@griska11 Ďakujem maminy.
@kkatka113 U nás má zatiaľ najviac " pre " práve tento. 🙂 Ale zatiaľ si nie sme na 100% istý.

kkatka113
27. sep 2012

@lenka112 no ja som ho pravdupovediac nazivo este nevidela, ale zaciatkom novmbra ho budeme mat, tak snad aj nejak pridu deticky na svet, tak ked ho omrkneme a vyskusame mozem zreferovat.....ak dovtedy nejaky nerezervujes 🙂

lenka112
27. sep 2012

@kkatka113 Ja som ho videla len na fotkách 🙂 Možno do novembra nič nekúpime 🙂 Čakáme totiž na pohlavie druhého bábätka 🙂 A keď sa pondelok neukáže, tak čakáme na ďalšie poradňu.