Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

margaretka3
30. aug 2012

Ahojte maminy, ja som tu teda dávno nebola 🙂...tak trošku čítam...a k tým kočiarikom...my máme casualplay S Twinner a bola som maximálne spokojná, ešte ho mám odložený na zimu, je úžasný, až mi je ľúto, že sme vyrástli z tých autovaničiek, to sme mali najkrajší kočík široko-ďaleko...a kupovali sme tu cez MK, nový by som určite nekupovala...

evusaa
31. aug 2012

@margaretka3 pripajam sa k pozitivnemu nazoru na casualplay, prima easy vanicky su neskutocne dobra vec my sme ich pouzivali do 11 mesiacov, ziadne prekladanie babetka hore dole doma nasadim do kocika a ak potrebujem ist autom len nakliknem do auta a naopak. Az teraz sme zacali pouzivat sportiak ktory je tiez super otocny vsetkymi smermi. A este jedna vyhoda fusak casualplay mi vosiel aj do vaniciek ked boli deti malinke a budeme ho pouzivat aj tuto zimu do sportiaku.

pistaciaa
31. aug 2012

@eeska Ahoj, tak dopadli sme tak ako sme cakali, rozhodli sme sa tam pre ABC zoom uz definitivne, ale inak fajn, boli sme tam asi hodinu, pani nam na vsetko odpovedala, a aj zopar veci poradila. Ale dnes sa citim akoby ma presiel vlak. 🙂 A este vravela, ze mame najvyssi cas objednat kocik a autosedacky, takze 5teho na poradnu a potom objednavame ak bude vsetko ok.

eeska
31. aug 2012

@pistaciaa jaj este si ho neobjednala? aku farbu si vybrala? autosedacky budes tiez kupovat tam? aj si tam dopredu volala, ci isli ste len tak?

pistaciaa
31. aug 2012

@eeska nie este nie, az po poradni 🙂, ale tak uz sme s tetou predbezne dohodnuty a aj tak tam dnes a v pondelok nie je, a farbu este nevieme bud cierno biely, s tym, ze potom donho kupime este daky iny set namiesto bielej, ked uz nepojde vyprat, alebo taky hnedo bezovy, este budeme nad tym dumat 🙂. A autosedacky budeme tiez brat od nich su najlacnejsi a aj monitory dychu nakoniec objednam cez nich. A najprv som tam volala, myslim minuly tyzden a dohodli sme sa na presny termin, aby tam nebol aj niekto iny.

eeska
31. aug 2012

@pistaciaa a beries aj vanicky, ci to je len sportova verzia? fusaky ako poriesis? autosedacky maju v akej cene?

pistaciaa
31. aug 2012

@eeska no beriem k nemu aj vanicky, fusaky sme sa este nerozhodli, ale asi take tie co rastu s detmi, no uvidime, ukazovala nam tam este aj taky super hunaty, ale bol akoby latkovy, takze este potrebujes na vrch nieco nepremokave, tak uvidime a autosedacky my chceme maxi cosi, aby sa dali dat aj na kocik a tie su za 134 a family fix k nim za 146.

eeska
31. aug 2012

@pistaciaa ja tiez riesim tie fusaky, rozmyslala som nad tymi z ovcieho runa, aby boli v zime poriadne v teplucku 🙂 nasla som ich aj za dobru cenu, za 20 eur novy..tak neviem co urobim...ja zvazujem kupit vajicka tu v bazariku...neviem ci by som ich vyuzila na kocik..a ako sa citis?

pistaciaa
31. aug 2012

no ja rozmyslam bud kaiser, ale neviem ci im nebude teraz velky, alebo emitex taky kombinovany, alebo to co nam ukazala ona, lenze ten stojo jeden 80 eur a este nie je nepremokavy. A ja si myslim, ze ich vyuzijem aj na kocik, napriklad ked pojdeme do obchodu, alebo len tak na kratko sa presunut, a ta family zakladna ostane aj na vacsiu sedacku. Ja chcem urcite nove autosedacky, aby som si bola ista ich funkcnostou, tak isto ako pani v obchode hovorila o monitoroch dychu, ze ak su nove nemaju falosne poplachy, ale ak beries z druhej ruky moze sa stat, lebo nevies ako s nimi ti druhi zaobchadzali, takze paranoia funguje :D

eeska
31. aug 2012

@pistaciaa a objednas ich uz telefonicky, ci pojdes znovu do mocenku? ja by som tam chcela behnut na buduci tyzden v piatok, po poradni, uvidim ako na tom budem..nevladzem s dychom akosi stale 🙂aj vysielacky budes kupovat nove?

pistaciaa
31. aug 2012

@eeska hej bud telefonicky, alebo mailom, ale potom pre ne muz alebo svokor pojdu, lebo pri osobnom odbere je este 2percentna zlava a my tam mame blizko rodinu, tak sa tam cestou potom asi zastavia. A vysielacku idem kupovat len jednu a tu tiez urcite novu, vsak ta ti bude sluzit aj 3 roky a tu som inak dostala ako darcek od kamosiek na narodky, takze ju musim uz len vybrat, aj ked vybrata uz aj je, takze len objednat 🙂. Ja mam co sa tyka veci uz pouzitych zatial vsetko oblecenie a take veci ako odsavacka a ohrievacka na flasku, vanicka a este dake dalsie co mi podavali kamosky, inak kupujeme nove, z bazarika sme zatial nad nicim nerozmyslali.

hural
31. aug 2012

Ahojte dievcata, tak my uz sme na svete, narodili sme sa 13. augusta, v 35 tt. Mala prirodzene 2280 g, 49 cm, maly sekciou 1960 g, 45 cm. 3 tyzdne sme boli v nemocke. vcera nas pustili domov. rodili sme v BB. Babatka tam ucia na 3 hodinony rezim, kazde tri hodky prebalovanie, papanie, odsavanie mliecka. Zatial to dodrzujeme. Malu uz prikladam na prsnik, maly este pije z flase. takze drzte palce, vsetkym cakatelkam vela stastia.....

sloto
31. aug 2012

@hural gratulujem 🙂

griska11
31. aug 2012

@hural veľa zdravicka prajeme🙂 nech sa darí!

juliagregor
31. aug 2012

@hural gratulujem a prajem vela zdravia detickam a aj tebe... 🙂

angieska
31. aug 2012

@hural gratulujem a hlavne vela zdravicka vsetkym 🙂 ja uz v pondelok tiez po dnesnej poradni nastupujem na antolsku, mam jednu babu otocenu hlavickou dole, hoci nechapem, ako sa jej to podarilo a druha sedi na krcku, takze nas chcu pozorovat. kedze mi uz aj brusko kleslo, vidim to na dost skory porod, ale pojdeme cisarskym, teda som na to pripravena...

susy
31. aug 2012

@hural moooc gratulujem a prajem vela zdravia a mliečka

susy
31. aug 2012

@angieska držím palec

dana_l
1. sep 2012

@hural gratulujem k prirastku v rodine a nech ste vsetci zdravi

mia117
1. sep 2012

@hural gratulujem 🙂

eeska
1. sep 2012

@susy prosim ta, kde si objednavala kocik? zacinam sa tusim zamilovavat do bugaboo 🙂

eeska
1. sep 2012

@zojaaa a za kolko si prosim ta kupila ten bugaboo? normalne ho zacinam zvazovat 🙂

hural
1. sep 2012

@angieska budem drzat palce, aby vsetko dobre dopadlo a budes sa tesit z dvoch batozkov

hural
1. sep 2012

mamicky ako ste doma vazili/te deticky, ak ste vazili dajte typy, tie origos vahy pre novorodencov su dost drahe

juliagregor
1. sep 2012

@hural nevazila, to su len stresy pre maminy... deti priberaju pomaly alebo aj skoskovo, raz za 3 týzdne na poradni uplne staci... netreba doma vazit...

susy
1. sep 2012

@eeska chápem 😀 v auparku na poschodí v Peg-peregu

hural
1. sep 2012

@juliagregor maly je zatial na flaske, tak viem ze spapa dost, ale malu si prikladam, tak som chcela vediet, ci si dost potiahne...pre kontrolu

eeska
1. sep 2012

@susy a kolko ta vysiel?

juliagregor
1. sep 2012

@hural dieta si potiahne kolko potrebuje, nemusis sa stresovat, keby neprospievala tak by nebola aj spokojna a to by si videla...
ked som mala prveho syna, tak som si od svokry zobrala taku klasicku kuchynsku vahu, obdlznikovu, na nu som mala taký nerezový podnos a maleho som tam dala v perinke a potom som perinku odvažila zvlašť, urobla som to asi 2 krat, ked mu bola za 2 týždne mala 62, tak som prestala 😀

v nemocke sme aj my važili a po týždn sme si už vymýšľali 🤐 😎

zojaaa
1. sep 2012

@eeska
Dostali sme na vsetko 10%zlavu a tym padom nas vysiel myslim 1250e alebo 1300......