Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

lumah
2. feb 2009

silvia mna tých 25 tisíc krásne obišlo-v roku 2008 som nemala nárok, lebo už som mala jedno dieťa a v roku 2009 sa ma to už netýka, lebo dvojky sa mi narodili v roku 2008 už. To je smola, že? 😝
jeeeej pipka už si tu? Musím kuk, čo si písala... 😀 vitaaaaj.

pipka
2. feb 2009

ajoooj lumi, aano, hanulku som uz vystiskala...a uz spinka 😵

lulu19
2. feb 2009

baby vysvetlite mi nieco kamoska j tehotna a ma malo trombocitou co to zmanema ma ich mat 150 a ma ich len 40 nevysvetlili jej to dakujem

eviska83
2. feb 2009

lulu-trombocity su krvne dosticky.Su potrebne na zrazanie krvi .Tvoria sa v kostnej dreni a maju zivotnost asi 8 dni,pri trombocitopenii sa v krajnom pripade vyoperuje slezina.Docastnym riesenim je aj infuzka..
Tolko si pamatam zo skoly

pipka
2. feb 2009

cherry, naaadherniii suuu bambulici...a veru kristinka je ceeeely tatinko 😵
inak nasa hanulka ma akurat dnes preeesne take iste pyzamko ako ma kristinka a preeesne taku istu dudku ako tomi 😀 na tej spolocnej fotke.

pipka
2. feb 2009

mauzos krrrasny kocik 😵

pipka
2. feb 2009

inak neviem, ci uz mate info, ale felon je uz tiez v nemocke, presne od toho stvrtka ako som bola ja, bola uz otvotena na jeden prst, tak si ju tam uz pre istotu nechali, ale citi sa fajn, davaju jej nejake injekcie a infuzky, aby drobci vydrzali aspon tie 3tt, ale uz vraj maju obaja vyse dve kila, tak z najhorsieho by boli vonku...uz len plucka aby boli ok 😉 ale verim, ze vydrzia, ved ona je dobry a poslusny pacient...ako ja 😀
takze vas pozdravuje a dalej vas budem podrobne informovat, ked bude nieco nove 😉

mauzos
2. feb 2009

Pipka dakujem 🙂

Felon drzkaj sa, aby babiky ostali cim dlhsie v brusku...

cherry01
2. feb 2009

pipka, no co si tam mala v tom žlčníku?

tvojka
2. feb 2009

Pipka,pozdravujeme Felon.Kolkáty tt je?

hviezda22
3. feb 2009

tvojka, dakujem, veru sa velmi tešíme 😀 , bolo mi to potvrdené len raz, síce troma lekarmi, uz nakupujem ružové vo velkom, samo aj modré, len tým modrym som si uplne ista 🙂 , vybavu som mu na ultrazvuku videla zretelne 😎 este stale nemozem uverit

http://www.mimibazar.sk/rodinne_fotografie.php?....

baby pripajam link na naše rodinné fotky, uz sa dlho chystam založit albumik aj tu, ako rastieme a čo sme pokupili, no nejaka som nemožná, este ma muz musí tento týžden vyfotit, lebo brušku riadne podrastlo, no stale zabudame, ale polepším sa

cherry, velmi sa mi pačia tie zavinovačky čo maju tvoje detušiky, nechystaš sa predat, ked vyrastu?

pipka
3. feb 2009

tvojka, felon teraz zacala tusim 35tt 😉 ale citi sa fajn, tak snad vydrzi este 3v1 😵

pipka
3. feb 2009

cherrynka...no pllllno tam toho bolo...ze asi 16 kamenov, kopec piesku a aj zlcnik vraj bol zapaleny...tak uz snad budem mat pokoj 😉 a ty mas korenie do polievocky odlozene? 😕 😀

mne kamene nedali, ze je to infekcny material, ze to pacientom nedavaju 😒 ale sak nechybaju mi 😅

mauzos
3. feb 2009

Pipka, tak to Ta dobre odrbali.....mohla si mat zakladny stavebny material na domcek 😀

annamary
3. feb 2009

caute babenky, tak dneska mi akurat pani dr. povedala že idem skor na matersku lebo že som rizikova že niak o 6 týždnov tusim. Ako s Vasimi babatkami inac?

nana77
3. feb 2009

hviezda, kraaasnych chlapcov mas!!!! 😵 drzim palce, aby bolo to jedno dievcatko, ked si ho tak zelas, snad sa lekari nezmylili!!!!

pipka, ale to fakt ti mohli dat suvenir 😀 !!!
a pozdravuj felon, nech vydrzi co najdlhsie!!! a uz ziadne kacice o tom, ze porodila 😀

pipka
3. feb 2009

no domcek za zatial stavat nechystame...ale ak by sme si to rozmysleli, tak ficim na chirurgiu a budem si pytat 😀 😀 😀

felonka mi akurat pisala, ze vas vsetky pozdravuje, ma sa fajn, pichaju jej infuzky, ale drzia sa pokope aj s babatkami 😉

mauzos
3. feb 2009

no co Ty vies, ked budete cakat tie vytuzene dvojky, tak mozno bude aj domcek..... 😝
Felon len nech pekne oddychuje, infuzky jej urobia len dobre. Drzim palce, aby to potiahla co najdlhsie. Kazdy tyzden k dobru je super.

katka.ott
3. feb 2009

ahojte dvojtehulkly a dvojmaminky 😉

cherry, pipka - rychel zotavenie 😵

cherry, drobci su krasny

pipka
3. feb 2009

kati dakujem 😵

katka.ott
3. feb 2009

pipka, pozdrav felon, nech este drzi malych v sebe 😀

inak, aj mne slubiil od 35tt oddychovat v nemocnici. takze mam este 4 tyzdne, ale nejako sa moc nehrniem. ani nechcem. radsej by som si to preckala doma 😎
felon nieco mala, alebo to bola prevencia?

janula13
3. feb 2009

cherry tak to som sa pobavila na tych fotkach, najprv tie usmiate tvaricky a potom len chrrrr, su uzasni ta tvoja dvojka 😀

annamary
3. feb 2009

caute baby tak dneska som citala akurat že tie chute furt co mam zavisi aj ci chlapcek ci dievcatko, prosim pekne tak ja furt syry a že aj kysle uhorky to su chlapci a sladkosti, dzusy, ovocie to je dievcatko. A kedze my sme obojaký tak preto tolko chutí kazdu chvilu volaco ine🙂 teraz som akurat dojedla ovosnú kašu s bananom, čokoladovu.

annamary
3. feb 2009

Ale zajtra idem na ultrazvuk babiny tak uvidime čo povedia aký sme 🙂

cherry01
3. feb 2009

Baby, dnes mal môj Tomi rekord- spal od 21.00 do 3.30 !!!anjelik môj.
Doložím nové fotky , dnes sa vyhrajkali prvýkrát na hracej deke...až tam zaspali , tak ich to zmohlo.

cherry01
3. feb 2009

janula, neviem sa na nich vypozerať 😉

caty, nové fotky..aj vďaka tebe 🤐 🤐 🤐

janula13
3. feb 2009

cherry ved ani ja sa neviem, ja by som na tvojom mieste ani nic ine nerobila 😀

katka.ott
3. feb 2009

cherry, opakujem sa, ale drobci su nadherni 🙂

cherry01
3. feb 2009

katka.ott, uz sa teším na fotky tvojich kočiek 😉

annamary
3. feb 2009

Baby poradte mi s autosedackou, nasla som na babybazar.sk sedacky od 15 euro vyssie pre babatka od 0-9 kg alebo 0-15kg, ale kocik este nemame kupený. Tak teraz neviem lebo som si vsimla že tie sedacky sa daju pripevnit ku kociku ci mame kupit tu sedacku nezavisle od kocika alebo ako supravu, lebo kocik som este ani nebola pozerat prosim poradte ako ste to kupovali vy....