Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

zuzuliatko12
29. mar 2011

ahojte, tak konečne už vieme že budeme mať dve dievčatká 🙂 Tak strašne sa teším ale základ je že je všetko zatiaľ v poriadku 🙂 U mňa to vyzerá na cisarák, tak nasávam informácie ale bojím sa toho, dúfam že sa ešte nejako otočia babule moje 🙂

lucia.kl
29. mar 2011

@dixie_chick moje zaostávali velkosťou o dva týždne a na utz váha sedela s pôrodnou, ale dôležité je aby mali všetko vyvinuté a to mali, veľkosť nerozhodovala...

dixie_chick
29. mar 2011

@lucia.kl Tak snad dotiahneme aspon tento 36 tt do konca a bude to aj nas pripad, ze budu plne vyvinuti 😵 .

linduska2
29. mar 2011

@andysok ahoj,to pitie je len dobre.Ja pijem aj v noci lebo byvam stale smadna.Potom idem 3-4krat na wc to je dost otravne,ale keby nepijem tak zomriem od smadu.Doktor mi nariadil aby som pri dvojickach denne vypila az 3L vody 🙂

andysok
29. mar 2011

@linduska2 no ved aj podľa mna potom môžeš len dobre urobiť nech to tam v tele poriadne prúdi

juliagregor
29. mar 2011

ahojte tehulky 😉
trošku nestíham 😝
@petzi2 wau ty už máš kráááásny týždeň 😉

mamoka4
29. mar 2011

@petzi2 Ahoj, 🙂 takže v tt si ma nakoniec predbehla 😉 moj Dr. tiez plánoval, že bude sekcia zaciatkom 38t. ale voda sa mi spustila sama a dnes som aj rada, ze to všetko prišlo taksamo prirodzene. 🙂
Baby súúúúžasne, dnes sme boli v poradni Stellinka ma 3210 g a Laura 3110g. Takže za 3 tyž. pribrali len mojímkojením 650g. 😵 😵 Mliečka mám veľa veľa, až tak že som cez víkend dostala 40 C horucky a na Kramaroch mipovedali ze mam zacinajuci zapal prsnika...beriem antibiotika, ale dali mi ZINAT a s nim sa moze i kojit taksa tesim 😵 a pokracujeme dalej! Chodims baba,i na prechádzky, velkaci su na bicyklia kolobežke...aja si vychutnávam jar. 🙂 Iba noci máme trošku tažšie ale aj to snad prejde. Velmi ti držim palce....a urcite o par dni aj ty nam das vediet krasnu novinu. 😉
@andysok Rodila som v 37 tt. a Stella mala 2390 g a Laura 2570 g. Žiadny inkubátor a 6 dni v nemocnici. 😵 Inak maju 25 dní a uz sa pretáčaju!! Sú to moje malé opice! 🙂

mamoka4
29. mar 2011

@andysok Este mala som preklep Stella mala 2690 g....boli dost velke....

andysok
29. mar 2011

@mamoka4 jeeeeeeej kde sa take dá objednať ;)gratulujem a to bol cisarak áno?

dana_l
30. mar 2011

@mamoka4 tesim sa ze babatka tak krasne priberaju. a lieky pomozu a budes znova fit. dufam ze aj ja tak budem s mojimi - kojit a priberat

mamoka4
30. mar 2011

@andysok Jasné, cisarak... 😉

andysok
30. mar 2011

@mamoka4 a v nemocke si mala oblecko 50, alebo 56?

mamoka4
30. mar 2011

@andysok Oblečko som mala 50, a aj tá imbola doooosť veľľká. Baby mali 45 a46 cm. A rastu neuveriteľne rýchlo. 😉

andysok
30. mar 2011

@mamoka4 dakujeeeem za infosky, tak vela zdraviiiicka maminke aj babulkam 😉

petzi2
30. mar 2011

@dixie_chick ja viem,ze doktor sa vrati v pondelok z dovolenky a dohodneme sa,ze kedy,ako viem,lebo obaja chlapci su hlavickami hore,tak u mna jedine sekcia.To mas dobre,ze su hlavickami dolu,ja som sa chcela vyhnut sekcii,ale bohuzial.A to ja budem uz zacinat 39tt.Ale ak su drobci spokojni,tak co,nebudeme ich tahat von,uvidime ale ci vydrzim do pondelka 😀 Drz sa aj ty,som zvedava,co zistis v piatok

petzi2
30. mar 2011

@dixie_chick aj mne pisali stale ,ze podla velkosti su o tyzden mensi,ale pred tyzdnom,ked som bola na ultrazvuku povedal doki,ze jeden ma okolo 2600-2800g a druhy 2400-2600g,ale ze to je orientacner,pretoze staci ak zle zamera,ked sa pohne a hned je tam rozdiel.Vobec sa netrap

petzi2
30. mar 2011

@andysok ja ho mam asi od 23tt a viac nosit som ho zacala,ked som bola ako ty.Ja tvrdim,ze bez neho by som tak dlho nevydrzala.Ked sme isli niekam,kde to vyzadovalo dlhsiu chodzu,automaticky som si ho davala a teraz by som bez neho vela neusla.Je to dost citit,ze ked ho dam dole ako mi brusko pomaly hupsne dolu.Doma si ho davam ked upratujem,co je uz silno tazke,ale su dni ked mi to este ide 😉

andysok
30. mar 2011

@petzi2 dakuejm za odpoved 🙂

petzi2
30. mar 2011

@mamoka4 Slecny maju krasne vahy,pekne priberate,ta obdivujem.Ja tiez cakam kazdu noc,ci sa mi voda nespusti,co by som nebola proti,presne ako pises,islo to samo prirodzene.len uz nech to je,lebo toto stadium ma od vychutnavania krasneho tehotenstva dost daleko 😀

petzi2
30. mar 2011
dixie_chick
30. mar 2011

@petzi2 Ahoj, tak to mas jasne, ked su hlavickami hore. Ja sa mam v piatok stretnut s jednou lekarkou, ktoru by som chcela pri porode, tak som zvedava, s cim pride ona. Dve lekarky sa mi vyjadrili, ze by som sa mohla "pokusit" rodit prirodzene.
Dnes sme mali monitor a biometriu a cervikometriu, tak napriek tvrdnutiu krcok nejakym zazrakom drzi, vahy odhadli na 2045 a 2395g, tak uvidime. Prietoky su stale ok, aj monitor, tak aj nasim chlapcurikom sa tam nejak paci 😵 .
Inak aj ja stale cakam, kedy praskne voda, len vacsinou si vecer prajem, aby sa to nestalo prave vtedy, lebo zvyknem byt uplne grogy. Aj ty sa drz 😵 😵 .

ika00
30. mar 2011

@petzi2 chcem sa opytat na ten pas. Niekto tu spominal, ze ho ma od ortopeda (bola si to ty?) . Alebo mas taky elastcky kupeny ... napr ako tento? http://www.mamka.sk/index.php?107,tehotensk%FD-...
Teraz mam brusko take velke, ako ked som rodila prvu dcerku. A to mam pred sebou este 3 mesiace (teda pevne verim). Vcera a dnes som bola viac vonku a citim unavu. Tak nad tym pasom vazne uvazujem.

juliagregor
30. mar 2011

@ika00 velmi dobrá stránka, ja môžem odporučiť tieto detské tilká http://www.mamka.sk/index.php?85,detské-tielko-... ...sú super, hlavne, ked deti lietaju a hned maju mokré a spotené chrbátiky....tak ich neofukne, lebo vlhkosť ide do horných vrstiev oblečka... nosíme už 2 roky a stále su pekné a držia tvar a hlavne nestratili funkčnosť.. len neprať s avivážou

adjka
30. mar 2011

@ika00 ahoj, ja mam taky pas ciernej farby,predam ti ho ked chces, stal tusim 40euro, predam za 10.

adjka
30. mar 2011

@mamoka4 ahoj,dlho som tu nebola, ale citam a vidim ze mas dve dievcatka, aj ja mam, moje maju uz 9mesiacov, chcela som sa ta opytat ci by si nechcela odo mna pokupovat veci, vsetko zparovane, krasne,niektore uplne nove, vsetko za jedno euro, take krajsie drahsie na von saticky suknicky, overaly atd atd za 4-5-max 1O euro.mohla by si si povyberat co sa ti paci, som tiez z ba, ale daj vediet, lebo preve som to isla dat kamaratke, aby to popredala, ale ked sa do toho pusti, tak to uz nebude zparovane, inac strasne stastie su take dve dievcatka, samu radost mi robia...tak sa ozvy keby si mala zaujem moje tel c je 0905231111

adjka
30. mar 2011

@linduska2 ahoj aj tebe pisem, mam 9mesacne dievcatka dvojicky a chcem sa ta opytat, ci by si nehcela pokupovat veci vsetko zparovane,fakt krasne veci, nakolko som na obliekanie celkom zatazena, veci su ako nove a vela aj uplne novych.,moje sa narodili 27juna, takze aj velosti by mali akurat sediet aj tebe,vsetko za jedno euro a tae drahsie veci typu saty, sukne, mikiny, overaly atd co bolo drahsie okolo 40 euro, tak take by som chcela aspon za 10euro predat, keby si mala zaujem, tak sa mi ozvy na tel 0905231111, mozem ti poposielat aj foto na ukazku, ale urcite by sa ti pacili.tolko casu co ja som stravila zhananim dvoch kudsov zo vsetkeho, tak to asi cele tehotenstvo,jednu bundu som kupila v nexte v auparku a druhu som utekala kupit do avionu atd.takze by ti to usetrilo kopu casu, no a je to inac aj prakticke obliekat si ich rovnako alebo len vo farebnej obmene,lebo vyzdy chtis tie dve body rovnake a nestracas cas ze co oblecies jednej a co druhe, len ozvy sa keby si mala zaujem, lebo idem to dat kamarate na predaj a ked sa do toho pustia byby tak uz to nebude pene zparovane, mam inac veci nakupene pomaly do troch roov dopredu a to uz ptom take z rakuska krasne vsetko ralph lauren atd, tak by som ti mohla posuvat vzdy,lebo velkostne by to malo ved sediet lebo budu nnarodene rovnako, ved ked chces poslem ti foto, ale zavolaj mi alebo posli sms s mailovou adresou,lebo sem neviem kedy budem mat cas sa zas ist pozriet..

adjka
30. mar 2011

@mamoka4 nejake foto som nasla v pocitaci tak davam na ukazku

adjka
30. mar 2011

@zuzuliatko12 a este aj tebe napisem, mam 9mesacne dievcatka a keby si mala zaujem poposuvala by som ti veci za rozumne ceny vsetky body za 1euro a take peknejsie drahsie veci na von co stali vzdy aj 4O, tak aspon za 10, moje sa narodili v juni takze velkoosti by mali zhruba sediet, myslim letne a zimne veci, veci su rasne ako nove, vela aj uplne novych, prikladam dajake foto co som nasla v popcitaci,keby ze mas zaujem, ozvy sa na tel 0905231111,mozem do mailu poposielat fotky. a inac aj kocar budem predavat mam easywalker cerveny aj zeleny, cerveny je uplne novy, ten asi predam, lebo ho nepouzzivam, to bol povodne kupeny, ze jeden budem mat hore na terase a druhy stale v aute aby som ho nevlacila...pozrite sinho na stranke www.dvojcata.kat.cz

adjka
30. mar 2011

@linduska2 kocik uz mate?idem predavat, lebo ja ma,m dva take iste easywalker, jeden uplne novy cerveny a druhy pouzivam zeleny, je super, lebo sa na neho daju dat dve autosedacky aj tie by som k tomu predala a napriek tomu ze je vedla seba, vsade som sa s nim zmestila, teda aj zmesti, ma 78 na sirku tusim, viac na stranke www.dvojcata.kat.cz a tam klik na kocarky pro dvojcata

ika00
30. mar 2011

@adjka napisala som ti IP. Dakujem Ika