Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

mauzos
22. júl 2009

ahojte 🙂

Taella sikovny manzel 😉 aspon bola sranda 😀

Ajka stihla som pozriet, pekne fotky, mali ste pekne stretko 🙂 Bol tam aj niekto z Ke? Necitala som uz davno Dvojickovo.

ajka72
22. júl 2009

ano bola tam aj laura resp. lalupa, katullka je z Pezinka a Helka z Popradu 🙂

taella
22. júl 2009

boli sme dnes u dr. lebo teplota stále neklesá , zobrala Oliverovi krv a moč , zajtra budú výsledky . A zúbky ešte nevidela 😖 , a ani ďasienka vraj nie sú navreté 😒

annamary
22. júl 2009

BABY NECHCETE VOLAKTO DVOJKOCIK NOVY, INZERAT MAM NA BAZARE 😒

miroslava89
22. júl 2009

ahojte...vysledky tripple testov sme mali zle, zopakuju ich a uvidi sa ake budu vysledky tych druhych..
teraz som v nemocke na infuziach pre skrateny , oslabeny krcok a tvrdnutie bruska😔 krcok mam 28mm- skrateny o 11mm, CS mam 1 😔 ale pokope nas musia udrzat este aspon 10tyzdnov..

vranka4
22. júl 2009

Mirka,výsledky tripple testov bývajú občas skreslené,hlavne pri viacpočetnej tehotnosti 😉 ,viackrát sa stalo,že vyplašia maminu, a nakoniec sú drobce zdravé,v pohode,skôr by som išla na 4D morfol.ultrazvuk,aj keď finančne je to drahšie,držím palce,aby všetko dopadlo fajn,v brušku nech sa detičkám darí 🙂

irminka
23. júl 2009

miroslavo: tak to je mně moc líto, hlavně se opatrujte .....Bude to dobré, neboj.. 🙂

chruminka
23. júl 2009

mirka presne ako pise vranka pri dvojkach su tie testy skreslene...mna v 12tt tiez tak vystresovali ze mi vysli zle dake skrinningove testy a merania,poslali ma na genetiku a tam ma ukludnili a vsetko vysvetlili ,odmietla som amniocentezu a podla morfol.UTZ a 3D UTZ vyzera ze jezibabky budu ok,tak neboj ,lebo pre babatecka je horsi ten stres co ti sposobia...
a stym krckom to je pri dvojickach tiez normalne ze sa skracuje lebo babetka tlacia väcsou vahou,musis viac lezkat a popr. ti spravia serklas,aj mne to hrozilo,ale snazila som sa podla rad lekara trosku viac vylihovat (ale fakt len trosku 😀 , ja som strasne akcny tip ) a teraz sa krcok zatial drzi no vsak uvidime ze dokedy....
drzime palceky 🙂

mauzos
23. júl 2009

ahojte 🙂

taella prajem skore uzdravenie Oliverkovi, dufam ze to nebude nic vazne a bude raz dva fit 🙂

Mirka my sme mali tiez tripple testy zle, aj NT merania u jedneho baba neboli dobre, odporucali mi amniocentezu, odmietla som ... pri dvojkach je to dost velke riziko. Tie vysledky su fakt u dvojek velmi skreslene. Krcok som mala cele tehu 2,5 cm ... a pozri mame krasnych zdravych chlapcekov.
Lekari vedia velmi vystresovat buducu mamicku, takze klud, stres skodi babatkam. Drzim ti velmi palceky, aby bolo vsetko v poriadku a aby si to dotiahla co najdalej 😵

chruminka
23. júl 2009

baby ked som rano vstala ma daco napadlo ze sa vas musim spytat,ale teraz si neviem ani za nic spomenut co to bolo 😠 a uz som na nervy ako nad tym tuho rozmyslam

mauzos
23. júl 2009

chrumi na to si zvykni, to je ta tehotenska demencia, mna to este stale drzi 😀 😀

chruminka
23. júl 2009

mauzi tak to si vsimam uz dlhsie tu tehu demenciu,fakt super 😠 a aka som "sikovna" ...vsetko mi pada....no katastrofa .......,ale ja si spomeniem a potom vam napisem

mauzos
23. júl 2009

no to padanie mi riadne liezlo na nervy ... a este ked mas problem sa s bruchom po to zohnut 😀
tak spominaj, snad do konca tehu si spomenies 😀 😀 😝

miroslava89
23. júl 2009

dakujem vam za podporu
ja lezim kazdy kazducky den teraz este aspon par dni v nemocke a potom doma sa necham rozmaznavat a dotiahneme to daleko teda dufam🙂

mauzos
23. júl 2009

mirka spravne 😉 a hlavne pozitivne mysliet a vsetko bude v poriadku 🙂

pipka
23. júl 2009

halooo, este nie ste uvarene? lebo ja soooom 😝 😅

taella
23. júl 2009

a na aký spôsob si sa uvarila ? 😀

miroslava89
23. júl 2009

ja sa pomalicky roztapam ale este zijem 😉

mauzi tazko sa to niekedy kona ale snazim sa..

chruminka
23. júl 2009

uz som si spomenula 😀 ,sa cudujem vsak mam zapareny mozog
chodili ste na nejake tehu cvicenia?
Lebo ja neviem vobec ci mozem daco cvicit ked mi odporucaju oddychovat a ziadna namaha koli tomu krcku.
A ked ste chodili tak od ktoreho tyzdna?
Ja sa v tom vobec nevyznam ,existuje daco ako predporodna priprava? 😨

mauzos
23. júl 2009

chrumi dobra si, iba pol dna ti to trvalo 😉

chruminka
23. júl 2009

😀

miroslava89
23. júl 2009

chrumi rychlo si si spomenula 😀

a ked mas problemy s krckom tak by si cvicit asi nemala 😔

pipka
23. júl 2009

taelli nadobro a namakko 😝 😀 😀

pipka
23. júl 2009

akurat sme sa vratili od vody, ja som uplne grogy, a hanula tu jak s vrtulkou v ritke pobehuje 😅 😀 😀 😀 ona asi z toho tepla energiu nasava a nam ju odobera 😅 😀 😀 😀

jandura
24. júl 2009

chcem sa spytat baby ktore uz mate deticky,v ktorom tyzdni ste rodili lebo ja som v 32 a mam pocit ze mi nejak spadlo brusko a hrozne ma boli chrbtica.Ktora ste mali sekciu kolko pred nou vas objednali.

ajka72
24. júl 2009

jandura ja som rodila na sekciu v 38 tt, ale len kvoli tomu že som mala hraničné prietoky, možno su babatka už ťažšie a trošku išli nižšie, inak pozerám že máte vybrané meno Natálka, my máme Natálku a Lenku

babenky predávam supravu 2x hniezda a odkladače na plienky a hyg.potreby praktická vec vyborný stav, kuk do mojich inzerátov

zbinka
24. júl 2009

jandura,,,ahojky,,,konecne vidim maminu s dvojickami s PP, ja som este len v 10tt, no hladam v PP niekoho s podobnym osudom,,,tak tebe uz je hej, mas to zapar, ja este len pomaly zacinam naberat kilecka,,,,,ako to cele zvladas??? pohodicka???
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

elisa7
24. júl 2009

ahojte -po dlhom case- a hned k vam idem po radu.pomaly zaciname chystat vybavicku a vobec neviem ako je to s tymi zavinovackami (pri dcere som pouzivala klasicke perinky)-ake ste pouzivali? je lepsie ked maju tu pevnu vlozku?

mauzos
24. júl 2009

ahojte 🙂

Jandura, ja som rodila v 39 tt, aj to som si uz musela vydupkat, prisla som so zbalenym kufrom 😀 😀 Chodila som do nemocnice na kontrolu zhruba posledne 2 tyzdne dvakrat tyzdenne. Vsetko bolo v poriadku, tak mi stale kazal prist sa ukazat za par dni. V den ked ma prijali, mi aj robili sekciu a boli sme v porodnici 10 dni.

Elisa ja som mala zavinovacky s tou kokosovou vlozkou, na lepak a viazanie na maslu. Ale velmi som ich nevyuzila, bolo uz teplo. Balila som ich do nich, iba kvoli mame, ona sa ich bala chytit nezabalenych 😀 Ty mas ale termin v novembri, tak urcite vyuzijes, manipulacia s babom je jednoduchsia.

womenne
24. júl 2009

baby a kde mate scherry?už som ju tu dlho nevidela.