Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

pipka
28. jan 2009

evi, kde zijete? 😕 V anglicku? sak tam poznaju tieto mena, nie? 😉

pipka
28. jan 2009

jarka...v pohode...niekedy mam pocit, ze naozaj mam dve deti a nie jedno a manzela 😅 😀 😀 😀

eviska83
28. jan 2009

pipka, : v severnom irsku,No neviem si predstavit ako by volali Ivanu.Lebo Ivan je tu Ajvn
😀 😀 😀

katka.ott
28. jan 2009

ahojte 🙂
dakujem za opisu porodov a zacinam sa tesim na poslednu fazu - ked uz budu tu. na ten pocit 🙂

vcera som bola pozriet kolegyne v praci a tiez som dostala otazko-vycitku, ze som pribral malo. ale ja si mysli, ze u kazdeho je to inak. a neznamena, ze ked cakame 2 deticky, tak musime zakonite priberat dvojnasobne

eviska, to by ste mohli mat priezviko HOE. tusim to bol nejaky hrdina 😀

pipka
28. jan 2009

evi, ajvna by bola 😀 alebo ajvka 😀

jarka82
28. jan 2009

ahoj fedra to som rada ze nie som sama... 🙂

eviska83
28. jan 2009

😀 😀 😀 ze ajvka ,dobre nie?

fitny
28. jan 2009

čaute,
lumi, dostala si nejakú zlavu na kurze plávania? ja som takúto možnosť objavila aj u nás v GA 😀

fitny
28. jan 2009

tehulky, čakateľky,
mám kočík v bazáre!!!! oplatí sa!!! 😎

hviezda22
28. jan 2009

baby čaute!!!!!
Dnes ma pustili z nemocnice, bola som tam dva týždne 😝 . Este som si vas nečítala, ale ja to dobehnem 🙂
Serklaž mam za sebou, tak verím, že sa v nemocke tak skoro neukážem.
Musím sa pochválit, budem mat vytúžený párik. Chlapček a dievčatko 😀 .
Majte sa krásne.

silvia.s
28. jan 2009

hviezda 22 gratulujem k pariku

eviska83
28. jan 2009

Ahojky,tak sme prave doskladali kociar,normalna marurita.Ale vyzera kraaasne,tak sa vytesujem 🙂 🙂 🙂

martiina
28. jan 2009

ahojte,
hviezda gratulujem k páriku, vidím že si bola v nemocnici dva týždne. Mala si nejaké komplikácie, či v Bratislave nechávajú po serkláži dlhšie?
My sme dnes boli na poradni, Marko za 3 týždne pribral 1,2 kg a Laurika 800 g. Teraz vážia M 4680 a L 3590 g 🙂
Obom im brali krv zo žily na krv. obraz a na kontrolu po novorodeneckej žltačke. Chúďatká, taký rev som ešte nepočula. Doktorke sa na prvý krát nepodarilo napichnúť Markovi žilu a druhú mu na ručičkách nenašla, tak mu musela brať z hlavy 😲 Inak sú v poriadku 🙂

ivana3
28. jan 2009

Ahojte, aj ja cakam dvojcata. Som v 26 tyzdni. Doma mi pobehuje 6 rocna Nina a teraz cakame dievcatko a chlapca. Mame trosku problem s menami hlavne pre chalana, nemate neake tipy?

mauzos
28. jan 2009

Tak mne sa velmi paci chlapcenske meno Damian, zial asi len mne ☹ Zatial mi ho nikto neschvalil 🙂 🙂 🙂

mauzos
28. jan 2009

Tu mas na inspiraciu dva linky. Klasicke mena : http://povodna.rodinka.sk/user/view_page.php?pa... a aj neklasicke: http://sk.wikipedia.org/wiki/Meniny_na_Slovensku

pipka
28. jan 2009

hviezda gratulujem k pariku, skveleeee 😵 😵 😵 aj ja chceeeem 😅 😉

eviska, cakam foto noveho kocika...len neviem, ci to stihnes este dnes, lebo rano tu uz nebudem 😒

pipka
28. jan 2009

fitny tie tvoje tt su fascinujuce 😀 😀 😀 nevies sa dozit porodu, tak uz predavas kocik? 😀 😀 😀 😀 😀 ale naozaj, uz mate druhy? Alebo preco ho uz predavas? 😕

katka.ott
28. jan 2009

ahojte 🙂
hvizda22, gratulujem k pariku

ivana3, ja som mala prichystane Jakub a Tomas, no ale ani jedno sa mi nehodi pri mojich babach 😀

eviska, kocik neukazes? 😀

pipka, prajem skory navrat z nemocnice. a tatino nech velmi nevylepsuje 😀

hviezda22
28. jan 2009

dakujem vam krasne 🙂 za gratulacie
martiina mala som iste komplikacie, snad som si uz všetko vyčerpala
eviska, tiez som zvedava nakočík 😵
pipka ty si v nemocke? asi s tym zlčníkom ☹ , prajem skore uzdravenie

pipka
28. jan 2009

este nie som...ale zajtra rano uz budem 😅

pipka
28. jan 2009

katka dakujem, dostal prisne instrukcie...a keby ho naaahodou aj napadlo, tak od malej ani na krok 😠 😀 😀 😀

eviska83
28. jan 2009

Ahojky,
hviezda22- aj ja gratulujem a aj ja chceeem
Rada by som ukazala kocik ale neviem ako mam zmensit fotky,tak ked pride polovicka domov tak mi musi pomoct
Pipka ked nepojdes spat velmi skoro tak to este uvidis,inak zelam skore uzdravenie
ozaj neviete nic nove o cherry?
vitaj Ivana 3

nana77
28. jan 2009

pipka, drzim ti palce na zajtra! aby vsetko prebehlo rychlo, bezbolestne a bez komplikacii a aby si co najskor mohla byt doma pri svojej hanicke!!!! 😵 drz sa!!!!

lumah
28. jan 2009

fitny nrdostala, plstím rovnako ako ostatné, ktoré maju jedno dieťa 110€.

lumah
28. jan 2009

eviska do poradne so mnou chodí muž, nechodím sama, ale poznám aj také maminy, čo chodia samé s dvojkami. 🙂
pipka už si nepamatám, kolko to vážila Hanka? Mám taký pocit že viac ako naši chalani. Filip váži 7800g a dado 7340g. Stále je medzi nimi pol kila rozdiel. Filip začal vela papať teraz, odkedy jedia zeleninku-teraz večer dostal prso, potm flašu so 140-málilo sa mu, tak sme mu pridali ešte dvakrát, dokopy vypil 270!!! Samozrejme tam nerátam prso-aj z toho ťahal o dušu. Hruuuuza! 😝

lumah
28. jan 2009

jarka no obvod bruška máš pekný. nebudu to malé deti. 😀 😝

dracik1
28. jan 2009

caute kocky, netrapte sa pre vahu, ja som bola z mojej vahy na nervy, lebo som pribrala len 12 kil a deticky sa narodili v 37tt a mali po 2600 a 2400 g a boli uplne Ok , agpar skore 10/10/10 🙂

lumi, ten kocik tandem sa da ovladat 1 rukou aj ked su v nom nalozene deti s vahou spolu 20 kil, strasne sa mi pacil/ -i Jane, ale ten je taky asketicky 😀 , tento babywelt je taky rozsafny, deticky sa v nom mozu totalne vyvalit 😀 , ale keby bol v bazari aj Jane, teda neviem, pre ktory by som sa rozhodla 😀 , ale chcem v kazdom pripade aj kocik, s ktorym budeme chodit trosku na vylety - teren s dvojkami nehrozi, ale asfalt al. spevneny povrch zvladneme s Bejbywelt myslim OK + mi strasne lezie na nervy, ze sa s kocikom nikam nedostanem - napr. taka trivialnost ako potraviny....babky su na mile daleko, muz od rana do 20h v robote a kde mam nakupit????????????
inak ja som s Tako spokojna, lebo som objavila "pripojku" na dlzku kociarika v prislusenstve, co sme k nemu dostali 😀 a tym padom sme ho predlzili skoro o 20 cm, takze nam este na 2-3 mesiace staci uplne v poho....

dracik1
28. jan 2009

pipi, drzkaj sa 🙂

martiina
28. jan 2009

tak dnes sme skúšali novú polohu na kojenie, celkom fajn, len nie na dlho 🙂
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

mauzos mne sa tiež meno Damian páči 😉 keď som bývala v TO mala som tam kamoša Damiána a bol to super chalan 🙂 ja som si vždy pri výbere spájala mená s tými koho poznám a keď mi ten človek nebol sympatický, tak tým pádom už som to meno nechcela 😅

no my ideme zajtra prvý krát na prechádzku a pôjdem otestovať ako sa pomestíme do obchodu, ale myslím že to nebude problém keďže chodím nakupovať do Tesca, Kauflandu a iných hyper... Všetky mám 10 min. od domu, takže je to super 😝