Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

juliagregor
15. mar 2010

jajka utz. ti už robili v TN aj v ZA a ja si myslím, že keby bolo niečo zlé, tak by to videli...
deti sú OK a v stredu ti Mičko povie to isté 😉

matelko1
15. mar 2010

jajka ja som tiez nesla na amnio,a vysledky z tripletestov som mala katastrofalne.sla som na morfol.utz a tam mi doki povedal,ze je vsetko ok,ze sa nemusim bat a obj.nas este v 24tt na kontrolu a to sa chcel len uistit ci drobci rastu a priberaju rovnako,ci nekradne jeden druhemu ziviny.

jajka28
15. mar 2010

dikes baby...

matelko a daj mi pleas tvoj výsledok tripple do IP 😉 nech sa uteším 😅

fefferonka
15. mar 2010

ahojte dievcata!

dakujem za podporu, fakt to pomaha, ked niekto so mnou suciti, bo ja kedykolvek si spomeniem na ten svoj nekonecny "pobyt", ktory som celkom do detailov radsej ani nepopisala, tak mam slzy na krajicku a rychlo zrakom prebehnem po chlapcoch a vravim si, ze ak je to dan, ze su zdravi, tak teda dobre.
mm mal take nabehy, ze sa bude stazovat, len ja som nekonfliktny clovek, tak som ho skludnila, vravim si, hlavne, ze to dobre dopadlo.

katrinka - aj my mame trosku problem s grganim, preto sa snazim pockat co najdlhsie, dnes chudaci nemaju svoj den, grgame a prdime.

jajka - mne tiez vysli zle tripple testy, DS 1:130, amniocentezu som odmietla, bola na morfologicokm utz.

vsetky vas pozdravujem 🙂

juliagregor
15. mar 2010

ahojte

fefferonka ťažko sa mi hľadajú slová, ktoré by vyjadrili moje myšlienky a moju zlosť...
máš veliké šťastie, že sú chlapci zdraví a že ty si prežila a neprišla o ľadviny, moja prvá veta je "nedaruj to tým smradom a súĎ sa" a na druhej strane viem, že si šťastná, že to máš všetko za sebou.
ak ti zostalo aspoň trošku síl, nedarujte im to, zverejni mená, nemocnicu, daj podnet na úrad pre zdravotnú starostlivosť...
tebe už tie týždne strachu nikto nevráti ale aspoň si dajú pozor pri nejakej dalšej tehuľke...ja ozaj nechápem, už medici vedia, že opuchnuté nohy u tehuľky vo vysokom týždni znamená preťaženie obličiek....

lucija272
16. mar 2010

Baby, dnes nadranom, ked som sa pretacala v posteli z brucha na bok tak ma silno zabolelo niekde pri mocovom mechure. Stavalo sa take aj vam? Ze pri zmenach polohy vas kadeco bolelo? Mooze to byt polohami babetiek?
Mne sa uz zle spi na boku a aj na chrbte tak sa furt prevraciam, aby som sa aspon trochu vyspala 🙂)). A to som len v 22tt 🙂))).

dior
16. mar 2010

lucija- mna vkuse nieco boli, picha, trha- vkuse tu kockam vypisujem ci je to normalne 😅 😀 a pretacanie na postely -no katastrofa ledva sa pretocim 😀 uf je to makacka-este nevies pohlavie-kedy ides na ulz?

janulqa07
16. mar 2010

dobre ranko prajem 🙂 vonku je "krasne" 😠

luciaf13
16. mar 2010

Ahojte aj u nas je "krasne" prave prsi......

lucija mna boli picha a trpne mi uplne vsetko pri pretacani a lezani.....mne ja najlepsie ked stojim 😎 😎 a takto to je od cca22tt. takze normalka ved mame v brusku dve deticky ktore potrebuju miesto a tak tlacia na vsetky strany 🙂

feferonka krasny dnik prajem a hlavne ze ste zdravi a doma 😉

lucija272
16. mar 2010

dakujem baby, takze je to normalne a bude to asi este horsie co? 🙂))))
Ale pravda su tam dve deticky, bambulky moje, im tam musi byt tesno 🙂.
Dior - my cakame asi dve dievcatka (zeby buduce manzelky tvoich chlapcov? 🙂)) ale este to nevieme na 100%, naposledy na UTZ boli v zlej polohe ale doktor povedal, ze ako hlada, tak hlada, ziadne palicky nevidi 🙂. Ale buduci tyzden ideme na 3D, tak snad tam sa uvidi 🙂. Uz by som aj dake ruzove vecicky aspon tak pre radost kupila, ale zatial este nechcem.
Drzkajte sa

dior
16. mar 2010

jej prve nevesty 😵 😵 😵 ,no to ti uz musia povedat na 3D sa hadam poukazuju, ja na to 3D nepojdem, v 19tt sme boli na morf. u holana a on prepinal na 4D a bolo ich pekne vidiet-take mini chlapciatka,celkom pekne zabery porobil, tvaricky sme videli 😵

moje nervy stale reklamuju ranajky v Mc Donalde-ja by som si tak dala s tou ich kavou a zmrzkou-mnam 😝

luciaf ty uz musis spavat vo vzuchu, neviem si to predstavit 😅

janulqa07
16. mar 2010

luciaf a ako maly reaguje na brusko?

lucija272
16. mar 2010

No ja som ich na ultrazvuku poriadne este ani nevidela :(. Na Antolskej je vsetko sup sup rychlo, nic neukazu, nic nevytlacia :(. Takze ja sa na to 3D tesim.
Dior a ty si doma? Nepracujes? Ja uz stale castejsie rozmyslam, ako nebyt v robote ale zarabat a poberat plat 🙂)))) A inak na Mcdonalda mam od kedy som tehotna ovela castejsie chutky ako predtym...a aj na zmrzlinu 🙂)). Takze take ranajky alebo aj obed v mekaci so zmrzkou vobec nie je zly napad 🙂)).

luciaf13
16. mar 2010

no tehulky spavam na boku kazdu chvilku na druhom alebo este v takom polosedolahu 😀 ale je to naozaj tazke....a ktomu este iem tak cca3krat v noci na WCcko 😎 a ked sa mam pretocit tak niekolkokrat ma uz manzelik musel potiahnut 🙂 🙂 🙂 🙂
a Jakubko to podla mna este az tak vedome nevnima - vie co je v brusku a stale hovori, ze sa bude hrat s bracekami ...minule dosiel, ze otvorime brusko a budu deticky 😀 😀 😀 ale uvidime co bude ked prideme domov z porodnice 🙂 🙂

matelko1
16. mar 2010

ahojte.prajem pekny den,aj ked u nas snezi.
na 11:30 hod sme obj.do poradne,takze pomaly sa budeme chystat 😵

janulqa07
16. mar 2010

hehe no aj nas to tak iba komentuje, ze co mam v brusku 😀

ja som mala chute pri prvom a nedopadlo to dobre, teraz nemam ziadne, zmenila som jedalnicek a je mi ovela lepsie, keby to tak islo dalej tak tehu s dvojkami by som zvladla lepsie ako s jednym

alienka73
16. mar 2010

Janulqa no tak u mna je to s tehotenstvami naopak, pri prvom mi nebolo absolutne nic, ziadne nevolnosti , bolesti a ja neviem co, jedine co mi vadilo bola horucava, vtedy bolo extremne teplo a ja som robila v kancli ktory je ako sklenik, bez vzduchu a okna no hruza, a robila som az do tych 6tt cca pred porodom a toto tehu, ach jaj. 😅 . Nevolnosti boli riadne a poobede ma uz vsetko boli,uz by som nemohla robit ako pri prvom. Nerobi mi dobre sedenie.
Ale som rada, ze nie som sama, co ma vsetko boli a neviem spat, lebo mi to prislo ze az po 35tt sa mozem zacat stazovat 😀 .

janulqa07
16. mar 2010

alienka objednavala si sa uz k doktorovi?

alienka73
16. mar 2010

Jani, nie ☹ . Dnes som tu mala zaujemkynu o opatrovanie, potom som sa venovala kociku( dosiel mi vcera ale nesedia kolesa tak sme vybavovali) no a k tomu kopa telefonatov, tak som sa k tomu nedostala ale myslim, ze oni skor poobede zdvihnu, vsak? Ked sa maly zobudi tak zavolam. Zajtra tu mame mat robotnikov na vymenu sprchoveho kuta za vanu tak mame este trosku behacky aj kvoli tomu.Trosku mame tieto dni chaos.Na obed som varila zemiaky na sposob francuzskych ale mala som v plane dat tam aj karfiol, a cely cas som ho mala pred sebou predvareny a aj tak som ho tam zabudla dat! 😲 Som teraz trosku mimo...

A este som sa chcela opytat kosicaniek mamiciek, kde je labak na Kukucinovej? Mam tam ist niekedy buduci tyzden na cukor ale netusim kde tam je labak.

alienka73
16. mar 2010

Jani teraz som volala ale nedvihaju mi tak skusim neskor.

janulqa07
16. mar 2010

ali no to je najhorsie ked sa robota nakopy a prave teraz ked treba oddychovat
ja som zo zaciatku zo vsetkeho stresovala ci sa to stihne, ale presiel viac ako mesiac, nic sa nerobi a mne je to jedno 😀 uzivam si tehu a vsetko necham na chlapa 😝

janulqa07
16. mar 2010

boli sme kuk ten kocik v ke, prislo mi to divne ked som ho videla, doteraz som nazivo videla iba tie stare klasicke a toto mi prislo ako detska hracka 🙂

juliagregor
16. mar 2010

ahojte kočky,
dnes bola s deťmi cvičiť na fit loptcách a mala som tú česť osobne strenúť Jajaku, je veľmi milá, príjemná mamina a som veľmi rada, že som ju mohla spoznať.... 🙂
janka a aký kočík si bola obzrieť?
lucka super že si tu... 😉

alienka mne sa to stáva stále, všetko si nachystám a aj tak vždy na niečo zabudneť, mm mi hovorí že nemám robiť dve veci naraz, ale ako to všetko stíhať... 😉

mauzos
16. mar 2010

Alienka aj ja som bola v tom labaku na Kukucinke, ale teraz fakt netusim kde to presne bolo 😀 Tak sa mi mari, ze ked ides z Rastislavky, tak hned za tou krcmou Zahradka, ci ako sa to vola co je na rohu. Je to taka vyskova budova, urcite to najdes 😉

janulqa07
16. mar 2010

ahoj juli boli ste sa vyblaznit heeej 🙂
bol to bmb myslim, boli sme len tak kuk aj ked nechceme vedla seba, ale zvlastne je to , malicke, lahucke 😀

mauzos
16. mar 2010

Julia ako sa pozdavali fitlopty malym? Ja nad tym spekulujem. Myslis, ze uz je to vhodne aj pre takych mensich? A to si bola sama? Ja mam problem kto bude so mnou chodit, ale mozno by mohla s jednym cvicit cvicitelka 😖

alienka73
16. mar 2010

Mauzi, dik za radu 😉 . Tak uz mam aspon predstavu kam ist 🙂 .
Snad to nejak prezijem, pamatam, ze pri malom som ledva to sladke svinstvo vypila 😅 .

Janulqa, ze maly kocik 😀 . Moj svokor ked ho vcera zbadal , mali sme ho chvilu v obyvacke tak sa ma pytal, ze ako s takym velkym kocikom chcem chodit von... zlaty. No neviem ako ale nejako budem musiet. A myslim, ze je jedno ci je za sebou alebo vedla seba vsetky dvojickove su velke a tazke. Myslim..Teda pre mna urcite 😅.

A ja na mojho mm nemozem vsetko nechat, lebo on ma tolko roboty ze sa bojim ze sa zruti a este kadeco pre nas nakupy a rodicia a ja neviem kadeco co treba vybavit 😒 .
Dnes rano siel na postu poslat balik a dva dni sme s autom nikde neboli a ked otvoril garaz dostal sok, ze nam ukradli auto. Hned mi volal ze ci niekde zaparkoval auto ze nie je v garazi ja som skoro skolabovala a vtedy som si spomenula, ze poobede bol v Hornbachu kupit vanu a iporky a zdalo sa mi ze zaparkoval len pred blokom nie v garazi. Nechapem ako mohol zabudnut preparkovat, on je na tu garaz zatazeny, vzdy musi auticko spinkat v garazi. Tak sme mali rano dobry sok....

alienka73
16. mar 2010

zabudla som napisat v nedelu poobede

janulqa07
16. mar 2010

alienka no aby ste o chvillu nechodili s naramkami s adresou 😀 ale tak to dopadne ked chcve clovek rychlo vsetko urobit 🙂

juliagregor
16. mar 2010

ahoj mauzi,
cvičiť môžu deti, ktoré už sedia, v pohode od 10 mesiacov, ja chodím sama a s jedným cvičí cvičiteľka alebo vychovávateľka, samozrejme ten, ktorý cvičí so mnou je šťastnejší 😉
dokonca mi vyšli v ústrety a poplatok platím len jeden...

jajka nie jajaka 😔

janka bolo tam veľa detí a niekedy sme sa ani nepočuli 😀