Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

nana77
29. mar 2009

ahojte tehulky! a dvojmamule! 🙂
katka sa nam neozvala?? 😕 . ktovie, co je s nou, predpokladam, ze ma malicke uz na svete... dufam, ze su ok a podaju nejako spravy o sebe 😉

cherry01
29. mar 2009

fedra presne ako píšeš..ale jeden čas grckala viac, som sa až bála...ale teraz len tak 2x čajovu lyžičku..potom trošku "tvarohu" ale usmieva sa . a priberá hlavne. Sú zlatunké tie tvoje. 🙂 😉

nana77
29. mar 2009

moj olndrejko grckal do 6. mesiaca, niekedy viac, inokedy menej. a nasli mu sonografom reflux, spaval vo vyvysenej polohe a mali sme chvilku aj AR mliecko. od toho cca 6. mesiaca ako keby utal, preslo to tusim zo dna na den...

martiina
29. mar 2009

ja tie moje decká asi raz z lásky zožeriem 😀 , strašne ale strašne ich mám rada 😅
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...

nana77
29. mar 2009

martiinka, podareni su! 😵 a vyrastli!!!! 😕 😵 😵

babulky, dobru nocku!!!

sonia29
30. mar 2009

evicka, gratulujem k bábatká, noo pekné váhy .. 😉 🙂

lumah
30. mar 2009

Ahojte! Neviete čo je s Kattkou, či už porodila? Pekne to potiahla-do 39tt. 😀

lumah
30. mar 2009

evka gratulujem aj ja, tie váhy drobco sú teda parááááádne! 😀

mauzos
30. mar 2009

Ahojte, no fakt by uz mohol niekto dat vediet co je s Katkou 😠 Neviem ci uz mozem ist rodit ja 😀 😀

Ja som dnes bola v nemocnici dohodnut termin sekcie a moj Dr. ochorel. Mam prist vo stvrtok, dufam ze do vtedy sa nic nestane 😲

Martinka ti tvoji krpci su zlatunki 🙂

smejkaa
30. mar 2009

Ahojte baby. Dakujem za rady ohladom bolenia krizov. Dnes som pre istotu aj navstivila mojho lekara, tak ma prezrel, ze je vsetko ok, len viac oddychovat a s tymi bolestami sa musim zmierit. 🙂

mauzos
30. mar 2009

veru smejkaa musis sa zmierit a postupne si zvykat na dalsie a dalsie 😉

mauzos
30. mar 2009

baby vy co vsetky dnes strajkujete, ze tu nikto nie je? 😠

martiina
30. mar 2009

ahojte, čo sa deje? žijete, rodíte? Nejako sa to tu fláka 😀
Akurát mi písala pipka, už týždeň im nejde net, tak je ako bez ruky 😀 všetky pozdravuje, eviske gratuluje k bábätkám 😵 Dnes boli na výlete v Rakúsku tak má pre nás prichystané ďalšie rehotavé fotky Hanulky, len si musíme počkať kým im odvíria PC.
inak aj my sme mali teda riadne zavírený, aj ho chcel MM už dávnejšie zobrať niekomu, len to by som bola taktiež týžeň bez netu a to by som ja teda nevydržala 😀 keďže mám rodinu rozbehnutú po zahraničí, tak s nimi dennodenne skypujem a samozrejme aj MK by mi chýbal 😅
my ideme zajtra na kontrolu k primárke rehabitač., tak som zvedavá čo povie, či sa to nejak zlepšilo a koľko budeme ešte musieť cvičiť.

martiina
30. mar 2009

.... a vlastne som zabudla dopísať, že ešte že mám braška odborníka na PC, tak som si radšej počkala na jeho návštevu a on nám počítač odvíril a nanovo sformátoval v priebehu jedného dňa 😝 , takže už beží ako má 😵

mauzos
31. mar 2009

ahojte 🙂
no aspon niekto sa tu este vcera ukazal? A mne uz neslo do hlavy, ze kde je pipka zavislacka ... a ty Martinka to tu tiez nejak flakas 😠
ty si nevies odvirit PC? Tak to je uz druha cinnost, ku ktorej si sa priznala, ze nevies, superzena 😀 😀 😀 Si ho az tak zavirila, ze bolo treba formatovat? 😲

o katke som vycitala v inej teme, ze sa od soboty neozvala, tak je asi stale 3 v 1 😒

martiina
31. mar 2009

mauzi , no konečne 😠 😀 som myslela že už si len na pipku budem musieť počkať keď budem chcieť pokecať 😀
mauzi, no keď stálen niečo robíš s PC sťahuješ recepty, rozprávky, nakupuješ cez net, skypuješ atď tak sa ti veľmi ľahko stane že ho máš kompletne zavírený 😅
no veď ja to furt hovorím že sa pochválim iba tým čo viem 😅 keby tu mám menovať všetko čo neviem..... ale však vy to zo mňa postupne dostanete medzi riadkami 😀

a nemáte niektorá čisielko na katku?

mauzos
31. mar 2009

no ved ja som tu vcera bola a nikde nikto 😝
a nemas antivirak, ze mas taketo problemy?
ja nemam na Katku cislo. Ma jedna baba z aprilovych babatiek a tam som sa docitala, ze naposledy v sobotu pisala, ze to zatial podla lekarov na porod nevyzera. Tak neviem do kedy ma cakat, aby som ju nepredbehla 😀

martiina
31. mar 2009

ja to mám teraz trošku náročné na návštevy nemocnice kvôli rehab., očnému , kožnému a poradni, tak preto to troška flákam ale čestné pionierske že sa polepším 😀
o dvanástej zas padám a potom ideme vinšovať jedným známym, takže až večer 😵 ... inak kto sa chce dnes večer pridať do virtuálnej žehliarne, súrne hľadám spoločníčku inak sa do toho asi nepustím 😀

martiina
31. mar 2009

mauzi, ja v tvojich tt som už mala odrodené, ty sa teda super držíš! 😉 😵 ... ty sa zas určite snažíš o rekord vo váhach dieťatiek 😀

mauzos
31. mar 2009

no Felon asi nepekonam, myslim ze ona tu mala take rekordne vahy. Ja netusim kolko teraz maju, pred 3 tyzdnami mali 2000 a 2100 g, odvtedy ich nemeral. Ty si v ktorom tt rodila?

aj ja mam odvcera rozlozenu zehliacu dosku, tak sa mozem pridat 😉

martiina
31. mar 2009

ja som rodila v37 tt a čo ty vieš možno aj felon prekonáš, len oddychuj a ty už nežehli a keď tak len posediačky 😉 😀

mauzos
31. mar 2009

mati ja zehlim po sediacky uz davno v kancelarskom kresle od PC 😀 😀
ja sa len bojim, aby neboli taki potlaceni, ked su uz tak dlho v brusku. Neviem ako by som zvladla chodit este aj po rehabilitacnom ako ty. Ja nie som superzena 😝
idem ja varit, takze ta opustam. Drzim palce, aby ste dnes u Dr. dobre dopadli, aby si uz Lauriku nemusela trapit cvicenim. Este si ho uzije dost v dospelom veku, ked bude chciet byt stihla 😀 😀
potom sa ozvi 😉

smejkaa
31. mar 2009

Ahojte. Ak sa mozem ku vam pridat, tak aspon na chvilku. Kedze sa tu bavite o porode, chcem sa spytat v ktorom tyzdni ste porodili?

mauzos
31. mar 2009

ahoj Smejka, ty si v ktorom tyzdni?

janapo
31. mar 2009

ahojte dvojtehulky a dvojmamicky 🙂 dnes som bola na poradni a lekar mi oznamil ze buduci tyzden ma uz asi hospitalizuju, a to som este len v 30tt ☹ lezala ste niektora az do porodu v nemocke? cim ma tam budu dopovat??

smejkaa
31. mar 2009

Ahoj. Ja som v 19tt.

mauzos
31. mar 2009

janapo a dovod? je to dost skoro, ale budes musiet vydrzat kvoli drobcom 🙂

smejka ja by som mala rodit do konca tyzdna, takze 38 tt 😉

mauzos
31. mar 2009

no baby a je to tu, vyspizovala som v inej teme, ze Katka uz porodila. Budem citovat, dufam, ze sa autorka prispevku nepohneva:

,... a sme na svete: Danielka 2800 g, 48 cm a Terezka 2900 g a 49 cm. Narodili sme sa dnes o 15.30. Teste sa s nasimi rodicmi Katkou a Borisom

tak Katka blahozelaaaam, krasne vahy maju babiky, pekne si to dotiahla. Zelam vela vela zdravicka, mamine vela mliecka a nech ste cim skor doma pri tatinovi 🙂

Tak a uz som na rade ja, uff 😲

tvojka
31. mar 2009

Mauzi,dobre si to vysliedila 😀
Tak Kati,gratulujem a teším sa ,že ste v poriadku.Babulky majú pekné váhy,super.

Mauzi,tak už si fakt na rade... 😲 😲 😲

Janapo,tiež ma zaujíma,aký dôvod ti povedali.No budeš musieť vydržať,čo už,hlavne nech sú babatká v poriadku.

cherry01
31. mar 2009

Katka , gratulujemeeeeeeeeeeeeee!!!! Veľa veľa zdravíčka a radosti s bábätkami.juuuuj mauzi...ako to ubehlo...o chvilocku ty...len kto nam vysliedi teba?